ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/04/2020 20:15

Mançevski: Në kushte kur nuk ka para, partitë të tërhiqen nga financimi përmes buxhetit

Mançevski: Në kushte kur nuk ka para, partitë të tërhiqen nga financimi përmes buxhetit
Ministri i shoqërisë informatike dhe administratës, Damjan Mançevski në Click Plus të TV21, deklaroi se në këto kushte që gjendemi si shtet ku nuk ka të holla, partitë politike do të duhet të heqin dorë nga financimi ...
AlMaKos | 26-Mar-2020 23:32
Ministri i shoqërisë informatike dhe administratës, Damjan Mançevski në Click Plus të TV21, deklaroi se në këto kushte që gjendemi si shtet ku nuk ka të holla, partitë politike do të duhet të heqin dorë nga financimi ...

Mançevski: Në kushte kur nuk ka para, partitë të tërhiqen nga financimi përmes buxhetit
Ministri i shoqërisë informatike dhe administratës, Damjan Mançevski në Click Plus të TV21, deklaroi se në këto kushte që gjendemi si shtet ku nuk ka të holla, partitë politike do të duhet të heqin dorë nga financimi ...
TetovaSot | 26-Mar-2020 23:23
Ministri i shoqërisë informatike dhe administratës, Damjan Mançevski në Click Plus të TV21, deklaroi se në këto kushte që gjendemi si shtet ku nuk ka të holla, partitë politike do të duhet të heqin dorë nga financimi ...

Angjushev: Nuk bëhet fjalë për ulje të rrogave, por a do të ketë para për rroga!
I ftuar në emisionin Click Plus në TV21, ish zëvendës kryeministri për ekonomi, tha që është një krizë tejet e madhe dhe do të ketë problem në ekonominë e vendit. Angjushev, komentoi edhe masat ekonomike të LSDM-së, dhe ...
TetovaSot | 26-Mar-2020 22:23
I ftuar në emisionin Click Plus në TV21, ish zëvendës kryeministri për ekonomi, tha që është një krizë tejet e madhe dhe do të ketë problem në ekonominë e vendit. Angjushev, komentoi edhe masat ekonomike të LSDM-së, dhe ...

Sela kërkon zgjedhje, Ahmeti kërkon fitore ndaj Koronavirusit (VIDEO)
Kovid 19, shtyu zgjedhjet parlamentare ne Maqedoninë e Veriut, me cka do të duhet të gjindet një datë tjetër për mbajtjen e tyre. Ziadin Sela nga Aleanca për Shqiptarët thotë se nuk kanë biseduar për një datë të re, por ...
TetovaSot | 26-Mar-2020 16:38
Kovid 19, shtyu zgjedhjet parlamentare ne Maqedoninë e Veriut, me cka do të duhet të gjindet një datë tjetër për mbajtjen e tyre. Ziadin Sela nga Aleanca për Shqiptarët thotë se nuk kanë biseduar për një datë të re, por ...

Ali Ahmeti: Dëshirojmë një Kosovë stabile dhe evropiane
Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka folur lidhur me shkarkimin e Qeverisë Kurti pas mocionit të mosbesimit të ngritur nga LDK. “Mocionet janë çështje të brendshme të partive politike dhe unë nuk kisha dashur të jem një ...
AlMaKos | 26-Mar-2020 15:47
Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka folur lidhur me shkarkimin e Qeverisë Kurti pas mocionit të mosbesimit të ngritur nga LDK. “Mocionet janë çështje të brendshme të partive politike dhe unë nuk kisha dashur të jem një ...

Ahmeti: Dëshirojmë një Kosovë stabile dhe evropiane
Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka folur lidhur me shkarkimin e Qeverisë Kurti pas mocionit të mosbesimit të ngritur nga LDK. “Mocionet janë çështje të brendshme të partive politike dhe unë nuk kisha dashur të jem një ...
Arbresh | 26-Mar-2020 13:37
Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka folur lidhur me shkarkimin e Qeverisë Kurti pas mocionit të mosbesimit të ngritur nga LDK. “Mocionet janë çështje të brendshme të partive politike dhe unë nuk kisha dashur të jem një ...

Kasami: Kompanitë që kanë fituar në kushte normale, tani është koha të ndihmojnë!
Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami ka deklaruar sonte në emisionin Click Plus se kompanitë që kanë fituar në kushte normale, tani është koha të ndihmojnë! Ai ka thënë mes tjerash se kompanitë që kanë kapital tani ...
Ina-Online | 26-Mar-2020 11:24
Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami ka deklaruar sonte në emisionin Click Plus se kompanitë që kanë fituar në kushte normale, tani është koha të ndihmojnë! Ai ka thënë mes tjerash se kompanitë që kanë kapital tani ...

Sela: Sistemi shëndetësor është i rrënuar dhe nuk plotëson standardet
Kryetari i ASH-së,Ziadin Sela në emisionin Click Plus ka lëshuar akuza në lidhje me sistemin shëndetësorë në vend. Ai ka pohuar se ky sistem shëndetësorë është i rrënuar dhe nuk plotëson asnjë standard. Sipas Selës, ...
Ina-Online | 26-Mar-2020 11:18
Kryetari i ASH-së,Ziadin Sela në emisionin Click Plus ka lëshuar akuza në lidhje me sistemin shëndetësorë në vend. Ai ka pohuar se ky sistem shëndetësorë është i rrënuar dhe nuk plotëson asnjë standard. Sipas Selës, ...

Ahmeti: Dëshirojmë një Kosovë stabile dhe evropiane
Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka folur lidhur me shkarkimin e Qeverisë Kurti pas mocionit të mosbesimit të ngritur nga LDK. “Mocionet janë çështje të brendshme të partive politike dhe unë nuk kisha dashur të jem një ...
Ina-Online | 26-Mar-2020 11:18
Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka folur lidhur me shkarkimin e Qeverisë Kurti pas mocionit të mosbesimit të ngritur nga LDK. “Mocionet janë çështje të brendshme të partive politike dhe unë nuk kisha dashur të jem një ...

Grubi shpreh keqardhje për Kosovën pas rënies së Albin Kurtit
Sekretari organizativ i Bashkimit Demokratik për Integrim, Artan Grubi përmes rrjetit social facebook, ka shprehur keqardhje pas votimit të mocionit për mosbesim të qeverisë Kurti. “Më vjen shumë keq për zhvillimet ...
Ina-Online | 26-Mar-2020 11:07
Sekretari organizativ i Bashkimit Demokratik për Integrim, Artan Grubi përmes rrjetit social facebook, ka shprehur keqardhje pas votimit të mocionit për mosbesim të qeverisë Kurti. “Më vjen shumë keq për zhvillimet ...

Ahmeti: Dëshirojmë një Kosovë stabile dhe evropiane
Dëshirojmë një Kosovë stabile, një Kosovë institucionale dhe të gjitha çështjet të diskutohen, të debatohen. Mbi të gjitha, na intereson stabiliteti i Kosovës, ka thënë kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali ...
Zeri | 26-Mar-2020 09:00
Dëshirojmë një Kosovë stabile, një Kosovë institucionale dhe të gjitha çështjet të diskutohen, të debatohen. Mbi të gjitha, na intereson stabiliteti i Kosovës, ka thënë kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali ...

Ahmeti: Dëshirojmë një Kosovë stabile dhe evropiane
Dëshirojmë një Kosovë stabile, një Kosovë institucionale dhe të gjitha çështjet të diskutohen, të debatohen. Mbi të gjitha, na intereson stabiliteti i Kosovës, ka thënë kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 08:57
Dëshirojmë një Kosovë stabile, një Kosovë institucionale dhe të gjitha çështjet të diskutohen, të debatohen. Mbi të gjitha, na intereson stabiliteti i Kosovës, ka thënë kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali ...

(VIDEO) SELA: Sistemi shëndetësor është i rrënuar dhe nuk plotëson standardet
Zijadin Sela në emisionin Click Plus ka lëshuar akuza në lidhje me sistemin shëndetësorë në vend. Ai ka pohuar se ky sistem shëndetësorë është i rrënuar dhe nuk plotëson asnjë standard. Sipas Selës, gjendja e ...
AlMaKos | 26-Mar-2020 00:50
Zijadin Sela në emisionin Click Plus ka lëshuar akuza në lidhje me sistemin shëndetësorë në vend. Ai ka pohuar se ky sistem shëndetësorë është i rrënuar dhe nuk plotëson asnjë standard. Sipas Selës, gjendja e ...

Sela: Nuk jemi dakord që gjitha rrogat në shtet të jenë minimale
Shkup, 25 mars 2020 (MEDIAL) – Lideri i Aleancës për Shqiptarët (ASH) Ziadin Sela në emisionin Klik Plus në TV21 ka lëshuar akuza në lidhje me sistemin shëndetësorë në vend. Ai ka pohuar se ky sistem shëndetësorë është ...
Medial | 25-Mar-2020 23:59
Shkup, 25 mars 2020 (MEDIAL) – Lideri i Aleancës për Shqiptarët (ASH) Ziadin Sela në emisionin Klik Plus në TV21 ka lëshuar akuza në lidhje me sistemin shëndetësorë në vend. Ai ka pohuar se ky sistem shëndetësorë është ...

Artan Grubi: E respektoj vendimin e shumicës për rrëzimin e Qeverisë Kurti
Sekretari organizativ i Bashkimit Demokratik për Integrim, Artan Grubi përmes rrjetit social facebook, ka reaguar pas votimit për rrëzimin e qeverisë së Albin Kurtit. “Më vjen shumë keq për zhvillimet politike në Kosovë ...
Shenja | 25-Mar-2020 23:57
Sekretari organizativ i Bashkimit Demokratik për Integrim, Artan Grubi përmes rrjetit social facebook, ka reaguar pas votimit për rrëzimin e qeverisë së Albin Kurtit. “Më vjen shumë keq për zhvillimet politike në Kosovë ...

Ali Ahmeti: Ti godasish qytetarët në shportën e tyre, nuk është në rregull! (VIDEO)
Duke folur për masat ekonomike të LSDM-së dhe uljes së pagave, kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti ka deklarur se nuk është në rregull që qytetarët të goditen në shportën e tyre. Ahmeti ka shkuar edhe më ...
TetovaSot | 25-Mar-2020 23:53
Duke folur për masat ekonomike të LSDM-së dhe uljes së pagave, kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti ka deklarur se nuk është në rregull që qytetarët të goditen në shportën e tyre. Ahmeti ka shkuar edhe më ...

Grubi shpreh keqardhje për Kosovën pas rënies së Albin Kurtit
Sekretari organizativ i Bashkimit Demokratik për Integrim, Artan Grubi përmes rrjetit social facebook, ka shprehur keqardhje pas votimit të mocionit për mosbesim të qeverisë Kurti. “Më vjen shumë keq për zhvillimet ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 23:53
Sekretari organizativ i Bashkimit Demokratik për Integrim, Artan Grubi përmes rrjetit social facebook, ka shprehur keqardhje pas votimit të mocionit për mosbesim të qeverisë Kurti. “Më vjen shumë keq për zhvillimet ...

Grubi shpreh keqardhje për Kosovën pas rënies së Albin Kurtit
Shkup, 25 mars – Sekretari organizativ i Bashkimit Demokratik për Integrim, Artan Grubi përmes rrjetit social facebook, ka shprehur keqardhje pas votimit të mocionit për mosbesim të qeverisë Kurti. “Më vjen shumë keq ...
Koha.mk | 25-Mar-2020 23:50
Shkup, 25 mars – Sekretari organizativ i Bashkimit Demokratik për Integrim, Artan Grubi përmes rrjetit social facebook, ka shprehur keqardhje pas votimit të mocionit për mosbesim të qeverisë Kurti. “Më vjen shumë keq ...

Ahmeti: Dëshirojmë një Kosovë stabile dhe evropiane
Shkup, 25 mars 2020 (MEDIAL) – Dëshirojmë një Kosovë stabile, një Kosovë institucionale dhe të gjitha çështjet të diskutohen, të debatohen. Mbi të gjitha, na intereson stabiliteti i Kosovës, ka thënë kryetari i ...
Medial | 25-Mar-2020 23:47
Shkup, 25 mars 2020 (MEDIAL) – Dëshirojmë një Kosovë stabile, një Kosovë institucionale dhe të gjitha çështjet të diskutohen, të debatohen. Mbi të gjitha, na intereson stabiliteti i Kosovës, ka thënë kryetari i ...

(VIDEO) SELA: Sistemi shëndetësor është i rrënuar dhe nuk plotëson standardet
Zijadin Sela në emisionin Click Plus ka lëshuar akuza në lidhje me sistemin shëndetësorë në vend. Ai ka pohuar se ky sistem shëndetësorë është i rrënuar dhe nuk plotëson asnjë standard. Sipas Selës, gjendja e ...
Medial | 25-Mar-2020 23:41
Zijadin Sela në emisionin Click Plus ka lëshuar akuza në lidhje me sistemin shëndetësorë në vend. Ai ka pohuar se ky sistem shëndetësorë është i rrënuar dhe nuk plotëson asnjë standard. Sipas Selës, gjendja e ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved