ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 13:15

Rikthehet në Tiranë ish-kryeprokurorja Arta Marku, do drejtojë hetuesinë. Ja vendimet e KLP

Rikthehet në Tiranë ish-kryeprokurorja Arta Marku, do drejtojë hetuesinë. Ja vendimet e KLP
Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka marrë 7 vendime gjatë mbledhjes së sotme, ku ka emëruar edhe hetues të rinj. Mësohet se ka njoftuar përfundimin e mandatit për anëtarin e KLP-së, Arben Dollapaj. Ndërsa është përcaktuar ...
GazetaTema | 26-Mar-2020 15:48
Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka marrë 7 vendime gjatë mbledhjes së sotme, ku ka emëruar edhe hetues të rinj. Mësohet se ka njoftuar përfundimin e mandatit për anëtarin e KLP-së, Arben Dollapaj. Ndërsa është përcaktuar ...

KLP zyrtarizon shkarkimin e njërit prej anëtarëve të saj, i jep detyrën e re Arta Markut
Këshilli i Lartë i Prokurorisë (KLP) ka njoftuar se ka miratuar shtatë projekt-akte, përkatësisht, gjashtë caktime të përkohshme dhe një vendim për mbarimin e mandatit si anëtar i Këshillit të Lartë të Prokurorisë për ...
Telegraf | 26-Mar-2020 15:14
Këshilli i Lartë i Prokurorisë (KLP) ka njoftuar se ka miratuar shtatë projekt-akte, përkatësisht, gjashtë caktime të përkohshme dhe një vendim për mbarimin e mandatit si anëtar i Këshillit të Lartë të Prokurorisë për ...

KLP zbardh shtatë vendimet e reja. Përfundon mandati i anëtarit të Këshillit, 6 prokurorë me funksione të reja
Këshilli i Lartë i Prokurorisë në bazë të vendimit të qeverisë për të zbatuar masat mbi përhapjen e COVID-19 ka miratuar me anë të vendimeve qarkulluese shtatë projekt-akte. Këto vendime përfshijnë 6 caktime të ...
ScanTv | 26-Mar-2020 15:32
Këshilli i Lartë i Prokurorisë në bazë të vendimit të qeverisë për të zbatuar masat mbi përhapjen e COVID-19 ka miratuar me anë të vendimeve qarkulluese shtatë projekt-akte. Këto vendime përfshijnë 6 caktime të ...

KLP miraton drejtuesit e përkohshëm të disa prokurorive
Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka miratuar me anë të vendimeve qarkulluese shtatë projekt-akte në mbledhjen e tij, përkatësisht gjashtë caktime të përkohëshme dhe nje vendim për mbarimin e mandatit si anëtar i Këshillit ...
Lapsi | 26-Mar-2020 14:57
Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka miratuar me anë të vendimeve qarkulluese shtatë projekt-akte në mbledhjen e tij, përkatësisht gjashtë caktime të përkohëshme dhe nje vendim për mbarimin e mandatit si anëtar i Këshillit ...

KLP cakton drejtuesit e përkohshëm të disa prokurorive, mësohet pozicioni për Arta Markun
Në kuadër të udhëzimeve të qeverisë shqiptare për zbatimin e masave për parandalimin e përhapjes së pandemisë të shkaktuar nga virusit Covid 19 në vendin tonë, Këshilli i Lartë i Prokurorisë njofton se ka miratuar me ...
Top Channel | 26-Mar-2020 14:48
Në kuadër të udhëzimeve të qeverisë shqiptare për zbatimin e masave për parandalimin e përhapjes së pandemisë të shkaktuar nga virusit Covid 19 në vendin tonë, Këshilli i Lartë i Prokurorisë njofton se ka miratuar me ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved