ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2019 17:38

Flaka
Çmimi i benzinave rritet prej 2.5, i dizelit për 1.5 denarë
Çmimi i benzinave rritet prej 2.5, i dizelit për 1.5 denarë
Çmimi me pakicë i benzinave prej të hënës në mesnatë rritet prej dy deri në 2.5 denarë, përderisa i dizelit për 1.5 denarë, vendosi Komisioni Rregullator për Energjetikë. Çmimi i ri i Eurosuper BS-95 do të jetë 69.50 ...
Flaka | para 4 ore | 22 artikuj te ndërlidhur »

A po i rrezikohet jeta në burg, Boki 13 ?
A po i rrezikohet jeta në burg, Boki 13 ?
Boki 13 e ka përfunduar dëshminë e tij për rastin “Zhvatja” tek prokurorja Villma Ruskoska. Ai tani do të kthehet në paraburgim në Shutkë. Avokati i tij, Sasho Dukovski tha se Boki 13 është në gjendje të rrezikut për ...
Flaka | para 4 ore | 63 artikuj te ndërlidhur »

Anëtari i KSHZ-së, Enver Salihi realizoi takim në KQZ – Kosovë
Anëtari i KSHZ-së, Enver Salihi realizoi takim në KQZ – Kosovë
Përfaqesues të Komisionit shtetëror të zgjedhjeve, Enver Salihi, anëtar i KSHZ-së dhe Isamed Selmani, i punësuar në Shërbimin profesional të KSHZ-së, ishin në vizitë zyrtare në Komisionin Qendror të zgjedhjeve të ...
Flaka | para 4 ore |

Pezho 206 aksidenton biçiklistin 11 vjeçar
Pezho 206 aksidenton biçiklistin 11 vjeçar
Dje rreth orës 15 e 20 minuta, në udhëkryqin në mes rrugës regjionale Gostivar- Gradec dhe rrugës lokale për në fshatin Pozharan të Gostivarit, vetura ,,Pezho 206,, me targa të Gostivarit, të cilën e ka drejtuar ...
Flaka | para 5 ore | 55 artikuj te ndërlidhur »

Gostivar, arrestohet zyrtari i Policisë me dyshimin se e ka keqpërdorur pozitën zyrtare
Gostivar, arrestohet zyrtari i Policisë me dyshimin se e ka keqpërdorur pozitën zyrtare
Pjestarët e policisë nga SPB Tetovë- Stacioni policorë Gostivar, dje (22-shtator) rreth orës 13.00, kanë privuar nga liria 50-vjeçarin A.B. nga fshati Jançe i Rekës së Poshtme, i punësuar në Stacionin policorë për ...
Flaka | para 5 ore | 12 artikuj te ndërlidhur »

Gjatë kontrollit të kryer ndaj një veture është gjetur marijuanë
Gjatë kontrollit të kryer ndaj një veture është gjetur marijuanë
Pjestarët e policisë nga Sektori për punë të brendshme-Tetovë, mbrëm (22-shtator) rreth orës 23 e 40 minuta, në fshatin Sedllracë e Epëme e Tetovës, kanë ndaluar veturën ,,Mercedes,, me targa të Tetovës, të cilën e ka ...
Flaka | para 5 ore | 12 artikuj te ndërlidhur »

Gostivarasit ia vjedhin veturën, e kishte lënë me çelës në startues
Gostivarasit ia vjedhin veturën, e kishte lënë me çelës në startues
Tridhjetë e nëntë-vjeçari F.F. nga Gostivari, në Stacionion policor Gostivar, ka denoncuar se mbrëmë (22-shtator) rreth orës 21.00, person i panjohur e ke vjedhur veturën e tij ,,Tojota Hibrid,, me targa të Gostivarit, ...
Flaka | para 5 ore | 12 artikuj te ndërlidhur »

Të dehur drejtonin makinat, Policia zbulon 24 raste në Tetovë dhe Gostivar
Të dehur drejtonin makinat, Policia zbulon 24 raste në Tetovë dhe Gostivar
Gjatë vikendit që e lamë pas në rajonin që mbulon Sektori për punë të brendshme- Tetovë, është realizuar aksion kontrollues në trafik në lidhje me Alkoolin, transmeton Gostivari Sot Policia njoftoi që gjatë këtij ...
Flaka | para 5 ore | 22 artikuj te ndërlidhur »

Shuhet Dr. Sc. Hamdi Mediu
TELEGRAM NGUSHËLLIMI Është e vështirë të pranosh njoftime të hidhura për ndarje nga jeta të njerëzve, sidomos për ata që ke bashkëpunuar dhe i ke njohur nga afër për vlerat që përfaqësojnë dhe kontributin që japin për ...
Flaka | para 6 ore | 2 artikuj te ndërlidhur »

Shqipëria në vendin e 43 në botë për rrezikun nga tërmetet
Shqipëria në vendin e 43 në botë për rrezikun nga tërmetet
Zona e bregdetit shqiptar, ajo Leskovik-Korçë-Pogradec dhe zona e Lushnje-Elbasan-Peshkopi janë më të rrezikuara nga tërmetet në Shqipëri. Sizmiologu Ervin Kasaj, pas lëkundjeve të tokës një ditë më parë, analizon se në ...
Flaka | para 18 ore | 19 artikuj te ndërlidhur »

Paris Saint-Germaini ka regjistruar fitore minimale (1-0) si mysafir i Lyonit
Paris Saint-Germaini ka regjistruar fitore minimale (1-0) si mysafir i Lyonit
Paris Saint-Germaini ka regjistruar fitore minimale (1-0) si mysafir i Lyonit në Groupama Stadium, në ndeshjen e javës së gjashtë në kampionatin francez. Fraksioni i parë i lojës nuk dhuroi shumë raste shënimi, prandaj ...
Flaka | para 18 ore | 28 artikuj te ndërlidhur »

Frika nga tërmetet/ Ministria e Mbrojtjes: Qytetarët të mos bien pre e njoftimeve dashakeqe
Frika nga tërmetet/ Ministria e Mbrojtjes: Qytetarët të mos bien pre e njoftimeve dashakeqe
Ka reaguar Ministria e Mbrojtjes pas frikës që është krijuar në kryqytet për lëkundje të tjera tërmeti edhe më të fuqishme. “Prej disa minutash qarkullon ne disa portale dhe rrjete sociale nje lajm i rreme mbi ...
Flaka | para 18 ore | 127 artikuj te ndërlidhur »

Parma larg formës së sezonit të kaluar
Parma larg formës së sezonit të kaluar
Një gol i Ciro Immobiles në pjesën e parë dhe një tjetër i Adam Marusic në të dytën, rikthyen Lazion te fitorja ,në sfidën e javës së katërt, përballë Parmës në “Olimpico”. Bardhekaltrit e Simone Inzaghit vinin pas dy ...
Flaka | para 18 ore | 3 artikuj te ndërlidhur »

Reali mposht me meritë Sevillën
Reali mposht me meritë Sevillën
Real Madrid është rikthyer te fitorja pas humbjes nga PSG në Ligën e Kampionëve. Mbretërit mposhtën Sevillën me rezultat minimal 1-0 në ndeshjen e xhiros së pestë të La Ligës. Golin e vetëm në ndeshje e shënoi Karim ...
Flaka | para 19 ore | 88 artikuj te ndërlidhur »

Tirana në panik! Banorët dalin në rrugë, braktisin shtëpitë
Tirana në panik! Banorët dalin në rrugë, braktisin shtëpitë
Tërmeti i orës 22:08 minuta, me magnitudë 4.4 ballë ka alarmuar banorët e kryeqytetit, të cilët “kanë gjetur shpëtim” në rrugë. Epiqendra ishte 10 kilometra në veri të qytetit bregdetar të Durrësit dhe 25 kilometra nga ...
Flaka | para 19 ore | 546 artikuj te ndërlidhur »

Lëkundje të forta janë ndjerë sërish në Shqipëri
Lëkundje të forta janë ndjerë sërish në Shqipëri
Në një kohë kur Shqipëria është sy e veshë ndaj çdo zhvillimi të fundit të aktivitetit sizmik në vend, toka vazhdon ende të dridhet. Nisur nga të dhënat e Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, ...
Flaka | para 19 ore | 546 artikuj te ndërlidhur »

Në shtëpinë tënde në Tiranë
Në shtëpinë tënde në Tiranë
I dashur dhe shumë i nderuar Xhaxhi Odhise Porodini! Shumë faleminderit që ma ke derguar ftesën për shoqërim në fb! Ishte shumë emocionuese kur e pashë kërkesën për shoqërim që ma kishit dërguar! U ndjeva shumë i ...
Flaka | para 19 ore |

Mickoski: Pozicionet e dy palëve negociuese janë shumë të ndryshme
Mickoski: Pozicionet e dy palëve negociuese janë shumë të ndryshme
Kryeministri Zoran Zaev vlerëson se grupet e punës nuk janë larg arritjes së marrëveshjes për ligjin për prokurorinë publike, nevojitet që të bëhen më shumë përpjekje dhe siç tha “të tejkalojmë vetveten”, përderisa për ...
Flaka | para 24 ore | 55 artikuj te ndërlidhur »

Bashkë për të ndihmuar Skenderin e vogël nga Struga
Bashkë për të ndihmuar Skenderin e vogël nga Struga
Me rastin e voglushit Strugan Skender Borova, i cili vuan nga sëmundja e leukemisë, shoqata të ndryshme, Myftinia e Strugës dhe shoqata nga diaspora kanë apeluar për të ndihmuar Skenderin e vogël. As edhe 24 orë, shuma ...
Flaka | 22-Sep-2019 15:11 | 3 artikuj te ndërlidhur »

Gara me biçikleta në Shkup, vendi i parë vjen në Gostivar
Gara me biçikleta në Shkup, vendi i parë vjen në Gostivar
Në kuadër të Javës Evropiane të Mobilitetit, sot nën Kalanë e Shkupit dhe rrugët përreth në qendër të qytetit u mbajt gara tradicionale me biçikleta në organizim të Federatës së Çiklizmit. Vendi i parë tek grupi i të ...
Flaka | 22-Sep-2019 15:08 | 10 artikuj te ndërlidhur »

Java Evropiane e Mobilitetit, garë me biçikleta në Shkup
Java Evropiane e Mobilitetit, garë me biçikleta në Shkup
Në kuadër të Javës Evropiane të Mobilitetit, sot nën Kalanë e Shkupit dhe rrugët përreth në qendër të qytetit do të mbahet gara tradicionale me biçikleta në organizim të Federatës së Çiklizmit. Nxënësit në ngjarjen ...
Flaka | 22-Sep-2019 14:59 | 10 artikuj te ndërlidhur »

Audi A5 del nga rruga, vdes drejtuesja e makinës
Audi A5 del nga rruga, vdes drejtuesja e makinës
Një veturë Audi A5 ka dalë nga rruga mbrëmë në autostradën Shkup-Veles afër fshatit Katllanovë. Në këtë aksident ka humbur jetën drejtuesja e makinës, 44 vjeçarja me iniciale F.G., njofton Gazeta Lajm. Vetura ka qenë me ...
Flaka | 22-Sep-2019 14:46 | 8 artikuj te ndërlidhur »

Nikollovski: Jam për shkrutimin e beneficioneve të persona të emëruar në poste të larta
Nikollovski: Jam për shkrutimin e beneficioneve të persona të emëruar në poste të larta
Sekretari gjeneral i LSDM-së, Ljupco Nikollovski është mbështetës i shkurtimit të privilegjeve të cilat i kanë funskionerët e ndryshëm në Maqedoninë e Veriut. Ai ka thënë se gjatë mandatit të tij si ministër të gjitha ...
Flaka | 22-Sep-2019 14:40 | 7 artikuj te ndërlidhur »

Grupet punuese nesër në Kuvend do të mbajnë takim të ri për ligjin për prokurorin
Grupet punuese nesër në Kuvend do të mbajnë takim të ri për ligjin për prokurorin
Grupet punuese të pushtetit dhe opozitës nesër në Kuvend do të mbajnë takim të ri për ligjin për prokurorinë publike, konfirmuan për MIA-n nga Ministria e Drejtësisë. Sipas liderit të VMRO-DPMNE-së opozitare, Hristijan ...
Flaka | 22-Sep-2019 14:31 | 55 artikuj te ndërlidhur »

Gjatë fundjavës moti do të jetë stabil
Gjatë fundjavës moti do të jetë stabil
Moti në Maqedoni të Veriut do të jetë kryesisht me diell dhe me temperatura të ulëta. Temperatura gjatë mëngjesit do të jetë nga -1 gradë celsius deri nëntë gradë celsius kurse temperatura gjatë ditës do të lëvizë nga ...
Flaka | 22-Sep-2019 08:57 | 118 artikuj te ndërlidhur »

Tirana pas tërmetit, Rama publikon fotot
Tirana pas tërmetit, Rama publikon fotot
Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet e shkatërrimit në kryeqytet pas tërmetit 5.8 ballë i shkallës Rihter, i cili goditi vendin pasditen e djeshme, ndërkohë që lëkundje të tjera vijuan edhe gjatë natës dhe orëve të ...
Flaka | 22-Sep-2019 08:53 | 546 artikuj te ndërlidhur »

Tërmetet/ 25 lëkundje të forta toke në Shqipëri
Tërmetet/ 25 lëkundje të forta toke në Shqipëri
Nga tërmeti 5.6 rihter dhe që është ndjerë 7.5 ballë, në Shqipëri kanë rënë edhe 25 tërmete të tjerë me forcë më 3. Ndërsa shërbimi sizmiologjik regjistroi mbi qindra lëkundje toke që nga goditja e parë. Në Durrës ...
Flaka | 22-Sep-2019 08:49 | 546 artikuj te ndërlidhur »

Tërmetet vazhdojnë, i fundit shkund Tiranën në 5 të mëngjesit
Tërmetet vazhdojnë, i fundit shkund Tiranën në 5 të mëngjesit
Lëkundje të forta termeti janë ndjerë në kryeqytet në mesnatë por edhe në orët e para të mëngjesit. I fundit dhe i gjashti në radhë ka tronditur Tiranën në orë 5 e 19 të mëngjesit. Më poshtë ju sjellim dhe vendet ku ka ...
Flaka | 22-Sep-2019 08:45 | 546 artikuj te ndërlidhur »

Tërmete edhe gjate natës. Në Durrës njerëzit flenë jashtë
Tërmete edhe gjate natës. Në Durrës njerëzit flenë jashtë
Pas mesnatës ka patur disa lëvizje të forta të tokës dhe lëkundjet janë ndjerë më së shumti në qytetin e Durrësit. Goditjet e tërmetit kanë qenë me fuqi më të ulët se në fillim, megjithatë nuk është dashur shumë që ...
Flaka | 22-Sep-2019 08:41 | 546 artikuj te ndërlidhur »

Para pak çastesh Shqipëria sërish shtë prekur nga tërmeti prej 4.9 të shkallës Rihter
Para pak çastesh Shqipëria sërish shtë prekur nga tërmeti prej 4.9 të shkallës Rihter
Një tjetër tërmet është dëgjuar para pak sekondave. Lëkundjet ishin të forta dhe zgjatën disa sekonda. Raportohet se këto janë postlëkundjet që vijnë pas lëkundjes së madhe që kanë ndodhur në orën 16:05. Sipas ...
Flaka | 22-Sep-2019 00:31 | 546 artikuj te ndërlidhur »

Rama për tërmetet: Ka funksionuar në kohë reale i gjithë sistemi i emergjencave
Rama për tërmetet: Ka funksionuar në kohë reale i gjithë sistemi i emergjencave
“Dua të përgëzoj dhe Ogertën e cila meriton një adresim të posaçëm pasi e ka kryer me shumë përkushtim dhe rezultat detyrën e saj të ndërgjegjësimit dhe angazhimit të strukturave shëndetësore për raste emergjencash si ...
Flaka | 22-Sep-2019 00:27 | 8 artikuj te ndërlidhur »

Ngrihen kampe në Tiranë/ Xhaçka bën bilancin e dëmeve nga tërmeti
Ngrihen kampe në Tiranë/ Xhaçka bën bilancin e dëmeve nga tërmeti
Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka në një deklaratë të dhënë për mediat ka thënë se shtabet e emergjencës janë në gatishmëri në 12 prefekturat dhe 61 bashkitë. Xhacka tha se vetëm në Tiranë janë dëmtuar rreth 46 banesa ...
Flaka | 22-Sep-2019 00:23 | 152 artikuj te ndërlidhur »

Bejta solidarizohet me të lënduarit dhe familjet e prekura nga tërmeti në Shqipëri
Bejta solidarizohet me të lënduarit dhe familjet e prekura nga tërmeti në Shqipëri
Nënkryetari i BDI-së, Nevzat Bejta përmes një postimi në Fejsbuk ka shprehur ngushëllime për familjet e prekura nga tërmeti në Shqipëri, transmeton Gostivari Sot. “Lajm shumë të rëndë pranuam sot nga Shqipëria e cila u ...
Flaka | 22-Sep-2019 00:11 | 53 artikuj te ndërlidhur »

Barcelona për turp, mundet edhe nga Granada në transfertë
Barcelona vijon momentin e vështirë në La Liga, duke pësuar një humbje shokuese 0-2 në transfertën ndaj Granada-s. Vendasit e nisën mjaft mirë ndeshjen duke kaluar në avantazh që në minutën e dytë me Ramon Azeez. Në ...
Flaka | 21-Sep-2019 23:03 | 76 artikuj te ndërlidhur »

Inter tregohet i fortë për Milanin
Inter e ka fituar derbin ndaj Milanit, me rezultat 2-0, ndeshje e vlefshme për xhiron e katërt në Serie A. Derbi “Della Madonnina” i takoi skuadrës së Antonio Contes, që në këtë ndeshje luajti në cilësinë e mysafirit. ...
Flaka | 21-Sep-2019 23:01 | 130 artikuj te ndërlidhur »

Lëkundjet sizmike në Shqipëri, për 6 orë 12 tërmete. Ja kur u regjistrua i fundit
Lëkundjet sizmike në Shqipëri, për 6 orë 12 tërmete. Ja kur u regjistrua i fundit
Nuk kanë të ndalur tërmetet në vendin tonë. Lëkundje sizmike vijojnë të jenë aktive në detin Adriatik. Përgjatë ditës së sotme janë shënuar 13 tërmete, ndërsa dy prej tyre kanë qenë tepër të fuqishëm duke lenë pas ...
Flaka | 21-Sep-2019 22:59 | 546 artikuj te ndërlidhur »

JLo, edhe e mbuluar e bukur
Jennifer Lopez është shfaqur më e mbuluar se herët e tjera pasi që ka mbyllur fytyrën e saj derisa e vizitoi Javën e Modës në Milan. Ajo ka qenë shumë e zënë në promovimin e saj tepër të vlerësuar “Hustlers”, e cila ...
Flaka | 21-Sep-2019 22:57 |

Rihanna tregohet e guximshme, lë gojëhapur të gjithë me veprimin e fundit
Rihanna tregohet e guximshme, lë gojëhapur të gjithë me veprimin e fundit
Rihanna njihet si një prej artisteve që eksperimenton më së shumti në stil. Këngëtarja ditët e fundit po qëndron në Korenë e Jugut, ku mori pjesë në hapjen e dyqanit të ri “Fenty Beauty”. 31-vjeçarja u fotografua nga ...
Flaka | 21-Sep-2019 22:55 |

Era këndon edhe në shqip në bashkëpunimin ndërkombëtar
Era këndon edhe në shqip në bashkëpunimin ndërkombëtar
Era Istrefi këndon edhe në shqip, kërkon të martohet në këngën më të re bashkëpunim me Yellow Claw dhe Offset. Është publikuar me videoklip bashkëpunimi i Era Istrefit me artistët holandezë, Yellow Claw dhe reperin ...
Flaka | 21-Sep-2019 22:53 |

Fjalëkalimet e shumta që keni mund t’ju menaxhojnë falas aplikacionet
Fjalëkalimet e shumta që keni mund t’ju menaxhojnë falas aplikacionet
Ka ardhur koha t’i hidhni shënimet nëpër letra dhe të keni qetësi të mendjes, duke ia besuar disa aplikacioneve, t’i mbajnë mend fjalëkalimet për ju. Për të qenë sa më të sigurt, duhet krijuar dhe mbajtur mend ...
Flaka | 21-Sep-2019 22:47 |

Facebook pezullon mijëra aplikacione
Facebook ka pezulluar mijëra aplikacione pas një hetimi që u bë pas skandalit të të dhënave nga Cambridge Analytica. “Aplikacionet e pezulluara ishin të lidhura me rreth 400 zhvillues, por jo të gjitha aplikacionet e ...
Flaka | 21-Sep-2019 22:45 | 18 artikuj te ndërlidhur »

Si ta shmangni versionin e ri të ‘iPhone’ , iOS 13 – nëse nuk e dëshironi
Si ta shmangni versionin e ri të ‘iPhone’ , iOS 13 – nëse nuk e dëshironi
Nëse shqetësoheni për për versionin e ri të ‘iOS 13″ nuk keni pse ta bëni “update.” Një ‘update’ të versionit të ri të “iPhone” është gjithmonë emocionues, dhe iOS 13 ka premtuar shumë gjëra të ndryshme, duke përfshirë ...
Flaka | 21-Sep-2019 22:43 | 15 artikuj te ndërlidhur »

Pure me karota të pjekura: Racion i shëndetshëm me shije të mrekullueshme!
Pure me karota të pjekura: Racion i shëndetshëm me shije të mrekullueshme!
Po ju sjellim recetën e thjeshtë për pure me karota të pjekura të cilën do ta adhuroni. Përbërësit: – 700 g karota; – ½ filxhani qumësht të ngrohtë; – 3 thelpinj hudhre; – 2 lugë vaj ulliri; – 1 lug gjalpë; – 1 lugë e ...
Flaka | 21-Sep-2019 22:43 | 10 artikuj te ndërlidhur »

Tjetër tërmet, lëkundjet me magnitutë 3.2
Tjetër tërmet, lëkundjet me magnitutë 3.2
Një tjetër lëkundje është ndjerë në vendin tonë ku prap epiqendrën e kishte në Durrës. Kjo lëkundje ishte me magnitutë 3.2. Tërmeti ka krijuar panik tek qytetarët ku ato kanë vendosur të qëndrojnë jashtë shtëpive. jet ...
Flaka | 21-Sep-2019 22:41 | 546 artikuj te ndërlidhur »

Fëmijë shurdhmemecë në barakë të braktisur, familja gjashtëanëtarëshe ushqehet nga kontejnerët
Fëmijë shurdhmemecë në barakë të braktisur, familja gjashtëanëtarëshe ushqehet nga kontejnerët
Në barakat e braktisura, ku studentët e Fakultetit të Mjekësisë kanë qëndruar me vite të tëra, tashmë jeton familja gjashtë-anëtarëshe Demirovi. Pa ujë dhe rrymë, rrezikohen që të sëmuren nga infeksione të ndryshme. ...
Flaka | 21-Sep-2019 22:13 |

Vaksina MRP i bën autik fëmijët? Filipçe me premtime, por nuk u paraqit në debat
Vaksina MRP i bën autik fëmijët? Filipçe me premtime, por nuk u paraqit në debat
Elena Pavlevska është nëna e Ognenit 5-vjeçar. Ajo pohon se pasi është vaksinuar, fëmija i saj ka ndryshuar në mënyrë drastike dhe ka marrë një lloj të autizmit. Thotë se nuk është diçka trashëguese gjenetikisht, sepse ...
Flaka | 21-Sep-2019 22:11 | 2 artikuj te ndërlidhur »

Sa i përdorin kompanitë vendase ndihma shtetërore për të zhvilluar biznesin e tyre?
Deri në 25 dhjetor, kompanitë do të marrin një kthim të disa prej investimeve të tyre vitin e kaluar, sipas qeverisë, e cila është në përputhje me afatet e përcaktuara në Ligjin për Ndihmën Financiare për Investimet. ...
Flaka | 21-Sep-2019 22:07 |

13 milion euro nga BERZH për transport më të shpejtë dhe më të lehtë
“Investimi në një infrastrukturë më të mirë është një nga prioritetet kryesore të kësaj qeverie. Përmirësimi i shërbimeve që qytetarët marrin nga shteti është gjithashtu një përparësi. Për këtë arsye, marrëveshja që ...
Flaka | 21-Sep-2019 21:57 | 2 artikuj te ndërlidhur »

Aksident në Vranjë, lëndohen dy shtetas nga Maqedonia
Një person ka humbur jetën në një aksident trafiku në autostradën afër Vranjës në Serbi. Tre persona u plagosën rëndë, raporton RTS, përcjell FLAKA. I ndjeri ka qenë në një makinë me targa serbe, e cila ka dalë nga ...
Flaka | 21-Sep-2019 21:49 | 8 artikuj te ndërlidhur »

Basha mesazh solidariteti me të prekurit nga tërmeti: Me ndihmën e Zotit do ta kalojmë këtë situatë
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pas tërmeteve të sotme. “Falë Zotit deri tani nuk ka raportime për jetë të humbura apo në rrezik nga tërmeti që goditi sot vendin. Ju uroj të lënduarve shërim të ...
Flaka | 21-Sep-2019 21:43 | 67 artikuj te ndërlidhur »

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved