ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/11/2019 06:00

PreshevaJone
Muharrem Salihu sjell haberin nga Tirana: Mini-Shengeni Ballkanik dhe spastrimi etnik i shqiptarëve të Medvegjës
Muharrem Salihu sjell haberin nga Tirana: Mini-Shengeni Ballkanik dhe spastrimi etnik i shqiptarëve të Medvegjës
Liderët e disa vendeve të Ballkanit Perëndimor, pas mohimit të paktën përkohësiht të vazhdimësisë së rrugës së përfsirjes në BE, janë hedhur në një sulm zhurmues mediatik dhe gjeopolitik për vullnetin e tyre të plotë ...
PreshevaJone | para 4 ore |

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved