ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 11:21

Vodhën në një shtëpi private të pabanuar, arrestohen 2 të rinj në Vlorë

Vodhën në një shtëpi private të pabanuar, arrestohen 2 të rinj në Vlorë
Dy të rinj kanë rënë në pranga në Vlorë për vjedhje në bashkëpunim.
Top Channel | 26-Mar-2020 14:48
Dy të rinj kanë rënë në pranga në Vlorë për vjedhje në bashkëpunim.

Italia e kërkonte për trafik droge dhe krim të organizuar, “Lulet e Pranverës” prangosin vlonjatin
Policia e Vlorës kapi një person të shpallur në kërkim nga Italia për vepra të rënda, me urdhër-arresti ndërkombëtar nga Interpoli. Gjatë operacionit të koduar “Lulet e Parnverës”, është vënë në pranga 39-vjeçari me ...
Gazeta Dita | 25-Mar-2020 13:28
Policia e Vlorës kapi një person të shpallur në kërkim nga Italia për vepra të rënda, me urdhër-arresti ndërkombëtar nga Interpoli. Gjatë operacionit të koduar “Lulet e Parnverës”, është vënë në pranga 39-vjeçari me ...

Operacioni ndërkombëtar “Lulet e Pranverës”, kapet i shpalluri në kërkim në Vlorë
Policia e Vlorës në kuadër të operacionit ndërkombëtar “Lulet e Pranverës”, ka arrestuar një prej të shpallurve në kërkim në kuadër të këtij operacioni. Sipas njoftimit të publikuar sot nga Policia e Vlorës, “Strukturat ...
Lexo | 25-Mar-2020 12:49
Policia e Vlorës në kuadër të operacionit ndërkombëtar “Lulet e Pranverës”, ka arrestuar një prej të shpallurve në kërkim në kuadër të këtij operacioni. Sipas njoftimit të publikuar sot nga Policia e Vlorës, “Strukturat ...

Vlorë/ Operacioni “Lulet e Pranverës” vë në pranga 39-vjeçarin e shpallur në kërkim ndërkombëtar
Vlorë- Është vënë në pranga një person i shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafikim të lëndëve narkotike dhe armë mbajtje pa leje. I arrestuari është F. Xh., 39 vjeç, banues në Vlorë.
Top Channel | 25-Mar-2020 11:44
Vlorë- Është vënë në pranga një person i shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafikim të lëndëve narkotike dhe armë mbajtje pa leje. I arrestuari është F. Xh., 39 vjeç, banues në Vlorë.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved