ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/04/2020 12:00

RMV, filloi pagesa e pensioneve të muajit mars

RMV, filloi pagesa e pensioneve të muajit mars
Pagesa e pensioneve për muajin mars ka filluar të realizohet në grupe prej ditës së djeshme. Të parët, nga pesë grupet, marrin personat me pensione më të vogla, njofton SDK , transmeton Portalb.mk Zëvendëskryeministra ...
Portalb | 26-Mar-2020 12:29
Pagesa e pensioneve për muajin mars ka filluar të realizohet në grupe prej ditës së djeshme. Të parët, nga pesë grupet, marrin personat me pensione më të vogla, njofton SDK , transmeton Portalb.mk Zëvendëskryeministra ...

RMV, DAP vazhdoi afatin për TVSH-04
Drejtoria për të Ardhura Publike i njofton obliguesit tatimorë dhe kontabilistët se afati për parashtrim të formularit TVSH-04 për periudhën tatimore prej 1 deri më 29 shkurt të këtij viti vazhdohet deri në mars të ...
Portalb | 24-Mar-2020 16:43
Drejtoria për të Ardhura Publike i njofton obliguesit tatimorë dhe kontabilistët se afati për parashtrim të formularit TVSH-04 për periudhën tatimore prej 1 deri më 29 shkurt të këtij viti vazhdohet deri në mars të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved