ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 22:17

E pamundur të zbatohet plani A, UEFA ka gati një tjetër skenar për mbylljen e sezonit

E pamundur të zbatohet plani A, UEFA ka gati një tjetër skenar për mbylljen e sezonit
Gjithë eventet e 55 federatave të Europës do të duhet të mbyllen, por koha e vendosur nga UEFA nuk mjafton. Qeveria e futbollit europian ka vënë si afatin e fundit për të mbyllur sezonin fundin e qershorit, por ky ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 14:37
Gjithë eventet e 55 federatave të Europës do të duhet të mbyllen, por koha e vendosur nga UEFA nuk mjafton. Qeveria e futbollit europian ka vënë si afatin e fundit për të mbyllur sezonin fundin e qershorit, por ky ...

Vazhdojnë ndeshjet e futbollit në këtë shtet evropian (FOTO)
Ndërsa kampionatet e futbollit në të gjithë botën janë ndërprerë prej krizës së koronavirusit, një në Evropë vijon normalisht. Në fakt “Vysheyshaya” bjelloruse nuk e vlerëson si të rrezikshme pandeminë dhe sezonin e ...
Portalb | 25-Mar-2020 20:10
Ndërsa kampionatet e futbollit në të gjithë botën janë ndërprerë prej krizës së koronavirusit, një në Evropë vijon normalisht. Në fakt “Vysheyshaya” bjelloruse nuk e vlerëson si të rrezikshme pandeminë dhe sezonin e ...

Ja si pritet të mbyllen kampionatet Champions dhe Europa League
Një akord paraprak është arritur, por zyrtarizimi duhet të presë, ashtu si çdo gjë tjetër në këtë situatë alarmate të krijuar nga përhapja e Coronavirus. Siç dihet nuk mund të bëhen parashikime, por UEFA do të ketë gati ...
Koha.mk | 25-Mar-2020 18:55
Një akord paraprak është arritur, por zyrtarizimi duhet të presë, ashtu si çdo gjë tjetër në këtë situatë alarmate të krijuar nga përhapja e Coronavirus. Siç dihet nuk mund të bëhen parashikime, por UEFA do të ketë gati ...

Fabregas kritikon francezët për përgjigjen ndaj koronavirusit Mesfushori i Monacos, Cesc Fabregas, e ka kritikuar qasjen e qytetarëve francezë drejt koronavirusit dhe mendon se duhet të merren masa më të ashpra drejt atyre që s’po i respektojnë udh
Mesfushori i Monacos, Cesc Fabregas, e ka kritikuar qasjen e qytetarëve francezë drejt koronavirusit dhe mendon se duhet të merren masa më të ashpra drejt atyre që s’po i respektojnë udhëzimet, për t’u siguruar që ...
Kosova Sot | 25-Mar-2020 15:27
Mesfushori i Monacos, Cesc Fabregas, e ka kritikuar qasjen e qytetarëve francezë drejt koronavirusit dhe mendon se duhet të merren masa më të ashpra drejt atyre që s’po i respektojnë udhëzimet, për t’u siguruar që ...

Neville tregon pse s’do të mundë të rinisë kampionati
Ish-mbrojtësi legjendar i Manchester Unitedit, Gary Neville, beson se do të jetë e pamundur të rinisë kampionati vendor në Premierligë pasi që shërbimet që janë të nevojshme për zhvillimin e ndeshjeve s’do të jenë në ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 14:58
Ish-mbrojtësi legjendar i Manchester Unitedit, Gary Neville, beson se do të jetë e pamundur të rinisë kampionati vendor në Premierligë pasi që shërbimet që janë të nevojshme për zhvillimin e ndeshjeve s’do të jenë në ...

Fabregas kritikon francezët për përgjigjen ndaj koronavirusit
Mesfushori i Monacos, Cesc Fabregas, e ka kritikuar qasjen e qytetarëve francezë drejt koronavirusit dhe mendon se duhet të merren masa më të ashpra drejt atyre që s’po i respektojnë udhëzimet, për t’u siguruar që ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 14:14
Mesfushori i Monacos, Cesc Fabregas, e ka kritikuar qasjen e qytetarëve francezë drejt koronavirusit dhe mendon se duhet të merren masa më të ashpra drejt atyre që s’po i respektojnë udhëzimet, për t’u siguruar që ...

E vetmja ligë në Evropë që nuk i ka ndaluar garat
Pas shpërthimit të koronavirusit, të gjitha stadiumet evropiane i ka kapluar heshtja dhe të gjitha garat futbollistike janë anuluar për momentin. Ende nuk dihet se kur do të mund të shohim ndeshje të Ligës së ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 12:28
Pas shpërthimit të koronavirusit, të gjitha stadiumet evropiane i ka kapluar heshtja dhe të gjitha garat futbollistike janë anuluar për momentin. Ende nuk dihet se kur do të mund të shohim ndeshje të Ligës së ...

Champions, E. League/ Akord ECA-UEFA, mbyllje në 2 javë
Me shtyrjen e Evropianit për vitin e ardhshëm për shkak të coronavirusit, është e qartë se për UEFA dhe Shoqatën e Klubeve objektivi është mbyllja e kampionateve dhe Ligës së Kampioneve e Europa League. Ditën e martë ...
Gazeta Dita | 25-Mar-2020 12:15
Me shtyrjen e Evropianit për vitin e ardhshëm për shkak të coronavirusit, është e qartë se për UEFA dhe Shoqatën e Klubeve objektivi është mbyllja e kampionateve dhe Ligës së Kampioneve e Europa League. Ditën e martë ...

10:51 Sulmuesi William largohet nga Anglia, kthehet në vendlindje William largohet nga Anglia, kthehet në...
William largohet nga Anglia, kthehet në vendlindje Sulmuesi anësor William është kthyer në Brazil, pasi mori leje nga klubi i tij, Chelseat, për t’u larguar nga Anglia në mes të krizës së shkaktuar nga koronavirusi. ...
Kosova Sot | 25-Mar-2020 10:56
William largohet nga Anglia, kthehet në vendlindje Sulmuesi anësor William është kthyer në Brazil, pasi mori leje nga klubi i tij, Chelseat, për t’u larguar nga Anglia në mes të krizës së shkaktuar nga koronavirusi. ...

William largohet nga Anglia, kthehet në vendlindje
Sulmuesi anësor William është kthyer në Brazil, pasi mori leje nga klubi i tij, Chelseat, për t’u larguar nga Anglia në mes të krizës së shkaktuar nga koronavirusi. Sezoni 2019/20 në botën e futbollit është pezulluar ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 10:35
Sulmuesi anësor William është kthyer në Brazil, pasi mori leje nga klubi i tij, Chelseat, për t’u larguar nga Anglia në mes të krizës së shkaktuar nga koronavirusi. Sezoni 2019/20 në botën e futbollit është pezulluar ...

09:59 Stadiumet më të mëdha shndërrohen në spitale për koronavirus Më shumë se gjysma e klubeve të...
Më shumë se gjysma e klubeve të mëdha të Brazilit kanë vendosur t’ia dorëzojnë stadiumet e tyre autoriteteve shëndetësore për t’i shndërruar ato stadiume në spitale dhe klinika për trajtimin e pacientëve të infektuar me ...
Kosova Sot | 25-Mar-2020 10:02
Më shumë se gjysma e klubeve të mëdha të Brazilit kanë vendosur t’ia dorëzojnë stadiumet e tyre autoriteteve shëndetësore për t’i shndërruar ato stadiume në spitale dhe klinika për trajtimin e pacientëve të infektuar me ...

“Messi dhe Ronaldo mund të luajnë në Bjellorusi gjatë kohës së koronavirusit
Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo mund të tundohen për të luajtur në Bjellorusi në mes të pandemisë së koronavirusit, sipas ish yllit të Arsenalit, Alexander Hleb. Futbolli është pezulluar në gjithë Evropën me Covid-19 ...
TetovaSot | 25-Mar-2020 09:43
Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo mund të tundohen për të luajtur në Bjellorusi në mes të pandemisë së koronavirusit, sipas ish yllit të Arsenalit, Alexander Hleb. Futbolli është pezulluar në gjithë Evropën me Covid-19 ...

Stadiumet e mëdha shndërrohen në spitale për koronavirus
Më shumë se gjysma e klubeve të mëdha të Brazilit kanë vendosur t’ia dorëzojnë stadiumet e tyre autoriteteve shëndetësore për t’i shndërruar ato stadiume në spitale dhe klinika për trajtimin e pacientëve të infektuar me ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 09:35
Më shumë se gjysma e klubeve të mëdha të Brazilit kanë vendosur t’ia dorëzojnë stadiumet e tyre autoriteteve shëndetësore për t’i shndërruar ato stadiume në spitale dhe klinika për trajtimin e pacientëve të infektuar me ...

“E vështirë të kemi sërish ndeshje futbolli këtë sezon”
Ish-mbrojtësi i Real Madridit, Fabio Cannavaro, beson se do të jetë shumë e vështirë të rinisin ndeshjet e futbollit në Evropë para se të përfundojë sezoni aktual 2019/20, në mes të krizës së shkaktuar nga koronavirusi. ...
Kosova Sot | 25-Mar-2020 09:25
Ish-mbrojtësi i Real Madridit, Fabio Cannavaro, beson se do të jetë shumë e vështirë të rinisin ndeshjet e futbollit në Evropë para se të përfundojë sezoni aktual 2019/20, në mes të krizës së shkaktuar nga koronavirusi. ...

“Messi dhe Ronaldo mund të luajnë në Bjellorusi gjatë kohës së koronavirusit”
Futbolli është pezulluar në gjithë Evropën me Covid-19 që vazhdon të përhapet, me përjashtim të Bjellorusisë, ku ndeshjet po luhen ende. Dhe ish mesfushori i Arsenalit u bëri thirrje lojtarëve më të mirë në botë që të ...
Lajminet | 25-Mar-2020 08:49
Futbolli është pezulluar në gjithë Evropën me Covid-19 që vazhdon të përhapet, me përjashtim të Bjellorusisë, ku ndeshjet po luhen ende. Dhe ish mesfushori i Arsenalit u bëri thirrje lojtarëve më të mirë në botë që të ...

“E vështirë të kemi sërish ndeshje futbolli këtë sezon”
Ish-mbrojtësi i Real Madridit, Fabio Cannavaro, beson se do të jetë shumë e vështirë të rinisin ndeshjet e futbollit në Evropë para se të përfundojë sezoni aktual 2019/20, në mes të krizës së shkaktuar nga koronavirusi. ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 08:14
Ish-mbrojtësi i Real Madridit, Fabio Cannavaro, beson se do të jetë shumë e vështirë të rinisin ndeshjet e futbollit në Evropë para se të përfundojë sezoni aktual 2019/20, në mes të krizës së shkaktuar nga koronavirusi. ...

Bjellorusët kishin kampionatin më të mërzitshëm, tani kanë më të çmendurin
Në një vend që Bate Borisov ka fituar kampionatin për 13 sezone radhazi, njerëzit nuk kanë aspak frikë nga virusi që ka paralizuar botën. “Më shumë panik do të shkaktonte dëm”, ka deklaruar presidenti i Bjellorusisë, ...
Lajminet | 24-Mar-2020 21:08
Në një vend që Bate Borisov ka fituar kampionatin për 13 sezone radhazi, njerëzit nuk kanë aspak frikë nga virusi që ka paralizuar botën. “Më shumë panik do të shkaktonte dëm”, ka deklaruar presidenti i Bjellorusisë, ...

13:52 “Ronaldo dhe Messi mund të shkojnë në Bjellorusi për të luajtur futboll” Futbolli kudo në Evropë dhe në...
Futbolli kudo në Evropë dhe në botë është pezulluar përkohësisht shkaku i virusit Covid-19, mirëpo Premierliga bjelloruse po vazhdon ende me zhvillimin e ndeshjeve. Ish-ylli i Barcelonës dhe Arsenalit, Alexander Hleb, ...
Kosova Sot | 24-Mar-2020 13:54
Futbolli kudo në Evropë dhe në botë është pezulluar përkohësisht shkaku i virusit Covid-19, mirëpo Premierliga bjelloruse po vazhdon ende me zhvillimin e ndeshjeve. Ish-ylli i Barcelonës dhe Arsenalit, Alexander Hleb, ...

“Ronaldo dhe Messi mund të shkojnë në Bjellorusi për të luajtur futboll”
Futbolli kudo në Evropë dhe në botë është pezulluar përkohësisht shkaku i virusit Covid-19, mirëpo Premierliga bjelloruse po vazhdon ende me zhvillimin e ndeshjeve. Ish-ylli i Barcelonës dhe Arsenalit, Alexander Hleb, ...
Gazeta Express | 24-Mar-2020 13:35
Futbolli kudo në Evropë dhe në botë është pezulluar përkohësisht shkaku i virusit Covid-19, mirëpo Premierliga bjelloruse po vazhdon ende me zhvillimin e ndeshjeve. Ish-ylli i Barcelonës dhe Arsenalit, Alexander Hleb, ...

Lojtarët e Premierligës, janë të revoltohen kundër planit të Federatës E përditshmja britanike, Mirror, raporton se lojtarët e Premierligës janë të gatshëm të revoltohen kundër planit që kampionat i Premierligës të kthehet së shpejti, pasi që nuk p
E përditshmja britanike, Mirror, raporton se lojtarët e Premierligës janë të gatshëm të revoltohen kundër planit që kampionat i Premierligës të kthehet së shpejti, pasi që nuk pajtohen me planin që ndeshjet të ...
Kosova Sot | 24-Mar-2020 13:32
E përditshmja britanike, Mirror, raporton se lojtarët e Premierligës janë të gatshëm të revoltohen kundër planit që kampionat i Premierligës të kthehet së shpejti, pasi që nuk pajtohen me planin që ndeshjet të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved