ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/11/2019 09:57

Albportali
Dimovski: OBRM-PDUKM nuk arriti të krijojë lidhje të drejtpërdrejta me shqiptarët
Dimovski: OBRM-PDUKM nuk arriti të krijojë lidhje të drejtpërdrejta me shqiptarët
Deputeti Ilija Dimovski, për “Alfa” tha se një nga gabimet e OBRM-PDUKM-së është se nuk arriti të krijojë lidhje të drejtpërdrejta me shqiptarët etnikë në Maqedoni. “Ne lejuam që të tjerët të përhapin fobinë tak ata ...
Albportali | para 34 min | 97 artikuj te ndërlidhur »

Katër fëmijë nga Gradeci kërkojnë ndihmën e bamirësve (VIDEO)
Katër fëmijë nga Gradeci kërkojnë ndihmën e bamirësve (VIDEO)
Katër fëmijë nga Gradeci kërkojnë ndihmën e bamirësve ne kete dimer te ftohte ata kane mbetur te pa regjistruar si shtetas te Maqedonise..kane humbur prinderit ne moshe te vogel. Kerkojne ndihme per ushqim per te ...
Albportali | para 34 min |

Zyrtari i NATO-s: Raportet Kosovë-Serbi, ndër sfidat më thelbësore për rajonin
Zyrtari i NATO-s: Raportet Kosovë-Serbi, ndër sfidat më thelbësore për rajonin
Zëvendësndihmësi i sekretarit të përgjithshëm të NATO-s për çështje politike dhe të sigurisë, James Appathurai, thotë në një intervistë për Shërbimin e Ballkanit të Radios Evropa e Lirë, se raporti midis Kosovës dhe ...
Albportali | para 34 min | 15 artikuj te ndërlidhur »

Buxheti për barna 34 milionë euro, pacientët blejnë vetë fashat 50-centëshe
Buxheti për barna 34 milionë euro, pacientët blejnë vetë fashat 50-centëshe
Institucionet publike shëndetësore në vend edhe gjatë këtij muaji janë duke u ballafaquar me mungesë të produkteve mjekësore. Pacientët po detyrohen t’i blejnë vetë edhe produktet më bazike, të cilat nuk kushtojnë shumë ...
Albportali | para 62 min | 126 artikuj te ndërlidhur »

Gjermania financon shkollimin e imamëve në këtë vend
Gjermania financon shkollimin e imamëve në këtë vend
Qeveria në Berlin ka menduar gjatë se çfarë të bëjë, kur bëhet fjalë për influencën e jashtme në shkollimin e imamëve të cilët punojnë në Gjermani. Rezultati i këtyre mendimeve është themelimi i Asociacionit për çështje ...
Albportali | para 62 min | 97 artikuj te ndërlidhur »

Familja dy anëtarëshe jeton në kushte të mjerueshme në kontejnerët e lagjes Kodra e Trimave
Familja dy anëtarëshe jeton në kushte të mjerueshme në kontejnerët e lagjes Kodra e Trimave
Familja dy anëtarëshe Alidema, jeton në kushte të mjerueshme në lagjen Kodra e Trimave në Prishtinë. Ky kontejner prej gjashtë metra katror që gjendet në lagjen Kodra e Trimave në Prishtinë, është vendi ku jeton familja ...
Albportali | para 67 min | 7 artikuj te ndërlidhur »

Protestojnë punëtorët teknikë, kërkojnë pagë 350 euro
Protestojnë punëtorët teknikë, kërkojnë pagë 350 euro
Udhëheqja e Sindikatës së Pavarur e Sektorit Privat të Kosovës dhe kryetarët e disa shoqatave kanë vendosur për fillimin e protestave dhe grevave për punëtorët e sektorit privat nga dita e sotme. Kërkesat e tyre janë ...
Albportali | para 77 min | 22 artikuj te ndërlidhur »

Shqiptari bëhet ‘hit’ në Austri: Një grua e goditi me veturë, ajo që bëri më pas çuditi të gjithë
Shqiptari bëhet ‘hit’ në Austri: Një grua e goditi me veturë, ajo që bëri më pas çuditi të gjithë
Një shqiptar në Austri ka pësuar një aksident mjaft të çuditshëm, ku është goditur nga një shofere austriake, e cila tenton të ikë nga vendi i ngjarjes me çdo kusht. Në një video të publikuar shihen shqiptarët që u ...
Albportali | para 83 min | 97 artikuj te ndërlidhur »

Rinumërohen 706 nga 1407 vendvotime
Rinumërohen 706 nga 1407 vendvotime
SHPËRNDAJE 0 0 PËLQEJE 08:20 / E Martë, 19 Nëntor 2019Rinumërohen 706 nga 1407 vendvotime Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve të hënën janë rinumëruar 132 vendvotime. Zëdhënësi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, ...
Albportali | para 85 min | 95 artikuj te ndërlidhur »

Këshilli i BE-së diskuton sot për reformën e zgjerimit
Këshilli i BE-së diskuton sot për reformën e zgjerimit
Ministrat e BE-së do të diskutojnë situatën në fushën e zgjerimit dhe politikës së pranimit në një takim të Këshillit të Çështjeve të Përgjithshme në Bruksel të martën, më 19 nëntor. Ministrat do të shqyrtojnë për herë ...
Albportali | para 90 min | 98 artikuj te ndërlidhur »

Ramiz Lladrovci sot në Speciale
Ramiz Lladrovci sot në Speciale
Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, sot do të paraqitet pranë Gjykatës Speciale. Ditë më parë ai ishte ftuar në Hagë në cilësinë e dëshmitarit. Vet Lladrovci kishte thënë se dëshminë e tij do ta japë më 19 nëntor. ...
Albportali | para 90 min | 16 artikuj te ndërlidhur »

Mblidhet Kushtetuesja, diskuton vjetërsimin e lëndëve
Mblidhet Kushtetuesja, diskuton vjetërsimin e lëndëve
Gjykatësit kushtetues sot në kolegjium do të diskutojë për iniciativën për nenin 353, paragrafi 5 nga Kodi Penal, i cili i dedikohet vjetërsimit të lëndëve apo zvogëlimit të dënimeve për rastet e lidhura me ...
Albportali | para 90 min | 97 artikuj te ndërlidhur »

Moti kryesisht i paqëndrueshëm, në orët e mbrëmjes priten reshje shiu
Moti kryesisht i paqëndrueshëm, në orët e mbrëmjes priten reshje shiu
Moti në mëngjes do të jetë i ftohtë, e në ultësira mundësi për mjegull. Ditën do të vazhdojë mot i butë dhe kryesisht me vranësira. Vonë në mbrëmje priten reshje të dobëta shiu. Era do të jetë mesatare juglindore ...
Albportali | para 95 min | 123 artikuj te ndërlidhur »

Xhaka shënon në fitoren që e dërgon Zvicrën në ‘Euro 2020’
Xhaka shënon në fitoren që e dërgon Zvicrën në ‘Euro 2020’
Zvicra është skuadra e radhës që ka prerë biletën për Kampionatin Evropian Zvicra e mundi 6-1 Gjibraltarin në sfidën e fundit për t’u kualifikuar në ‘Euro 2020’. Në këtë ndeshje realizoi edhe mesfushori shqiptar, Granit ...
Albportali | para 11 ore | 97 artikuj te ndërlidhur »

9 me 1 – Italia e tepron kundër Armenisë, nuk tregon mëshirë
9 me 1 – Italia e tepron kundër Armenisë, nuk tregon mëshirë
Kombëtarja e Italisë e ka mbyllur në mënyrë perfekte rrugëtimin në kualifikueset e Euro 2020. Italia shënoi dy gola të shpejtë në minutat 8’ dhe 9’, me anë të Immobile dhe Zaniolo, për të thyer kundërshtarin qysh në 10 ...
Albportali | para 11 ore | 97 artikuj te ndërlidhur »

Shakahoxha: Në një të ardhme të afërt do të kemi një Kombëtare
Shakahoxha: Në një të ardhme të afërt do të kemi një Kombëtare
Sporti ishte pikënisja e përplasjeve ndërmjet Kosovës dhe Shqipërisë, të cilat më pas morën hov duke arritur deri në institucionet më të larta. Ka të shumtë që konsiderojnë se Kosova duhet ta vazhdojë rrugën e nisur, si ...
Albportali | para 11 ore | 14 artikuj te ndërlidhur »

Foto Lajm: Lëvizja Besa me ujë të ambalazhuar!?
Foto Lajm: Lëvizja Besa me ujë të ambalazhuar!?
Lëvizja Besa e filloi fushatën parazgjedhore me ujë të ambalazhuar. “Një vizion shqiptar për Maqedoninë e Veriut”. Burimi: Foto Lajm: Lëvizja Besa me ujë të ambalazhuar!? Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ...
Albportali | para 11 ore | 97 artikuj te ndërlidhur »

E gjitha me të zëza e me shqiponjë, Gjyste Vulaj nuk njeh moshë!
E gjitha me të zëza e me shqiponjë, Gjyste Vulaj nuk njeh moshë!
Gjyste Vulaj vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më seksi në trevat shqiptare pavarësisht viteve që kalojnë. Së fundmi Gjyste Vulaj ka treguar se është më patriote sesa duket. Mbrëmjen e djeshme ajo ka qënë në një ...
Albportali | para 11 ore | 97 artikuj te ndërlidhur »

Paralajmërohet publikimi i video-skandalit seksual, kush është zyrtarja e lartë dhe ambasadori i huaj, të përfshirë në të?
Paralajmërohet publikimi i video-skandalit seksual, kush është zyrtarja e lartë dhe ambasadori i huaj, të përfshirë në të?
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ndërmori sot një vendim drastik ndaj ambasadorit të OSBE-së në Shqipëri, Bernd Borchardt, duke e shpallur atë “non grata”. Meta nuk lejoi që Borchardt të futej në Presidencë, ndërsa ...
Albportali | para 12 ore | 123 artikuj te ndërlidhur »

Të shtëna me armë në Gjilan
Të shtëna me armë në Gjilan
Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar sonte në lagjen “Dardania”, në Gjilan. Lajmin e ka konfirmuar për Telegrafin, zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Shaban Azizi. “Po ka pasur të shtëna me armë zjarri, nuk ka të ...
Albportali | para 12 ore | 97 artikuj te ndërlidhur »

Orce Kamçev ka ofruar dy milion euro për pasaportën
Orce Kamçev ka ofruar dy milion euro për pasaportën
Biznesmeni Orce Kamçev po ofron pronë me vlerë 2 milion euro që gjykata t’i jap pasaportë të përkohshme. Kamçev si i dyshuar në “Perandoria” paraqiti garancë të premten, pasi prokurorja Lile Stefanova kishte vendosur më ...
Albportali | para 13 ore | 97 artikuj te ndërlidhur »

Spiuni rus duke i dhënë para zyrtarit të lartë serb – videoja që po bën bujë në Serbi
Spiuni rus duke i dhënë para zyrtarit të lartë serb – videoja që po bën bujë në Serbi
Në rrjetin social YouTube, më 17 nëntor, është postuar një video në të cilën shihet një anëtar i Shërbimit të Inteligjencës Ushtarake Ruse (GRU) i jep ryshfet një agjenti serb – një zyrtari të rangut të lartë”. Në video ...
Albportali | para 13 ore | 15 artikuj te ndërlidhur »

Më në fund! Zbulohet kujt i kushtohet kënga e Bleona Qeretit: Ti nuk di as me ma lyp!
Më në fund! Zbulohet kujt i kushtohet kënga e Bleona Qeretit: Ti nuk di as me ma lyp!
Ditën e djeshme në emisionin “Thumb On” nga Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu ishte i ftuar shkrimtari i njohur Agim Doçi. Në studio ata diskutuan rreth teksteve të këngëve në ditët e sotme që kanë degjeneruar në larg ...
Albportali | para 13 ore | 10 artikuj te ndërlidhur »

Mushkëritë e duhanpirësit që pinte një pako çdo ditë për 30 vjet
Mushkëritë e duhanpirësit që pinte një pako çdo ditë për 30 vjet
Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira katran të një duhanpirësi, i cili u lidh me zakonin vrastar për 30 vjet. Në vend se të ishin me një ngjyrë rozë të shëndetshme, ato ishin si qymyri dhe ekstremisht të ...
Albportali | para 13 ore | 15 artikuj te ndërlidhur »

Zekiri: Po të mos ishin shqiptarët, LSDM nuk do të ishte në pushtet
Zekiri: Po të mos ishin shqiptarët, LSDM nuk do të ishte në pushtet
Nënkryetari i LSDM-së dhe deputet në Kuvendin e Maqedonisë Muhamed Zekiri, në një intervistë për “TM Daily” në Telegrafi Maqedoni, ka folur për ngjarjet politike në vend, si dhe të drejtat e shqiptarëve në Maqedoni. I ...
Albportali | para 13 ore | 9 artikuj te ndërlidhur »

Vipat që mbushën shkallët e stadiumit të ri
Vipat që mbushën shkallët e stadiumit të ri
Personazhet kryesorë të showbizzit Shqiptar nuk kishin se si të mungonin në inagurimin e stadiumit të ri. Këngëtarë, aktor, modele e prezantues ishin në tribunën VIP të stadiumit të ri duke e shijuar ndeshjen dhe ...
Albportali | para 13 ore | 97 artikuj te ndërlidhur »

Ndryshon ‘matematika’ e formimit të koalicionit
Partia fituese e zgjedhjeve parlamentare të 6 tetorit, Lëvizja Vetëvendosje mund të vihet para opsionit të ndryshimit të formulës dhe matematikës së numrave në lidhje me koalicionin e ri qeverisës. Një nevojë e tillë, ...
Albportali | para 13 ore | 150 artikuj te ndërlidhur »

Mori plumb në nofull! 18 ditë pas atentatit, “Rrumi” del nga spitali
Mori plumb në nofull! 18 ditë pas atentatit, “Rrumi” del nga spitali
I forti i Sukthit ka lënë dyert e spitalit të Durrësit këtë të hënë, 18 ditë pas atentatit në Shkozet, ku mbi të, prokurorin Arjan Ndoj dhe shoferin e ndjerë (humbi jetën prej plagëve) Andi Maloku, u qëllua me breshëri ...
Albportali | para 14 ore | 41 artikuj te ndërlidhur »

Kush është “zotëria” që e zbukuron përherë Grida Dumën
Kush është “zotëria” që e zbukuron përherë Grida Dumën
Ajo është e fuqishme, me një karizëm të spikatur që nuk i merr borxh asgjë feminilitetit! Ndihet aq e vërtetë! Kur je me të ke siguri, e mbi të gjitha në ndryshim nga ajo që mund të pritet pasi e sheh në debate, është ...
Albportali | para 14 ore | 4 artikuj te ndërlidhur »

Engel: Qeveria e re të ketë bazë të gjerë, prekja e kufijve e gabuar
Engel: Qeveria e re të ketë bazë të gjerë, prekja e kufijve e gabuar
Kongresmeni amerikan Eliot Engel paralajmëron kundër idesë së ndryshimit të kufijve mes Kosovës dhe Serbisë. Kryetari i Komisionit të Dhomës së Përfaqësuesve për Marrëdhëniet me Jashtë i tha Zërit të Amerikës, se ...
Albportali | para 14 ore | 28 artikuj te ndërlidhur »

Financial Times: Rusia e kënaqur nga vetoja e Macronit për Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë
Financial Times: Rusia e kënaqur nga vetoja e Macronit për Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë
“Ambasadori rus në BE Vladimir Çizhov, e përshëndeti vendimin e presidentit francez Emannuel Macron ndaj zgjerimit të unionit, që tregon se Kremlini e shfrytëzon “politikën destruktive” të presidentit francez për ...
Albportali | para 15 ore | 7 artikuj te ndërlidhur »

Challandes: Shpresoj të luajmë finalen në Prishtinë!
Challandes: Shpresoj të luajmë finalen në Prishtinë!
Challandes ishte skeptik kur nënshkroi me Kosovën, por brenda pak më shumë se një viti, ai u befasua për të mirë nga përkrahja e madhe e tifozëve. Ai ndër të tera foli edhe për Nations League… Trajneri i Kosovës, ...
Albportali | para 15 ore | 97 artikuj te ndërlidhur »

FNM, kritika për pagat, pensionet dhe tatimin progresiv
FNM, kritika për pagat, pensionet dhe tatimin progresiv
Anulimi i përkohshëm i tatimit progresiv, rritja e pagave në administratë dhe rritja e paralajmëruar e pensioneve janë projektet e Qeverisë të cilët hasën në kritika nga ana e Fondit Monetar Ndërkombëtar. Ndryshimi i ...
Albportali | para 15 ore | 8 artikuj te ndërlidhur »

Ndërron jetë veprimtarja e LDK-së
Ndërron jetë veprimtarja e LDK-së
Veprimtarja e devotshme e Lidhjes Demokratike të Kosovës në Prizren Shpresa Laqi është ndarë sot nga jeta. Lajmi është bërë i ditur nga Dega e LDK-së në Prizren përmes një postimi në Facebook. “Ajo ishte shembull i ...
Albportali | para 16 ore | 13 artikuj te ndërlidhur »

Qytetari në Mitrovicë blenë kikirika, në to gjenë krimba
Qytetari në Mitrovicë blenë kikirika, në to gjenë krimba
Qytetaret shpesh kanë ankesa për produktet të cilat shiten në vend. Jo rrallë herë kanë hasur në produkte ushqimore të cilat përveç që kanë afat të skaduar, ka pasur raste edhe kur brenda këtyre produkteve gjinden ...
Albportali | para 16 ore | 97 artikuj te ndërlidhur »

Nëntë dhomat e dializës në Strugë do të mbyllen
Nëntë dhomat e dializës në Strugë do të mbyllen
Nëntë dhoma në spitalin e dializës në Strugë, aty ku pikon çatia janë mbyllur dhe pacientët transferohen në dhoma të tjera. Deri më tani nuk ka ndonjë lajm për rindërtim, përkundër faktit se kontrata me kompaninë ...
Albportali | para 16 ore | 97 artikuj te ndërlidhur »

Meta shpall “të padëshiruar” ambasadorin Borchardt
Meta shpall “të padëshiruar” ambasadorin Borchardt
Borchard është shapllur person i padëshiruar në Presidencë, nga kreu i shtetit Meta. Ambasadori i OSBE në Shqipëri, Bernd Borchadt ka kundërshtuar dekretin e presidentit për zgjedhjet vendore por ka ofenduar edhe ...
Albportali | para 16 ore | 123 artikuj te ndërlidhur »

QNR hedh poshtë pretendimet për manipulime: Rinumërimi mbyllet për 8 ditë
QNR hedh poshtë pretendimet për manipulime: Rinumërimi mbyllet për 8 ditë
Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve deri tani janë numëruar 43 për qind e vendvotimeve të cilat me vendim të Panelit Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa u urdhëruan të shkojnë në rinumërim. Koordinatori i QNR-së, ...
Albportali | para 16 ore | 95 artikuj te ndërlidhur »

Xherdan Shaqiri do t’i bashkohet Arsenalit, sipas mediave britanike
Xherdan Shaqiri do t’i bashkohet Arsenalit, sipas mediave britanike
Xherdan Shaqiri do të largohet nga Liverpooli dhe do t’i bashkohet Arsenalit në fund të këtij sezoni, sipas mediave britanike. Në Emirates, anësori nga Kosova do t’i gjente dy shqiptarë të tjerë, bashkëlojtarin e vet te ...
Albportali | para 16 ore | 97 artikuj te ndërlidhur »

VV-së bashkohet një deputet
VV-së bashkohet një deputet
Sot, Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti së bashku me anëtarët e Kryesisë, Arbërie Nagavci dhe Xhelal Sveçla, pritën delegacionin e Partisë Egjiptiane IRDK, kryesuar nga Kryetari Elbert Krasniqi me ...
Albportali | para 16 ore | 28 artikuj te ndërlidhur »

Shoqata “Edhe unë jam Mateçi”,dorëzon një donacion, me mjete mjekësore në Shtëpin e Shëndetit Likovë.
Shoqata “Edhe unë jam Mateçi”,dorëzon një donacion, me mjete mjekësore në Shtëpin e Shëndetit Likovë.
Shoqata “Edhe unë jam Mateçi” në bashkëpunim me Spitalin e Flawilit dorëzon një donacion, me mjete mjekësore në Shtëpin e Shëndetit Likovë. E faleminderojm Spitalin e Flawilit për besimin që donacioni do shkoj në vendin ...
Albportali | para 16 ore | 97 artikuj te ndërlidhur »

NORMAK INVESTMENT GROUP, TETOVË – Një ndër investitorët më të mëdhenj në vend
NORMAK INVESTMENT GROUP, TETOVË – Një ndër investitorët më të mëdhenj në vend
Duke u bazuar në të dhënat që OEMVP-së ka arritur të analizojë lidhur me zhvillimin e barabartë rajonal, rezulton se Zonat Zhvillimore Teknologjike Industriale kanë ndikim të veçant në këtë drejtim, veçanërisht në ...
Albportali | para 18 ore | 5 artikuj te ndërlidhur »

Ajri i ndotur prej disa ditësh po ngulfate tetovarët
Ajri i ndotur prej disa ditësh po ngulfate tetovarët
Ndezja e koftorëve për ngrohje, tymi i ndërmarrjeve të shumta për prodhim, por edhe numri i madh i makinave në qarkullim, kanë bërë që Tetova dy ditët e fundit të jetë ndër qytetet me ajrin më të ndotur në vend. ...
Albportali | para 19 ore | 97 artikuj te ndërlidhur »

Shilegov paralajmëron largimin e urës për këmbësorë në Bit Pazar
Shilegov paralajmëron largimin e urës për këmbësorë në Bit Pazar
Ura jofunksionale për këmbësorët në Bit Pazar drejt mbylljes. Kreu i Qytetit të Shkupit Petre Shilegov tha se problemin e krijuar në bit Pazar me urën dhe kalimin ilegal do ta zgjidhin bashkë me komunën e Çairit. Ai tha ...
Albportali | para 19 ore | 97 artikuj te ndërlidhur »

Merr fund lidhja disavjeçare e Haxhi Krasniqit dhe Heidi Lushtakut?
Merr fund lidhja disavjeçare e Haxhi Krasniqit dhe Heidi Lushtakut?
Duket se lidhja e Haxhi Krasniqit me Heidi Lushtakun ka marrë fund. Haxhi Krasniqi dhe Heidi Lushtaku njiheshin si një ndër çiftet simpatike të ekranit, shkruan lajmi.net. Mirëpo tani duket se dyshja po i ndajnë rrugët ...
Albportali | para 19 ore | 97 artikuj te ndërlidhur »

Thaçi takohet me Ramën në Tiranë, flasin për rritjen e koordinimit ndërshtetëror
Thaçi takohet me Ramën në Tiranë, flasin për rritjen e koordinimit ndërshtetëror
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, i cili sot mori pjesë në një konferencë në Tiranë, pas përfundimit të saj është takuar edhe me kryeministrin Edi Rama. Për këtë takim të tyre ka njoftuar vetë Thaçi në llogarinë e tij, ...
Albportali | para 19 ore | 126 artikuj te ndërlidhur »

Bujar Osmani takohet me ambasadorin e Francës z.Kristian Timonie
Bujar Osmani takohet me ambasadorin e Francës z.Kristian Timonie
Në ora 15:00, Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane, Bujar Osmani do të mbajë takim me Ambasadorin e Republikës së Francës, Sh.T. Kristian Timonie, pas së cilës do të pasojnë deklarata për media. Takimi do ...
Albportali | para 19 ore | 97 artikuj te ndërlidhur »

Isa Mustafa e takon ambasadorin Kosnett, e njofton se deri ku kanë arritur bisedimet me Vetëvendosjen
Isa Mustafa e takon ambasadorin Kosnett, e njofton se deri ku kanë arritur bisedimet me Vetëvendosjen
Kryetari Isa Mustafa së bashku me nënkryetarët e LDK-së takuan sot Ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnett. Gjatë takimit, Kryetari Mustafa njoftoi Ambasadorin Kosnett lidhur me rrjedhën e ...
Albportali | para 19 ore | 20 artikuj te ndërlidhur »

10 gabimet që femrat i bëjnë në fillim të lidhjes
10 gabimet që femrat i bëjnë në fillim të lidhjes
Fillimi i çdo lidhje është i vështirë dhe me plot emocione. Nëse e keni gjetur personim me të cilin doni të jeni bashkë atëherë është mirë të mendoni se si duhet të silleni që ta forconi lidhjen tuaj më së miri. ...
Albportali | para 19 ore | 4 artikuj te ndërlidhur »

Bëri operacionin e parë plastik vetëm 20 vjeç, sot e reja ka marrë një pamje të frikshme
Bëri operacionin e parë plastik vetëm 20 vjeç, sot e reja ka marrë një pamje të frikshme
Një hundë e vogël e harkuar, buzë të trasha e flokë të gjatë… një bel i hollë dhe një trup me përmasa 90-60-90 janë konsideruar tiparet ideale përsa i përket syrit kritik të shoqërisë. Edhe pse jo të gjithë i arrijmë ...
Albportali | para 19 ore | 12 artikuj te ndërlidhur »

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved