ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 12:33

Sfida e tretë Fjuri – Uajllder, më 3 tetor

Sfida e tretë Fjuri – Uajllder, më 3 tetor
Përballja e tretë e peshave të rënda në boks, në mes Tajson Fjurit dhe Deontej Uajllderit, do të shtyhet për në muajin tetor. Organizatorët e këtij eventi sportiv, janë arsyetuar se më 3 tetor do të kenë më shumë ...
Alsat-M | 26-Mar-2020 10:42
Përballja e tretë e peshave të rënda në boks, në mes Tajson Fjurit dhe Deontej Uajllderit, do të shtyhet për në muajin tetor. Organizatorët e këtij eventi sportiv, janë arsyetuar se më 3 tetor do të kenë më shumë ...

Zbulohet data e mundshme e rimeçit Fury-Wilder
Kampioni i botës në peshat e rënda Tyson Fury mund të përballet me amerikanin Deontay Wilder për herë të tretë në muajin tetor, sipas promotorit Frank Warren. Muajin e kaluar, britaniku 31-vjeçari e mundi bindshëm me ...
TetovaSot | 25-Mar-2020 20:52
Kampioni i botës në peshat e rënda Tyson Fury mund të përballet me amerikanin Deontay Wilder për herë të tretë në muajin tetor, sipas promotorit Frank Warren. Muajin e kaluar, britaniku 31-vjeçari e mundi bindshëm me ...

Pas shtyrjes së meçit mes Furyt dhe Wilderit, kjo është data e re kur mund të mbahet
Promotori Frank Warren thotë se meçi i tretë mes Tyson Furyt dhe Deontay Wilderit mund të zhvillohet në muajin tetor, transmeton zeri.info Kjo deklaratë vjen pas vendimit për shtyrjen e meçit, që ishte parapatë të ...
Zeri | 25-Mar-2020 20:05
Promotori Frank Warren thotë se meçi i tretë mes Tyson Furyt dhe Deontay Wilderit mund të zhvillohet në muajin tetor, transmeton zeri.info Kjo deklaratë vjen pas vendimit për shtyrjen e meçit, që ishte parapatë të ...

Zbulohet data e mundshme e rimeçit Fury-Wilder
Kampioni i botës në peshat e rënda Tyson Fury mund të përballet me amerikanin Deontay Wilder për herë të tretë në muajin tetor, sipas promotorit Frank Warren. Muajin e kaluar, britaniku 31-vjeçari e mundi bindshëm me ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 19:07
Kampioni i botës në peshat e rënda Tyson Fury mund të përballet me amerikanin Deontay Wilder për herë të tretë në muajin tetor, sipas promotorit Frank Warren. Muajin e kaluar, britaniku 31-vjeçari e mundi bindshëm me ...

Arum: S’ka mundësi të zhvillohet sfida Fjuri-Uajllder
Promotori i boksit, Bob Arum thotë se nuk ka asnjë shans që Tajson Fjuri dhe Deontej Uajlder të luftojnë në korrik dhe lufta mund të zhvillohet në fillim të tetorit për shkak të pandemisë “Covid 19”. Uajllder mori ...
Alsat-M | 25-Mar-2020 18:40
Promotori i boksit, Bob Arum thotë se nuk ka asnjë shans që Tajson Fjuri dhe Deontej Uajlder të luftojnë në korrik dhe lufta mund të zhvillohet në fillim të tetorit për shkak të pandemisë “Covid 19”. Uajllder mori ...

Coronavirus: Rrezikohet trilogjia mes Deontay Wilderit dhe Tyson Furyt
Deontay Wilder mund të pres deri në muajin tetor që të zhvillojë përballjen e tretë me Tyson Furyn për titullin WBC në peshat e rënda. ‘Bronze Bomvber’ e humbi titulli kampionit në muajin shkurt, duke u nokautuar në ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 17:17
Deontay Wilder mund të pres deri në muajin tetor që të zhvillojë përballjen e tretë me Tyson Furyn për titullin WBC në peshat e rënda. ‘Bronze Bomvber’ e humbi titulli kampionit në muajin shkurt, duke u nokautuar në ...

Koronavirusi shtyen trilogjinë Fury – Wilder?
Wilder mori mundësinë e përfundimit të një trilogjie me Fury pasi humbi rripin e tij WBC te Brit në Las Vegas muajin e kaluar, transmeton . 18 korriku ishte deklaruar si një datë e mundshme për një betejë të tretë midis ...
Lajminet | 25-Mar-2020 18:22
Wilder mori mundësinë e përfundimit të një trilogjie me Fury pasi humbi rripin e tij WBC te Brit në Las Vegas muajin e kaluar, transmeton . 18 korriku ishte deklaruar si një datë e mundshme për një betejë të tretë midis ...

Ndeshja Wilder-Fury në dyshim shkaku i koronavirusit
Deontay Wilder mund të pres deri në muajin tetor që të zhvillojë përballjen e tretë me Tyson Furyn për titullin WBC në peshat e rënda. ‘Bronze Bomvber’ e humbi titulli kampionit në muajin shkurt, duke u nokautuar në ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 17:51
Deontay Wilder mund të pres deri në muajin tetor që të zhvillojë përballjen e tretë me Tyson Furyn për titullin WBC në peshat e rënda. ‘Bronze Bomvber’ e humbi titulli kampionit në muajin shkurt, duke u nokautuar në ...

Rimeçi Fury – Wilder shtyhet shkaku i koronavirusit
Rimeçi i Tyson Furyt dhe Deontay Wilderit është shtyrë nga data origjinale, 18 korrik, për shkak të krizës së shkaktuar nga botë nga përhapja e koronavirusit. Deontay Wilder, 34-vjeçar, e pësoi disfatën e parë në ...
Gazeta Observer | 25-Mar-2020 16:41
Rimeçi i Tyson Furyt dhe Deontay Wilderit është shtyrë nga data origjinale, 18 korrik, për shkak të krizës së shkaktuar nga botë nga përhapja e koronavirusit. Deontay Wilder, 34-vjeçar, e pësoi disfatën e parë në ...

Galatasaray vazhdon interesimin për Xherdan Shaqirin
Meçi mes Wilderit dhe Furyt është shtyer për më vonë. Pas fitores së Furyt në muajin shkurt, Wilder kërkoi revanshin, ashtu siç ishin dakorduar në kontratë, pra ku prezente ishte edhe klauzola, përcjell GazetaBlic . ...
GazetaBlic | 25-Mar-2020 15:50
Meçi mes Wilderit dhe Furyt është shtyer për më vonë. Pas fitores së Furyt në muajin shkurt, Wilder kërkoi revanshin, ashtu siç ishin dakorduar në kontratë, pra ku prezente ishte edhe klauzola, përcjell GazetaBlic . ...

Rimeçi Fury – Wilder shtyhet shkaku i koronavirusit Rimeçi i Tyson Furyt dhe Deontay Wilderit është shtyrë nga data origjinale, 18 korrik, për shkak të krizës së shkaktuar nga botë nga përhapja e koronavirusit. Deontay Wilder, 34-vjeçar, e...
Rimeçi i Tyson Furyt dhe Deontay Wilderit është shtyrë nga data origjinale, 18 korrik, për shkak të krizës së shkaktuar nga botë nga përhapja e koronavirusit. Deontay Wilder, 34-vjeçar, e pësoi disfatën e parë në ...
Kosova Sot | 25-Mar-2020 15:50
Rimeçi i Tyson Furyt dhe Deontay Wilderit është shtyrë nga data origjinale, 18 korrik, për shkak të krizës së shkaktuar nga botë nga përhapja e koronavirusit. Deontay Wilder, 34-vjeçar, e pësoi disfatën e parë në ...

ZYRTARE: Shtyhet meçi Wilder - Fury, caktohet data e re
Deontay Wilderit do t'i duhet të presë edhe më shumë për ta zhvilluar përballjen e tretë ndaj Tyson Furyt. Kjo për shkak se revanshi mes dy boksierëve në fjalë është shtyrë deri në tetor për shkak të rrezikut nga......
Zeri | 25-Mar-2020 14:40
Deontay Wilderit do t'i duhet të presë edhe më shumë për ta zhvilluar përballjen e tretë ndaj Tyson Furyt. Kjo për shkak se revanshi mes dy boksierëve në fjalë është shtyrë deri në tetor për shkak të rrezikut nga......

Rimeçi Fury – Wilder shtyhet shkaku i koronavirusit
Rimeçi i Tyson Furyt dhe Deontay Wilderit është shtyrë nga data origjinale, 18 korrik, për shkak të krizës së shkaktuar nga botë nga përhapja e koronavirusit. Deontay Wilder, 34-vjeçar, e pësoi disfatën e parë në ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 14:30
Rimeçi i Tyson Furyt dhe Deontay Wilderit është shtyrë nga data origjinale, 18 korrik, për shkak të krizës së shkaktuar nga botë nga përhapja e koronavirusit. Deontay Wilder, 34-vjeçar, e pësoi disfatën e parë në ...

Meçi i tretë mes Furyt e Wilderit do të mbahet në tetor
Meçi i tretë mes Tyson Furyt dhe Deontay Wilderit do të organizohet në tetor, bëjnë të ditur mediumet angleze të mërkurën, transmeton Koha.net. Fury fitoi titullin e botës në peshën e rëndë në boks në versionin WBC, ...
Koha.net | 25-Mar-2020 13:41
Meçi i tretë mes Tyson Furyt dhe Deontay Wilderit do të organizohet në tetor, bëjnë të ditur mediumet angleze të mërkurën, transmeton Koha.net. Fury fitoi titullin e botës në peshën e rëndë në boks në versionin WBC, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved