ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 13:19

“Rrëzimi i qeverisë e shpie Kosovën në një situatë të vështirë”

“Rrëzimi i qeverisë e shpie Kosovën në një situatë të vështirë”
Zëdhënësja e Komisionit Evropian për çështje të zgjerimit, Ana Pisonero, përmes një postimi në rrejtin social Twitter, tha se rrëzimi i qeverisë e shpie Kosovën në një situatë të vështirë politike në kohën e përballjes ...
Alsat-M | 26-Mar-2020 13:08
Zëdhënësja e Komisionit Evropian për çështje të zgjerimit, Ana Pisonero, përmes një postimi në rrejtin social Twitter, tha se rrëzimi i qeverisë e shpie Kosovën në një situatë të vështirë politike në kohën e përballjes ...

Zëdhënësja e KE-së: Kosova në një situatë të vështirë politike, i duhet stabilitet për luftën ndaj koronavirusit
Zëdhënësja e Komisionit Europian për çështje të zgjerimit, Ana Pisonero, tha se pas rrëzimit të Qeverisë, tani Kosovës i duhet stabilitet në luftën ndaj koronavirusit. Ajo përmes një statusi në Twitter bëri thirrje që ...
Medial | 26-Mar-2020 12:54
Zëdhënësja e Komisionit Europian për çështje të zgjerimit, Ana Pisonero, tha se pas rrëzimit të Qeverisë, tani Kosovës i duhet stabilitet në luftën ndaj koronavirusit. Ajo përmes një statusi në Twitter bëri thirrje që ...

Zëdhënësja e KE-së: Kosova në një situatë të vështirë politike, i duhet stabilitet për luftën ndaj koronavirusit
Zëdhënësja e Komisionit Europian për çështje të zgjerimit, Ana Pisonero, tha se pas rrëzimit të Qeverisë, tani Kosovës i duhet stabilitet në luftën ndaj koronavirusit. Ajo përmes një statusi në Twitter bëri thirrje që ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 12:54
Zëdhënësja e Komisionit Europian për çështje të zgjerimit, Ana Pisonero, tha se pas rrëzimit të Qeverisë, tani Kosovës i duhet stabilitet në luftën ndaj koronavirusit. Ajo përmes një statusi në Twitter bëri thirrje që ...

BE-ja thotë se me rrëzimin e Qeverisë, Kosova u vu në situatë të vështirë politike
Pasi nuk kanë mundur të parandalonin rrëzimin e Qeverisë në Kosovë, tash nga BE-ja po dërgojnë porosi që në hapat e ardhshëm të respektohet Kushtetuta. Në kohën kur BE-ja, sikur edhe pjesët tjera të botës, po përballen ...
Koha.net | 26-Mar-2020 12:50
Pasi nuk kanë mundur të parandalonin rrëzimin e Qeverisë në Kosovë, tash nga BE-ja po dërgojnë porosi që në hapat e ardhshëm të respektohet Kushtetuta. Në kohën kur BE-ja, sikur edhe pjesët tjera të botës, po përballen ...

Komisioni Evropian i shqetësuar me zhvillimet në Kosovë
Komisioni Evropian vlerëson se votimi i rrëzimit të Qeverisë së Kosovës e ka vënë Kosovën në një situatë të vështirë politike në kohën e një krize të paparë deri më tash të shkaktuar nga koronavirusi. Këtë e ka thënë ...
Radio Evropa e Lire | 26-Mar-2020 12:44
Komisioni Evropian vlerëson se votimi i rrëzimit të Qeverisë së Kosovës e ka vënë Kosovën në një situatë të vështirë politike në kohën e një krize të paparë deri më tash të shkaktuar nga koronavirusi. Këtë e ka thënë ...

BE reagon pas rrëzimit të Kurtit: Kosova në gjendje të vështirë politike, të veprohet me maturi
Zëdhënësja e Komisionit Evropian, Ana Pisonero, ka reaguar pas rrëzimit të qeverisë së Kosovës në kohën kur vendi po përballet me pandeminë COVID-19. Ajo ka thënë se votimi i djeshëm i mocionit për rrëzimin e Qeverisë e ...
Arbresh | 26-Mar-2020 12:41
Zëdhënësja e Komisionit Evropian, Ana Pisonero, ka reaguar pas rrëzimit të qeverisë së Kosovës në kohën kur vendi po përballet me pandeminë COVID-19. Ajo ka thënë se votimi i djeshëm i mocionit për rrëzimin e Qeverisë e ...

Reagon zëdhënësja e Komisionit Evropian pas shkarkimit të qeverisë Kurti
Zëdhënësja e Komisionit Evropian, Ana Pisonero, ka reaguar pas rrëzimit të qeverisë së Kosovës në kohën kur vendi po përballet me pandeminë COVID-19. Ajo ka thënë se votimi i djeshëm i mocionit për rrëzimin e Qeverisë e ...
Shenja | 26-Mar-2020 12:32
Zëdhënësja e Komisionit Evropian, Ana Pisonero, ka reaguar pas rrëzimit të qeverisë së Kosovës në kohën kur vendi po përballet me pandeminë COVID-19. Ajo ka thënë se votimi i djeshëm i mocionit për rrëzimin e Qeverisë e ...

Zëdhënësja e KE: Rrëzimi i qeverisë e shpie Kosovën në një situatë të vështirë
Ana Pisonero, zëdhënëse e Komisionarit Evropian për Zgjerim, Fqinjësi dhe Partneritet Ndërkombëtar, përmes një postimi në rrejtin social Twitter, tha se rrëzimi i qeverisë e shpie Kosovën në një situatë të vështirë ...
Lexo | 26-Mar-2020 12:26
Ana Pisonero, zëdhënëse e Komisionarit Evropian për Zgjerim, Fqinjësi dhe Partneritet Ndërkombëtar, përmes një postimi në rrejtin social Twitter, tha se rrëzimi i qeverisë e shpie Kosovën në një situatë të vështirë ...

Mesazhi i BE-së pas rrëzimit të Kurtit: Përqëndrohuni tek koronavirusi, veproni sipas Kushtetutës
Nga Komisioni Evropian kanë thënë se Kosovës i duhet stabilitet në të gjitha përpjekjet e saj për luftimin e koronavirusit dhe mbrojtjen e shëndetit të qytetarëve, transmeton . “Kosovës i duhet stabilitet dhe përqëndrim ...
Lajminet | 26-Mar-2020 12:23
Nga Komisioni Evropian kanë thënë se Kosovës i duhet stabilitet në të gjitha përpjekjet e saj për luftimin e koronavirusit dhe mbrojtjen e shëndetit të qytetarëve, transmeton . “Kosovës i duhet stabilitet dhe përqëndrim ...

Rrëzimi i qeverisë e shpie Kosovën në një situatë të vështirë, thotë një zëdhënëse e KE-së
Zëdhënësja e Komisionit Evropian për çështje të zgjerimit, Ana Pisonero, përmes një postimi në rrejtin social Twitter, tha se rrëzimi i qeverisë e shpie Kosovën në një situatë të vështirë politike në kohën e përballjes ...
Radio Evropa e Lire | 26-Mar-2020 12:18
Zëdhënësja e Komisionit Evropian për çështje të zgjerimit, Ana Pisonero, përmes një postimi në rrejtin social Twitter, tha se rrëzimi i qeverisë e shpie Kosovën në një situatë të vështirë politike në kohën e përballjes ...

BE: Qeveria u rrëzua në kohë të vështirë, të veprohet me maturi
Pas rrëzimit të Qeverisë ka reaguar Zëdhënësja e Komisionit Evropian, Ana Pisonero, e cila ka konsuderuar se ky hap ndodhi në një kohë të vështirë kur vendi po përballet me pandeminë COVID-19. Ajo ka thënë se votimi ...
Zeri | 26-Mar-2020 12:18
Pas rrëzimit të Qeverisë ka reaguar Zëdhënësja e Komisionit Evropian, Ana Pisonero, e cila ka konsuderuar se ky hap ndodhi në një kohë të vështirë kur vendi po përballet me pandeminë COVID-19. Ajo ka thënë se votimi ...

BBC: Koronavirusi ndihmoi rrëzimin e qeverisë së Kosovës
Qeveria e Kosovës është shembur pasi një votim mosbesimi te kryeministri Albin Kurti e cila u mbështet nga një shumicë e deputetëve, shkruan BBC News. Votimi u soll nga një partner i ri i koalicionit i zemëruar nga ...
AlbInfo | 26-Mar-2020 09:15
Qeveria e Kosovës është shembur pasi një votim mosbesimi te kryeministri Albin Kurti e cila u mbështet nga një shumicë e deputetëve, shkruan BBC News. Votimi u soll nga një partner i ri i koalicionit i zemëruar nga ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved