ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/11/2019 05:20

GazetaBlic
Challandes: Duhet të kemi kujdes nga Elif Elmas
Challandes: Duhet të kemi kujdes nga Elif Elmas
Kandidati për deputet në Kuvendin e Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Faton Peci, ka publikuar një dokument që, sipas tij, tregon se pse stadiumi i ri i futbollit për Kombëtaren e Kosovës duhet të ...
GazetaBlic | para 5 ore | 77 artikuj te ndërlidhur »

“Arena Kombëtare” jehonë në mediat greke: Projekt madhështor që tejkalon realitetin në vend
“Arena Kombëtare” jehonë në mediat greke: Projekt madhështor që tejkalon realitetin në vend
26 marsi do të sjellë një super përballje në kuadër të gjysmëfinales së Ligës së Kombeve, ku mejdanin me shumë gjasa në arenën “Todor Proeski” në Shkup do ta ndajnë nikoqirët e Maqedonisë së Veriut dhe Kosova. Kjo ...
GazetaBlic | para 5 ore | 56 artikuj te ndërlidhur »

Zyrtari i LDK’së: Kamishi na krypi, qe pse duhet të ndërtohet stadiumi në Bernicë
Zyrtari i LDK’së: Kamishi na krypi, qe pse duhet të ndërtohet stadiumi në Bernicë
Sipas Xhelal Sveçlës së Vetëvendosjes, koalicioni Nisma-AKR-PD nuk do të jetë në asnjë variant pjesë e qeverisë së re. Ai ka thënë në Interaktiv të KTV-së se zgjatja e procesit të numërimit të votave nga zgjedhjet e 6 ...
GazetaBlic | para 6 ore | 8 artikuj te ndërlidhur »

Sa bileta do ju takojnë shqiptarëve për ndeshjen me Maqedoninë!
Sa bileta do ju takojnë shqiptarëve për ndeshjen me Maqedoninë!
Në emisioni “Debat Plus” në RTV Dukagjin, u fol se ku duhet të ndërtohet stadiumi i Kosovës, e aty ishte i ftuar edhe Bekim Haxhiu. Përkundër se FFK ka paraparë që një person të blejë vetëm dy bileta, Bekim Haxhiu, ...
GazetaBlic | para 6 ore | 7 artikuj te ndërlidhur »

Bekim Haxhiu: I blejë 30-40 bileta për një ndeshje të Kosovës
Bekim Haxhiu: I blejë 30-40 bileta për një ndeshje të Kosovës
Futbollisti Edon Zhegrova ka postuar në profilin e tij në Instagram një fotografi të kampiones olimpike në xhudo, Majlinda Kelmendit. Mesfushori kosovar ka ironizuar me pompozitetin që i është dhënë mikpritjes së ...
GazetaBlic | para 6 ore | 16 artikuj te ndërlidhur »

Thiago Silva i hapur për të nënshkruar kontratë të re me PSG
Thiago Silva i hapur për të nënshkruar kontratë të re me PSG
Anel Rashkaj, mesfushori i kombëtares së Kosovës sot ka njoftuar largimin e tij nga klubi suedez, AFC Eskilstuna. Mesfushori 30 vjeçar sot ka njoftuar largimin nga ekipi suedez, me anë të një postimi në rrjetin social, ...
GazetaBlic | para 6 ore | 11 artikuj te ndërlidhur »

Edon Zhegrova ironizon me pritjen e vashave për anglezët: “No coment”
Edon Zhegrova ironizon me pritjen e vashave për anglezët: “No coment”
Disa ditë para se të udhëtonte për në Prishtinë, para zhvillimit të dy ndeshjeve kualifikuese të Kosovës ndaj Republikës Çeke dhe Anglisë, Atdhe Nuhiu është ndaluar nga Policia angleze në komunikacion. Sulmuesi i ...
GazetaBlic | para 7 ore | 4 artikuj te ndërlidhur »

Fitoi 100 milionë lekë në Big Brother, a i dhuroi vërtetë për bamirësi? Flet Arbër Çepani
Fitoi 100 milionë lekë në Big Brother, a i dhuroi vërtetë për bamirësi? Flet Arbër Çepani
Dhurata Dora me në fund pas shtatë muajve pritet që të sjell këngë të re Sot gjatë tërë ditës këngëtarja ka postuar fotografi në Instagram ku ajo paralajmëron këngën e saj të re. “Rrugës”, është një postim që ajo ka ...
GazetaBlic | para 7 ore | 18 artikuj te ndërlidhur »

Ekskluzive| Anel Rashkaj: U largova nga Eskilstuna, pasi dua të testojë vetën në një klub më të madh
Ekskluzive| Anel Rashkaj: U largova nga Eskilstuna, pasi dua të testojë vetën në një klub më të madh
Kombëtarja e Kosovës ka përpara një ndeshje jashtëzakonisht shumë të vështirë ndaj Maqedonisë Veriore. Kosova dhe Maqedonia Veriore do të luhet me 26 mars të vitit 2020, në kuadër të gjysmëfinales së Ligës së Kombeve, ...
GazetaBlic | para 7 ore | 56 artikuj te ndërlidhur »

“Motër, ti i meriton të gjitha” – Elvana zbulon lidhjen e ngushtë me reperen e njohur amerikane
“Motër, ti i meriton të gjitha” – Elvana zbulon lidhjen e ngushtë me reperen e njohur amerikane
33 vepra arti u falën nga 28 artistë për një qëllim humanitar Ato do te jenë pjesë e një ankandi që u organizua për regjisoren e njohur Burbuqe Berisha e cila ka nevojë të bëjë një transplant të veshkave. Iniciativa e ...
GazetaBlic | para 7 ore | 10 artikuj te ndërlidhur »

Atdhe Nuhiu e pëson keq: Dënohet me 660 funte, dhe 6 muaj pezullim
Atdhe Nuhiu e pëson keq: Dënohet me 660 funte, dhe 6 muaj pezullim
Andy Ruiz Jr ka dhënë parashikimin e tij se kush do të fitojë meçin e peshave të rënda mes Deontay Wilder dhe Luis Ortiz. Ruiz mendon se Deontay Wilder do ta fitojë sërish duelin me Ruiz, përcjell GazetaBlic. “Unë ...
GazetaBlic | para 7 ore | 11 artikuj te ndërlidhur »

Pas hitit “Zemër”, Dhurata Dora së shpejti me këngë të re
Pas hitit “Zemër”, Dhurata Dora së shpejti me këngë të re
Nora Istrefi cilësohet si një nga femrat më atraktive të estradës shqiptare, shkruan GazetaBlic. Këngëtarja e shumë hiteve duket se i kushton mjaft rëndësi edhe formave të saj trupore. Istrefi kujdeset në detaj për çdo ...
GazetaBlic | para 7 ore | 6 artikuj te ndërlidhur »

UEFA: Këta janë lojtarët më të mirë të Maqedonisë
UEFA: Këta janë lojtarët më të mirë të Maqedonisë
Bekim Haxhiu, ish deputet i Kuvendit të Kosovës beson se nëse ndërrohet lokacioni i stadiumit, atëherë do të bëhet shkelje ligjore. Haxhiu është pro ndërtimit të stadiumit nacional në Drenas, kurse ditëve të fundit ka ...
GazetaBlic | para 7 ore | 77 artikuj te ndërlidhur »

Wilder – Ortiz, ja kush do të fitojë sipas Andy Ruiz
Wilder – Ortiz, ja kush do të fitojë sipas Andy Ruiz
Mërgim Mavraj qëndroi për pak kohë jashtë fushave të blerta, kjo për shkak të një dëmtimi në shpatull. Por, mbrojtësi shqiptar tashmë është gati të kthehet në fushën e lojës me ekipin e tij Grojter Fyrthin, që do të ...
GazetaBlic | para 8 ore | 83 artikuj te ndërlidhur »

Artistët ndihmojnë regjisoren Burbuqe Berisha e cila duhet të bëjë transplant të veshkave
Artistët ndihmojnë regjisoren Burbuqe Berisha e cila duhet të bëjë transplant të veshkave
Pas suksesit me “Psikopatja jote” në bashkëpunim me Mc Kreshën, Fifi është rikthyer në “Kënga Magjike”, por këtë vit solo, shkruan GazetaBlic. Të dielën e kaluar, Fifi u prezantua në festival me këngën “Marova”, muzikën ...
GazetaBlic | para 8 ore | 21 artikuj te ndërlidhur »

Nora Istrefi rrëmben vëmendjen me paraqitjen e saj të fundit
Nora Istrefi rrëmben vëmendjen me paraqitjen e saj të fundit
selda Sejdia është një koreografe mjaft e njohur, e cila aktualisht është pedagoge e kërcimit modern në Univiersitetin e Arteve të Bukura. Riselda njihet edhe si një personzhe televiziv që spikat në çdo dalje të saj, ...
GazetaBlic | para 8 ore | 3 artikuj te ndërlidhur »

Kamishi: Nëse ndërrohet lokacioni i stadiumit, atëherë bëhet shkelje ligjore
Kamishi: Nëse ndërrohet lokacioni i stadiumit, atëherë bëhet shkelje ligjore
Juventus ka rënë dakord për transferimin e yllit të Rusisë, Aleksei Miranchuk. Juventus e ka mbyllur transferimin e Miranchuk dhe ai do të transferohet në Itali në verën e vitit 2020, përcjell GazetaBlic. Mesfushori ka ...
GazetaBlic | para 8 ore | 16 artikuj te ndërlidhur »

“Loti”, një vepër që rrëfen pa fjalë
“Loti”, një vepër që rrëfen pa fjalë
Organizata të ndryshme gjermane që nga paslufta kanë ndihmuar rimëkëmbjen e ekonomisë së Kosovës I tillë ka qenë dhe vazhdon të jetë edhe “GIZ”-i gjerman, organizatë e cila edhe sot e kësaj dite operon në Kosovë, duke ...
GazetaBlic | para 8 ore | 15 artikuj te ndërlidhur »

Mavraj: Ndeshja me Serbinë ishte më shumë se derbi
Mavraj: Ndeshja me Serbinë ishte më shumë se derbi
Portieri italian, Matteo Voltolini është dënuar nga klubi i tij pasi u filmua duke bërë seks me një vajzë në një tualetet e klubit të natës. 23-vjeçari luan për skuadrën e Serie C, Reggio Audace, përcjell GazetaBlic . ...
GazetaBlic | para 8 ore | 7 artikuj te ndërlidhur »

“Marova” nga Fifi, më e klikuara nga këngët e festivalit “Kënga Magjike”
“Marova” nga Fifi, më e klikuara nga këngët e festivalit “Kënga Magjike”
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, përveç muzikës ka shtrirë së fundmi aktivitetin e saj edhe në aktrim. Ajo është bërë pjesë e filmit të ri “Twist”, ku ka fituar një nga rolet kryesore të këtij filmi, që ...
GazetaBlic | para 9 ore | 8 artikuj te ndërlidhur »

Juventusi kryen një transferim të papritur!
Juventusi kryen një transferim të papritur!
Atletico Madrid ka shprehur interesim për mesfushorin e Manchester United, Nemanja Matic. 31-vjeçari ka bërë vetëm pesë paraqitje për ‘Djajtë e Kuq’ këtë edicion dhe vetëm tre prej tyre në Premier League, përcjell ...
GazetaBlic | para 9 ore | 6 artikuj te ndërlidhur »

Riselda Sejdia tregon jetën luksoze dhe apartamentin në Dubai
Riselda Sejdia tregon jetën luksoze dhe apartamentin në Dubai
Sot janë bërë tre vite që kur këngëtari Ergi Dini humbi jetën në një aksident me motoçikletë, shkruan GazetaBlic. Ishte babai i tij ai i cili mëngjesin e sotëm bërë një dedikim për djalin e ndjerë. “Ergit në 3 vjetorin ...
GazetaBlic | para 9 ore | 125 artikuj te ndërlidhur »

Ylli i futbollit italian dënohet nga klubi i tij – pasi u filmua duke bërë seks në një tualet të një klubi nate
Ylli i futbollit italian dënohet nga klubi i tij – pasi u filmua duke bërë seks në një tualet të një klubi nate
Mario Balotelli u largua nga stërvitja e Brescia sot pasdite, pasi raportohet se kishte një përleshje me trajnerin e klubit, Fabio Grosso. Gazzetta dello Sport raporton në burime se kishte tension midis Balotellit dhe ...
GazetaBlic | para 9 ore | 8 artikuj te ndërlidhur »

Rita Ora detyrohet të marrë antibiotikë gjatë xhirimeve të filmit “Twist”
Rita Ora detyrohet të marrë antibiotikë gjatë xhirimeve të filmit “Twist”
Ka dy javë që në media po qarkullojnë lajme për lidhjen e re të dashurisë të këngëtares Genta Ismajli, shkruan GazetaBlic. Si fillim u publikua një video ku çifti shiheshin duke u puthur. Tashmë është zbuluar se i ...
GazetaBlic | para 9 ore | 22 artikuj te ndërlidhur »

Matic në La Liga!
Matic në La Liga!
Në Seria A pritet të luhet sfida e rëndësishme midis Milanit dhe Napolit. Të dyja ekipet janë duke kaluar një formë jo të mirë, teksa tashmë do të kërkojnë vetëm rikthimin tek fitoret. Problemet e shumta tek ekipet i ...
GazetaBlic | para 9 ore |

Barbana Dini bën dedikimin për Ergin: Tre vite e humbur, tre vite duke gënjyer veten çdo ditë
Barbana Dini bën dedikimin për Ergin: Tre vite e humbur, tre vite duke gënjyer veten çdo ditë
Aktorja e humorit Rudina Dembacaj duket se është ndarë zyrtarisht me bashkëshortin e saj, Aleksandër Varfaj. Ka qënë vetë Rudina ajo që ka postuar një foto me të, duke shkruar se tashmë ai është një djalë beqar. “Aleksi ...
GazetaBlic | para 10 ore | 14 artikuj te ndërlidhur »

“Çartet” Balotelli, kapet me trajnerin dhe largohet nga stërvitja!
“Çartet” Balotelli, kapet me trajnerin dhe largohet nga stërvitja!
Mesfushori i kombëtares së Kosovës, Anel Rashkaj ka njoftuar për largimin e tij nga skuadra e AFC Eskilstunas. Rashkaj ishte pjesë e Eskilstunas që nga edicioni 2018 – ku kishte 28 paraqitje, në të cilat realizoi dy ...
GazetaBlic | para 10 ore | 11 artikuj te ndërlidhur »

Hysaj titullar ndaj Milanit
Hysaj titullar ndaj Milanit
Jose Mourinho thotë se është i lumtur me skuadrën e Tottenham. Mourinho nuk do të kërkojë fonde të mëdha në afatin kalimtar të janarit, për të përforcuar skuadrën, përcjell GazetaBlic. “Lojtarët … dhurata më e mirë janë ...
GazetaBlic | para 10 ore | 235 artikuj te ndërlidhur »

Ky është biznesmeni turk, i dashuri i Genta Ismajlit
Ky është biznesmeni turk, i dashuri i Genta Ismajlit
Dua Lipa dhe Halsey janë konfirmuar të performojnë në “ARIA Awards 2019” në Sidnej më 27 nëntor. Dhe aktet ndërkombëtare do të jenë duke shijuar një qëndrim luksoz në suitë me penthouse prej 5,500 dollarësh për natë në ...
GazetaBlic | para 10 ore | 4 artikuj te ndërlidhur »

Super mesfushori i kombëtares së Kosovës largohet nga ekipi i tij
Super mesfushori i kombëtares së Kosovës largohet nga ekipi i tij
Ederson mund të paraqitet për Manchester Cityn kundër Chelsea, pasi u kthye në stërvitjet e ekipit sot. 26-vjeçari ka stërvitur me pjesën tjetër të skuadrës së Pep Guardiola përpara derbit me Chelsean të shtunën, ...
GazetaBlic | para 10 ore | 2 artikuj te ndërlidhur »

E la bashkëshortin për ish deputetin, tani Rudina Dembacaj bën postimin e çuditshëm ndaj ish-it
E la bashkëshortin për ish deputetin, tani Rudina Dembacaj bën postimin e çuditshëm ndaj ish-it
Në prill të këtij viti bëri bujë sherri virtual mes Rezarta Shkurtës dhe Shkëlzen Berishës. Shkak i këtij sherri u bë një postim nga ish-kryeministri Sali Berisha dhe Shkëlzeni e Rezarta nuk i kursyen ofendimet ndaj ...
GazetaBlic | para 10 ore | 3 artikuj te ndërlidhur »

Jose Mourinho zbulon planet e transferimit te Tottenham
Jose Mourinho zbulon planet e transferimit te Tottenham
Sulmuesi i LA Galaxy, Zlatan Ibrahimovic është duke konsideruar ofertën e skuadrës nga “San Siro”. Futbollisti suedez ka pranuar se do të largohet nga klubi amerikan në Evropë. Për 38-vjeçarin kanë shfaqur interesim ...
GazetaBlic | para 11 ore | 43 artikuj te ndërlidhur »

5,500 dollarë për një natë – Suita ku do të qëndrojë Dua Lipa gjatë “ARIA Awards 2019”
5,500 dollarë për një natë – Suita ku do të qëndrojë Dua Lipa gjatë “ARIA Awards 2019”
Adelina Tahiri komentohet shumë për jetën e saj luksoze dhe këngëtarja pak kohë më parë na tregoi edhe shtëpinë të mobiluar me shumë shije dhe zbukuruar me orendi të shtrenjta. Ditën e sotme Adelina ka bërë pazarin dhe ...
GazetaBlic | para 11 ore | 5 artikuj te ndërlidhur »

Ederson rikthehet në stërvitje, gati për ballafaqimin me Chelsean
Ederson rikthehet në stërvitje, gati për ballafaqimin me Chelsean
Granit Xhaka nuk e pranon dot situatën në të cilën ndodhet dhe kërkon të kthehet sa më shpejtë në dispozicion të Arsenalit për të zbritur në fushën e lojës. Pas revoltimit që pati ndaj tifozëve, trajneri Unai Emery i ...
GazetaBlic | para 11 ore | 57 artikuj te ndërlidhur »

Reja e Enver Hoxhës dhe e Sali Berishës lënë mëritë anash, fotografohen bashkë në publik
Reja e Enver Hoxhës dhe e Sali Berishës lënë mëritë anash, fotografohen bashkë në publik
Ka më shumë se një muaj që Rina Balaj është larguar nga “On Records” për arsye ende të paqarta, shkruan GazetaBlic. DUke qenë se këngëtarja ishte nën menaxhim të kësaj kompanie, edhe llogaria e saj në Instagram, ishte e ...
GazetaBlic | para 11 ore | 23 artikuj te ndërlidhur »

​Ibra po shqyrton ofertën e Milanit
​Ibra po shqyrton ofertën e Milanit
Të gjitha ekipet holandeze kanë vendosur të bojkotojnë minutën e parë të ndeshjeve të tyre këtë fundjavë në një qëndrim kundër racizmit. Lojtari i shkëlqyeshëm, Ahmad Mendes Moreira u fye në kore raciste nga tifozët e ...
GazetaBlic | para 12 ore | 9 artikuj te ndërlidhur »

Adelina Tahiri zbukuron shtëpinë luksoze për festat e fundvitit
Adelina Tahiri zbukuron shtëpinë luksoze për festat e fundvitit
Një përfundim alternativ u xhirua për sezonin e fundit të Game of Thrones! Kristofer Hivju, i cili luajti rolin e Tormund Giantsbane në shfaqje, zbuloi të rejat në një intervistë të dhënë së fundmi, përcjellë ...
GazetaBlic | para 12 ore | 5 artikuj te ndërlidhur »

Pendohet Xhaka, ja çfarë dëshiron të bëjë
Pendohet Xhaka, ja çfarë dëshiron të bëjë
Unai Emery thotë se qëllimi i tij është të rikthejë Granit Xhakën në skuadër. Granit Xhaka nuk ka luajtur asnjë ndeshje me Arsenalin, që prej zënkës së tij me tifozët e klubit, përcjell GazetaBlic . “Gjendja e tij është ...
GazetaBlic | para 12 ore | 57 artikuj te ndërlidhur »

Ekipet holandeze do të bojkotojnë minutën e parë të të gjitha lojërave këtë fundjavë për shkak të luftimit të racizmit
Ekipet holandeze do të bojkotojnë minutën e parë të të gjitha lojërave këtë fundjavë për shkak të luftimit të racizmit
Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel ka konfirmuar se Neymar është në dyshim për të startuar në takimin ndaj Lille të premten, por gjithashtu shprehu pakënaqësinë e tij për vendimin e brazilianit për të ...
GazetaBlic | para 12 ore | 37 artikuj te ndërlidhur »

Pasi “On Records” ia bllokuan llogarinë, edhe Adelina Ismaili ka për t’i thënë diçka Rina Balajt
Pasi “On Records” ia bllokuan llogarinë, edhe Adelina Ismaili ka për t’i thënë diçka Rina Balajt
Tayna për një kohë të shkurtër arriti të pëlqehej shumë nga publiku, ndërsa ishte kënga “Columbiana” në bashkëpunim me Don Phenom, e cila rriti famën e saj, shkruan GazetaBlic. Pasioni për muzikën Tayna e ka pasë qysh ...
GazetaBlic | para 12 ore | 18 artikuj te ndërlidhur »

LAJMI I FUNDIT: Emery tregon nëse do të rikthehet Granit Xhaka
LAJMI I FUNDIT: Emery tregon nëse do të rikthehet Granit Xhaka
Jose Mourinho insiston se ka mësuar nga aventura që nuk i shkoi mirë te Manchester United, dhe është zotuar të mësojë nga gabimet e tij pas largimit prej 11 muajve nga futbolli. Trajneri i ri i Tottenhamit e ka ...
GazetaBlic | para 12 ore | 235 artikuj te ndërlidhur »

“Game Of Thrones” – Fansat mund të befasohen nga lajmi rreth sezonit final
“Game Of Thrones” – Fansat mund të befasohen nga lajmi rreth sezonit final
45-vjeçarja e ka lavdëruar yllin e futbollit për faktin se me të vërtet është një baba i mahnitshëm për katër fëmijët e tyre – Brooklyn, 20 vjeç, Romeo, 17 vjeç, Cruz, 14 vjeç dhe Harper, 8. Duke folur në lidhje me ...
GazetaBlic | para 13 ore | 7 artikuj te ndërlidhur »

Faleminderit diasporë, por….!
Shkruan: Mimoza Ahmetaj Zgjedhja e deputetit te Bundestagun gjerman Piter Beyer, nga koalicioni qeverires CDU-CSU i Kancelares Merkel si reporter i Kosoves ne KiE eshte arritje per politiken dhe diplomacine e Kosoves. ...
GazetaBlic | para 13 ore |

Neymar gati për t’u kthyer në fushat e gjelbra, por trajneri s’është i kënaqur me brazilianin!
Neymar gati për t’u kthyer në fushat e gjelbra, por trajneri s’është i kënaqur me brazilianin!
Shtypi i shkruar në Angli dhe më konkretisht dy gazetat prestigjoze Daily Telegraph dhe Daily Express zbulojnë një prapaskenë interesante rreth firmës së Jose Mourinhos me Tottenham. Përpara se të pranonte të bëhej ...
GazetaBlic | para 13 ore | 235 artikuj te ndërlidhur »

Para se të bëhej ajo që është sot, shikoni se si dukej Tayna vite më parë
Para se të bëhej ajo që është sot, shikoni se si dukej Tayna vite më parë
Dy ditë më parë familjarët e Rina Balajt nisën një peticion që llogaria e saj në Instagram të kthehej sërish nga kompania “On Records”, shkruan GazetaBlic. Mirëpo, motra e Rinës, ajo dhe e cila nisi këtë peticion, shumë ...
GazetaBlic | para 13 ore | 23 artikuj te ndërlidhur »

Mourinho flet si trajner i Tottenham: Kam mësuar nga gabimet e mia
Granit Xhaka nuk ka luajtuar për Arsenalin që nga ndeshja ndaj Crystal Palace për shkak të problemve që kishte me tifozët e Arsenalit. Ai në këtë ndeshje u vërshëllue nga tifozët e Arsenalit, gjë që bëri që Xhaka të ...
GazetaBlic | para 13 ore | 57 artikuj te ndërlidhur »

Victoria Beckham tregon “sekretin”e dashurisë me  David Beckham
Victoria Beckham tregon “sekretin”e dashurisë me  David Beckham
Jonida Maliqi është këngëtarja qe ka arritur mjaftë suksese ne skenën muzikore. Gjatë gjithë karrierës së saj, Maliqi ka fituar gjashtë çmime në Kënga Magjike dhe vendin e parë në vitin 2008. Ajo është gjithashtu një ...
GazetaBlic | para 13 ore | 125 artikuj te ndërlidhur »

Pas peticionit të familjes, Rina Balaj merr këtë vendim!
Pas peticionit të familjes, Rina Balaj merr këtë vendim!
Sot, e enjte, me fillim nga ora 20:00 vjen komedia fantastike “Vrapo pas gruas tënde” nga Ray Cooney, regjia: Ekrem Sopi. Një taksist londinez menaxhon në mënyrë perfekte dy martesa super sekrete të tij, me dy gra të ...
GazetaBlic | para 13 ore | 2 artikuj te ndërlidhur »

Ky është kushti i madh që Jose Murinho kishte për të nënshkruar për stolin e Tottenhamit
Ky është kushti i madh që Jose Murinho kishte për të nënshkruar për stolin e Tottenhamit
Kosova ka shënuar rezultate të jashtëzakonshme në kualifikimet e rregullta për EURO 2020. Përkundër faktit se djelmoshat e Challandes’it nuk ia arritën qëllimit për t’u kualifikuar tutje, kanë treguar performancë të ...
GazetaBlic | para 14 ore | 14 artikuj te ndërlidhur »

Jonida Maliqi provokon fansat më një super fustan
Jonida Maliqi provokon fansat më një super fustan
Këngëtarja e hitit “Best On Earth” Bia është bërë emër i njohur për një kohë shumë të shkurtër. Kënga e saj është renditur në 50 këngët më të mira në Billboard. Jo vetëm kaq reperja e re është dhe një ndër më të ...
GazetaBlic | para 14 ore | 4 artikuj te ndërlidhur »

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved