ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/11/2019 06:31

Bota.al
5 shenjat më të mençura të Horoskopit, zor se i gënjen dot
Ndërsa disa shenja të zodiakut janë eksentrike dhe konfuze, të tjeraët kanë mençurinë që janë të gatshme ta ndajnë me këtë botë. Astrologjia është e përbërë nga 12 shenja, por sot ne do të konsiderojmë vetëm 5. Këto ...
Bota.al | para 9 ore | 9 artikuj te ndërlidhur »

Si do të jetë e premtja juaj, 22 nëntor 2019, sipas astrologut italian Paolo Fox?
DASHI Ju jeni në një fazë rikuperimi. Sa i përket punës, jeni duke u përpjekur shumë të tregoni sa vleni dhe të bëni që të heshtin disa gojë të këqia. Dashuria është mirë, dëshira për dashuri dhe pasion rritet. Nëse ...
Bota.al | para 10 ore | 2 artikuj te ndërlidhur »

Zgjidh një letër dhe zbulo mesazhin që ka për ty
Kjo është koha e përsosur për të vepruar në jetën tuaj dhe të filloni të bëni ndryshime të vogla, praktike për të sjellë më shumë gëzim, bollëk, dashuri, sukses dhe çdo gjë tjetër të qenies që do të dëshironit të kishit ...
Bota.al | para 12 ore | 3 artikuj te ndërlidhur »

Çfarë patë në këtë foto? Zgjedhja juaj zbulon diçka mbi karakterin
Secili percepton atë që sheh në foto bazuar në përvojat e veta të jetës. Ky test unik mbi psikikën e njeriut do të përcaktojë jo vetëm karakterin sa më saktë që të jetë e mundur, por gjithashtu do të zbulojë përvojat. ...
Bota.al | para 16 ore | 2 artikuj te ndërlidhur »

Zgjidh një pergamen dhe lexo mesazhin që përmban
Fati është një forcë që na shtyn drejt një serie të pashmangshme ngjarjesh, nga rrethanat e të cilave nuk mund të shpëtojmë! Pergameni Nr. 1 Ka ardhur koha: ju keni plane dhe projekte që gjithmonë i keni braktisur, duke ...
Bota.al | para 20 ore | 3 artikuj te ndërlidhur »

“Unë jam zjarri!” Mikelanxhelo, autobiografia e një gjeniu
Dua të të rrëfej se çfarë më shtyu të krijoj, përse nuk kam ndjerë asnjëherë lodhje, të të rrëfej momentet kur kam qenë gati duke u shembur, dhe si jam ringritur në këmbë. Dua të ndaj me ty zjarrin që ende digjet në ...
Bota.al | para 20 ore | 2 artikuj te ndërlidhur »

Cilat janë tre shenjat më me fat për këtë të enjte, 21 nëntor 2019
Mësoni se cilat shenja do të jenë me më shumë fat për sot. AKREPI Kur yjet janë në pozicion të mirë, duhet të viheni në lëvizje. Një propozim, një telefonatë ose një pasion duhet të mbështetet ose të kryhet pa hezitim. ...
Bota.al | para 22 ore | 9 artikuj te ndërlidhur »

Zgjidhni një qiri dhe shihni se çfarë zbulon zgjedhja juaj
Blu Ndershmëria dhe komunikimi i hapur janë përparësi për ju. Motivimi i të tjerëve është një nga qëllimet tuaja të jetës dhe ju sjell kënaqësi personale. Por ju duhet të njihni pamjen tuaj në komunikim. Disa njerëz ...
Bota.al | 20-Nov-2019 22:37 | 2 artikuj te ndërlidhur »

Si të zbulosh që partneri është edhe shpirti yt binjak
A ju ka ndodhur ndonjëherë që të keni takuar një person, dhe ju është dukur sikur ta kishit njohur përgjithmonë? Dhe a keni ndier ndonjëherë se ndjeheni kaq pranë me personin tjetër, sa të kuptoni se nuk mund të jetë ...
Bota.al | 20-Nov-2019 20:08 | 2 artikuj te ndërlidhur »

Parashikimi juaj për ditën E ENJTE, 21 nëntor 2019 nga astrologu Paolo Fox
DASHI Më në fund Marsi nuk është më në kundërshtim dhe kjo ju ndihmon për të prerë degët e thata, për të eleminuar gjithçka që është e padobishme ose nuk ju intereson më, si në punë ashtu edhe në jetën private. ...
Bota.al | 20-Nov-2019 19:29 | 2 artikuj te ndërlidhur »

Karl Gustav Jung, psikiatri që “krijoi” njeriun e Nëntëqindës
Ai ishte një nga më të mëdhenjtë e shekullit të njëzetë, ai zbuloi se në detin e madh të të pavetëdijshmes ekziston identiteti ynë personal, por edhe një trashëgimi universale që ka të bëjë me të gjitha qeniet ...
Bota.al | 20-Nov-2019 19:00 | 4 artikuj te ndërlidhur »

Zgjidh një mashkull të sigurtë që të do, të pasigurtët lëri të lirë
Dilni me dikë që nuk tallet me ju! Dikë që nuk ju dërgon mesazhe konfuze, dikë që mbetet i apasionuar pas takimit të gjashtë siç ishte në të parin, dikë që nuk ju kërkon vetëm kur është në depresion dhe vetëm për të ...
Bota.al | 20-Nov-2019 16:01 |

5 shenjat që nuk dinë hiç të dashurojnë
Ka njerëz që nuk janë të gatshëm të tregojnë ndjenjat e tyre me pasion dhe romancë siç përshkruhet në romanet e grave. Astrologët dallojnë pesë shenja të veçanta të zodiakut që nuk dinë të duan. Peshqit Përfaqësuesit e ...
Bota.al | 20-Nov-2019 15:55 | 9 artikuj te ndërlidhur »

Zgjidh një zemër dhe zbulo çfarë ka rezervuar jeta për ty
ZEMRA Nr.1 Përgatituni për ndryshim. Mos mendoni në negativisht. Jo gjithçka që është e re duhet të jetë e dyshimtë, ndonjëherë jeta sjell ndryshime të këndshme në jetën tonë. Mos kini frikë të mbyllni dyert e vjetra. ...
Bota.al | 20-Nov-2019 15:49 | 3 artikuj te ndërlidhur »

Tre shenjat e Horoskopit, që janë aq të forta sa dëmtojnë të tjerët
Akrepi Astrologët e konsiderojnë këtë shenjë si më të pazakontën e gjithë zodiakut. Edhe energjia e Akrepit është e veçantë, jashtëzakonisht e fortë dhe magjike. Me ndihmën e saj, Akrepi shkatërron me lehtësi këdo që e ...
Bota.al | 20-Nov-2019 10:50 | 9 artikuj te ndërlidhur »

Mësoni tre shenjat më me fat për sot, e mërkurë 20 nëntor 2019
Këto do të jenë tre shenjat më me fat për ditën e sotme: DASHI Hëna është në tranzit në shenjën tuaj, kjo do t’ju japë forcë dhe gjallëri. Urani gjithashtu hyn në shenjën tuaj, duke sjellë vetëm përgjigje pozitive. ...
Bota.al | 20-Nov-2019 09:21 | 2 artikuj te ndërlidhur »

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved