ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 13:30

Trupat shqiptare në Letoni, publikohen foto të Forcave të Armatosura në krye të detyrës

Trupat shqiptare në Letoni, publikohen foto të Forcave të Armatosura në krye të detyrës
Forcat e Armatosura Shqiptare gjenden në krye të detyrës, edhe pse pothuajse të gjitha vendet gjendjen në izolim shkaku i koronavirus. Ministrja e Mbrojtjes në Shqipëri Olta Xhaçka, ka shpërndarë disa fotografi të ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 13:21
Forcat e Armatosura Shqiptare gjenden në krye të detyrës, edhe pse pothuajse të gjitha vendet gjendjen në izolim shkaku i koronavirus. Ministrja e Mbrojtjes në Shqipëri Olta Xhaçka, ka shpërndarë disa fotografi të ...

Koronavirusi/ Bashkia e Maliqit në ndihmë të familjeve në nevojë
Këshilli Bashkiak i Maliqit ka marrë vendim ditën e sotme për të ndihmuar me pako ushqimore të gjitha familjet në nevojë, kjo edhe në zbatim të vendimit të Këshillit të Ministrave për përballimin e situatës së shkaktuar ...
VizionPlus | 26-Mar-2020 13:18
Këshilli Bashkiak i Maliqit ka marrë vendim ditën e sotme për të ndihmuar me pako ushqimore të gjitha familjet në nevojë, kjo edhe në zbatim të vendimit të Këshillit të Ministrave për përballimin e situatës së shkaktuar ...

Trupat shqiptare në Letoni: Publikohen foto të Forcave të Armatosura në krye të detyres
Forcat e Armatosura Shqiptare gjenden në krye të detyrës, edhe pse pothuajse të gjitha vendet gjendjen në izolim shkaku i koronavirus. Ministrja e Mbrojtjes në Shqipëri Olta Xhaçka, ka shpërndarë disa fotografi të ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 13:18
Forcat e Armatosura Shqiptare gjenden në krye të detyrës, edhe pse pothuajse të gjitha vendet gjendjen në izolim shkaku i koronavirus. Ministrja e Mbrojtjes në Shqipëri Olta Xhaçka, ka shpërndarë disa fotografi të ...

Forcat e Armatosura vijojnë papushim operacionin humanitar
Forcat e Armatosura vijojnë papushim operacionin humanitar në ndihmë të familjeve në nevojë dhe pensionistëve të vetmuar. Në kushtet e kufizimit të lëvizjes për evitimin e përhapjes së COVID-19, Forcat e Armatosura, ...
Lexo | 26-Mar-2020 12:39
Forcat e Armatosura vijojnë papushim operacionin humanitar në ndihmë të familjeve në nevojë dhe pensionistëve të vetmuar. Në kushtet e kufizimit të lëvizjes për evitimin e përhapjes së COVID-19, Forcat e Armatosura, ...

Trupat shqiptare në Letoni/ Publikohen fotot- Forcat e Armatosura në krye të detyrës!
Forcat e Armatosura Shqiptare gjenden në krye të detyrës, brenda dhe jashtë vendit.
Top Channel | 26-Mar-2020 10:14
Forcat e Armatosura Shqiptare gjenden në krye të detyrës, brenda dhe jashtë vendit.

Ushtria vazhdon operacionin e shpërndarjes së ndihmave (pamje)
#TiNukDoJeshKurrëVetëm? FORCAT E ARMATOSURA VIJOJNË PAPUSHIM OPERACIONIN HUMANITAR#njëAtdhe " class="wp-smiley" style="height: 1em; max-height: 1em;" /> #njëFamilje Posted by Edi Rama on Thursday, March 26, 2020
Illyriapress | 26-Mar-2020 11:18
#TiNukDoJeshKurrëVetëm? FORCAT E ARMATOSURA VIJOJNË PAPUSHIM OPERACIONIN HUMANITAR#njëAtdhe " class="wp-smiley" style="height: 1em; max-height: 1em;" /> #njëFamilje Posted by Edi Rama on Thursday, March 26, 2020

Veliaj: Do të bëhemi më të fortë pas koronavirusit
Bashkia e Tiranës vazhdon çdo ditë të ndihmojë me pako ushqimore njerëzit në nevojë dhe të moshuarit, të cilët në këto ditë të vështira pas përhapjes së virusit COVID-19, e kanë të pamundur të dalin nga shtëpitë. Erion ...
Telegraf | 25-Mar-2020 19:25
Bashkia e Tiranës vazhdon çdo ditë të ndihmojë me pako ushqimore njerëzit në nevojë dhe të moshuarit, të cilët në këto ditë të vështira pas përhapjes së virusit COVID-19, e kanë të pamundur të dalin nga shtëpitë. Erion ...

Pako me ushqime për familjet e prekura nga tërmeti në Farkë të Madhe dhe Farkë e Vogël
Bashkia e Tiranës vazhdon çdo ditë të ndihmojë me pako ushqimore njerëzit në nevojë dhe të moshuarit, të cilët në këto ditë të vështira pas përhapjes së virusit COVID-19, e kanë të pamundur të dalin nga shtëpitë. ...
BalkanWeb | 25-Mar-2020 18:47
Bashkia e Tiranës vazhdon çdo ditë të ndihmojë me pako ushqimore njerëzit në nevojë dhe të moshuarit, të cilët në këto ditë të vështira pas përhapjes së virusit COVID-19, e kanë të pamundur të dalin nga shtëpitë. ...

“Ore u jetoka edhe pa makina për të lëvizur 100 metra”, Veliaj bashkëbisedim me qytetarët: Pas koronavirusit do të bëhemi më të fortë, shumë shpejt nisim rindërtimin e shtëpive
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ishte sot në familjet e Ardjan Allarait, Maringlen Ballës, Ramazan Memës e Petrit Koshit, nga Farka e Madhe dhe Farka e Vogël, banesat e të cilëve janë dëmtuar nga tërmeti i ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 18:09
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ishte sot në familjet e Ardjan Allarait, Maringlen Ballës, Ramazan Memës e Petrit Koshit, nga Farka e Madhe dhe Farka e Vogël, banesat e të cilëve janë dëmtuar nga tërmeti i ...

Ushtria shqiptare, në terren për ndalim qarkullimin dhe shpërndarjen e ndihmave. Xhaçka: Sa më shumë kujdes
Ushtria shqiptare nuk është angazhuar vetëm në garantimin e ndalim qarkullimit. Në emergjencën e shkaktuar prej koronavirusin forcat ushtarake kanë kthyer vëmendjen në shpërndarjen e ndihmave për familjet në nevojë. ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 16:04
Ushtria shqiptare nuk është angazhuar vetëm në garantimin e ndalim qarkullimit. Në emergjencën e shkaktuar prej koronavirusin forcat ushtarake kanë kthyer vëmendjen në shpërndarjen e ndihmave për familjet në nevojë. ...

“Shpërndahen 2850 pako ushqimore”/ Ministrja Xhaçka: Vijojnë operacionet humanitare në ndihmë të familjeve në nevojë
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj një postim ku shihen Forcat e Armatosura dhe Policia e Shtetit teksa po vijojnë me operacionet humanitare në ndihmë të familjeve në nevojë.
Top Channel | 25-Mar-2020 11:07
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj një postim ku shihen Forcat e Armatosura dhe Policia e Shtetit teksa po vijojnë me operacionet humanitare në ndihmë të familjeve në nevojë.

Pako me ushqime për familjet e prekura nga tërmeti në Farkë të Madhe dhe Farkë e Vogël
Bashkia e Tiranës vazhdon çdo ditë të ndihmojë me pako ushqimore njerëzit në nevojë dhe të moshuarit, të cilët në këto ditë të vështira pas përhapjes së virusit COVID-19, e kanë të pamundur të dalin nga shtëpitë. ...
Lexo | 25-Mar-2020 19:11
Bashkia e Tiranës vazhdon çdo ditë të ndihmojë me pako ushqimore njerëzit në nevojë dhe të moshuarit, të cilët në këto ditë të vështira pas përhapjes së virusit COVID-19, e kanë të pamundur të dalin nga shtëpitë. ...

Xhaçka publikon video nga operacioni humanitar: Janë shpërndarë 2850 pako ushqimore
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka ka publikuar një video nga operacioni humanitar për të ndihmuar pensionistët që jetojnë vetëm dhe familjet në gjendje jo të mirë ekonomike. Xhaçka bën me dije se vetëm në pak ditë janë ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 11:08
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka ka publikuar një video nga operacioni humanitar për të ndihmuar pensionistët që jetojnë vetëm dhe familjet në gjendje jo të mirë ekonomike. Xhaçka bën me dije se vetëm në pak ditë janë ...

COVID-19, shpërndahen nga FA 300 pako ushqimore në Kamëz, Bathore, Kavajë e Rrogozhinë. Xhaçka: Kujdes e durim, do e kalojmë
Efektivët e Forcave të Armatosura kanë vijuar shpërndarjen e pakove ushqimore gjatë të hënës në Kamëz, Bathore, Kavajë e Rrogozhinë. Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, shoqëruar edhe nga kryetari i Bashkisë së Kamzës ...
GazetaTema | 24-Mar-2020 18:47
Efektivët e Forcave të Armatosura kanë vijuar shpërndarjen e pakove ushqimore gjatë të hënës në Kamëz, Bathore, Kavajë e Rrogozhinë. Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, shoqëruar edhe nga kryetari i Bashkisë së Kamzës ...

Pako me ushqime për familjet e prekura nga tërmeti në Farkë të Madhe dhe Farkë e Vogël
Bashkia e Tiranës vazhdon çdo ditë të ndihmojë me pako ushqimore njerëzit në nevojë dhe të moshuarit, të cilët në këto ditë të vështira pas përhapjes së virusit COVID-19, e kanë të pamundur të dalin nga shtëpitë. ...
Medial | 25-Mar-2020 18:52
Bashkia e Tiranës vazhdon çdo ditë të ndihmojë me pako ushqimore njerëzit në nevojë dhe të moshuarit, të cilët në këto ditë të vështira pas përhapjes së virusit COVID-19, e kanë të pamundur të dalin nga shtëpitë. ...

Bashkia e Tiranës shpërndahen pako ushqimore për familjet e goditura nga tërmeti dhe që sot janë nën akthin e koronavirusit
Familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit 2019, ku banesat e tyre u kthyen në të pabanueshme, janë duke përballuar situatën e krijuar nga koronavirusi në çadra dhe kontejnerë. Pavarësisht situatës së vështirë, ...
RTSH | 25-Mar-2020 16:51
Familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit 2019, ku banesat e tyre u kthyen në të pabanueshme, janë duke përballuar situatën e krijuar nga koronavirusi në çadra dhe kontejnerë. Pavarësisht situatës së vështirë, ...

VIDEO/ Forcat e Armatosura jo vetëm për zbatimin e ligjit anti- COVID-19, por edhe në shpërndarjen e ndihmave humanitare
Ushtria shqiptare nuk është angazhuar vetëm në garantimin e ndalim- qarkullimit. Në emergjencën e shkaktuar prej koronavirusit, forcat ushtarake kanë kthyer vëmendjen në shpërndarjen e ndihmave për familjet në nevojë. ...
RTSH | 25-Mar-2020 16:10
Ushtria shqiptare nuk është angazhuar vetëm në garantimin e ndalim- qarkullimit. Në emergjencën e shkaktuar prej koronavirusit, forcat ushtarake kanë kthyer vëmendjen në shpërndarjen e ndihmave për familjet në nevojë. ...

Vijon operacioni në ndihmë të familjeve në nevojë
Agjencia Kombëtare e Mbrojtjes Civile, pushteti vendor, Rezervat e Shtetit, Forcat e Armatosura, Policia e Shtetit dhe Shërbimet Sociale vijojnë operacionin humanitar në ndihmë të pensionistëve kryefamiljarë dhe ...
RTSH | 25-Mar-2020 11:10
Agjencia Kombëtare e Mbrojtjes Civile, pushteti vendor, Rezervat e Shtetit, Forcat e Armatosura, Policia e Shtetit dhe Shërbimet Sociale vijojnë operacionin humanitar në ndihmë të pensionistëve kryefamiljarë dhe ...

“Shpërndahen 2850 pako ushqimore”/ Ministrja Xhaçka: Vijojnë operacionet humanitare në ndihmë të familjeve në nevojë
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj një postim ku shihen Forcat e Armatosura dhe Policia e Shtetit teksa po vijojnë me operacionet humanitare në ndihmë të familjeve në nevojë. “2850 ...
Lajmi i Fundit | 25-Mar-2020 10:55
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj një postim ku shihen Forcat e Armatosura dhe Policia e Shtetit teksa po vijojnë me operacionet humanitare në ndihmë të familjeve në nevojë. “2850 ...

Bashkësia Islame në Vushtrri shpërndan 250 bukë falas dhe 100 pako ushqimore për familjet në nevojë
Këshilli i Bashkësisë Islame të Kosovës në komunën e Vushtrrisë ka ndërmarrë një aksion humanitar për të iu dalë në ndihmë familjeve që kanë nevojë në këtë komunë për të i kaluar më lehtë këto ditët e vështira si pasojë ...
Klan Kosova | 25-Mar-2020 10:23
Këshilli i Bashkësisë Islame të Kosovës në komunën e Vushtrrisë ka ndërmarrë një aksion humanitar për të iu dalë në ndihmë familjeve që kanë nevojë në këtë komunë për të i kaluar më lehtë këto ditët e vështira si pasojë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved