ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 12:23

VIDEO/ Rama në komunikim urgjent celular për hallet e popullit

VIDEO/ Rama në komunikim urgjent celular për hallet e popullit
Kryeministri Rama nëpërmjet një lidhjeje live në Facebook ka nisur telefonatat me qytetarët të cilët kanë shkruar numrat e tyre në shqipëriaqëduam.al për të denoncuar apo për të shprehur hallet e tyre.
Top Channel | 26-Mar-2020 08:24
Kryeministri Rama nëpërmjet një lidhjeje live në Facebook ka nisur telefonatat me qytetarët të cilët kanë shkruar numrat e tyre në shqipëriaqëduam.al për të denoncuar apo për të shprehur hallet e tyre.

“Alo Edi Rama jam!”/ Kryeministri nis “të zgjidhë” hallet nga telefoni (VIDEO)
Kryeministri Edi Rama ka vijuar spektaklin me shfaqjet e tij për situatën e koronavirusit duke bërë vetë telefonata me qytetarët. Hallet e njerëzve janë të ndryshme dhe “i madhi” i qeverisë u premton atyre zgjidhje duke ...
Lapsi | 25-Mar-2020 21:38
Kryeministri Edi Rama ka vijuar spektaklin me shfaqjet e tij për situatën e koronavirusit duke bërë vetë telefonata me qytetarët. Hallet e njerëzve janë të ndryshme dhe “i madhi” i qeverisë u premton atyre zgjidhje duke ...

“Beso e kontrollo është kjo punë”, Rama merr qytetarin në telefon: Mos dil nga shtëpia, bonusin e qirasë do e paguajë qeveria
Mes shumë telefonatave që bëri kryeministri Edi Rama ishte dhe ajo me një qytetar, që ishte përfitues i bonusit të qirasë. Gjatë komunikimit me të, kreu i qeverisë theksoi se qytetari do të vijojë të marrë bonusin e ...
Lexo | 25-Mar-2020 21:49
Mes shumë telefonatave që bëri kryeministri Edi Rama ishte dhe ajo me një qytetar, që ishte përfitues i bonusit të qirasë. Gjatë komunikimit me të, kreu i qeverisë theksoi se qytetari do të vijojë të marrë bonusin e ...

VIDEO/ “Edi Rama jam”, kryeministri i “kopjon” emisionin Bashkim Hoxhës: Kanal komunikimi urgjent për hallet e luftës në familjet tuaja
Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur një formë të re komunikimi me qytetarët, në platformën “shqipëriaqëduam.al”. Shefi i qeverisë ka zgjedhur të telefonojë qytetarët, duke iu dhënë zgjidhje direkt, ose brenda 24 oresh, ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 20:52
Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur një formë të re komunikimi me qytetarët, në platformën “shqipëriaqëduam.al”. Shefi i qeverisë ka zgjedhur të telefonojë qytetarët, duke iu dhënë zgjidhje direkt, ose brenda 24 oresh, ...

“Edi Rama të shqetëson”, kryeministri nuk ndalet, iu përgjigjet ‘live’ qytetarëve: Kanal komunikimi urgjent për hallet e luftës
“Edi Rama të shqetëson”. Këtë gjë kanë dëgjuar dhjetëra qytetarë që janë telefonuar mbrëmjen e sotme nga Kryeministri Edi Rama pasi kanë depozituar në portal problemet dhe hallet e tyre, një faqe e prezantuar nga ...
Lexo | 25-Mar-2020 21:39
“Edi Rama të shqetëson”. Këtë gjë kanë dëgjuar dhjetëra qytetarë që janë telefonuar mbrëmjen e sotme nga Kryeministri Edi Rama pasi kanë depozituar në portal problemet dhe hallet e tyre, një faqe e prezantuar nga ...

Video/ Rama bëhet “Bashkim Hoxha” i turnit të natës, por me një ndryshim nga Bashkimi…
Pasi u vërtetoi njerëzve që nuk i bënte videot live nga vila në Surrel dhe pasi doli në rrugë për të dërguar qytetarët në shtëpi, Kryeministri Edi Rama, mbrëmjen e të mërkurës, ka bërë një tjetër veprim të parecendent. ...
Politiko | 25-Mar-2020 21:21
Pasi u vërtetoi njerëzve që nuk i bënte videot live nga vila në Surrel dhe pasi doli në rrugë për të dërguar qytetarët në shtëpi, Kryeministri Edi Rama, mbrëmjen e të mërkurës, ka bërë një tjetër veprim të parecendent. ...

“Edi Rama jam”, kryeministri nis t’i telefonojë vetë qytetarët
Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme nisi t’i telefonojë qytetarët personalisht në telefon. Pasi qytetaret kane bere ankesat e tyre tek platforma shqipëriaqëduam.al, sot ishte vete Rama ai qe u telefononte. ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 21:12
Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme nisi t’i telefonojë qytetarët personalisht në telefon. Pasi qytetaret kane bere ankesat e tyre tek platforma shqipëriaqëduam.al, sot ishte vete Rama ai qe u telefononte. ...

Kryeministri Rama nuk di të ndalet, iu përgjigjet ‘live’ qytetarëve: Kanal komunikimi urgjent për hallet e luftës
Kryeministri Rama vijon sërish të bllokojë linjën e komunikimitnë telefon qyetetarëve teksa duan të komunikojmë me miqtë e tyre. “Edi Rama të shqetëson”. Këtë gjë kanë dëgjuar dhjetëra qytetarë që janë telefonuar ...
Lajmi i Fundit | 25-Mar-2020 21:09
Kryeministri Rama vijon sërish të bllokojë linjën e komunikimitnë telefon qyetetarëve teksa duan të komunikojmë me miqtë e tyre. “Edi Rama të shqetëson”. Këtë gjë kanë dëgjuar dhjetëra qytetarë që janë telefonuar ...

“Edi Rama të shqetëson”, kryeministri nuk ndalet, iu përgjigjet ‘live’ qytetarëve: Kanal komunikimi urgjent për hallet e luftës
“Edi Rama të shqetëson”. Këtë gjë kanë dëgjuar dhjetëra qytetarë që janë telefonuar mbrëmjen e sotme nga Kryeministri Edi Rama pasi kanë depozituar në portal problemet dhe hallet e tyre, një faqe e prezantuar nga ...
Shenja | 25-Mar-2020 21:06
“Edi Rama të shqetëson”. Këtë gjë kanë dëgjuar dhjetëra qytetarë që janë telefonuar mbrëmjen e sotme nga Kryeministri Edi Rama pasi kanë depozituar në portal problemet dhe hallet e tyre, një faqe e prezantuar nga ...

“Edi Rama të shqetëson”/Kryeministri telefon live qytetarët, ja këshilla që i jep
“Edi Rama të shqetëson”. Këtë gjë kanë dëgjuar dhjetëra qytetarë që janë telefonuar mbrëmjen e sotme nga Kryeministri Edi Rama pasi kanë depozituar në portal problemet dhe hallet e tyre, një faqe e prezantuar nga ...
AlMaKos | 25-Mar-2020 21:00
“Edi Rama të shqetëson”. Këtë gjë kanë dëgjuar dhjetëra qytetarë që janë telefonuar mbrëmjen e sotme nga Kryeministri Edi Rama pasi kanë depozituar në portal problemet dhe hallet e tyre, një faqe e prezantuar nga ...

“Edi Rama të shqetëson”, kryeministri nuk ndalet, iu përgjigjet ‘live’ qytetarëve: Kanal komunikimi urgjent për hallet e luftës
TIRANË “Edi Rama të shqetëson”. Këtë gjë kanë dëgjuar dhjetëra qytetarë që janë telefonuar mbrëmjen e sotme nga Kryeministri Edi Rama pasi kanë depozituar në portal problemet dhe hallet e tyre, një faqe e prezantuar nga ...
Medial | 25-Mar-2020 20:51
TIRANË “Edi Rama të shqetëson”. Këtë gjë kanë dëgjuar dhjetëra qytetarë që janë telefonuar mbrëmjen e sotme nga Kryeministri Edi Rama pasi kanë depozituar në portal problemet dhe hallet e tyre, një faqe e prezantuar nga ...

50 mln euro nga BE për COVID-19/ Basha: Të shkojnë aty ka më shumë nevojë…
Në një prononcim live nga selia e Partisë Demokratike për emisionin “Tempora” të Sonila Meços, lideri i opozitës Lulzim Basha Basha tha se ne nuk jemi vetëm dhe shtoi se paketa prej 50 milionë euro e dhënë nga BE duhet ...
Standard | 25-Mar-2020 12:49
Në një prononcim live nga selia e Partisë Demokratike për emisionin “Tempora” të Sonila Meços, lideri i opozitës Lulzim Basha Basha tha se ne nuk jemi vetëm dhe shtoi se paketa prej 50 milionë euro e dhënë nga BE duhet ...

Emergjencat me CoVid-19/ Doni të komunikoni me Ramën apo ministrat? Kryeministri tregon rrugën online
Kryeministri i vendit, Edi Rama ka njoftuar se tashmë qeveria ka vendosur në dizpozicion një kanal komunikimi online për emergjencat që mund të kenë qytetarët.
Top Channel | 24-Mar-2020 19:56
Kryeministri i vendit, Edi Rama ka njoftuar se tashmë qeveria ka vendosur në dizpozicion një kanal komunikimi online për emergjencat që mund të kenë qytetarët.

Coronavirus/ Krijohet platforma e re – Çfarë është kanali i emergjencës?
Qeveria ka publikuar platformën online, për të adresuar problematikat e ndryshme gjatë periudhës së qëndrimit në shtëpi. “Nga sot ju keni në dispozicion një kanal emergjence për të komunikuar drejtëpërdrejtë me mua dhe ...
ScanTv | 25-Mar-2020 11:07
Qeveria ka publikuar platformën online, për të adresuar problematikat e ndryshme gjatë periudhës së qëndrimit në shtëpi. “Nga sot ju keni në dispozicion një kanal emergjence për të komunikuar drejtëpërdrejtë me mua dhe ...

Covid-19/ Basha: Nuk jemi vetëm, 50 mln € nga BE të administrohen me transparencë
Në një lidhje me Skype në “Tempora” nga Sonila Meço, kreu i opozitës, Lulzim Basha, foli për vendimin e çeljes së negociatave me Shqipërinë. Basha tha se ne nuk jemi vetëm dhe shtoi se paketa prej 50 milion euro e dhënë ...
AlMaKos | 24-Mar-2020 22:01
Në një lidhje me Skype në “Tempora” nga Sonila Meço, kreu i opozitës, Lulzim Basha, foli për vendimin e çeljes së negociatave me Shqipërinë. Basha tha se ne nuk jemi vetëm dhe shtoi se paketa prej 50 milion euro e dhënë ...

Rama tregon “kanalin e emergjencës” ku qytetarët mund të shkruajnë problemet e tyre
Kryeministri Edi Rama njoftoi se nga sot qytetarët shqiptarë do të ketë në dispozicion një kanal emergjence për të komunikuar drejtpërdrejtë me të apo ministrat, duke u treguar problemet e tyre gjatë kësaj periudhe. ...
Gazeta Dita | 24-Mar-2020 20:06
Kryeministri Edi Rama njoftoi se nga sot qytetarët shqiptarë do të ketë në dispozicion një kanal emergjence për të komunikuar drejtpërdrejtë me të apo ministrat, duke u treguar problemet e tyre gjatë kësaj periudhe. ...

“Kjo kohë ka nevojë për komunikim”, Rama tregon ku mund të shkruajnë qytetarët për problemet e tyre: Nga sot ju keni në dispozicion një kanal emergjence
Nga sot qytetarët shqiptarë do të ketë në dispozicion një kanal emergjence për të komunikuar drejtpërdrejtë me kryeministrin Edi Rama po dhe me ministrat e kabinetit qeveritar, duke adresuar çdo problem. Kjo platformë e ...
Lexo | 24-Mar-2020 19:51
Nga sot qytetarët shqiptarë do të ketë në dispozicion një kanal emergjence për të komunikuar drejtpërdrejtë me kryeministrin Edi Rama po dhe me ministrat e kabinetit qeveritar, duke adresuar çdo problem. Kjo platformë e ...

“Kjo kohë ka nevojë për komunikim”, Rama tregon ku mund të shkruajnë qytetarët për problemet e tyre: Nga sot ju keni në dispozicion një kanal emergjence
Nga sot qytetarët shqiptarë do të ketë në dispozicion një kanal emergjence për të komunikuar drejtpërdrejtë me kryeministrin Edi Rama po dhe me ministrat e kabinetit qeveritar, duke adresuar çdo problem. Kjo platformë e ...
BalkanWeb | 24-Mar-2020 19:42
Nga sot qytetarët shqiptarë do të ketë në dispozicion një kanal emergjence për të komunikuar drejtpërdrejtë me kryeministrin Edi Rama po dhe me ministrat e kabinetit qeveritar, duke adresuar çdo problem. Kjo platformë e ...

“Kjo kohë ka nevojë për komunikim”, Rama tregon ku mund të shkruajnë qytetarët për problemet e tyre: Nga sot ju keni në dispozicion një kanal emergjence
Nga sot qytetarët shqiptarë do të ketë në dispozicion një kanal emergjence për të komunikuar drejtpërdrejtë me kryeministrin Edi Rama po dhe me ministrat e kabinetit qeveritar, duke adresuar çdo problem. Kjo platformë e ...
Medial | 24-Mar-2020 19:50
Nga sot qytetarët shqiptarë do të ketë në dispozicion një kanal emergjence për të komunikuar drejtpërdrejtë me kryeministrin Edi Rama po dhe me ministrat e kabinetit qeveritar, duke adresuar çdo problem. Kjo platformë e ...

Dhurimi i 50 mln eurove nga BE, reagon Rama: Zoti i shqiptareve esht i madh
Kryeministri Edi Rama ka reaguar me nje postim ne faqen zyrtare ne Facebook ku ka shprehur mirenjohje per BE dhe ku shprehet se “Zoti i shqiptareve eshte i Madh” Kryeministri Rama ne Facebook:
Lajmi i Fundit | 24-Mar-2020 19:41
Kryeministri Edi Rama ka reaguar me nje postim ne faqen zyrtare ne Facebook ku ka shprehur mirenjohje per BE dhe ku shprehet se “Zoti i shqiptareve eshte i Madh” Kryeministri Rama ne Facebook:

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved