ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 12:13

Trupat shqiptare në Letoni/ Publikohen fotot- Forcat e Armatosura në krye të detyrës!

Trupat shqiptare në Letoni/ Publikohen fotot- Forcat e Armatosura në krye të detyrës!
Forcat e Armatosura Shqiptare gjenden në krye të detyrës, brenda dhe jashtë vendit.
Top Channel | 26-Mar-2020 10:14
Forcat e Armatosura Shqiptare gjenden në krye të detyrës, brenda dhe jashtë vendit.

Trupat shqiptare në Letoni, publikohen foto të Forcave të Armatosura në krye të detyrës
Forcat e Armatosura Shqiptare gjenden në krye të detyrës, edhe pse pothuajse të gjitha vendet gjendjen në izolim shkaku i koronavirus. Ministrja e Mbrojtjes në Shqipëri Olta Xhaçka, ka shpërndarë disa fotografi të ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 13:21
Forcat e Armatosura Shqiptare gjenden në krye të detyrës, edhe pse pothuajse të gjitha vendet gjendjen në izolim shkaku i koronavirus. Ministrja e Mbrojtjes në Shqipëri Olta Xhaçka, ka shpërndarë disa fotografi të ...

Trupat shqiptare në Letoni: Publikohen foto të Forcave të Armatosura në krye të detyres
Forcat e Armatosura Shqiptare gjenden në krye të detyrës, edhe pse pothuajse të gjitha vendet gjendjen në izolim shkaku i koronavirus. Ministrja e Mbrojtjes në Shqipëri Olta Xhaçka, ka shpërndarë disa fotografi të ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 13:18
Forcat e Armatosura Shqiptare gjenden në krye të detyrës, edhe pse pothuajse të gjitha vendet gjendjen në izolim shkaku i koronavirus. Ministrja e Mbrojtjes në Shqipëri Olta Xhaçka, ka shpërndarë disa fotografi të ...

Ushtria shqiptare, në terren për ndalim qarkullimin dhe shpërndarjen e ndihmave. Xhaçka: Sa më shumë kujdes
Ushtria shqiptare nuk është angazhuar vetëm në garantimin e ndalim qarkullimit. Në emergjencën e shkaktuar prej koronavirusin forcat ushtarake kanë kthyer vëmendjen në shpërndarjen e ndihmave për familjet në nevojë. ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 16:04
Ushtria shqiptare nuk është angazhuar vetëm në garantimin e ndalim qarkullimit. Në emergjencën e shkaktuar prej koronavirusin forcat ushtarake kanë kthyer vëmendjen në shpërndarjen e ndihmave për familjet në nevojë. ...

Forcat e Armatosura vijojnë papushim operacionin humanitar
Forcat e Armatosura vijojnë papushim operacionin humanitar në ndihmë të familjeve në nevojë dhe pensionistëve të vetmuar. Në kushtet e kufizimit të lëvizjes për evitimin e përhapjes së COVID-19, Forcat e Armatosura, ...
Lexo | 26-Mar-2020 12:39
Forcat e Armatosura vijojnë papushim operacionin humanitar në ndihmë të familjeve në nevojë dhe pensionistëve të vetmuar. Në kushtet e kufizimit të lëvizjes për evitimin e përhapjes së COVID-19, Forcat e Armatosura, ...

Ushtria vazhdon operacionin e shpërndarjes së ndihmave (pamje)
#TiNukDoJeshKurrëVetëm? FORCAT E ARMATOSURA VIJOJNË PAPUSHIM OPERACIONIN HUMANITAR#njëAtdhe " class="wp-smiley" style="height: 1em; max-height: 1em;" /> #njëFamilje Posted by Edi Rama on Thursday, March 26, 2020
Illyriapress | 26-Mar-2020 11:18
#TiNukDoJeshKurrëVetëm? FORCAT E ARMATOSURA VIJOJNË PAPUSHIM OPERACIONIN HUMANITAR#njëAtdhe " class="wp-smiley" style="height: 1em; max-height: 1em;" /> #njëFamilje Posted by Edi Rama on Thursday, March 26, 2020

COVID-19/ Xhaçka: 600 mijë familje dhe individë të përfshirë në programin e mbështetjes sociale
TIRANË, 25 mars /MEDIAL/- Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka, u shpreh sot se, në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare u diskutua për masat që po vijon të marrë Qeveria kundër përhapjes së virusit COVID-19 dhe ...
Medial | 25-Mar-2020 21:31
TIRANË, 25 mars /MEDIAL/- Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka, u shpreh sot se, në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare u diskutua për masat që po vijon të marrë Qeveria kundër përhapjes së virusit COVID-19 dhe ...

“Kemi ndihmuar mbi 6000 familje dhe individë në nevojë”, Xhacka: Po tregojmë kujdes të vecantë për pensionistët
Kryeministri Edi Rama po mban mbledhje qeverie nëpërmjet “Skype” me ministrat, ku po flitet për masat që janë marrë nga ministritë përkatëse në lidhje me situatën e koronavirusit. Ministrja Olta Xhacka, në fjalën e saj, ...
Medial | 25-Mar-2020 17:50
Kryeministri Edi Rama po mban mbledhje qeverie nëpërmjet “Skype” me ministrat, ku po flitet për masat që janë marrë nga ministritë përkatëse në lidhje me situatën e koronavirusit. Ministrja Olta Xhacka, në fjalën e saj, ...

“Shpërndahen 2850 pako ushqimore”/ Ministrja Xhaçka: Vijojnë operacionet humanitare në ndihmë të familjeve në nevojë
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj një postim ku shihen Forcat e Armatosura dhe Policia e Shtetit teksa po vijojnë me operacionet humanitare në ndihmë të familjeve në nevojë.
Top Channel | 25-Mar-2020 11:07
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj një postim ku shihen Forcat e Armatosura dhe Policia e Shtetit teksa po vijojnë me operacionet humanitare në ndihmë të familjeve në nevojë.

Xhaçka publikon video nga operacioni humanitar: Janë shpërndarë 2850 pako ushqimore
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka ka publikuar një video nga operacioni humanitar për të ndihmuar pensionistët që jetojnë vetëm dhe familjet në gjendje jo të mirë ekonomike. Xhaçka bën me dije se vetëm në pak ditë janë ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 11:08
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka ka publikuar një video nga operacioni humanitar për të ndihmuar pensionistët që jetojnë vetëm dhe familjet në gjendje jo të mirë ekonomike. Xhaçka bën me dije se vetëm në pak ditë janë ...

VIDEO/ Forcat e Armatosura jo vetëm për zbatimin e ligjit anti- COVID-19, por edhe në shpërndarjen e ndihmave humanitare
Ushtria shqiptare nuk është angazhuar vetëm në garantimin e ndalim- qarkullimit. Në emergjencën e shkaktuar prej koronavirusit, forcat ushtarake kanë kthyer vëmendjen në shpërndarjen e ndihmave për familjet në nevojë. ...
RTSH | 25-Mar-2020 16:10
Ushtria shqiptare nuk është angazhuar vetëm në garantimin e ndalim- qarkullimit. Në emergjencën e shkaktuar prej koronavirusit, forcat ushtarake kanë kthyer vëmendjen në shpërndarjen e ndihmave për familjet në nevojë. ...

Vijon operacioni në ndihmë të familjeve në nevojë
Agjencia Kombëtare e Mbrojtjes Civile, pushteti vendor, Rezervat e Shtetit, Forcat e Armatosura, Policia e Shtetit dhe Shërbimet Sociale vijojnë operacionin humanitar në ndihmë të pensionistëve kryefamiljarë dhe ...
RTSH | 25-Mar-2020 11:10
Agjencia Kombëtare e Mbrojtjes Civile, pushteti vendor, Rezervat e Shtetit, Forcat e Armatosura, Policia e Shtetit dhe Shërbimet Sociale vijojnë operacionin humanitar në ndihmë të pensionistëve kryefamiljarë dhe ...

“Shpërndahen 2850 pako ushqimore”/ Ministrja Xhaçka: Vijojnë operacionet humanitare në ndihmë të familjeve në nevojë
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj një postim ku shihen Forcat e Armatosura dhe Policia e Shtetit teksa po vijojnë me operacionet humanitare në ndihmë të familjeve në nevojë. “2850 ...
Lajmi i Fundit | 25-Mar-2020 10:55
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj një postim ku shihen Forcat e Armatosura dhe Policia e Shtetit teksa po vijojnë me operacionet humanitare në ndihmë të familjeve në nevojë. “2850 ...

Bashkësia Islame në Vushtrri shpërndan 250 bukë falas dhe 100 pako ushqimore për familjet në nevojë
Këshilli i Bashkësisë Islame të Kosovës në komunën e Vushtrrisë ka ndërmarrë një aksion humanitar për të iu dalë në ndihmë familjeve që kanë nevojë në këtë komunë për të i kaluar më lehtë këto ditët e vështira si pasojë ...
Klan Kosova | 25-Mar-2020 10:23
Këshilli i Bashkësisë Islame të Kosovës në komunën e Vushtrrisë ka ndërmarrë një aksion humanitar për të iu dalë në ndihmë familjeve që kanë nevojë në këtë komunë për të i kaluar më lehtë këto ditët e vështira si pasojë ...

Bashkësia Islame në Vushtrri shpërndan 250 bukë falas dhe 100 pako ushqimore për familjet në nevojë
Këshilli i Bashkësisë Islame të Kosovës në komunën e Vushtrrisë ka ndërmarrë një aksion humanitar për të iu dalë në ndihmë familjeve që kanë nevojë në këtë komunë për të i kaluar më lehtë këto ditët e vështira si pasojë ...
Medial | 25-Mar-2020 10:23
Këshilli i Bashkësisë Islame të Kosovës në komunën e Vushtrrisë ka ndërmarrë një aksion humanitar për të iu dalë në ndihmë familjeve që kanë nevojë në këtë komunë për të i kaluar më lehtë këto ditët e vështira si pasojë ...

COVID-19, shpërndahen nga FA 300 pako ushqimore në Kamëz, Bathore, Kavajë e Rrogozhinë. Xhaçka: Kujdes e durim, do e kalojmë
Efektivët e Forcave të Armatosura kanë vijuar shpërndarjen e pakove ushqimore gjatë të hënës në Kamëz, Bathore, Kavajë e Rrogozhinë. Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, shoqëruar edhe nga kryetari i Bashkisë së Kamzës ...
Lexo | 24-Mar-2020 19:09
Efektivët e Forcave të Armatosura kanë vijuar shpërndarjen e pakove ushqimore gjatë të hënës në Kamëz, Bathore, Kavajë e Rrogozhinë. Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, shoqëruar edhe nga kryetari i Bashkisë së Kamzës ...

COVID-19, shpërndahen nga FA 300 pako ushqimore në Kamëz, Bathore, Kavajë e Rrogozhinë. Xhaçka: Kujdes e durim, do e kalojmë
Efektivët e Forcave të Armatosura kanë vijuar shpërndarjen e pakove ushqimore gjatë të hënës në Kamëz, Bathore, Kavajë e Rrogozhinë. Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, shoqëruar edhe nga kryetari i Bashkisë së Kamzës ...
GazetaTema | 24-Mar-2020 18:47
Efektivët e Forcave të Armatosura kanë vijuar shpërndarjen e pakove ushqimore gjatë të hënës në Kamëz, Bathore, Kavajë e Rrogozhinë. Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, shoqëruar edhe nga kryetari i Bashkisë së Kamzës ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved