ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/04/2020 12:31

Pedro i vendosur të largohet nga Chelsea

Pedro i vendosur të largohet nga Chelsea
Pedro Rodriguez është i vendosur që të largohet nga Chelsea në afatin kalimtar veror. Sulmuesi spanjoll nuk është i lumtur me hapësirën në skuadër, andaj po kërkon një aventurë të re në verë. Pedro ka bërë të ditur se ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 21:34
Pedro Rodriguez është i vendosur që të largohet nga Chelsea në afatin kalimtar veror. Sulmuesi spanjoll nuk është i lumtur me hapësirën në skuadër, andaj po kërkon një aventurë të re në verë. Pedro ka bërë të ditur se ...

Antonio Conte e do me ngulm Nelson Semedon te Interi
Antonio Conte dëshiron që të përforcohet në repartin defanzive në afatin kalimtar veror. Trajneri italian ka arritur të rrit nivelin e Nerazzurëve në këtë edicion, mirëpo ka ende vend për të përmirësuar skuadrën. Interi ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 19:41
Antonio Conte dëshiron që të përforcohet në repartin defanzive në afatin kalimtar veror. Trajneri italian ka arritur të rrit nivelin e Nerazzurëve në këtë edicion, mirëpo ka ende vend për të përmirësuar skuadrën. Interi ...

Pedro konfirmon se do të largohet nga Chelsea
Sulmuesi i Chelsea, Pedro ka konfirmuar se do të largohet nga klubi kur kontrata e tij do të skadojë. 32 vjeçari u transferua për 21 milionë funte nga Barcelona te Chelsea në vitin 2015 dhe siç duket koha e tij te klubi ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 23:51
Sulmuesi i Chelsea, Pedro ka konfirmuar se do të largohet nga klubi kur kontrata e tij do të skadojë. 32 vjeçari u transferua për 21 milionë funte nga Barcelona te Chelsea në vitin 2015 dhe siç duket koha e tij te klubi ...

Pedro i vendosur të largohet nga Chelsea
Pedro Rodriguez është i vendosur që të largohet nga Chelsea në afatin kalimtar veror. Sulmuesi spanjoll nuk është i lumtur me hapësirën në skuadër, andaj po kërkon një aventurë të re në verë. Pedro ka bërë të ditur se ...
E Dua Sportin | 25-Mar-2020 23:00
Pedro Rodriguez është i vendosur që të largohet nga Chelsea në afatin kalimtar veror. Sulmuesi spanjoll nuk është i lumtur me hapësirën në skuadër, andaj po kërkon një aventurë të re në verë. Pedro ka bërë të ditur se ...

Antonio Conte e do me ngulm Nelson Semedon te Interi
Antonio Conte dëshiron që të përforcohet në repartin defanzive në afatin kalimtar veror. Trajneri italian ka arritur të rrit nivelin e Nerazzurëve në këtë edicion, mirëpo ka ende vend për të përmirësuar skuadrën. Interi ...
E Dua Sportin | 25-Mar-2020 21:00
Antonio Conte dëshiron që të përforcohet në repartin defanzive në afatin kalimtar veror. Trajneri italian ka arritur të rrit nivelin e Nerazzurëve në këtë edicion, mirëpo ka ende vend për të përmirësuar skuadrën. Interi ...

Në fushë me maska ??dhe doreza: Në këtë vend po luhet futboll, pavarësisht koronavirusit!
Pedro ka konfirmuar se ai do të largohet nga Chelsea kur skadon kontrata e tij këtë verë. 32-vjeçari do jetë lojtar i lirë gjatë verës, pasi kontrata e tij me Chelsean skadon me 30 qershor, përcjell GazetaBlic. “Unë jam ...
GazetaBlic | 25-Mar-2020 18:13
Pedro ka konfirmuar se ai do të largohet nga Chelsea kur skadon kontrata e tij këtë verë. 32-vjeçari do jetë lojtar i lirë gjatë verës, pasi kontrata e tij me Chelsean skadon me 30 qershor, përcjell GazetaBlic. “Unë jam ...

Barça arrin marrëveshje personale me Martinezin
Barça arrin marrëveshje personale me Martinezin Gjiganti katalunas e do me ngulm sulmuesin argjentinas, ndërsa tash i mbetet të merret vesh edhe me Interin Barcelona ka arritur marrëveshje në parim me sulmuesin e ...
Kosova Sot | 25-Mar-2020 17:03
Barça arrin marrëveshje personale me Martinezin Gjiganti katalunas e do me ngulm sulmuesin argjentinas, ndërsa tash i mbetet të merret vesh edhe me Interin Barcelona ka arritur marrëveshje në parim me sulmuesin e ...

Barça arrin marrëveshje personale me Martinezin
Gjiganti katalunas e do me ngulm sulmuesin argjentinas, ndërsa tash i mbetet të merret vesh edhe me Interin Barcelona ka arritur marrëveshje në parim me sulmuesin e Interit, Lautaro Martinez. Për këtë siguron e ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 16:56
Gjiganti katalunas e do me ngulm sulmuesin argjentinas, ndërsa tash i mbetet të merret vesh edhe me Interin Barcelona ka arritur marrëveshje në parim me sulmuesin e Interit, Lautaro Martinez. Për këtë siguron e ...

E konfirmon vet lojtari: Largohem nga Chelsea në fund të sezonit
Spanjolli, i cili erdhi te Blutë nga Barcelona, e sheh si kohë ideale për të provuar një aventurë të re. Kështu ka raportuar Cadena Ser, e cila ka konfirmuar se Pedro ka biseduar me drejtuesit e Chelseat për t’i kumtuar ...
Lajminet | 25-Mar-2020 16:16
Spanjolli, i cili erdhi te Blutë nga Barcelona, e sheh si kohë ideale për të provuar një aventurë të re. Kështu ka raportuar Cadena Ser, e cila ka konfirmuar se Pedro ka biseduar me drejtuesit e Chelseat për t’i kumtuar ...

Barcelona mund të vendosë pesë lojtarë në bisedimet për transferimin e Lautaros
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez është objektivi kryesor i Barcelonës në afatin e ardhshëm kalimtar. Blaugranët e kanë bërë tash e sa kohë sulmuesin argjentinas të Interit si objektivin e tyre të parë. Por, kur ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 13:18
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez është objektivi kryesor i Barcelonës në afatin e ardhshëm kalimtar. Blaugranët e kanë bërë tash e sa kohë sulmuesin argjentinas të Interit si objektivin e tyre të parë. Por, kur ...

Pedro do të largohet nga Chelsea në verë
Pedro Rodriguez ka pranuar se do të largohet nga Chelsea në verë. Por, ai thotë se është duke u përqëndruar momentalisht te përballimi i krizës së koronavirusit. Kontrata e Pedros 32-vjeçar me Chelsean skadon në qershor ...
Koha.net | 25-Mar-2020 16:10
Pedro Rodriguez ka pranuar se do të largohet nga Chelsea në verë. Por, ai thotë se është duke u përqëndruar momentalisht te përballimi i krizës së koronavirusit. Kontrata e Pedros 32-vjeçar me Chelsean skadon në qershor ...

Ylli i Chelsea e thotë publikisht: Në fund të sezonit do të largohem
Pedro nuk do të jetë futbollist i Chelseas pas përfundimit të këtij sezoni që aktualisht është ndërprerë. Ai ka thënë se nuk do të vazhdoj kontratën me skuadrën londineze. Spanjolli u bashkua me Blutë në vitin 2015 dhe ...
TetovaSot | 25-Mar-2020 16:08
Pedro nuk do të jetë futbollist i Chelseas pas përfundimit të këtij sezoni që aktualisht është ndërprerë. Ai ka thënë se nuk do të vazhdoj kontratën me skuadrën londineze. Spanjolli u bashkua me Blutë në vitin 2015 dhe ...

Ylli i Chelseas e konfirmon: Në fund të sezonit do të largohem
Pedro nuk do të jetë futbollist i Chelseas pas përfundimit të këtij sezoni që aktualisht është ndërprerë. Ai ka thënë se nuk do të vazhdoj kontratën me skuadrën londineze. Spanjolli u bashkua me Blutë në vitin 2015 dhe ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 15:34
Pedro nuk do të jetë futbollist i Chelseas pas përfundimit të këtij sezoni që aktualisht është ndërprerë. Ai ka thënë se nuk do të vazhdoj kontratën me skuadrën londineze. Spanjolli u bashkua me Blutë në vitin 2015 dhe ...

Barcelona mund të vendosë pesë lojtarë në bisedimet për transferimin e Lautaros
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez është objektivi kryesor i Barcelonës në afatin e ardhshëm kalimtar. Blaugranët e kanë bërë tash e sa kohë sulmuesin argjentinas të Interit si objektivin e tyre të parë. Por, kur ...
E Dua Sportin | 25-Mar-2020 15:01
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez është objektivi kryesor i Barcelonës në afatin e ardhshëm kalimtar. Blaugranët e kanë bërë tash e sa kohë sulmuesin argjentinas të Interit si objektivin e tyre të parë. Por, kur ...

Efekti koronavirus, FIFA mund ta zgjasë në 7 afatin e transferimeve
Obafemi Martins nuk ka ndërmend të varë këpucët në gozhdë. Edhe pse është një lojtar pa kontratë që prej vitit 2018, ish-sulmuesi i Interit është gati të rikthehet te skuadra kineze e Shanghai Shenhua. Sipas Titan ...
GazetaBlic | 25-Mar-2020 13:12
Obafemi Martins nuk ka ndërmend të varë këpucët në gozhdë. Edhe pse është një lojtar pa kontratë që prej vitit 2018, ish-sulmuesi i Interit është gati të rikthehet te skuadra kineze e Shanghai Shenhua. Sipas Titan ...

13:05 Barcelona ia ofron Interit pesë lojtarë në shkëmbim për Lautaron Barcelona është duke e bërë...
Barcelona është duke e bërë gati një ofertë për yllin e Interit, Lautaro Martinezin, gjatë afatit kalimtar të verës. Për t’i bindur zikaltrit t’ua shesin Martinezin, katalonasit ua kanë ofruar pesë lojtarë në shkëbim: ...
Kosova Sot | 25-Mar-2020 13:10
Barcelona është duke e bërë gati një ofertë për yllin e Interit, Lautaro Martinezin, gjatë afatit kalimtar të verës. Për t’i bindur zikaltrit t’ua shesin Martinezin, katalonasit ua kanë ofruar pesë lojtarë në shkëbim: ...

Barcelona ia ofron Interit pesë lojtarë në shkëmbim për Lautaron
Barcelona është duke e bërë gati një ofertë për yllin e Interit, Lautaro Martinezin, gjatë afatit kalimtar të verës. Për t’i bindur zikaltrit t’ua shesin Martinezin, katalonasit ua kanë ofruar pesë lojtarë në shkëbim: ...
Arbresh | 25-Mar-2020 13:09
Barcelona është duke e bërë gati një ofertë për yllin e Interit, Lautaro Martinezin, gjatë afatit kalimtar të verës. Për t’i bindur zikaltrit t’ua shesin Martinezin, katalonasit ua kanë ofruar pesë lojtarë në shkëbim: ...

Barcelona ia ofron Interit pesë lojtarë në shkëmbim për Lautaron
Barcelona është duke e bërë gati një ofertë për yllin e Interit, Lautaro Martinezin, gjatë afatit kalimtar të verës. Për t’i bindur zikaltrit t’ua shesin Martinezin, katalonasit ua kanë ofruar pesë lojtarë në shkëbim: ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 12:54
Barcelona është duke e bërë gati një ofertë për yllin e Interit, Lautaro Martinezin, gjatë afatit kalimtar të verës. Për t’i bindur zikaltrit t’ua shesin Martinezin, katalonasit ua kanë ofruar pesë lojtarë në shkëbim: ...

Barcelona mendon të shesë pesë lojtarë për të transferuar Martinezin
Barcelona po e shikon mundësinë që të përfshijë lojtarë në çdo marrëveshje për të transferuar sulmuesin argjentinas të Interit, Lautaro Martinez, shkruan “Corriere dello Sport”, transmeton Koha.net. Kampioni i Spanjës e ...
Koha.net | 25-Mar-2020 12:54
Barcelona po e shikon mundësinë që të përfshijë lojtarë në çdo marrëveshje për të transferuar sulmuesin argjentinas të Interit, Lautaro Martinez, shkruan “Corriere dello Sport”, transmeton Koha.net. Kampioni i Spanjës e ...

Higuain drejt largimit nga Juventusi, ky pritet të jetë zëvendësuesi i tij
Barcelona duket të ketë arritur marrëveshje me futbollistin e Interit, Lautaro Martinez. Sipas “Tuttosport”, katalunasit kanë arritur që ta bindin argjentinasin për një kalim eventual në “Camp Nou”, përcjell GazetaBlic ...
GazetaBlic | 25-Mar-2020 11:56
Barcelona duket të ketë arritur marrëveshje me futbollistin e Interit, Lautaro Martinez. Sipas “Tuttosport”, katalunasit kanë arritur që ta bindin argjentinasin për një kalim eventual në “Camp Nou”, përcjell GazetaBlic ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved