ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/11/2019 06:31

Saranda Web
Panik nga tërmeti në zonat e Sarandës, Delvinës, Finiqit dhe Konispolit
Panik nga tërmeti në zonat e Sarandës, Delvinës, Finiqit dhe Konispolit
Nje termet ka shkaktuar panik ne zonat e Sarandes, Delvines, Finiqit dhe Konispolit. Termeti eshte regjistruar ne oren 04.07 te mengjesit te sotem. Epiqendra e termetitit ka qene prane fshatit Pandalejmon dhe forca e ...
Saranda Web | para 23 ore | 30 artikuj te ndërlidhur »

Butrinti me PPP/ Auron Tare: Plani është gjysmak dhe i rrezikshëm
Butrinti me PPP/ Auron Tare: Plani është gjysmak dhe i rrezikshëm
Ministria e Kulturës së fundmi ka prezantuar projektin që parashikon planin e Integruar për Menaxhimin e Butrintit që parashikohet që të jepet me koncesion për 10 vite, nga 2020 deri në 2030. PPP-ja që pritet ta marrë ...
Saranda Web | 20-Nov-2019 16:06 |

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved