ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/04/2020 14:29

Mapo
Pas Shëndetësisë, Alibeaj bën denoncimin e radhës: Edhe Ministria e Drejtësisë ka bërë tender sekret
Pas Shëndetësisë, Alibeaj bën denoncimin e radhës: Edhe Ministria e Drejtësisë ka bërë tender sekret
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Ish- deputeti i PD Enkelejd Alibeaj, pas tenderave të denoncuar për tenderin e ushqimeve nga Ministria e Mbrojtjes dhe 4 tenderave ”sekret shtetëror” nga Ministria e ...
Mapo | para 29 min | 150 artikuj te ndërlidhur »

Familja e prekur në Fier/ Burri punonte si shofer furgoni për mallrat
Familja e prekur në Fier/ Burri punonte si shofer furgoni për mallrat
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Një familje është prekur nga koronavirusi në lagjen “15 Tetori” në Fier. Burime bëjnë me dije se është infektuar një familje me 6 anëtarë, 5 prej të cilëve kanë rezultuar ...
Mapo | para 38 min | 150 artikuj te ndërlidhur »

Koronavirusi në Shkodër, Ambasadorja Yuri Kim bisedë me Voltana Ademin
Koronavirusi në Shkodër, Ambasadorja Yuri Kim bisedë me Voltana Ademin
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim, ka zhvilluar sot një bisedë përmes telefonit me kryebashkiaken e Shkodrës, Voltana Ademi, lidhur me situatën e krijuar me koronavirusin në ...
Mapo | para 49 min | 150 artikuj te ndërlidhur »

Bardhi publikon videon: Gënjeshtrat e Edi Ramës janë të rrezikshme
Bardhi publikon videon: Gënjeshtrat e Edi Ramës janë të rrezikshme
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Sekretari i Përgjithshëm Gazment Bardhi, përmes një statusi në facebook ka postuar një video ku sipas tij tregon se sa të rrezikshme janë gënjeshtrat e qeverisë. Bardhi ...
Mapo | para 70 min | 150 artikuj te ndërlidhur »

Lajm i mirë nga spitalet COVID, numri i personave të shtruar është ulur në 58
Lajm i mirë nga spitalet COVID, numri i personave të shtruar është ulur në 58
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Brenda 24 orëve të fundit në vendin tonë janë konfirmuar 17 raste të reja me COVID-19 ndërsa numri total i të prekurve shkon në 400. Sipas të dhënave që publikuara nga ...
Mapo | para 77 min | 150 artikuj te ndërlidhur »

Kryeministrit të Britanisë i ulet temperatura, Johnson në gjendje stabël
Kryeministrit të Britanisë i ulet temperatura, Johnson në gjendje stabël
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Kryeministri britanik Boris Johnson, është në gjendje stabël në spital pasi kaloi dy net në terapi intensive. Sipas Daily Mail, kryeministrit i ka rënë temperatura. Kjo është ...
Mapo | para 77 min | 150 artikuj te ndërlidhur »

Vlorë/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset 1 person
Vlorë/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset 1 person
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur mesditën e sotme në zonën e Orikumit në Vlorë. Burime bëjnë me dije se dy persona janë konfiktuar me sende të forta dhe për pasojë sherri ...
Mapo | para 77 min | 150 artikuj te ndërlidhur »

Shërohen 5 mjeke dhe infermierë të prekur nga COVID-19
Shërohen 5 mjeke dhe infermierë të prekur nga COVID-19
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Shërohen 5 mjeke dhe infermierë të prekur nga COVID-19. Ka shkuar në 27 numri i personelit shëndetësor të shëruar nga COVID-19 deri më ttani, ndërkohë që janë prekur 41 “bluza ...
Mapo | para 77 min | 150 artikuj te ndërlidhur »

9 raste në Tiranë, 6 në Fier, si u rrit numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri
9 raste në Tiranë, 6 në Fier, si u rrit numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Nga 6 në 17 raste të reja. Numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri, brenda 24 orëve është rritur sërish. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë janë 9 raste të reja në Tiranë ...
Mapo | para 77 min | 150 artikuj te ndërlidhur »

Vatër e re në Fier, 6 nga 7 anëtarë të një familje pozitiv me COVID-19
Vatër e re në Fier, 6 nga 7 anëtarë të një familje pozitiv me COVID-19
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Gjashtë anëtarë të një familje në Çeligrad të Fierit janë testuar pozitiv për koronavirusin, mes tyre kryefamiljarët e moshuar dhe një fëmijë 10 vjeç. Vetëm anëtari i shtatë i ...
Mapo | para 77 min | 150 artikuj te ndërlidhur »

Një tjetër ditë tragjike për Spanjën, 757 të vdekur në 24 orë
Një tjetër ditë tragjike për Spanjën, 757 të vdekur në 24 orë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Një tjetër ditë tragjike për Spanjën, e cila ka regjistruar 757 vdekje në 24 orët e fundit për shkak të koronavirusit, sipas shifrave më të fundit të publikuara nga Ministria ...
Mapo | para 77 min | 150 artikuj te ndërlidhur »

Kryeprokurori Çela dhuron pagën: Është detyrim moral, ftoj vartësit të bëjnë të njëjtën gjë
Kryeprokurori Çela dhuron pagën: Është detyrim moral, ftoj vartësit të bëjnë të njëjtën gjë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Pas kërkesës së kuvendit drejtuar 30 institucioneve për të kontribuar vullnetarisht në lidhje me situatën e koronavirusit, kanë ardhur edhe reagimet e parë. Së fundmi është ...
Mapo | para 77 min | 150 artikuj te ndërlidhur »

Robert Berisha theu rregullat e karantinës, shkon policia dhe i konfiskon instrumentat
Robert Berisha theu rregullat e karantinës, shkon policia dhe i konfiskon instrumentat
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Pas kthimit nga SHBA, Robert Berisha ishte i detyruar të qëndronte 14 ditë në karantinë në Qendrën e Studentëve në Prishtinë. Prej disa ditësh ai është kthyer në familjen e ...
Mapo | para 77 min | 150 artikuj te ndërlidhur »

Ecnin në këmbë ose me biçikleta jashtë orarit, gjobiten 230 qytetarë
Ecnin në këmbë ose me biçikleta jashtë orarit, gjobiten 230 qytetarë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al 230 qytetarë janë gjobitur nga policia, pasi po ecnin në këmbë ose me biçikleta, jashtë orarit të lejuar. Policia thotë se i ka gjobitur ata me nga 10 mijë lek të reja. ...
Mapo | para 77 min | 27 artikuj te ndërlidhur »

17 raste të reja me koronavirus, shkon në 400 numri i të infektuarve
17 raste të reja me koronavirus, shkon në 400 numri i të infektuarve
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Janë 17 raste të reja me koronavirus në Shqipëri. Pavarsisht se një ditë më parë ishin vetëm 6 raste, numri i të infektuarve është rritur sërish, duke shkuar në 400 në total. ...
Mapo | para 77 min | 195 artikuj te ndërlidhur »

‘Rama gënjeu për testimet’, Spahia: Numri i ulët fsheh realitetin e përhapjes së virusit
‘Rama gënjeu për testimet’, Spahia: Numri i ulët fsheh realitetin e përhapjes së virusit
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia, nëpërmjet një deklarate për shtyp akuzon qeverinë se ka gënjyer në lidhje me kapacitet e testimeve për COVID-19. Sipas ...
Mapo | para 77 min | 52 artikuj te ndërlidhur »

Shefi i Urgjencës së Kirurgjisë kujton betimin e mjekëve, apel politikës: Mbështes propozimet e Bashës
Shefi i Urgjencës së Kirurgjisë kujton betimin e mjekëve, apel politikës: Mbështes propozimet e Bashës
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Drejtori i Urgjencës së Kirurgjisë në QSUT, Dr. Myzafer Kaçi ka folur për ristrukturimin e operacioneve kirurgjikale, zhvendosjen e tyre dhe situatën me COVID-19, Në një ...
Mapo | para 3 ore | 150 artikuj te ndërlidhur »

Rama publikon kurbën: Kemi uljen e numrit të të shtruarve në spital
Rama publikon kurbën: Kemi uljen e numrit të të shtruarve në spital
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Kryeministri Edi Rama ka publikuar kurbën e të shtruarve në spital nga koronavirusi. Sipas Ramës kemi rënie të shtrimeve në spital. Postimi i Ramës SHUMË E RËNDËSISHME: FALË ...
Mapo | para 3 ore | 150 artikuj te ndërlidhur »

Kosovë/ Zyrtari i Ministrisë së Shëndetësisë infektohet me koronavirus
Kosovë/ Zyrtari i Ministrisë së Shëndetësisë infektohet me koronavirus
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Një zyrtar i Ministrisë së Shëndetësisë në Kosovë është infektuar me koronavirus. Ende nuk është zbuluar identiteti, por thuhet se gjendja e tij është e qëndrueshme. Zëdhënësi ...
Mapo | para 3 ore | 150 artikuj te ndërlidhur »

Koronavirusi/ BE ende pa marrëveshje për dalje nga kriza
Koronavirusi/ BE ende pa marrëveshje për dalje nga kriza
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Bashkimi Evropian ende nuk ka ndonjë përgjigje të përbashkët ndaj krizës Corona. Bisedimet e ministrave të Financave të vendeve të BE përfunduan pa ndonjë kumtesë të ...
Mapo | para 3 ore | 150 artikuj te ndërlidhur »

Trump i hap luftë OBSH-së: Ata na thanë mos i mbyllni kufijtë me Kinën
Trump i hap luftë OBSH-së: Ata na thanë mos i mbyllni kufijtë me Kinën
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Presidenti Donald Trump vuri në pikëpyetje të marten veprimet e Organizatës Botërore të Shëndetit në lidhje me Kinën dhe tha që ai dëshironte që grupi të merrte masat ...
Mapo | para 3 ore | 150 artikuj te ndërlidhur »

Boris Johnson kalon natën e dytë në kujdes intensiv, zyrtarët: Është në gjendje të qëndrueshme
Boris Johnson kalon natën e dytë në kujdes intensiv, zyrtarët: Është në gjendje të qëndrueshme
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Kryeministri britanik, Boris Johnson, ka kaluar natën e dytë në kujdes intensiv pasi vazhdon të marrë trajtim për koronavirusin. Johnson po mbahet në Spitalin St Thomas ‘në ...
Mapo | para 4 ore | 150 artikuj te ndërlidhur »

Covid-19/ Testohet në SHBA vaksina e financuar nga Bill Gates
Covid-19/ Testohet në SHBA vaksina e financuar nga Bill Gates
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al 40 vullnetarë në SHBA morën dozën e parë të vaksinës kundër koronavirusit e cila është financuar pjesërisht nga fondacioni Bill dhe Melinda Gates. Vaksina është prodhuar nga ...
Mapo | para 4 ore | 150 artikuj te ndërlidhur »

Kriza e koronavirusit/ 100 ditët që ndryshuan botën
Kriza e koronavirusit/ 100 ditët që ndryshuan botën
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al 1.4 milionë njerëz të prekur, mbi 82 mijë të vdekur. 100 ditë më parë, askujt në planet nuk do i shkonte mendja që do vinim te kjo ditë. Kriza e koronavirusit ka pushtuar ...
Mapo | para 4 ore | 150 artikuj te ndërlidhur »

Frika nga koronavirusi/ Çfarë na shtyn të bëjmë blerje masive, sikur e nesërmja të mos vijë?
Frika nga koronavirusi/ Çfarë na shtyn të bëjmë blerje masive, sikur e nesërmja të mos vijë?
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Në Shtetet e Bashkuara, e quajnë blerje në panik e sipër. Është dukuria, që shfaqet sa herë që ka një emergjencë: një harbim i papërmbajtshëm blerjesh dhe furnizimesh të ...
Mapo | para 4 ore | 150 artikuj te ndërlidhur »

Video/ Pamjet nga brenda Spitalit Infektiv, aty ku po kurohen të prekurit me koronavirus
Video/ Pamjet nga brenda Spitalit Infektiv, aty ku po kurohen të prekurit me koronavirus
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Ministrja Ogerta Manastirliu ka publikuar pamjet nga brenda spitalit Infektiv në Tiranë, ku po kurohen të sëmurët me COVID-19. Mjekë dhe infermierë që u shërbejnë të sëmurëve ...
Mapo | para 4 ore | 150 artikuj te ndërlidhur »

Një tjetër i prekur me koronavirus në Elbasan, skandali me restorantin
Një tjetër i prekur me koronavirus në Elbasan, skandali me restorantin
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Shkon në 12 numri i të prekurve me koronavirus në Elbasan, Ka rezultuar pozitive me koronavirus, gruaja e 46-vjeçarit, i cili dy ditë më parë rezultoi i infektuar. Lajmi i ...
Mapo | para 5 ore | 150 artikuj te ndërlidhur »

Çfarë i ka bërë botës koronavirusi?! Fotot që flasin shumë
Çfarë i ka bërë botës koronavirusi?! Fotot që flasin shumë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Pandemia e koronavirusit ka zbrazur mbarë botën duke detyruar njerëzit të qëndrojnë në shtëpi për pjesën më të madhe të kohës. Fotot e Mëposhtme tregojnë se çfarë i ka bërë ...
Mapo | para 5 ore | 150 artikuj te ndërlidhur »

Martin Shkreli, shqiptari që rriti çmimet e ilaçeve, kërkon lirinë për të ndihmuar në luftën me COVID-19
Martin Shkreli, shqiptari që rriti çmimet e ilaçeve, kërkon lirinë për të ndihmuar në luftën me COVID-19
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Shqiptari Martin Shkreli ka kërkuar të lirohet nga burgu në mënyrë që të mund të punojë për gjetjen e një kure për koronavirusin. Shkreli, një sipërmarrës bioteknologjik që po ...
Mapo | para 5 ore | 150 artikuj te ndërlidhur »

Vlorë, i dënuar për lëndë narkotike dhe shfrytëzim prostitucioni, arrestohet Edmond Makri
Vlorë, i dënuar për lëndë narkotike dhe shfrytëzim prostitucioni, arrestohet Edmond Makri
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Policia e Vlorës në bashkëpunim me Interpol Tirana kanë bërë të mundur arrestimin e 54 vjeçarit Edmond Makri (Aliko) të cilin Gjykata e Apelit Aquila në Itali, në vitin 2013 ...
Mapo | para 5 ore | 150 artikuj te ndërlidhur »

Vjosa Osmani-kolegëve në LDK: S’mund të fshiheni më pas meje!
Vjosa Osmani-kolegëve në LDK: S’mund të fshiheni më pas meje!
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, njëherësh nënkryetare e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani, ka thënë se nuk do të hynte në listën garuese me LDK-në, nëse kjo parti ...
Mapo | para 6 ore | 150 artikuj te ndërlidhur »

Wuhani më në fund “i lirë”, drejt izolimit një tjetër qytet nga koronavirusi
Wuhani më në fund “i lirë”, drejt izolimit një tjetër qytet nga koronavirusi
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Qyteti kinez, ku shpërtheu për herë të parë pandemia e koronavirusit, i dha fund mbylljes totale të martën, por një tjetër qytet në veri të vendit nisi të shtrëngojë lëvizjet ...
Mapo | para 6 ore | 150 artikuj te ndërlidhur »

Koronavirusi në SHBA/ 400 mijë të prekur dhe 12 857 të vdekur
Koronavirusi në SHBA/ 400 mijë të prekur dhe 12 857 të vdekur
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Gjatë 24 orëve të fundit, 1,970 persona kanë gjetur vdekjen nga koronavirusi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Numri total i viktimave ka arritur në 12,857. Gjatë këtyre ...
Mapo | para 6 ore | 150 artikuj te ndërlidhur »

Diell dhe rritje temperaturash, parashikimi i motit për sot
Diell dhe rritje temperaturash, parashikimi i motit për sot
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje janë të pakta. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rritje të ...
Mapo | para 6 ore | 150 artikuj te ndërlidhur »

Shënohet viktima e pestë nga koronavirusi në Kosovë
Shënohet viktima e pestë nga koronavirusi në Kosovë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Një tjetër pacient me koronavirus ka ndërruar jetë gjatë orëve të fundit në Kosovë duke e cuar në pesë numrin total të viktimave. Rasti i fundit kishte sëmundje të tjera ...
Mapo | para 6 ore | 150 artikuj te ndërlidhur »

Shifrat e FMN, Shqipëria, me financimet më të ulëta në Europë për shëndetësinë
Shifrat e FMN, Shqipëria, me financimet më të ulëta në Europë për shëndetësinë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Ndër 43 vende europiane, Shqipëria renditet e fundit për sasinë e fondeve që akordon për shëndetësinë në raport me Prodhimin e Brendshëm Bruto (PBB). Sipas agregateve fiskale ...
Mapo | para 6 ore | 150 artikuj te ndërlidhur »

Korça zgjohet me lëkundje të forta tërmeti, sa ishte magnituda
Korça zgjohet me lëkundje të forta tërmeti, sa ishte magnituda
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Një tërmet me mangitudë 3.7 ka goditur qytetin e Korçës mëngjesin e sotëm. Lëkundjet me epiqendër 5 km në juglindje të Maliqit u ndjenë rreth orës 06:30. Thellësia e tërmetit ...
Mapo | para 6 ore | 150 artikuj te ndërlidhur »

Në dashuri do të jeni të mbushur me dyshime, horoskopi për sot
Në dashuri do të jeni të mbushur me dyshime, horoskopi për sot
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Dashi Nëse jeta juaj sentimentale nuk ju kënaq dhe ndiheni vetëm, ka ardhur momenti për të qartësuar gjërat dhe për të marrë një vendim. Është një moment reflektimi. Edhe në ...
Mapo | para 6 ore | 150 artikuj te ndërlidhur »

Kompanitë e duhanit në garën për vaksinën e Covid-19
Kompanitë e duhanit në garën për vaksinën e Covid-19
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Gara për të gjetur një vaksinë për koronavirusin e ri ka edhe një pjesëmarrës të ri: kompanitë e duhanit. Pronari i Lucky Strike, British American Tobbaco po kërkon një ...
Mapo | para 16 ore | 150 artikuj te ndërlidhur »

Si do merren kreditë në banka për bizneset qe preken nga Covid-19, përqindja e interesit
Si do merren kreditë në banka për bizneset qe preken nga Covid-19, përqindja e interesit
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Qeveria ka miratuar garancinë shtetërore të huasë me bankat e nivelit të dytë për pagat e bizneseve, aktiviteti i të cilëve është prekur nga vendimet e ekzekutivit, në kuadër ...
Mapo | para 16 ore | 17 artikuj te ndërlidhur »

Profil/ Eric Yuan, ‘Miliarderi Covid-19’
Profil/ Eric Yuan, ‘Miliarderi Covid-19’
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Kriza e koronavirusit po rrënon botën, por jo Eric Yuan. ZOOM, kompania e tij ka bërë gati 4 miliard dollarë në 3 muajt e krizës së koronavirusit, duke u bërë nr. 1 për ...
Mapo | para 17 ore | 150 artikuj te ndërlidhur »

Babai i Boris Johnson: Djali im është rritur në fshat, do e ndihmojë të mposhtë koronavirusin
Babai i Boris Johnson: Djali im është rritur në fshat, do e ndihmojë të mposhtë koronavirusin
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Babai i Boris Johnson, Stanley Johnson, 79 vjec, duke folur për mediat, deklaroi se djali i tij është një luftëtar dhe se ai është rritur në fshat duke besuar se do ta mposhtë ...
Mapo | para 17 ore | 150 artikuj te ndërlidhur »

Transparenca me sistemet, të dhënat si mjet kontrolli dhe përmirësimi
Transparenca me sistemet, të dhënat si mjet kontrolli dhe përmirësimi
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Vendi ynë ka përmirësuar shërbimet nëpërmjet zhvillimit të teknologjisë, në ritme të shpejta vitet e fundit, për të cilat audituesit e KLSH kanë botuar shpesh edhe artikuj në ...
Mapo | para 17 ore | 150 artikuj te ndërlidhur »

Përballë COVID-19 nevojitet një ‘Projekt Manhatan’
Përballë COVID-19 nevojitet një ‘Projekt Manhatan’
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Nga Seth Berkley Ekziston një garë e paparë për të zhvilluar një vaksinë kundër sindromës së rëndë akute të frymëmarrjes koronavirus 2 (SARS-CoV-2). Me të paktën 44 vaksina në ...
Mapo | para 17 ore | 150 artikuj te ndërlidhur »

Imazhe spektakolare, hëna e plotë mbi qiellin e Tiranës
Imazhe spektakolare, hëna e plotë mbi qiellin e Tiranës
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Vëzhguesit besnikë të qiellit do të kenë sonte një mbrëmje mjaft të veçantë, pasi do të mbizotërojë ndriçimi i hënës së plotë. Në fotot e shkrepura nga fotografi Antonio ...
Mapo | para 17 ore | 150 artikuj te ndërlidhur »

Mesazhi i ministrave gjermanë: Europa e bashkuar përballë pandemisë
Mesazhi i ministrave gjermanë: Europa e bashkuar përballë pandemisë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Nga Heiko Maas dhe Olaf Scholz Ky virus nuk njeh kufij, as ngjyrë lëkure e as kombësi. Ne me dhimbje të thellë jemi pranë qytetarëve nga Bergamo, Madridi, Strasburgu dhe shumë ...
Mapo | para 18 ore | 150 artikuj te ndërlidhur »

Denoncon sërish mjeku Allkja: Nuk i duam shpërblimet e qeverisë, të na bëjnë testin për koronavirusin
Denoncon sërish mjeku Allkja: Nuk i duam shpërblimet e qeverisë, të na bëjnë testin për koronavirusin
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Mjeku Ilir Allka, ka bërë sot sërish një denoncim të fortë. Ai thotë se gjendet në krye të detyrës bashkë me kolegë të tjerë, për t’i shërbyer njerëzve dhe jo për shpërblim. ...
Mapo | para 18 ore | 150 artikuj te ndërlidhur »

Covid-19/ Bilanc tragjik nga Franca, 1417 viktima 24 orët e fundit
Covid-19/ Bilanc tragjik nga Franca, 1417 viktima 24 orët e fundit
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Në mbarë botën shifrat ditore të njerëzve që humbin jetën nga COVID-19 rritet me ritme të frikshme. Në Francë në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë 1417 persona duke e çuar ...
Mapo | para 18 ore | 150 artikuj te ndërlidhur »

“Zoti i shqiptarëve është i madh”/ Rama mesazh qytetarëve: Do e fitojmë luftën
“Zoti i shqiptarëve është i madh”/ Rama mesazh qytetarëve: Do e fitojmë luftën
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Kur Shqipëria është në izolim për shkak të pandemisë globale, COVID-19, ku deri më tani janë shënuar 22 të viktima, kryeministri Edi Rama vjen me një mesazh për qytetarët. ...
Mapo | para 19 ore | 150 artikuj te ndërlidhur »

Covid-19/ Mjeku epidemiolog: Kurba në rënie, muajin tjetër do të duket ndjeshëm
Covid-19/ Mjeku epidemiolog: Kurba në rënie, muajin tjetër do të duket ndjeshëm
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Mjeku epidemiolog Eduard Kakarriqi ka deklaruar se koronavirusi ka qarkulluar që në janar në vendin tonë. Rasti i parë i konfirmuar nga Ministria e Shëndetësisë ishte me 9 ...
Mapo | para 19 ore | 150 artikuj te ndërlidhur »

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved