ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2019 17:58

Saranda Web
Po ju terrorizojnë për klikime/ Mos i besoni gënjashtrave të portaleve për tërmetin
Shume webe ne krize klikimesh dhe personaliteti te drejtuesve te tyre po perhapin panik ne dy forma. E para duke vene ne gojen e nje sizmologu grek dicka qe nuk e ka thene. Dhe e dyta duke marre persiper ate qe as ...
Saranda Web | para 19 ore | 2 artikuj te ndërlidhur »

Transportonte kanabis, shqiptari kacafytet me policinë greke
Transportonte kanabis, shqiptari kacafytet me policinë greke
Një grup i trafikut të drogës nga Shqipëria është shkatërruar sot në Selanik. Pikërisht Policia greke ka pikasur pjesëtarët e grupit, ndër ta një shqiptar duke transportuar drogë me automjet. Ishte shqiptari ai i cili ...
Saranda Web | para 20 ore | 3 artikuj te ndërlidhur »

Drejtuesit e Ujësjellësit Sarandë thirren për raportim për furnizimin me ujë
Ndermarrja e Ujesjelles Kanalizimeve Sarande eshte thirrur per te raportuar ne lidhje me situaten e furnizimit me uje ne mbledhjen e Keshillit Bashkiak. Mbledhja do te zhvillohet te merkuren ne oren 18:00 dhe nga ana e ...
Saranda Web | 22-Sep-2019 11:29 |

Tërmeti godet në mesnatë pranë Sarandës
Tërmeti godet në mesnatë pranë Sarandës
Nje tjeter termet eshte regjistruar ne oren 00:05 Termeti ka qene me force 3 Rihter dhe epiqendra ka prane Sarandes, perballe plazhit te Krorezes
Saranda Web | 22-Sep-2019 00:33 | 646 artikuj te ndërlidhur »

Saranda goditet nga tërmeti, dridhjet për disa caste
Nje termet eshte ndier ne Sarande para pak castesh. Sipas njoftimeve te para forca e termetit ka qene 5.8 Rihter dhe magnitute rreth 8 balledhe epiqendra ka qene prane Durresit Ky termet eshte shoqeruar nga nje termet i ...
Saranda Web | 21-Sep-2019 16:17 | 646 artikuj te ndërlidhur »

Të huajt për qytetarët e Sarandës: Ju hëngri pisllëku
15 shtetas të huaj me banim në Sarandë kanë ndërmarrë një aksion për pastrimin e një prej zonave më të ndotura të qytetit, por ata në fund të këtij aksioni kishin edhe një mesazh për qytetarët e Sarandës: “Ne pastruam ...
Saranda Web | 21-Sep-2019 12:18 | 152 artikuj te ndërlidhur »

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved