ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/04/2020 13:27

Radio Vala
(Video) Sporti Shqiptar në Zvicër 17 me Enver Hajdarin dhe Kosta Papan, FC Dardania Basel
Sporti Shqiptar në Zvicër, emisioni i 17-të Bashkëbisedim nëpërmjet video lidhjes/Skype me drejtuesit e FC Dardanisë së Baselit, Enver Hajdarin, Drejtor Sportiv i klubit dhe Kosta Papan, Përgjegjës për informim dhe ...
Radio Vala | 06-Apr-2020 23:52 |

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved