ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/04/2020 20:15

FOTO/ Tirana dhe Koronavirusi sot

FOTO/ Tirana dhe Koronavirusi sot
Orari i lëvizjes në të gjithë Shqipërinë tashmë dihet që është 05:00 me 13:00, ku qytetarët mund të lëvizin për të bërë furnizimet apo për të kryer punët e detyrueshme.
Top Channel | 26-Mar-2020 16:59
Orari i lëvizjes në të gjithë Shqipërinë tashmë dihet që është 05:00 me 13:00, ku qytetarët mund të lëvizin për të bërë furnizimet apo për të kryer punët e detyrueshme.

S’ka udhëtime me tren gjatë kësaj jave në Maqedoni
Trenat për udhëtarë nuk do të qarkullojnë gjatë kësaj fundjave. Pasi Qeveria e Maqedonisë së Veriut dje mori vendim që të kufizojë lëvizjen e qytetarëve të shtunën dhe të dielën, “Hekurudha Transport” ndryshoi ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 18:03
Trenat për udhëtarë nuk do të qarkullojnë gjatë kësaj fundjave. Pasi Qeveria e Maqedonisë së Veriut dje mori vendim që të kufizojë lëvizjen e qytetarëve të shtunën dhe të dielën, “Hekurudha Transport” ndryshoi ...

Informatë e rëndësishme për bujqit rreth orës policore
Informatë e rëndësishme për bujqit rreth orës policore nga Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së ujërave 🚷Në lidhje me Vendimin e Qeverisë për zgjatjen e ndalesës për lëvizje gjatë fundjave të ...
Aktuale.MK | 26-Mar-2020 22:31
Informatë e rëndësishme për bujqit rreth orës policore nga Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së ujërave 🚷Në lidhje me Vendimin e Qeverisë për zgjatjen e ndalesës për lëvizje gjatë fundjave të ...

Përplasen dy vetura në Vitomericë të Pejës, lëndohen tre persona
Një aksident ka ndodhur pasditën e sotme sot në komunë të Pejës. Gjegjësisht, dy vetura janë përplasur në fshatin Vitomericë. Indeksonline mëson se përveç dëmeve materiale, të lënduar kanë mbetur edhe tre persona. ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 19:05
Një aksident ka ndodhur pasditën e sotme sot në komunë të Pejës. Gjegjësisht, dy vetura janë përplasur në fshatin Vitomericë. Indeksonline mëson se përveç dëmeve materiale, të lënduar kanë mbetur edhe tre persona. ...

S’ka udhëtime me tren gjatë kësaj jave në Maqedoni
Trenat për udhëtarë nuk do të qarkullojnë gjatë kësaj fundjave. Pasi Qeveria e Maqedonisë së Veriut dje mori vendim që të kufizojë lëvizjen e qytetarëve të shtunën dhe të dielën, “Hekurudha Transport” ndryshoi ...
Arbresh | 26-Mar-2020 18:09
Trenat për udhëtarë nuk do të qarkullojnë gjatë kësaj fundjave. Pasi Qeveria e Maqedonisë së Veriut dje mori vendim që të kufizojë lëvizjen e qytetarëve të shtunën dhe të dielën, “Hekurudha Transport” ndryshoi ...

Ora policore në Maqedoninë e Veriut, ndryshim në itinerarin e trenave
Hekurudhat e Republikës së Maqedonisë së Veriut – Transport SH.A. Shkup njofton udhëtarët se, sipas Vendimit të Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut me të cilën lëvizja e kufizuar gjatë fundjavës (e shtunë dhe ...
TetovaSot | 26-Mar-2020 17:46
Hekurudhat e Republikës së Maqedonisë së Veriut – Transport SH.A. Shkup njofton udhëtarët se, sipas Vendimit të Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut me të cilën lëvizja e kufizuar gjatë fundjavës (e shtunë dhe ...

Në dalje të Prishtinës, tollovi nga veturat
Raportime të shumta gjatë ditës së sotme, kemi bërë në lidhje me daljen e qytetarëve me vetura e në këmbë, gjatë kohës kur me vendimin e fundit të qeverisë, atyre edhe nuk ju mohohet diçka e tillë, shkruan ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 17:40
Raportime të shumta gjatë ditës së sotme, kemi bërë në lidhje me daljen e qytetarëve me vetura e në këmbë, gjatë kohës kur me vendimin e fundit të qeverisë, atyre edhe nuk ju mohohet diçka e tillë, shkruan ...

Fluks i madh i qytetarëve në Prizren, gjatë orës së lëvizjes së lirë
Qytetarët në Komunën e Prizrenit, duket se po e respektojnë vendimin e Qeverisë së Kosovës, që gjatë orës 10:00-16:00 dhe prej 20:00-06:00 të ndalohet qarkullimi i njerëzve dhe veturave në tërë Kosovës. Në disa ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 17:31
Qytetarët në Komunën e Prizrenit, duket se po e respektojnë vendimin e Qeverisë së Kosovës, që gjatë orës 10:00-16:00 dhe prej 20:00-06:00 të ndalohet qarkullimi i njerëzve dhe veturave në tërë Kosovës. Në disa ...

Sheshi i Mitrovicës plot me qytetarë, shfrytëzojnë kohën e lëvizjes
Qeveria e Kosovës të hënën ka marrë vendim për masat e reja për parandalimin e përhapjes së koronavirusit. Masa këto të cilat kanë hyrë në fuqi të martën, derisa të njëjtat presidenti i vendit, Hashim Thaçi i quajti ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 17:24
Qeveria e Kosovës të hënën ka marrë vendim për masat e reja për parandalimin e përhapjes së koronavirusit. Masa këto të cilat kanë hyrë në fuqi të martën, derisa të njëjtat presidenti i vendit, Hashim Thaçi i quajti ...

Peja, kolona të gjata në kohën kur kalon ndalimi i qarkullimit
Kolona të gjata të veturave janë krijuar në qytetin e Pejës, pas orës 16:00, kur edhe është koha e “lirimit”. Indeksonline ua sjellë disa pamje: Ndryshe qeveria e Kosovës ka marrë vendim para tri ditësh që nga ora ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 17:21
Kolona të gjata të veturave janë krijuar në qytetin e Pejës, pas orës 16:00, kur edhe është koha e “lirimit”. Indeksonline ua sjellë disa pamje: Ndryshe qeveria e Kosovës ka marrë vendim para tri ditësh që nga ora ...

Lipjan: Qytetarët dalin në rrugë sikur të mos kishte fare coronavirus
Qytetarët e komunës së Lipjanit, në numër të madh me vetura e edhe në këmbë, po frekuentojnë rrugët e këtij qyteti, raporton IndeksOnline. Ani pse me maska në fytyrë, shihen shumë pranë njëri tjetrit duke mos e ruajtur ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 17:11
Qytetarët e komunës së Lipjanit, në numër të madh me vetura e edhe në këmbë, po frekuentojnë rrugët e këtij qyteti, raporton IndeksOnline. Ani pse me maska në fytyrë, shihen shumë pranë njëri tjetrit duke mos e ruajtur ...

Nuk ka udhëtime me tren në këtë fundjavë
Shkup, 26 mars – Trenat për udhëtarë nuk do të qarkullojnë fundjavën e ardhshme. Hekurudha Transport e ndryshoi itinerarin për ditët të fundjavës, pasi Qeveria dje mori vendim ta përkufizojë lëvizjen e qytetarëve të ...
Koha.mk | 26-Mar-2020 15:35
Shkup, 26 mars – Trenat për udhëtarë nuk do të qarkullojnë fundjavën e ardhshme. Hekurudha Transport e ndryshoi itinerarin për ditët të fundjavës, pasi Qeveria dje mori vendim ta përkufizojë lëvizjen e qytetarëve të ...

Ndryshim në itinerarin e trenave
Hekurudhat e Republikës së Maqedonisë së Veriut – Transport SH.A. Shkup njofton udhëtarët se, sipas Vendimit të Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut me të cilën lëvizja e kufizuar gjatë fundjavës (e shtunë dhe ...
Shenja | 26-Mar-2020 14:03
Hekurudhat e Republikës së Maqedonisë së Veriut – Transport SH.A. Shkup njofton udhëtarët se, sipas Vendimit të Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut me të cilën lëvizja e kufizuar gjatë fundjavës (e shtunë dhe ...

Hekurudhat e Maqedonisë: Ndryshim në itinerarin e trenave
Hekurudhat e Republikës së Maqedonisë së Veriut – Transport SH.A. Shkup njofton udhëtarët se, sipas Vendimit të Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut me të cilën lëvizja e kufizuar gjatë fundjavës (e shtunë dhe ...
Aktuale.MK | 26-Mar-2020 13:57
Hekurudhat e Republikës së Maqedonisë së Veriut – Transport SH.A. Shkup njofton udhëtarët se, sipas Vendimit të Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut me të cilën lëvizja e kufizuar gjatë fundjavës (e shtunë dhe ...

Lëvizja e kufizuar po vazhdon të respektohet edhe në ditën e saj të tretë
Edhe në ditën e tretë të ndalimit të qarkullimit për qytetarët dhe automjetet me qëllim të parandalimit të përhapjes së pandemisë COVID19, kryeqytetasit po vazhdojnë ta respektojnë këtë masë. Lëvizjet ishin më të pakta ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 12:57
Edhe në ditën e tretë të ndalimit të qarkullimit për qytetarët dhe automjetet me qëllim të parandalimit të përhapjes së pandemisë COVID19, kryeqytetasit po vazhdojnë ta respektojnë këtë masë. Lëvizjet ishin më të pakta ...

Prishtina krejtësisht e heshtur, qytetarët po e respektojnë orën policore
Njëjtë ishte edhe rruga “Agim Ramadani” e “Afrim Zhitia”. Shumë qetë ishte edhe tek rrethi në hyrje të Prishtinës nga magjistralja Prishtinë-Pejë. Kujtojmë që qeveria e Kosovës si masë parandaluese ndaj pandemisë CO ...
Lajminet | 26-Mar-2020 12:52
Njëjtë ishte edhe rruga “Agim Ramadani” e “Afrim Zhitia”. Shumë qetë ishte edhe tek rrethi në hyrje të Prishtinës nga magjistralja Prishtinë-Pejë. Kujtojmë që qeveria e Kosovës si masë parandaluese ndaj pandemisë CO ...

Ndalohet lëvizja e qytetarëve në fundjavë prej orës 16:00 deri në 05:00
Alsat 2020-03-25T17:06:27+01:00 Ndalohet lëvizja për të gjithë qytetarët gjatë fundjavës (të shtunën dhe të dielën) prej orës 16 deri në orën 5, vendosi Qeveria në seancën e sotme me qëllim të mbrojtjes më të madhe të ...
AlMaKos | 25-Mar-2020 21:48
Alsat 2020-03-25T17:06:27+01:00 Ndalohet lëvizja për të gjithë qytetarët gjatë fundjavës (të shtunën dhe të dielën) prej orës 16 deri në orën 5, vendosi Qeveria në seancën e sotme me qëllim të mbrojtjes më të madhe të ...

Maqedoni, ndalohet lëvizja e qytetarëve në fundjavë prej orës 16:00 deri në 05:00
Qeveria e Maqedonisë Veriore gjatë seancës së sotme solli vendime për masa më rigoroze gjatë fundjavës, me këtë që do të zgjatet edhe ora policore dhe do të vlej nga ora 16:00 deri në ora 05:00 të mëngjesit. Rregullorja ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 20:31
Qeveria e Maqedonisë Veriore gjatë seancës së sotme solli vendime për masa më rigoroze gjatë fundjavës, me këtë që do të zgjatet edhe ora policore dhe do të vlej nga ora 16:00 deri në ora 05:00 të mëngjesit. Rregullorja ...

Qeveria sjellë vendim: Ndalohet lëvizja gjatë uikendit nga ora 16 deri në ora 05
Me qëllim mbrojtje më e madhe e qytetarëve nga përhapja e korona virusit, Qeveria ka sjellë vendim për masa shtesë për lëvizjen e qytetarëve, informon Zhurnal. Me këtë vendim, Qeveria ka vendosur që të ndalojë lëvizjen ...
Televizioni Koha | 25-Mar-2020 20:16
Me qëllim mbrojtje më e madhe e qytetarëve nga përhapja e korona virusit, Qeveria ka sjellë vendim për masa shtesë për lëvizjen e qytetarëve, informon Zhurnal. Me këtë vendim, Qeveria ka vendosur që të ndalojë lëvizjen ...

Ndalohet lëvizja e qytetarëve në fundjavë prej orës 16:00 deri në 05:00
Qeveria gjatë seancës së sotme solli vendime për masa më rigoroze gjatë fundjavës. Pra, sipas qeverisë do të zgjatet edhe ora policore dhe do të vlej nga ora 16:00 deri në ora 05:00 të mëngjesit. Rregullorja e re vlen ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 19:48
Qeveria gjatë seancës së sotme solli vendime për masa më rigoroze gjatë fundjavës. Pra, sipas qeverisë do të zgjatet edhe ora policore dhe do të vlej nga ora 16:00 deri në ora 05:00 të mëngjesit. Rregullorja e re vlen ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved