ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2019 17:38

PreshevaJone
Partitë arabe e duan rrëzimin e Netanyahut, i japin përkrahje rivalit të tij
Partitë politike arabe në Izrael e kanë bërë një përjashtim të rrallë duke i ofruar përkrahje ish-ushtarakut Benny Gantz për kryeministër në përpjekje për ta rrëzuar nga pushteti kryeministrin e deritashëm, Benjamin ...
PreshevaJone | para 9 ore | 11 artikuj te ndërlidhur »

Zidane: Kjo ishte ndeshja më e mirë e Real Madridit që prej rikthimit tim
Zinedine Zidane e ka vlerësuar fitoren e Real Madridit 1:0 kundër Sevillës si paraqitjen më të mirë të të bardhëve që prej rikthimit të tij në rolin e trajnerit në mars. Goli me kokë i Karim Benzemas në minutën e 64-të ...
PreshevaJone | para 9 ore | 88 artikuj te ndërlidhur »

Mourinho: E meritova shkarkimin nga Manchester United
Jose Mourinho e pranon se e kishte merituar shkarkimin nga posti i trajnerit të Manchester United, por ka këmbëngulur se nuk ndihet i lumtur kur i sheh të kuqtë duke vuajtur nën udhëheqjen e Ole Gunnar Solskjaer. ...
PreshevaJone | para 9 ore | 100 artikuj te ndërlidhur »

Konjufca dhe Hyseni në Zvicër: Fal mobilizimit tuaj vota e diasporës vendimtare për fitorën e Vetëvendosjës!
Konjufca dhe Hyseni në Zvicër: Fal mobilizimit tuaj vota e diasporës vendimtare për fitorën e Vetëvendosjës!
Glauk Konjufca dhe Mentor Hyseni kandidatë për deputet nga Lëvizja VETËVENDOSJE ! kanë mbajtur dy takime madhështore me aktivistët dhe simpatizantët e Lëvizjës VETËVENDOSJE ! në Zvicër në qytetët e Cyrrihut dhe Gjenevës ...
PreshevaJone | para 16 ore | 2 artikuj te ndërlidhur »

Brestovci: Bashkë me investitorët e diasporës, prioritet industrinë e ushqimit që do të ndihmoj 10-15 mijë bujq
Brestovci: Bashkë me investitorët e diasporës, prioritet industrinë e ushqimit që do të ndihmoj 10-15 mijë bujq
Biznesmeni dhe ish drejtori i Unionit të Bizneseve në Diasporë, Bekim Brestovci, si dhe njëherësh kandidat për deputet nga radhët e Nisma Socialdemokrate, në një nga postimet e tij në faqen zyrtare personale, ka ...
PreshevaJone | para 16 ore | 19 artikuj te ndërlidhur »

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved