ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 21:05

Pele: Ronaldo është më i mirë se Messi

Pele: Ronaldo është më i mirë se Messi
Ronaldo dhe Messi vazhdojnë të kenë fjalën kryesore për sa i përket shkëlqimit individual, madje ndërsa afrohen në fazat e fundit të karrierës së tyre përkatëse, me të parin i cili luan me Juventusin kurse i dyti ...
Lajminet | 25-Mar-2020 16:28
Ronaldo dhe Messi vazhdojnë të kenë fjalën kryesore për sa i përket shkëlqimit individual, madje ndërsa afrohen në fazat e fundit të karrierës së tyre përkatëse, me të parin i cili luan me Juventusin kurse i dyti ...

Lionel Messi apo Cristiano Ronaldo? Pele zgjedh se cili është më I miri në botë
Pavarësisht pandemisë dhe alarmit botëror për Coronvirus, rivaliteti i përjetëshëm mes Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo nuk është shuar. Për të kthyer edhe një herë debatin se cili prej tyre është më i miri ka menduar ...
Lexo | 25-Mar-2020 15:11
Pavarësisht pandemisë dhe alarmit botëror për Coronvirus, rivaliteti i përjetëshëm mes Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo nuk është shuar. Për të kthyer edhe një herë debatin se cili prej tyre është më i miri ka menduar ...

Pele: Ronaldo është lojtari më i mirë në botë, unë më i miri në histori
Legjenda braziliane, Pele ka thënë se Cristiano Ronaldo është lojtari më i mirë në botë, dhe se ai është lojtari më i madh në histori. Ish-sulmuesi i madh ka dhënë një intervistë në kanalin YouTube Pilhado dhe u pyet se ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 08:42
Legjenda braziliane, Pele ka thënë se Cristiano Ronaldo është lojtari më i mirë në botë, dhe se ai është lojtari më i madh në histori. Ish-sulmuesi i madh ka dhënë një intervistë në kanalin YouTube Pilhado dhe u pyet se ...

Pele: Ja pse Ronaldo është më i mirë sesa Messi
Ish-futbollisti legjendar, Pele, ka insistuar se futbollisti më i mirë në botë aktualisht është Cristiano Ronaldo, pasi që beson se ai ka qenë në formë më konsistente sesa Lionel Messi. Megjithatë, Pele ka insistuar se ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 11:34
Ish-futbollisti legjendar, Pele, ka insistuar se futbollisti më i mirë në botë aktualisht është Cristiano Ronaldo, pasi që beson se ai ka qenë në formë më konsistente sesa Lionel Messi. Megjithatë, Pele ka insistuar se ...

Pele zbulon arsyen pse Ronaldo është më i mirë se Messi
Pele ka një përgjigje të sigurtë sa i përket pyetjes se kush është futbollisti më i mirë në botë. Braziliani ka dhënë mendimin e tij se kush është më i miri në botë për kanalin YouTube Cana Pilhado. “Më i miri në botë ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 09:46
Pele ka një përgjigje të sigurtë sa i përket pyetjes se kush është futbollisti më i mirë në botë. Braziliani ka dhënë mendimin e tij se kush është më i miri në botë për kanalin YouTube Cana Pilhado. “Më i miri në botë ...

'Bomba' e ditës: Ronaldo kërkon largimin nga Juventusi, mësohet destinacioni i tij i ri
A po i vjen fundi kohës së super-yliit portugez, Cristiano Ronaldo te Juventusi pas dy vitesh? Ronaldo u transferua te kampioni i Serie A, Juventus nga Real Madridi në verën e vitit 2018, shkruan Zëri.info. Por, ...
Zeri | 25-Mar-2020 09:27
A po i vjen fundi kohës së super-yliit portugez, Cristiano Ronaldo te Juventusi pas dy vitesh? Ronaldo u transferua te kampioni i Serie A, Juventus nga Real Madridi në verën e vitit 2018, shkruan Zëri.info. Por, ...

Pele: Ronaldo është lojtari më i mirë në botë, unë më i miri në histori
Legjenda braziliane, Pele ka thënë se Cristiano Ronaldo është lojtari më i mirë në botë, dhe se ai është lojtari më i madh në histori. Ish-sulmuesi i madh ka dhënë një intervistë në kanalin YouTube Pilhado dhe u pyet se ...
E Dua Sportin | 25-Mar-2020 09:00
Legjenda braziliane, Pele ka thënë se Cristiano Ronaldo është lojtari më i mirë në botë, dhe se ai është lojtari më i madh në histori. Ish-sulmuesi i madh ka dhënë një intervistë në kanalin YouTube Pilhado dhe u pyet se ...

Ronaldo duke marrë rreze të diellit, ish-presidenti i Juves kritikon ashpër portugezin
Ish-presidenti i Juventusit, Giovanni Cobolli Gigli ka kritikuar Cristiano Ronaldon në lidhje me largimin e tij drejt Portugalisë në kohën e koronavirusit, transmeton zeri.info Gigli e kritikon ashpër Ronaldon, duke ...
Zeri | 24-Mar-2020 23:08
Ish-presidenti i Juventusit, Giovanni Cobolli Gigli ka kritikuar Cristiano Ronaldon në lidhje me largimin e tij drejt Portugalisë në kohën e koronavirusit, transmeton zeri.info Gigli e kritikon ashpër Ronaldon, duke ...

Pele: Ronaldo më i miri në botë, unë më i miri në histori
Legjenda braziliane Pele thotë se Cristiano Ronaldo është lojtari më i mirë në botë, ndërsa veten e ka vlerësuar si lojtarin më të mirë në histori të futbollit. Ish-sulmuesi i Brazilit foli në një intervistë për kanalin ...
TetovaSot | 24-Mar-2020 21:59
Legjenda braziliane Pele thotë se Cristiano Ronaldo është lojtari më i mirë në botë, ndërsa veten e ka vlerësuar si lojtarin më të mirë në histori të futbollit. Ish-sulmuesi i Brazilit foli në një intervistë për kanalin ...

LAJMI I FUNDIT: Atalanta njofton se Sportiello është infektuar me koronavirus
Legjenda braziliane, Pele thotë se Cristiano Ronaldo është lojtari më i mirë në botë, dhe se ai është lojtari më i madh në histori. Në një intervistë për Pilhado, legjenda braziliane theksoi se Ronaldo është lojtari më ...
GazetaBlic | 24-Mar-2020 20:09
Legjenda braziliane, Pele thotë se Cristiano Ronaldo është lojtari më i mirë në botë, dhe se ai është lojtari më i madh në histori. Në një intervistë për Pilhado, legjenda braziliane theksoi se Ronaldo është lojtari më ...

Pele: Ronaldo më i miri në botë, unë më i miri në histori Legjenda braziliane Pele thotë se Cristiano Ronaldo është lojtari më i mirë në botë, ndërsa veten e ka vlerësuar si lojtarin më të mirë në histori të futbollit. Ish-sulmuesi i...
Legjenda braziliane Pele thotë se Cristiano Ronaldo është lojtari më i mirë në botë, ndërsa veten e ka vlerësuar si lojtarin më të mirë në histori të futbollit. Ish-sulmuesi i Brazilit foli në një intervistë për kanalin ...
Kosova Sot | 24-Mar-2020 18:07
Legjenda braziliane Pele thotë se Cristiano Ronaldo është lojtari më i mirë në botë, ndërsa veten e ka vlerësuar si lojtarin më të mirë në histori të futbollit. Ish-sulmuesi i Brazilit foli në një intervistë për kanalin ...

Pele: Ronaldo më i miri në botë, unë më i miri në histori
Legjenda braziliane Pele thotë se Cristiano Ronaldo është lojtari më i mirë në botë, ndërsa veten e vlerëson si lojtarin më të mirë në histori të futbollit. Ish-sulmuesi i Brazilit foli në një intervistë për kanalin e ...
Gazeta Express | 24-Mar-2020 17:58
Legjenda braziliane Pele thotë se Cristiano Ronaldo është lojtari më i mirë në botë, ndërsa veten e vlerëson si lojtarin më të mirë në histori të futbollit. Ish-sulmuesi i Brazilit foli në një intervistë për kanalin e ...

Messi apo Ronaldo, Pele jep një argument për të preferuarin e tij
“Më i miri në botë sot është Cristiano Ronaldo”. Kështu është shprehur legjenda e futbollit botëror, Pele, në një intervistë të fundit. Braziliani e ka argumentuar mendimin e tij me finalizimin që CR7 ka, një gjë që ...
Politiko | 24-Mar-2020 17:55
“Më i miri në botë sot është Cristiano Ronaldo”. Kështu është shprehur legjenda e futbollit botëror, Pele, në një intervistë të fundit. Braziliani e ka argumentuar mendimin e tij me finalizimin që CR7 ka, një gjë që ...

Ronaldo apo Messi? Kjo është përgjigja e Peles
Legjenda braziliane e futbollit, Pele thotë se Cristiano Ronaldo është lojtari më i mirë në botë, transmeton zeri.info Braziliani gjithashtu shprehet se ai është më i miri i të gjitha kohërave. “Sot, lojtari më i mirë ...
Zeri | 24-Mar-2020 17:49
Legjenda braziliane e futbollit, Pele thotë se Cristiano Ronaldo është lojtari më i mirë në botë, transmeton zeri.info Braziliani gjithashtu shprehet se ai është më i miri i të gjitha kohërave. “Sot, lojtari më i mirë ...

Ronaldo tregon muskujt në një fotografi me familjen
Cristiano Ronaldo nuk e ka në plan ta ndalë aktivitetin fizik, përkundër se po qëndron i izoluar në shtëpinë e tij. Superylli i Juventusit e ka treguar fizikun e tij të njohur në një fotografi të përbashkët me të ...
EkonomiaOnline | 24-Mar-2020 17:45
Cristiano Ronaldo nuk e ka në plan ta ndalë aktivitetin fizik, përkundër se po qëndron i izoluar në shtëpinë e tij. Superylli i Juventusit e ka treguar fizikun e tij të njohur në një fotografi të përbashkët me të ...

Shënon gol dhe mundohet ta imitojë Ronaldon, lojtari bëhet qesharak me festimin e tij
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo konsiderohet si njëri prej futbollistëve më të mirë në histori të futbollit, transmeton zeri.info Reprezentuesi portugez ka fituar pesë herë “Topin e Artë” në karrierën e tij. Ai ...
Zeri | 24-Mar-2020 16:34
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo konsiderohet si njëri prej futbollistëve më të mirë në histori të futbollit, transmeton zeri.info Reprezentuesi portugez ka fituar pesë herë “Topin e Artë” në karrierën e tij. Ai ...

Ronaldo një “bishë” e vërtetë, tregon muskujt në Madeira
Cristiano Ronaldo është vetizoluar në vendlindjen e tij, Madeira, por nuk e ka lënë veten pas dore në këto kohë të vështira të pandemisë së Koronavirusit. “Ylli” i Juventusit, që fluturoi drejt Portugalisë në fillim të ...
SuperSport | 24-Mar-2020 15:52
Cristiano Ronaldo është vetizoluar në vendlindjen e tij, Madeira, por nuk e ka lënë veten pas dore në këto kohë të vështira të pandemisë së Koronavirusit. “Ylli” i Juventusit, që fluturoi drejt Portugalisë në fillim të ...

'Shpërthen' Cristiano Ronaldo, kështu duket ai nga karantina
Njëri prej futbollistëve më të mirë në botë, Cristiano Ronaldo është izoluar në Madeira. Në Madeira të Portugalisë, sulmuesi portugez po e kalon kohën me familjen e tij, shkruan Zëri.info. Portugezi qartë nuk duket po ...
Zeri | 24-Mar-2020 12:13
Njëri prej futbollistëve më të mirë në botë, Cristiano Ronaldo është izoluar në Madeira. Në Madeira të Portugalisë, sulmuesi portugez po e kalon kohën me familjen e tij, shkruan Zëri.info. Portugezi qartë nuk duket po ...

Ylli i MLS tregon pse mendon se Ronaldo është më i mirë sesa Messi Ylli i ri i ligës amerikane MLS, Alan Pulido, beson se ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo, është futbollisti më i mirë në botë, më i mirë edhe sesa Lionel Messi, pasi që ka punuar
Ylli i ri i ligës amerikane MLS, Alan Pulido, beson se ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo, është futbollisti më i mirë në botë, më i mirë edhe sesa Lionel Messi, pasi që ka punuar shumë për të arritur aty ku është ...
Kosova Sot | 24-Mar-2020 11:39
Ylli i ri i ligës amerikane MLS, Alan Pulido, beson se ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo, është futbollisti më i mirë në botë, më i mirë edhe sesa Lionel Messi, pasi që ka punuar shumë për të arritur aty ku është ...

Ylli i MLS tregon pse mendon se Ronaldo është më i mirë sesa Messi
Ylli i ri i ligës amerikane MLS, Alan Pulido, beson se ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo, është futbollisti më i mirë në botë, më i mirë edhe sesa Lionel Messi, pasi që ka punuar shumë për të arritur aty ku është ...
Gazeta Express | 24-Mar-2020 11:35
Ylli i ri i ligës amerikane MLS, Alan Pulido, beson se ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo, është futbollisti më i mirë në botë, më i mirë edhe sesa Lionel Messi, pasi që ka punuar shumë për të arritur aty ku është ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved