ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 11:21

Shtyhet digjitalizimi në Elbasan, Shkodër, Lezhë dhe Vlorë/ Ja deri kur

Shtyhet digjitalizimi në Elbasan, Shkodër, Lezhë dhe Vlorë/ Ja deri kur
Autoriteti i Mediave Audiovizive në mbledhjen e datës 26 mars 2020, përmes komunikimit virtual të anëtarëve, vendosi shtyrjen me 3 muaj të afatit të mbylljes së transmetimeve analoge në qarqet Elbasan, Shkodër, Lezhë ...
Top Channel | 26-Mar-2020 14:15
Autoriteti i Mediave Audiovizive në mbledhjen e datës 26 mars 2020, përmes komunikimit virtual të anëtarëve, vendosi shtyrjen me 3 muaj të afatit të mbylljes së transmetimeve analoge në qarqet Elbasan, Shkodër, Lezhë ...

AMA: Shtyhet deri më 30 qershor digjitalizimi në 4 qarqe
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Shtyhet deri më 30 qershor digjitalizimi në qarqet Elbasan, Shkodër, Lezhë dhe Vlorë. Autoriteti i Mediave Audiovzive në mbledhjen e datës 26 mars 2020, përmes komunikimit ...
Mapo | 26-Mar-2020 11:09
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Shtyhet deri më 30 qershor digjitalizimi në qarqet Elbasan, Shkodër, Lezhë dhe Vlorë. Autoriteti i Mediave Audiovzive në mbledhjen e datës 26 mars 2020, përmes komunikimit ...

Shtyhet deri më 30 qershor digjitalizimi në qarqet Elbasan, Shkodër, Lezhë dhe Vlorë
Autoriteti i Mediave Audiovzive në mbledhjen e datës 26 mars 2020, përmes komunikimit virtual të anëtarëve, vendosi shtyrjen me 3 muaj të afatit të mbylljes së transmetimeve analoge në qarqet Elbasan, Shkodër, Lezhë dhe ...
Illyriapress | 26-Mar-2020 13:18
Autoriteti i Mediave Audiovzive në mbledhjen e datës 26 mars 2020, përmes komunikimit virtual të anëtarëve, vendosi shtyrjen me 3 muaj të afatit të mbylljes së transmetimeve analoge në qarqet Elbasan, Shkodër, Lezhë dhe ...

AMA: Shtyhet digjitalizimi në qarqet Elbasan, Shkodër, Lezhë dhe Vlorë deri më 30 qershor
Situata e krijuar nga përhapja e koronavirusit në vend ka bërë që Autoriteti i Mediave Audiovizive të shtyjë deri më 30 qershor digjitalizimin për qarkun e Elbasanit, Shkodrës, Lezhës dhe Vlorës. “Autoriteti i Mediave ...
Monitor | 26-Mar-2020 11:16
Situata e krijuar nga përhapja e koronavirusit në vend ka bërë që Autoriteti i Mediave Audiovizive të shtyjë deri më 30 qershor digjitalizimin për qarkun e Elbasanit, Shkodrës, Lezhës dhe Vlorës. “Autoriteti i Mediave ...

Situata nga Covid-19, Ama: Shtyhet deri në qershor digjitalizimi në qarqet katër qarqe të vendit
Autoriteti i Mediave Audiovzive ka vendosur të shtyjë me tre muaj afatin e mbylljes së transmetimeve analoge në qarqet Elbasan, Shkodër, Lezhë dhe Vlorë, për shkak të situatës së krijuar nga virusi Covid-19. “Autoriteti ...
Politiko | 26-Mar-2020 11:49
Autoriteti i Mediave Audiovzive ka vendosur të shtyjë me tre muaj afatin e mbylljes së transmetimeve analoge në qarqet Elbasan, Shkodër, Lezhë dhe Vlorë, për shkak të situatës së krijuar nga virusi Covid-19. “Autoriteti ...

COVID-19/ Shtyhet deri më 30 qershor dixhitalizimi në qarqet Elbasan, Shkodër, Lezhë dhe Vlorë
Shtyhet deri më 30 qershor digjitalizimi në qarqet Elbasan, Shkodër, Lezhë dhe Vlorë. Autoriteti i Mediave Audiovzive në mbledhjen e datës 26 mars 2020, përmes komunikimit virtual të anëtarëve, vendosi shtyrjen me 3 ...
BalkanWeb | 26-Mar-2020 10:24
Shtyhet deri më 30 qershor digjitalizimi në qarqet Elbasan, Shkodër, Lezhë dhe Vlorë. Autoriteti i Mediave Audiovzive në mbledhjen e datës 26 mars 2020, përmes komunikimit virtual të anëtarëve, vendosi shtyrjen me 3 ...

COVID-19/ Shtyhet deri më 30 qershor dixhitalizimi në qarqet Elbasan, Shkodër, Lezhë dhe Vlorë
Shtyhet deri më 30 qershor digjitalizimi në qarqet Elbasan, Shkodër, Lezhë dhe Vlorë. Autoriteti i Mediave Audiovzive në mbledhjen e datës 26 mars 2020, përmes komunikimit virtual të anëtarëve, vendosi shtyrjen me 3 ...
Medial | 26-Mar-2020 11:06
Shtyhet deri më 30 qershor digjitalizimi në qarqet Elbasan, Shkodër, Lezhë dhe Vlorë. Autoriteti i Mediave Audiovzive në mbledhjen e datës 26 mars 2020, përmes komunikimit virtual të anëtarëve, vendosi shtyrjen me 3 ...

Mbyllja e transmetimeve analoge/ AMA: Shtyhet deri më 30 qershor digjitalizimi në qarqet Elbasan, Shkodër, Lezhë dhe Vlorë
Autoriteti i Mediave Audiovzive në mbledhjen e datës 26 mars 2020, përmes komunikimit virtual të anëtarëve, vendosi shtyrjen me 3 muaj të afatit të mbylljes së transmetimeve analoge në qarqet Elbasan, Shkodër, Lezhë dhe ...
ScanTv | 26-Mar-2020 10:29
Autoriteti i Mediave Audiovzive në mbledhjen e datës 26 mars 2020, përmes komunikimit virtual të anëtarëve, vendosi shtyrjen me 3 muaj të afatit të mbylljes së transmetimeve analoge në qarqet Elbasan, Shkodër, Lezhë dhe ...

“Subvencion për pagat e medias”/ Anëtarja e AMA propozon paketë lehtësuese
Në kushtet e kriziës të shkaktuar nga koronavirusi, nje paketë me masa lehtësuese për mediat i është propozuar këtë të mërkurë bordit të Autoritetit të Medias Audiovizive. Paketa është një nismë e anëtares së AMA, Suela ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 15:04
Në kushtet e kriziës të shkaktuar nga koronavirusi, nje paketë me masa lehtësuese për mediat i është propozuar këtë të mërkurë bordit të Autoritetit të Medias Audiovizive. Paketa është një nismë e anëtares së AMA, Suela ...

Situata me koronavirusin, anëtarja e AMA-s propozon masa lehtësuese për mediat: Subvensionim nga qeveria…
Anëtarja e AMA-s, Suela Musta ditën e sotme i ka propozuar Bordit paketë lehtësuese për televizionet në kushtet e krizës së koronavirusit.
Top Channel | 25-Mar-2020 13:56
Anëtarja e AMA-s, Suela Musta ditën e sotme i ka propozuar Bordit paketë lehtësuese për televizionet në kushtet e krizës së koronavirusit.

Situata me koronavirusin, anëtarja e AMA-s propozon masa lehtësuese për mediat: Subvensionim nga qeveria…
Anëtarja e AMA-s, Suela Musta ditën e sotme i ka propozuar Bordit paketë lehtësuese për televizionet në kushtet e krizës së koronavirusit. Masat e propozuara sipas saj do të shërbejnë si mbështetje për mediat ...
Lexo | 25-Mar-2020 14:18
Anëtarja e AMA-s, Suela Musta ditën e sotme i ka propozuar Bordit paketë lehtësuese për televizionet në kushtet e krizës së koronavirusit. Masat e propozuara sipas saj do të shërbejnë si mbështetje për mediat ...

Anëtarja e AMA-s i propozon Bordit paketë lehtësuese për televizionet në kushtet e krizës së koronavirusit
Anëtarja e AMA-s, Suela Musta i propozoi sot Bordit paketë lehtësuese për televizionet në kushtet e krizës së koronavirusit. Masat e propozuara sipas saj do të shërbejnë si mbështetje për mediat audiovizive në ...
BalkanWeb | 25-Mar-2020 13:12
Anëtarja e AMA-s, Suela Musta i propozoi sot Bordit paketë lehtësuese për televizionet në kushtet e krizës së koronavirusit. Masat e propozuara sipas saj do të shërbejnë si mbështetje për mediat audiovizive në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved