ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/11/2019 06:00

Medial
Etimologjia me bazë të shqipes e disa toponimeve të fshatrave të Vushtrrisë
Sipas studiuesve të shumtë të gjuhës dhe historisë së shqiptarëve, shqiptarët janë pasardhës të pellazgëve – ilirëve. Gjuha shqipe është vazhduese e gjuhës pellazge – ilire. Prandaj, edhe shumë toponime dhe ...
Medial | para 4 ore | 2 artikuj te ndërlidhur »

Interneti, si t’i mbrojmë fëmijët nga rreziqet
“Humbja” me orë të tëra e fëmijëve në internet ka sjellë edhe rreziqe, jo vetëm dobi. Madje, nëse do të bëhej një balancë midis këtyre të dyjave, pa diskutim që peshorja do të anonte nga ndikimet negative të internetit ...
Medial | para 5 ore | 2 artikuj te ndërlidhur »

Kurti  për Thaҫin: Të jap dorëheqje ose do të shkarkohet
Kurti për Thaҫin: Të jap dorëheqje ose do të shkarkohet
Kreu i Vetëvendosjes dhe njëkohësisht kandidati për kryeministër nga radhët e saj, Albin Kurti, ka thënë se Hashim Thaçi duhet të japë dorëheqje ose ndryshe do të shkarkohet. “Presidenti Thaçi duhet të japë dorëheqje ...
Medial | para 5 ore | 203 artikuj te ndërlidhur »

Shala tregon si ndodhi incidenti mes aktivistit të Nismes dhe VV’së
Shala tregon si ndodhi incidenti mes aktivistit të Nismes dhe VV’së
Kandidati për deputet nga radhët e Nismës Socialdemokrate, Haxhi Shala, i ftuar në emisionin DPT te Fidani në T7, ka treguar si ka ndodhur incidenti mes aktivistit të Nismës dhe Lëvizjes Vetëvendosje. “Gjithçka ka ...
Medial | para 6 ore | 8 artikuj te ndërlidhur »

Haradinaj: Pa Kosovë të fortë nuk ka Shqipëri të fortë
Haradinaj: Pa Kosovë të fortë nuk ka Shqipëri të fortë
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj shprehet se pa një Kosovë të fortë nuk mund të ketë një Shqipëri të fortë, ndërsa theksoi se ai beson se bashkimi kombëtar do të ndodh. “Një Shqipëri e fortë do të ...
Medial | para 6 ore | 129 artikuj te ndërlidhur »

Blerim Latifi: Çështja e bashkimit kombëtar është e parakohshme
Profesori i filozofisë politike, Blerim Latifi, në T7 ka folur për temën e bashkimit kombëtar. “Çështja e bashkimit kombëtar është e parakohshme është e panevojshme”, tha Latifi. “Kjo duhet të futet si ide vetëm nëse ...
Medial | para 6 ore | 16 artikuj te ndërlidhur »

“Etea” i bën me biblioteka pesë lagje në Prishtinë (VIDEO)
“Etea” i bën me biblioteka pesë lagje në Prishtinë (VIDEO)
Të gjithë ata që duan të lexojnë libra në kryeqytet, tani e tutje kanë mundësi më shumë. Kjo pasi Prishtina u bë me 5 mini biblioteka, njofton Klan Kosova. Kronikë nga Merita Neziri. MEDIAL.mk
Medial | para 6 ore | 14 artikuj te ndërlidhur »

Mjegulla anulon fluturime drejt Prishtinës dhe nga Prishtina
Një mjegull e dendur që ka përfshirë sot rajonin e Prishtinës ka shkaktuar probleme në qarkullimin ajror në vend. Një aeroplan që ishte nisur nga Stambolli nuk ka mundur të zbresë në Aeroportin Ndërkombëtar të ...
Medial | para 6 ore | 15 artikuj te ndërlidhur »

SIREN/Ë,~A. Fjalë që shënon një nimfë deti – ZË I RREN që gënjente detarët
SIREN/Ë,~A. Fjalë që shënon një nimfë deti – ZË I RREN që gënjente detarët
Shkruan: Agron DALIPAJ SIREN/Ë,~A. Fjalë që shënon një nimfë deti; figurë mitologjike që përfytyrohej si qenie me pjesën e sipërme të trupit si grua me bisht si të peshkut dhe që me këngët e saj i joshte anijetarët, aq ...
Medial | para 6 ore |

Universiteti ”Isa Boletini” në Mitrovicë, hap panairin e parë (VIDEO)
Universiteti ”Isa Boletini” në Mitrovicë, hap panairin e parë (VIDEO)
Universiteti i Mitrovicës “Isa Boletini” hapi sot panairin e punës. Qëllimi i tij është që studentëve të këtij universiteti të ju mundësohet kryerja e praktikës ose edhe punësimit në ndërmarrjet që po marrin pjesë në ...
Medial | para 7 ore | 14 artikuj te ndërlidhur »

Kurti: Njerëzit nuk duan ta japin Mitrovicën për bashkim kombëtar
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosjes dhe kandidati për kryeministër, Albin Kurti, ka thënë se rënia e dëshirës për bashkim kombëtar, ka ardhur nga ideja e shkëmbimit të territoreve. Ai në një intervistë për Top Channel ka ...
Medial | para 7 ore | 203 artikuj te ndërlidhur »

Kurti: Mund të bëjmë hapa të integrimit mes Kosovës dhe Shqipërisë, pa rënë në kundërshtim me BE-në
Kurti: Mund të bëjmë hapa të integrimit mes Kosovës dhe Shqipërisë, pa rënë në kundërshtim me BE-në
TIRANË, 21 nëntor/MEDIAL/ Kryeministri i ardhshëm i Kosovës, Albin Kurti deklaroi sot se “ne mund të bëjmë hapa të afrimit dhe integrimit mes Kosovës dhe Shqipërisë për t’u bashkuar pa rënë në kundërshtim me BE-në”. I ...
Medial | para 7 ore |

“S’merem me prova rrugësh’! Debat i fortë në “Real Story”, Lubonja përplaset me Vasjarin: Ti s’di ç’është gazetaria investigative
“S’merem me prova rrugësh’! Debat i fortë në “Real Story”, Lubonja përplaset me Vasjarin: Ti s’di ç’është gazetaria investigative
Është shoqëruar me debate të forta diskutimi për Reformën në Drejtësi në emisionin “Real Story” të gazetarit Sokol Balla, në News24 . Analistët ArjanVasjari, Fatos Lubonja dhe Skënder Minxhozi janë përplasur në studio, ...
Medial | para 7 ore | 21 artikuj te ndërlidhur »

Përdhunoi me një grup miqsh gruan, arrestohet 40 vjeçari
Lexime: 3 Një 40 vjeçar në Itali ka përdhunuar gruan e tij me një grup miqsh, ndërsa ka rrahur djalin e tij. 40 vjeçari banonte në një qytet në Alto Lario, por kishte aktivitete që shpesh i duhej të lëvizte jashtë ...
Medial | para 7 ore | 2 artikuj te ndërlidhur »

(FOTO) Agjencia për Zbatimin e Gjuhës nënshkroi memorandum bashkëpunimi me Akademinë e Shkencave të Shqipërisë
(FOTO) Agjencia për Zbatimin e Gjuhës nënshkroi memorandum bashkëpunimi me Akademinë e Shkencave të Shqipërisë
Sot në Shkup, Agjencinë për Zbatimin e Gjuhës e vizitoi një delegacion i Akademisë së Shkencave të Shqipërisë, i udhëhequr nga kryetari i saj – Skënder Gjinushi, informon MEDIAL.MK Në përbërje të këtij delegacioni ishin ...
Medial | para 7 ore | 11 artikuj te ndërlidhur »

Dhuna barbare ndaj të riut në Berat/ Sherri nisi për një grua (Detajet)
Dhuna barbare ndaj të riut në Berat/ Sherri nisi për një grua (Detajet)
Pas pamjeve dramatike të publikuara nga një konflikt fizik në Berat, “BalkanWeb” mëson detaje të reja. Ngjarja ndodhi më 17 nëntor në lagjen ‘13 Shtatori’ në Berat. Gazetarja Dorjana Bezat raporton se shkak për sherrin ...
Medial | para 7 ore | 15 artikuj te ndërlidhur »

28 Nëntori, vit jubilar për “Jetimat e Ballkanit” – dhurohen 128 shtëpi të reja për njerëzit në nevojë
Drejtuesi i Shoqatës Humanitare “Jetimat e Ballkanit”, Halil Kastrati, ka njoftuar se me 28 Nëntor do të dhurojë edhe 128 shtëpi të reja për njerëzit në nevojë, që kanë kushte të rënda socio-ekonomike. “Ftesë e hapur ...
Medial | para 7 ore | 10 artikuj te ndërlidhur »

Aleksandër Fragaj: Korrigjimi i kufijve duhet të hidhet në diskutim – shkëmbimi të bëhet pa cenuar të drejtën e askujt
Opinionisti Aleksandër Fragaj ka thënë se çështja e korrigjimit të kufijve mes Kosovës e Serbisë, duhet të shtrohet në tryezën e bisedimeve. Fragaj vlerësoi që kjo ide duhet diskutuar dhe shqyrtuar mirë nëse iu leverdis ...
Medial | para 7 ore | 5 artikuj te ndërlidhur »

“Shpella e Piratëve”, Monument Natyre
“Shpella e Piratëve”, Monument Natyre
Gjëndet në falezën detare në kodrinën ku ndodhet Manastiri i Shën Theodhorit. Përfaqëson një shpellë karstike të formuar në shkëmbinjtë gëlqerorë. Emrin e ka marrë, sepse në të strehoheshin piratët e detit me anijet e ...
Medial | para 7 ore |

Sella curules në gjuhën shqipe jep kuptimin SHALA KUR ULESH
Sella curules në gjuhën shqipe jep kuptimin SHALA KUR ULESH
Shkruan: Shqipe HOXHA Mbretërit etruskë të epokës së mbretërimit tarkuin në Romë uleshin mbi një ndenjëse të ashtëquajtur sella curules, të cilën më vonë e përdorën edhe romakët. Sella curules përdoret edhe sot për të ...
Medial | para 7 ore |

Lubonja: Nëse realizohet projekti i ‘kapjes së drejtësisë’ nga banda kriminale, ky është fundi
“Nëse realizohet plotësisht projekti i kapjes së drejtësisë nga një bande kriminale, është fundi. Për mua shenjat janë të qarta, që po shkohet drejt kësaj”. Kështu deklaron analisti Fatos Lubonja. I ftuar në ‘Real ...
Medial | para 7 ore | 21 artikuj te ndërlidhur »

Minxhozi: Reforma në Drejtësi u mor zvarrë në dy ‘dimra’ të mëdhenj politikë, ja kur mund t’ia këndojmë ‘funeralin’!
Analisti Skënder Minxhozi tha në emisionin “Real Story”, në News24 , se Reforma në Drejtësi u mor zvarrë nëpër dy dimra shumë të mëdhenj politikë dhe kaloi e mori formë në mesin e një antagonizmi të skajshëm. Sipas tij, ...
Medial | para 7 ore | 2 artikuj te ndërlidhur »

Haradinaj: Heqja e taksës do të ishte vendim tragjik për Kosovën
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, e ka cilësuar si vendim tragjik, nëse qeveria e ardhshme e heq taksën ndaj Serbisë. Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj shprehet se nuk e imagjinon dot se Albin ...
Medial | para 8 ore | 129 artikuj te ndërlidhur »

“Ky është një puç”, Lubonja debat me Vasjarin për reformën në drejtësi: Rama s’është revolucionari që mendojnë ndërkombëtarët
Analistët Fatos Lubonja dhe Arian Vasjari kanë debatuar për mënyrën si po bëhet reforma në drejtësi. Lubonja u shpreh se e ka thënë që në fillim se reforma në drejtësi është një puç institucional. Ai shtoi se nuk sheh ...
Medial | para 8 ore | 21 artikuj te ndërlidhur »

Me shpejtësi deri në 181 km/h në Tiranë-Elbasan, si i ndëshkoi policia shoferët ‘rebelë’
Policia Rrugore e Tiranës ka forcuar kontrollet ndaj drejtuesve të mjeteve, ndërsa janë bllokuar 5 patenta. Mbrëmjen e sotme policia është stacionuar në rrugën Tiranë-Elbasan, ku janë konstatuar disa raste me shpejtësi ...
Medial | para 8 ore | 6 artikuj te ndërlidhur »

Kurti: Po keqpërdoren mospajtimet mes meje dhe Ramës, jemi afër me PS-në
Albin Kurti, kandidati për kryeministër nga VV-ja, ka thënë se janë duke u keqpërdorur keqkuptimet mes tij dhe Edi Ramës, kryeministrit të Shqipërisë. “Shpreh pakënaqësinë time lidhur me keqpërdorimin që i bëhet ...
Medial | para 8 ore | 203 artikuj te ndërlidhur »

Kurti: Po keqpërdoren mospajtimet mes meje dhe Ramës
Kurti: Po keqpërdoren mospajtimet mes meje dhe Ramës
Albin Kurti, i cili është edhe kandidati kryesor për të qenë kryeministri i ardhshëm i Kosovës është pyetur nëse ishin afër me PS-në dhe Ramën. “Shpreh pakënaqësinë time lidhur me keqpërdorimin që i bëhet kritikave dhe ...
Medial | para 8 ore | 203 artikuj te ndërlidhur »

Aleksandër Fragaj: Shqiptarët jemi racë që e duam më shumë të huajin
Drejtori i TV Klan në Shqipëri, Aleksandër Fragaj, ka ndarë momente prej shtrirjes menjëherë pas luftës në Kosovë, situatën politike në Kosovë dhe Shqipëri si dhe projektin e ndërtimit të Autostradës së Kombit. “Pasi ...
Medial | para 8 ore | 5 artikuj te ndërlidhur »

“Njëra palë do asgjësohet”! Vasjari bën deklaratën e fortë: Ja dy rrugët për zgjidhjen e krizës
Analisti Arjan Vasjari bëri një deklaratë të fortë në emisionin “Real Story”, në News24 , teksa tha se ka vetëm dy rrugë për zgjidhjen e kësaj krize të thellë politike, njëra prej të cilave është asgjësimi i një pale ...
Medial | para 8 ore | 5 artikuj te ndërlidhur »

Arrestohet në Ukrainë rusi i dyshuar si pjesëtar i IS-it
Arrestohet në Ukrainë rusi i dyshuar si pjesëtar i IS-it
Lexime: 2 Njësitet e policisë speciale të Ukrainës kanë arrestuar një 30 vjeçar rus, i cili dyshohet të jetë pjesëtar i grupit militant ekstremist, Shteti Islamik (IS). Ai ishte në kërkim nga Interpoli në lidhje me një ...
Medial | para 8 ore | 8 artikuj te ndërlidhur »

Bashkatdhetarët nuk mund të vozisin në Kosovë më gjatë se tre muaj
Jo të gjithë bashkatdhetarët kanë dijeni të mjaftueshme sa i përket pjesëmarrjes së tyre në trafikun rrugor në Republikën e Kosovës. Kështu thotë rreshteri i Policisë së Kosovës në Njësitin e Autostradave, Flamur ...
Medial | para 8 ore | 4 artikuj te ndërlidhur »

Inaugurohet objekti i ri i Ambasadës së Republikës së Kosovës në Sofje
Në një ceremoni simbolike, Ambasadori i Republikës se Kosovës, Edon Cana, i shoqëruar nga Ambasadorja e Shqipërisë, Donika Hoxha dhe stafet respektive të të dyja ambasadave, kanë inauguruar ambientet e reja të ARKSS-së. ...
Medial | para 8 ore | 4 artikuj te ndërlidhur »

LDK: I jepet lamtumira e fundit, Imri Ajetit
LDK: I jepet lamtumira e fundit, Imri Ajetit
Anëtarë të Kryesisë së LDK-së, familjarë dhe veprimtarë i kanë dhënë lamtumirën e fundit,kryetarit të Degës së LDK-së në Gracanicë, Imri Ajeti. “Imriu kishe guxim dhe durim, ishte model i njeriut modest, i afërt dhe ...
Medial | para 8 ore | 42 artikuj te ndërlidhur »

“S’mund t’i thuash Ambasadës Amerikane Xibrakë”, Minxhozi: Fataliteti na e do që këtë përplasje ta zgjidhin ndërkombëtarët
“S’mund t’i thuash Ambasadës Amerikane Xibrakë”, Minxhozi: Fataliteti na e do që këtë përplasje ta zgjidhin ndërkombëtarët
Analisti Skënder Minxhozi duke folur për ngërçin e krijuar në krijimin e Gjykatës Kushtetuese në “Real Story” në “News 24” tha se kemi një përplasja tipike shqiptare mes palëve. Minxhozi u shpreh se është e rëndë t’i ...
Medial | para 8 ore | 4 artikuj te ndërlidhur »

shpër.th.imi i Metës/ Lubonja: Presidenti ka të drejtë! Këshilla e SHBA për të pyetur Venecian dëshmon dështimin e Reformës në Drejtësi
Analisti Fatos Lubonja komentoi në emisionin “Real Story” të gazetarit Sokol Balla, në News24 , shpërthimin e Presidentit Ilir Meta ditën e sotme, lidhur me ngërçin në Gjykatën Kushtetuese. Lubonja tha se në thelb Meta ...
Medial | para 9 ore | 21 artikuj te ndërlidhur »

40 euro gjobë për vozitësit që drejtojnë mjetet pa pajisje dimërore
Nga 15 Nëntori nis sezoni i dimrit, që zgjatë deri më 15 mars. Me këtë nënkuptohet që të gjitha veturat që marrin pjesë në trafikun rrugor duhet të jenë të pajisura me goma të dimrit dhe me zinxhirë. Rreshteri i ...
Medial | para 9 ore | 4 artikuj te ndërlidhur »

Protesta në mbarë vendin, Irani ndalon internetin
Lexime: 3 Si shkak i protestave të vazhdueshme, qeveria e Iranit ka vendosur të ndërpresë internetin duke menduar se në këtë mënyrë do të ndëshkohen qytetarët. Ndërprerja e internetit në Iran ka hyrë në ditën e pestë. ...
Medial | para 9 ore | 31 artikuj te ndërlidhur »

Buxheti 2020, Felaj: Do investohet për ngritjen e Institutit të ri të Policisë Shkencore
Buxheti 2020, Felaj: Do investohet për ngritjen e Institutit të ri të Policisë Shkencore
TIRANË, 21 nëntor/MEDIAL/ “Buxheti i akorduar institucioneve të sigurisë dhe mbrojtjes, duket i përshtMEDIALëm për të performuar si duhet nga ana e këtyre institucioneve”, deklaroi sot kryetarja e komisionit parlamentar ...
Medial | para 9 ore | 11 artikuj te ndërlidhur »

Pamje të rënda/ 3 të rinj dhunojnë barbarisht 30-vjeçarin në Berat. Të riut s’iu dha ndihmë për 30 minuta, përfundon në koma
Pamje të rënda/ 3 të rinj dhunojnë barbarisht 30-vjeçarin në Berat. Të riut s’iu dha ndihmë për 30 minuta, përfundon në koma
Në rrjetet sociale po qarkullon një video ku shihet se si një grup të rinjsh rrahin brutalisht një bashkëmoshatar. Ngjarja e rëndë ndodhi 3 ditë më parë në lagjen “13 Shtatori” në Berat. Nga pamjet e publikuara nga JOQ ...
Medial | para 9 ore | 15 artikuj te ndërlidhur »

Artistët ndihmojnë regjisoren Burbuqe Berisha (VIDEO)
Artistët ndihmojnë regjisoren Burbuqe Berisha (VIDEO)
33 vepra arti u falën nga 28 artistë për një qëllim humanitar Ato do te jenë pjesë e një ankandi që u organizua për regjisoren e njohur Burbuqe Berisha e cila ka nevojë të bëjë një transplant të veshkave. Iniciativa e ...
Medial | para 9 ore | 10 artikuj te ndërlidhur »

Momentalisht ajër më të ndotur se Prishtina kanë Pakistani, India…
Ajri i qytetit të Prishtinës aktualisht konsiderohet ndër më të ndoturit në glob. Madje ajrin më të ndotur se në Prishtinë e kanë vetëm Pakistani dhe India. Në listën e shteteve më ajrin më të ndotur në glob janë edhe ...
Medial | para 9 ore | 9 artikuj te ndërlidhur »

Kështu do të jetë moti nesër dhe pasnesër
Kështu do të jetë moti nesër dhe pasnesër
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. “Në mëngjes parashihet të ketë mjegull, kjo si pasojë e inversionit dhe proceseve fizike në fushat termike. ...
Medial | para 9 ore | 56 artikuj te ndërlidhur »

Sot shënohet Dita Botërore e Televizionit (VIDEO)
Sot shënohet Dita Botërore e Televizionit (VIDEO)
Televizorët si aparatura, e ndonjë kanal i rrallë si transmetues, bashkë me video kasetat , kryesisht humoristike, ishin burimet pothuajse të vetme të informimit, deri para 20 vjetësh në Kosovë. Kështu, rregulluesit e ...
Medial | para 9 ore | 14 artikuj te ndërlidhur »

Opsioni i ri i Twitter i jep përdoruesve më shumë kontroll
Twitter Inc po lançon një karakteristikë të re për përdoruesit për të fshehur përgjigjet në cicërimet e tyre, për ti dhënë përdoruesve më shumë kontroll mbi bisedat e tyre në faqe. Karakteristika e cila është testuar më ...
Medial | para 9 ore | 3 artikuj te ndërlidhur »

Dështimi i negociatave/ Edit Harxhi: Qëndrimi Francës i shkonte për shtat, pse më shqetëson vota e Holandës dhe Danimarkës
Ish-zëvendësministrja e Jashtme, Edit Harxhi ka komentuar sot vendimin që dha BE më 18 tetor duke mos i hapur dritën jeshile Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut. Në një intervistë për ‘Diplomaticus’ të moderatorit Erion ...
Medial | para 9 ore | 122 artikuj te ndërlidhur »

Spiuni rus alarmon Serbinë (VIDEO)
Spiuni rus alarmon Serbinë (VIDEO)
Tensionimi i marrëdhënieve mes Serbisë e Rusisë është duke vazhduar. Tani, kryeministrja serbe Ana Brnabiq ka thënë se nëse vërtetohet se spiuni rus, i ka dhënë para një serbi, atëherë marrëdhëniet mes dy vendeve do të ...
Medial | para 9 ore | 14 artikuj te ndërlidhur »

Ministria e Mjedisit largon kiosqet në Prevallë (VIDEO)
Ministria e Mjedisit largon kiosqet në Prevallë (VIDEO)
Inspektorati doli të kryejë punën e vet. Kampshtëpizat e kioskat pa një leje paraprake po i heqin nga Prevalla, njofton Klan Kosova. Vendimi nga Ministria për Mjedis dhe Planifikim Hapësinor po zbatohet pas kërkesave të ...
Medial | para 10 ore | 22 artikuj te ndërlidhur »

Shkeljet më të shpeshta të vozitësve në rrugën nacionale Vragoli-Trudë
Shkeljet më të shpeshta të vozitësve në rrugën nacionale Vragoli-Trudë
Kjo është Policia e Trafikut Rrugor të Kosovës, përkatësisht njësiti i Autostradës, të cilët çdo ditë – natë dalin në teren për të patrulluar dhe vëzhguar mbarëvajtjen dhe procesin e trafikut nëpër Autostrada. Rreshteri ...
Medial | para 10 ore | 4 artikuj te ndërlidhur »

FOTO/ Shkatërrohet banda e shqiptarëve në Itali, akuzohen për dro.gë, vjedhje e armë
FOTO/ Shkatërrohet banda e shqiptarëve në Itali, akuzohen për dro.gë, vjedhje e armë
VALLESINA Policia e Italisë, në mbrëmjen e 20 nëntorit 2019, në provincën e Perugia, ka arrestuar katër shtetas shqiptarë, të moshave nga 27 deri 35 vjeç. Të papunë dhe duke qëndruar ilegalisht në shtetin italian, ...
Medial | para 10 ore | 5 artikuj te ndërlidhur »

Ali Ahmeti: Amerika na qëndron pranë qe një shekull
Shkup, 21 nëntor 2019 Të nderuar të pranishëm, autoritete të larta shtetërore, Kryetar i Kuvendit, zëvendëskryeministra, deputet, të nderuar dhe shumë të respektuar ambasador, akademik, i nderuar dhe shumë i dashur ...
Medial | para 10 ore | 14 artikuj te ndërlidhur »

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved