ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/04/2020 20:15

Tayna foto nga Prizreni, a i theu rregullat e karantinës?

Tayna foto nga Prizreni, a i theu rregullat e karantinës?
Reperja Tayna ka postuar një foto ku lokacioni i saj figuron në Prizren Dihet se këngëtarja që nga data 14 mars kishte udhëtuar për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Pas kësaj date në Kosovë Qeveria kishte ndaluar ...
Zeri | 26-Mar-2020 10:20
Reperja Tayna ka postuar një foto ku lokacioni i saj figuron në Prizren Dihet se këngëtarja që nga data 14 mars kishte udhëtuar për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Pas kësaj date në Kosovë Qeveria kishte ndaluar ...

SHBA: Qytetarët amerikanë që ndodhen në Shqipëri, të kthehen në atdhe
Ambasada e SHBA në Tiranë me anë të një njoftimi të bërë publik në mediat sociale, ka nxitur të gjithë qytetarët amerikanë që të kthehen menjëherë në Shtetet e Bashkuara. Ambasada njofton qytetarët amerikanë se të ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 22:04
Ambasada e SHBA në Tiranë me anë të një njoftimi të bërë publik në mediat sociale, ka nxitur të gjithë qytetarët amerikanë që të kthehen menjëherë në Shtetet e Bashkuara. Ambasada njofton qytetarët amerikanë se të ...

Kthehen shqiptarët e bllokuar nëpër botë: Ishte shumë e vështirë shteti nuk na përgjigjet, ka të tjerë
Janë të shumtë shqiptarët që mbërrijnë çdo ditë në aeroportin e Rinasit nga vendet e Europës dhe më larg dhe ende të shumtë që ndodhen jashtë kufijve duke pritur kthimin, ndërkohë që pothuajse të gjitha vendet kanë ...
AlMaKos | 26-Mar-2020 10:14
Janë të shumtë shqiptarët që mbërrijnë çdo ditë në aeroportin e Rinasit nga vendet e Europës dhe më larg dhe ende të shumtë që ndodhen jashtë kufijve duke pritur kthimin, ndërkohë që pothuajse të gjitha vendet kanë ...

Shqiptarët kthehen në Rinas me të vetmin avion: Shumë e vështirë, ka të tjerë të mbetur jashtë kufijve
Janë të shumtë shqiptarët që mbërrijnë çdo ditë në aeroportin e Rinasit nga vendet e Europës dhe më larg dhe ende të shumtë që ndodhen jashtë kufijve duke pritur kthimin, ndërkohë që thuajse të gjitha vendet kanë ...
Lajmi i Fundit | 26-Mar-2020 10:00
Janë të shumtë shqiptarët që mbërrijnë çdo ditë në aeroportin e Rinasit nga vendet e Europës dhe më larg dhe ende të shumtë që ndodhen jashtë kufijve duke pritur kthimin, ndërkohë që thuajse të gjitha vendet kanë ...

“Kthehuni menjëherë në SHBA”/ Ambasada thirrje qytetarëve amerikanë në Shqipëri
Ambasada e SHBA-së në Shqipëri iu ka bërë thirrje qyetarëve të saj që të kthehen në SHBA, nëse nuk janë të përgatitur që të qëndrojnë në Shqipëri për një kohë ta pacaktuar. Ambasada i informon amerikanët që të rikthehen ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 13:39
Ambasada e SHBA-së në Shqipëri iu ka bërë thirrje qyetarëve të saj që të kthehen në SHBA, nëse nuk janë të përgatitur që të qëndrojnë në Shqipëri për një kohë ta pacaktuar. Ambasada i informon amerikanët që të rikthehen ...

Ambasada e SHBA thirrje qytetarëve të saj në Shqipëri: Kthehuni menjëherë
Ambasada e SHBA në Shqipëri i ka bërë thirrje qytetarëve të saj që të rikthehen menjëherë në atdhe nëpërmjet Stambollit ku funksionon ende linja me Tiranën. Ambasada shprehet se përveç qytetarëve amerikanë që janë të ...
Aktuale.MK | 25-Mar-2020 14:34
Ambasada e SHBA në Shqipëri i ka bërë thirrje qytetarëve të saj që të rikthehen menjëherë në atdhe nëpërmjet Stambollit ku funksionon ende linja me Tiranën. Ambasada shprehet se përveç qytetarëve amerikanë që janë të ...

Covid-19/ Ambasada amerikane thirrje shtetasve të saj: Kthehuni menjëherë në SHBA
Ambasada e SHBA u ka bërë thirrje sot qytetarëve amerikanë të planifikojnë kthimin e menjëhershëm në SHBA, përveç rasteve kur janë të përgatitur për të qëndruar në Shqipëri për një kohë të pacaktuar. Në një njoftim për ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 13:22
Ambasada e SHBA u ka bërë thirrje sot qytetarëve amerikanë të planifikojnë kthimin e menjëhershëm në SHBA, përveç rasteve kur janë të përgatitur për të qëndruar në Shqipëri për një kohë të pacaktuar. Në një njoftim për ...

Frika nga Covid-19, ambasada amerikane thirrje qytetarëve të saj: Kthehuni menjëherë në SHBA me këto fluturime
Shtetet e Bashkuara të Amerikës po planifikojnë të tërheqin qytetarët amerikanë që jetojnë në Shqipëri drejt vendit të tyre. Ka qenë vetë SHBA që nëpërmjet një postimi ka theksuar se përveç atyre rasteve kur duhet të ...
Lexo | 25-Mar-2020 13:42
Shtetet e Bashkuara të Amerikës po planifikojnë të tërheqin qytetarët amerikanë që jetojnë në Shqipëri drejt vendit të tyre. Ka qenë vetë SHBA që nëpërmjet një postimi ka theksuar se përveç atyre rasteve kur duhet të ...

SHBA: Qytetarët amerikanë në Shqipëri të planifikojnë kthimin e menjëhershëm në vend…
Ambasada e SHBA në Tiranë me anë të një njoftimi të bërë publik në mediat sociale, ka nxitur të gjithë qytetarët amerikanë që të kthehen menjëherë në Shtetet e Bashkuara.
Top Channel | 25-Mar-2020 13:21
Ambasada e SHBA në Tiranë me anë të një njoftimi të bërë publik në mediat sociale, ka nxitur të gjithë qytetarët amerikanë që të kthehen menjëherë në Shtetet e Bashkuara.

Ambasada u kërkon shtetasve amerikanë të ikin menjëherë nga Shqipëria
" class="wp-smiley" style="height: 1em; max-height: 1em;" /> | Ambasada e SHBA nxit qytetarët amerikanë të planifikojnë kthimin e menjëhershëm në Shtetet e Bashkuara, përveç rasteve kur jeni të përgatitur për të ...
Illyriapress | 25-Mar-2020 13:35
" class="wp-smiley" style="height: 1em; max-height: 1em;" /> | Ambasada e SHBA nxit qytetarët amerikanë të planifikojnë kthimin e menjëhershëm në Shtetet e Bashkuara, përveç rasteve kur jeni të përgatitur për të ...

‘’Kthehuni menjëherë në SHBA’’, ambasada amerikan thirrje qytetarëve të saj në Shqipëri: Ka ende fluturime Tiranë- Stamboll, prej andej mund të ikni
TIRANË Ambasada e SHBA në Shqipëri i ka bërë qytetarëve të saj që të rikthehen menjëherë në atdhe nëpërmjet Stambollit të Turqisë ku funksionon ende linja me Tiranën, saktësisht kompania Air Albania. Ambasada shprehet ...
BalkanWeb | 25-Mar-2020 13:16
TIRANË Ambasada e SHBA në Shqipëri i ka bërë qytetarëve të saj që të rikthehen menjëherë në atdhe nëpërmjet Stambollit të Turqisë ku funksionon ende linja me Tiranën, saktësisht kompania Air Albania. Ambasada shprehet ...

Koronavirusi/ Ambasada amerikane thirrje qytetarëve të saj në Shqipëri: Kthehuni menjëherë në SHBA
Ambasada e SHBA i ka nxitur qytetarët amerikanë të planifikojnë kthimin e menjëhershëm në Shtetet e Bashkuara, njoftim ky në kushtet kur pandemia e koronavirusit ka prekur Shqipërinë dhe rastet po shtohen çdo ditë. Në ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 13:15
Ambasada e SHBA i ka nxitur qytetarët amerikanë të planifikojnë kthimin e menjëhershëm në Shtetet e Bashkuara, njoftim ky në kushtet kur pandemia e koronavirusit ka prekur Shqipërinë dhe rastet po shtohen çdo ditë. Në ...

“Nëse planifikoni të largoheni nga Shqipëria”, ambasada e SHBA në Tiranë mesazh qytetarëve amerikanë
Ambasada e Sh.B.A në Tiranë ka udhëzuar qytetarët amerikanë që duan të largohen nga Shqipëria, në kushtet kur kufijtë janë mbyllur prej situatës së krijuar nga Covid-19. “Të gjitha kufijtë tokësor janë të mbyllur dhe ...
Politiko | 25-Mar-2020 12:31
Ambasada e Sh.B.A në Tiranë ka udhëzuar qytetarët amerikanë që duan të largohen nga Shqipëria, në kushtet kur kufijtë janë mbyllur prej situatës së krijuar nga Covid-19. “Të gjitha kufijtë tokësor janë të mbyllur dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved