ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/04/2020 12:47

Lajmi i Fundit
Paguan shifrën stratosferike, dalin nga burgu Ronaldinho dhe vëllai i tij
Paguan shifrën stratosferike, dalin nga burgu Ronaldinho dhe vëllai i tij
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Paguan shifrën stratosferike, dalin nga burgu Ronaldinho dhe vëllai ...
Lajmi i Fundit | para 82 min | 75 artikuj te ndërlidhur »

Ministrat e BE-së nuk gjejnë marrëveshje për shpëtimin ekonomik nga koronavirusi
Ministrat e BE-së nuk gjejnë marrëveshje për shpëtimin ekonomik nga koronavirusi
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Ministrat e BE-së nuk gjejnë marrëveshje për shpëtimin ekonomik nga ...
Lajmi i Fundit | para 97 min | 79 artikuj te ndërlidhur »

Studimi: Te popujt e vaksinuar për tuberkulozin, 6 herë më pak vdekje nga koronavirusi
Studimi: Te popujt e vaksinuar për tuberkulozin, 6 herë më pak vdekje nga koronavirusi
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Studimi: Te popujt e vaksinuar për tuberkulozin, 6 herë më pak ...
Lajmi i Fundit | para 2 ore | 28 artikuj te ndërlidhur »

Shkon në 12 numri i të prekurve nga koronavirusi në Elbasan, e infektuar dhe gruaja e pronarit të lokalit pranë Gjykatës
Shkon në 12 numri i të prekurve nga koronavirusi në Elbasan, e infektuar dhe gruaja e pronarit të lokalit pranë Gjykatës
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Shkon në 12 numri i të prekurve nga koronavirusi në Elbasan, e ...
Lajmi i Fundit | para 3 ore | 75 artikuj te ndërlidhur »

Berisha akuza Ramës, këshilla qytetarëve: Mos dilni pa maska, bëjini vetë në shtëpi nëse nuk gjeni
Berisha akuza Ramës, këshilla qytetarëve: Mos dilni pa maska, bëjini vetë në shtëpi nëse nuk gjeni
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Berisha akuza Ramës, këshilla qytetarëve: Mos dilni pa maska, ...
Lajmi i Fundit | para 3 ore | 75 artikuj te ndërlidhur »

Rriten temperaturat, ja si do te jete moti per diten e sotme
Rriten temperaturat, ja si do te jete moti per diten e sotme
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Rriten temperaturat, ja si do te jete moti per diten e sotme ...
Lajmi i Fundit | para 4 ore | 75 artikuj te ndërlidhur »

Shenjat e fatit, horoskopi per diten e sotme, 8 prill 2020
Shenjat e fatit, horoskopi per diten e sotme, 8 prill 2020
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Shenjat e fatit, horoskopi per diten e sotme, 8 prill 2020 Dashi ...
Lajmi i Fundit | para 5 ore | 17 artikuj te ndërlidhur »

Mjeku shqiptar që i shpëtoi koronavirusit: Duket sikur mushkerite i kane qelluar me cifte
Mjeku shqiptar që i shpëtoi koronavirusit: Duket sikur mushkerite i kane qelluar me cifte
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Mjeku shqiptar që i shpëtoi koronavirusit: Duket sikur mushkerite i ...
Lajmi i Fundit | para 14 ore | 16 artikuj te ndërlidhur »

Pellumb Pipero jep lajmin e mirë: Në fund të javës fillon rënia e COVID-19
Pellumb Pipero jep lajmin e mirë: Në fund të javës fillon rënia e COVID-19
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Pellumb Pipero jep lajmin e mirë: Në fund të javës fillon rënia e ...
Lajmi i Fundit | para 15 ore | 75 artikuj te ndërlidhur »

“I përjetshëm kujtimi i koloses së këngës shqiptare”, Meta kujton ditëlindjen e Vaçe Zelës
“I përjetshëm kujtimi i koloses së këngës shqiptare”, Meta kujton ditëlindjen e Vaçe Zelës
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan “I përjetshëm kujtimi i koloses së këngës shqiptare”, Meta kujton ...
Lajmi i Fundit | para 15 ore | 75 artikuj te ndërlidhur »

Drejtoresha e ISHP-së: Pritet lehtësimi i masave, por duhet kujdes nga qytetarët
Drejtoresha e ISHP-së: Pritet lehtësimi i masave, por duhet kujdes nga qytetarët
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Drejtoresha e ISHP-së: Pritet lehtësimi i masave, por duhet kujdes ...
Lajmi i Fundit | para 15 ore | 75 artikuj te ndërlidhur »

Miratohet VKM-ja e Garancisë Shtetërore të Huave për pagat e punonjësve të bizneseve, ja kush përfiton
Miratohet VKM-ja e Garancisë Shtetërore të Huave për pagat e punonjësve të bizneseve, ja kush përfiton
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Miratohet VKM-ja e Garancisë Shtetërore të Huave për pagat e ...
Lajmi i Fundit | para 16 ore | 16 artikuj te ndërlidhur »

Rastet me COVID-19, Pipero: Rënia e kurbës do të jetë fillimi i një fundi të gjatë
Rastet me COVID-19, Pipero: Rënia e kurbës do të jetë fillimi i një fundi të gjatë
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Rastet me COVID-19, Pipero: Rënia e kurbës do të jetë fillimi i një ...
Lajmi i Fundit | para 16 ore | 75 artikuj te ndërlidhur »

Deputeti shqiptar, tregon ‘kurën’ për Covid-19: Kos me mjalt dhe domate
Deputeti shqiptar, tregon ‘kurën’ për Covid-19: Kos me mjalt dhe domate
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Deputeti shqiptar, tregon ‘kurën’ për Covid-19: Kos me mjalt dhe ...
Lajmi i Fundit | para 16 ore | 75 artikuj te ndërlidhur »

FSHF: Sot mjekët janë Kombëtarja jonë, faleminderit për sakrificën
FSHF: Sot mjekët janë Kombëtarja jonë, faleminderit për sakrificën
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan FSHF: Sot mjekët janë Kombëtarja jonë, faleminderit për sakrificën ...
Lajmi i Fundit | para 17 ore | 352 artikuj te ndërlidhur »

“Jeni super, ju dua shumë”, Rama mesazh qytetarëve: Do e fitojmë luftën, Zoti i shqiptarëve është i madh
“Jeni super, ju dua shumë”, Rama mesazh qytetarëve: Do e fitojmë luftën, Zoti i shqiptarëve është i madh
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan “Jeni super, ju dua shumë”, Rama mesazh qytetarëve: Do e fitojmë ...
Lajmi i Fundit | para 17 ore | 75 artikuj te ndërlidhur »

Zjarri përfshin një sipërfaqe pyjore në malin e Krujës, e pamundur ndërhyrja e zjarrfikësve
Zjarri përfshin një sipërfaqe pyjore në malin e Krujës, e pamundur ndërhyrja e zjarrfikësve
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Zjarri përfshin një sipërfaqe pyjore në malin e Krujës, e pamundur ...
Lajmi i Fundit | para 17 ore | 75 artikuj te ndërlidhur »

Rrogat deri në 5 milion/ Kuvendi u kërkon ta përgjysmojnë, super të paguarit as marrin mundimin të kthejnë përgjigje
Rrogat deri në 5 milion/ Kuvendi u kërkon ta përgjysmojnë, super të paguarit as marrin mundimin të kthejnë përgjigje
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Rrogat deri në 5 milion/ Kuvendi u kërkon ta përgjysmojnë, super të ...
Lajmi i Fundit | para 17 ore | 75 artikuj te ndërlidhur »

“Jemi në gatishmëri të plotë të kryerjes së detyrës”, mjekët e Spitalit të Lezhës deklaratë për mediat
“Jemi në gatishmëri të plotë të kryerjes së detyrës”, mjekët e Spitalit të Lezhës deklaratë për mediat
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan “Jemi në gatishmëri të plotë të kryerjes së detyrës”, mjekët e ...
Lajmi i Fundit | para 18 ore | 42 artikuj te ndërlidhur »

“Kjo histori mund të mbyllet nga fundi i qershorit”, Pipero flet për pandeminë
“Kjo histori mund të mbyllet nga fundi i qershorit”, Pipero flet për pandeminë
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan “Kjo histori mund të mbyllet nga fundi i qershorit”, Pipero flet ...
Lajmi i Fundit | para 19 ore | 14 artikuj te ndërlidhur »

U infektua pasi i shërbeu të moshuarës që vdiq! Testohet familja dhe kolegët e infermierit të prekur në Shkodër
U infektua pasi i shërbeu të moshuarës që vdiq! Testohet familja dhe kolegët e infermierit të prekur në Shkodër
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan U infektua pasi i shërbeu të moshuarës që vdiq! Testohet familja ...
Lajmi i Fundit | para 19 ore | 75 artikuj te ndërlidhur »

PD i përgjigjet Ramës me fjalët e këshilltarit të tij Tony Blair: Koha nuk pret
PD i përgjigjet Ramës me fjalët e këshilltarit të tij Tony Blair: Koha nuk pret
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan PD i përgjigjet Ramës me fjalët e këshilltarit të tij Tony Blair: ...
Lajmi i Fundit | para 19 ore | 16 artikuj te ndërlidhur »

“Nuk gjejmë asnjë arsye për ta rikonsideruar strategjinë”, ekspertët reagojnë për testimet
“Nuk gjejmë asnjë arsye për ta rikonsideruar strategjinë”, ekspertët reagojnë për testimet
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan “Nuk gjejmë asnjë arsye për ta rikonsideruar strategjinë”, ...
Lajmi i Fundit | para 19 ore | 16 artikuj te ndërlidhur »

Braçe sulmon Berishën: I ka marrë gjithçka këtij vendi, tani kërkon më shumë vdekje nga shtëpia e tij e luksit
Braçe sulmon Berishën: I ka marrë gjithçka këtij vendi, tani kërkon më shumë vdekje nga shtëpia e tij e luksit
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Braçe sulmon Berishën: I ka marrë gjithçka këtij vendi, tani kërkon ...
Lajmi i Fundit | para 20 ore | 75 artikuj te ndërlidhur »

Mblidhet online Komisioni i Integrimit, Balla: Kuvendi i Shqipërisë vijon shqyrtimin e ligjeve dhe akteve të planifikuara për seancën plenare
Mblidhet online Komisioni i Integrimit, Balla: Kuvendi i Shqipërisë vijon shqyrtimin e ligjeve dhe akteve të planifikuara për seancën plenare
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Mblidhet online Komisioni i Integrimit, Balla: Kuvendi i Shqipërisë ...
Lajmi i Fundit | para 20 ore | 12 artikuj te ndërlidhur »

SPAK shfryn çështjen “Mezhgorani”, vetëm ‘detyrim paraqitje’ për Henri Çilin dhe avokatin Korbi
SPAK shfryn çështjen “Mezhgorani”, vetëm ‘detyrim paraqitje’ për Henri Çilin dhe avokatin Korbi
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan SPAK shfryn çështjen “Mezhgorani”, vetëm ‘detyrim paraqitje’ për ...
Lajmi i Fundit | para 21 ore | 24 artikuj te ndërlidhur »

Manastirliu thirrje qytetarëve: Të gjithë këtyre luftëtarëve iu kemi një borxh të madh, ndaj respektoni masat
Manastirliu thirrje qytetarëve: Të gjithë këtyre luftëtarëve iu kemi një borxh të madh, ndaj respektoni masat
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Manastirliu thirrje qytetarëve: Të gjithë këtyre luftëtarëve iu ...
Lajmi i Fundit | para 21 ore | 75 artikuj te ndërlidhur »

Basha mesazh falënderimi për bluzat e bardha: Jeni garancia dhe forca jonë, bashkë do fitojmë këtë betejë
Basha mesazh falënderimi për bluzat e bardha: Jeni garancia dhe forca jonë, bashkë do fitojmë këtë betejë
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Basha mesazh falënderimi për bluzat e bardha: Jeni garancia dhe ...
Lajmi i Fundit | para 21 ore | 8 artikuj te ndërlidhur »

“PD ia fut kot”, Rama i përgjigjet opozitës për testet masive: Nuk vendos qeveria, por Komiteti Teknik i Ekspertëve
“PD ia fut kot”, Rama i përgjigjet opozitës për testet masive: Nuk vendos qeveria, por Komiteti Teknik i Ekspertëve
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan “PD ia fut kot”, Rama i përgjigjet opozitës për testet masive: Nuk ...
Lajmi i Fundit | para 21 ore | 65 artikuj te ndërlidhur »

“Ju jemi mirënjohës më shumë se kurrë”, ambasadorja Yuri Kim falënderim të veçantë për mjekët
“Ju jemi mirënjohës më shumë se kurrë”, ambasadorja Yuri Kim falënderim të veçantë për mjekët
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan “Ju jemi mirënjohës më shumë se kurrë”, ambasadorja Yuri Kim ...
Lajmi i Fundit | para 22 ore | 75 artikuj te ndërlidhur »

Stabilizohet gjendja shëndetësore e Boris Johnson, nuk ka pneumoni
Stabilizohet gjendja shëndetësore e Boris Johnson, nuk ka pneumoni
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Stabilizohet gjendja shëndetësore e Boris Johnson, nuk ka pneumoni ...
Lajmi i Fundit | para 22 ore | 75 artikuj te ndërlidhur »

PD publikon videon: Një emigranti i bien të fikët në kufi, trajtim çnjerëzor
PD publikon videon: Një emigranti i bien të fikët në kufi, trajtim çnjerëzor
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan PD publikon videon: Një emigranti i bien të fikët në kufi, trajtim ...
Lajmi i Fundit | para 22 ore | 17 artikuj te ndërlidhur »

Ditët e karantinës, çfarë kërkojnë shqiptarët në internet, rekord leja për të dalë dhe… bastet online
Ditët e karantinës, çfarë kërkojnë shqiptarët në internet, rekord leja për të dalë dhe… bastet online
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Ditët e karantinës, çfarë kërkojnë shqiptarët në internet, rekord ...
Lajmi i Fundit | para 23 ore | 352 artikuj te ndërlidhur »

OFL-ja nuk do ndalet, zbulohet raporti për rrëzimin e dekretit të Metës për anti-KÇK-në
OFL-ja nuk do ndalet, zbulohet raporti për rrëzimin e dekretit të Metës për anti-KÇK-në
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan OFL-ja nuk do ndalet, zbulohet raporti për rrëzimin e dekretit të ...
Lajmi i Fundit | para 23 ore | 75 artikuj te ndërlidhur »

Kuvendi rrëzon dekretin e Metës për Anti-KÇK dhe ligjin e pronave
Kuvendi rrëzon dekretin e Metës për Anti-KÇK dhe ligjin e pronave
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Kuvendi rrëzon dekretin e Metës për Anti-KÇK dhe ligjin e pronave ...
Lajmi i Fundit | para 23 ore | 75 artikuj te ndërlidhur »

41 bllokime automjetesh dhe 270 gjoba për qytetarë, policia bllokon edhe 5 njësi tregtare
41 bllokime automjetesh dhe 270 gjoba për qytetarë, policia bllokon edhe 5 njësi tregtare
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan 41 bllokime automjetesh dhe 270 gjoba për qytetarë, policia bllokon ...
Lajmi i Fundit | para 23 ore | 27 artikuj te ndërlidhur »

Gjirokastër/ Erdhën nga jashtë, 80 persona në karantinë- disave u merren tamponët, me temperaturë 38 gradë
Gjirokastër/ Erdhën nga jashtë, 80 persona në karantinë- disave u merren tamponët, me temperaturë 38 gradë
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Gjirokastër/ Erdhën nga jashtë, 80 persona në karantinë- disave u ...
Lajmi i Fundit | para 23 ore | 75 artikuj te ndërlidhur »

Meta nga Shkodra: Vetëm me gjurmueshmëri do të arrijmë të izolojmë shpërndarjen e COVID-19…më tej testet!
Meta nga Shkodra: Vetëm me gjurmueshmëri do të arrijmë të izolojmë shpërndarjen e COVID-19…më tej testet!
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Meta nga Shkodra: Vetëm me gjurmueshmëri do të arrijmë të izolojmë ...
Lajmi i Fundit | para 24 ore | 43 artikuj te ndërlidhur »

Javët e fundit asnjë infektim komunitar me COVID-19, vetëm raste brenda familjeve
Javët e fundit asnjë infektim komunitar me COVID-19, vetëm raste brenda familjeve
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Javët e fundit asnjë infektim komunitar me COVID-19, vetëm raste ...
Lajmi i Fundit | para 24 ore | 75 artikuj te ndërlidhur »

Shërohet nga koronavirusi një tjetër infermiere shqiptare, Manastirliu: Çdo punonjës është aset i çmuar për ne!
Shërohet nga koronavirusi një tjetër infermiere shqiptare, Manastirliu: Çdo punonjës është aset i çmuar për ne!
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Shërohet nga koronavirusi një tjetër infermiere shqiptare, ...
Lajmi i Fundit | 07-Apr-2020 12:54 | 75 artikuj te ndërlidhur »

MSH: Të prekur me COVID-19 edhe gra shtatzëna, por janë në gjendje të mirë shëndetësore
MSH: Të prekur me COVID-19 edhe gra shtatzëna, por janë në gjendje të mirë shëndetësore
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan MSH: Të prekur me COVID-19 edhe gra shtatzëna, por janë në gjendje ...
Lajmi i Fundit | 07-Apr-2020 12:43 | 75 artikuj te ndërlidhur »

Pa autorizim dhe kundërshtojnë policinë, dy beratas e pësojnë keq, njëri në pranga, tjetri procedohet i lirë
Pa autorizim dhe kundërshtojnë policinë, dy beratas e pësojnë keq, njëri në pranga, tjetri procedohet i lirë
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Pa autorizim dhe kundërshtojnë policinë, dy beratas e pësojnë keq, ...
Lajmi i Fundit | 07-Apr-2020 12:40 | 75 artikuj te ndërlidhur »

Koronavirusi, Presidenti Meta në Lezhë: Uroj të mbahen të gjitha premtimet ndaj mjekëve
Koronavirusi, Presidenti Meta në Lezhë: Uroj të mbahen të gjitha premtimet ndaj mjekëve
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Koronavirusi, Presidenti Meta në Lezhë: Uroj të mbahen të gjitha ...
Lajmi i Fundit | 07-Apr-2020 12:22 | 43 artikuj te ndërlidhur »

Infektohet nga koronavirusi oficeri i policisë në Korçë
Infektohet nga koronavirusi oficeri i policisë në Korçë
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Infektohet nga koronavirusi oficeri i policisë në Korçë Shkon në 17 ...
Lajmi i Fundit | 07-Apr-2020 12:07 | 9 artikuj te ndërlidhur »

Emigrantët e bllokuar prej ditësh kalojnë kufirin, do të karantinohen për 14 ditë
Emigrantët e bllokuar prej ditësh kalojnë kufirin, do të karantinohen për 14 ditë
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Emigrantët e bllokuar prej ditësh kalojnë kufirin, do të ...
Lajmi i Fundit | 07-Apr-2020 12:00 | 53 artikuj te ndërlidhur »

Rama- mjekëve të urgjencës së Lezhës: Premtimi për 500-1000 euro ishte për bluzat e bardha në vijën e zjarrit, jo për të gjithë!
Rama- mjekëve të urgjencës së Lezhës: Premtimi për 500-1000 euro ishte për bluzat e bardha në vijën e zjarrit, jo për të gjithë!
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Rama- mjekëve të urgjencës së Lezhës: Premtimi për 500-1000 euro ...
Lajmi i Fundit | 07-Apr-2020 11:57 | 42 artikuj te ndërlidhur »

Mbërrijnë në Shqipëri 6 autombulancat nga Turqia për Forcat e Armatosura
Mbërrijnë në Shqipëri 6 autombulancat nga Turqia për Forcat e Armatosura
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Mbërrijnë në Shqipëri 6 autombulancat nga Turqia për Forcat e ...
Lajmi i Fundit | 07-Apr-2020 11:51 | 12 artikuj te ndërlidhur »

Shkrumbohet nga flakët lokali në Lungomare, në pronësi të burrit të deputetes
Shkrumbohet nga flakët lokali në Lungomare, në pronësi të burrit të deputetes
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Shkrumbohet nga flakët lokali në Lungomare, në pronësi të burrit të ...
Lajmi i Fundit | 07-Apr-2020 11:33 | 75 artikuj te ndërlidhur »

Të dhënat e MSH: Në dy spitalet COVID 74 pacientë, 11 në terapi intensive, 3 të intubuar
Të dhënat e MSH: Në dy spitalet COVID 74 pacientë, 11 në terapi intensive, 3 të intubuar
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Të dhënat e MSH: Në dy spitalet COVID 74 pacientë, 11 në terapi ...
Lajmi i Fundit | 07-Apr-2020 11:22 | 167 artikuj te ndërlidhur »

Koronavirusi, Meta vlerëson masat nga qeveria: Emigrantët të evitojnë lëvizjet në këto kohë
Koronavirusi, Meta vlerëson masat nga qeveria: Emigrantët të evitojnë lëvizjet në këto kohë
Lajmi i Fundit, lajmet e fundit, lajme shqip, lajm, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Koronavirusi, Meta vlerëson masat nga qeveria: Emigrantët të ...
Lajmi i Fundit | 07-Apr-2020 11:16 | 43 artikuj te ndërlidhur »

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved