ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/04/2020 14:08

Lexo
“Çfarë s’do jepja për një berber”, Alban Skënderaj tregon gjendjen e tij aktuale për shkak të virusit COVID 19
“Çfarë s’do jepja për një berber”, Alban Skënderaj tregon gjendjen e tij aktuale për shkak të virusit COVID 19
Pandemia Covid-19 na ka mbyllur të gjithëve në shtëpi dhe ndër vështirësitë e para me të cilat janë hasur kryesisht meshkujt është qethja e flokëve. Një “hall” të tillë po e vuan edhe këngëtari Alban Skënderaj, i cili ...
Lexo | 07-Apr-2020 11:05 | 8 artikuj te ndërlidhur »

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved