ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/04/2020 11:19

Horoskopi për ditën e enjte, 26 mars 2020

Horoskopi për ditën e enjte, 26 mars 2020
Dashi Është e nevojshme të vini rregull në marrëdhëniet aktuale. Në fakt, gjatë kësaj të enjte do të ndiheni të lodhur. Nëse do të kontrolloni disa dokumente të vjetra, mund të gjeni diçka të rëndësishme. Nuk ...
VizionPlus | 26-Mar-2020 08:28
Dashi Është e nevojshme të vini rregull në marrëdhëniet aktuale. Në fakt, gjatë kësaj të enjte do të ndiheni të lodhur. Nëse do të kontrolloni disa dokumente të vjetra, mund të gjeni diçka të rëndësishme. Nuk ...

Njerëzit janë mbështetur në dhi për t’i ndihmuar nga koronavirusi
Parashikimi i yjeve. Dashi Kur ngeceni, bëheni vërtet të ndërhyrës: e bëni atë çështje parimore dhe nuk ka asgjë apo askush që ju bën të ndryshoni mendim. Do gjeni një kompromis me ata që përpiqen t’ju këshillojnë për ...
GazetaBlic | 26-Mar-2020 09:49
Parashikimi i yjeve. Dashi Kur ngeceni, bëheni vërtet të ndërhyrës: e bëni atë çështje parimore dhe nuk ka asgjë apo askush që ju bën të ndryshoni mendim. Do gjeni një kompromis me ata që përpiqen t’ju këshillojnë për ...

“Ditë e mbushur me pasion dhe emicione”/ Horoskopi për ditën e sotme
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Dashi Ata qe janë ne çift nuk do kuptohen si duhet me partnerin dhe mosmarrëveshjet ne çift do jene te mëdha. Vetëm ne mbrëmje situata do përmirësohet paksa. Beqaret do kenë ...
Mapo | 26-Mar-2020 00:30
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Dashi Ata qe janë ne çift nuk do kuptohen si duhet me partnerin dhe mosmarrëveshjet ne çift do jene te mëdha. Vetëm ne mbrëmje situata do përmirësohet paksa. Beqaret do kenë ...

Shenjat e fatit, horoskopi per diten e sotme 26 mars 2020
Dashi Është e nevojshme të vini rregull në marrëdhëniet aktuale. Në fakt, gjatë kësaj të enjte do të ndiheni të lodhur. Nëse do të kontrolloni disa dokumente të vjetra, mund të gjeni diçka të rëndësishme. Nuk ...
Lajmi i Fundit | 26-Mar-2020 08:33
Dashi Është e nevojshme të vini rregull në marrëdhëniet aktuale. Në fakt, gjatë kësaj të enjte do të ndiheni të lodhur. Nëse do të kontrolloni disa dokumente të vjetra, mund të gjeni diçka të rëndësishme. Nuk ...

Horoskopi për ditën e enjte- 26 mars 2020
DASHI Gjate kësaj dite do kaloni me shume çaste romantike me partnerin tuaj dhe do ndiheni mjaft mire ne krahët e tij. Asgjë dhe askush nuk do mund t’ua prishe harmoninë edhe sikur te mundohet. Beqaret me shume gjase do ...
Bordo | 26-Mar-2020 08:22
DASHI Gjate kësaj dite do kaloni me shume çaste romantike me partnerin tuaj dhe do ndiheni mjaft mire ne krahët e tij. Asgjë dhe askush nuk do mund t’ua prishe harmoninë edhe sikur te mundohet. Beqaret me shume gjase do ...

Kjo është shenja që duhet ti kushtojë më shumë kohë partnerit
Dashi Niveli juaj i energjisë do të jetë i lartë. Shmangni shpenzimet e tepërta si për shembull blerje të cilat nuk janë menjëherë të nevojshme. Është e rëndësishme t’i kushtoni më shumë kohë partnerit/partneres suaj. ...
Lajminet | 26-Mar-2020 08:02
Dashi Niveli juaj i energjisë do të jetë i lartë. Shmangni shpenzimet e tepërta si për shembull blerje të cilat nuk janë menjëherë të nevojshme. Është e rëndësishme t’i kushtoni më shumë kohë partnerit/partneres suaj. ...

42-vjeçari preket nga koronavirusi, u ngjit shkallëve të njëjta me një të infektuar me sëmundjen
Dashi Sot do të ndiheni i vetmuar dhe i mbingarkuar. Kjo do të theksoje nevojën për te pasur pranë vetes partnerin tuaj. Por përgjegjësitë në punë nuk do t’jua lejojnë që ta përmbushni këtë dëshire. Demi Sot do të ...
GazetaBlic | 26-Mar-2020 06:59
Dashi Sot do të ndiheni i vetmuar dhe i mbingarkuar. Kjo do të theksoje nevojën për te pasur pranë vetes partnerin tuaj. Por përgjegjësitë në punë nuk do t’jua lejojnë që ta përmbushni këtë dëshire. Demi Sot do të ...

Horoskopi ditor, e enjte 26 mars 2020
Dashi Ata qe janë ne çift nuk do kuptohen si duhet me partnerin dhe mosmarrëveshjet ne çift do jene te mëdha. Vetëm ne mbrëmje situata do përmirësohet paksa. Beqaret do kenë mundësi për takime serioze dhe jo thjesht për ...
IliriaNews | 26-Mar-2020 01:27
Dashi Ata qe janë ne çift nuk do kuptohen si duhet me partnerin dhe mosmarrëveshjet ne çift do jene te mëdha. Vetëm ne mbrëmje situata do përmirësohet paksa. Beqaret do kenë mundësi për takime serioze dhe jo thjesht për ...

Horoskopi ditor, e enjte 26 mars 2020
Dashi Kjo do të jetë një ditë e mirë për dashurinë dhe emocionet, ku ekziston mundësia e rikuperimit pas një momenti jo shumë të favorshëm. Në punë, mund të merrni lajme të mira, veç mundohuni që të mbani situatën nën ...
Lexo | 25-Mar-2020 20:49
Dashi Kjo do të jetë një ditë e mirë për dashurinë dhe emocionet, ku ekziston mundësia e rikuperimit pas një momenti jo shumë të favorshëm. Në punë, mund të merrni lajme të mira, veç mundohuni që të mbani situatën nën ...

Horoskopi ditor, e enjte 26 mars 2020
Dashi Ata qe janë ne çift nuk do kuptohen si duhet me partnerin dhe mosmarrëveshjet ne çift do jene te mëdha. Vetëm ne mbrëmje situata do përmirësohet paksa. Beqaret do kenë mundësi për takime serioze dhe jo thjesht për ...
Portalb | 25-Mar-2020 12:22
Dashi Ata qe janë ne çift nuk do kuptohen si duhet me partnerin dhe mosmarrëveshjet ne çift do jene te mëdha. Vetëm ne mbrëmje situata do përmirësohet paksa. Beqaret do kenë mundësi për takime serioze dhe jo thjesht për ...

Horoskopi ditor, e mërkurë 25 mars 2020
Dashi Sot do ja kaloni aq mire ne krahët e atij qe keni ne krah saqë do ju duket sikur jeni ne ëndërr. Shume gjera kane për te ndryshuar për ju. Edhe beqaret do kenë një dite te veçante dhe te mbushur me surpriza. ...
Bordo | 25-Mar-2020 08:28
Dashi Sot do ja kaloni aq mire ne krahët e atij qe keni ne krah saqë do ju duket sikur jeni ne ëndërr. Shume gjera kane për te ndryshuar për ju. Edhe beqaret do kenë një dite te veçante dhe te mbushur me surpriza. ...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 25 mars 2020
Dashi Nesër do të keni të gjitha mundësitë për të rritur të ardhurat financiare. Kjo mund të vijë si pasojë e një projekti të huaj. Sa u përket marrëdhënieve personale duhet të kufizoheni nga bisedat intime, deklaratat ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 06:42
Dashi Nesër do të keni të gjitha mundësitë për të rritur të ardhurat financiare. Kjo mund të vijë si pasojë e një projekti të huaj. Sa u përket marrëdhënieve personale duhet të kufizoheni nga bisedat intime, deklaratat ...

Horoskopi për ditën e sotme, lexojeni shenjën tuaj
Dashi Disa persona të kësaj shenje do të jenë shumë të ashpër gjatë komunikimit me kolegët në punë. Ka gjasa që nga një grup miqsh që keni qenë më parë të ktheheni në armiq, pasi do të mësoni disa informacione të ...
Lajminet | 10-Dec-2018 08:16
Dashi Disa persona të kësaj shenje do të jenë shumë të ashpër gjatë komunikimit me kolegët në punë. Ka gjasa që nga një grup miqsh që keni qenë më parë të ktheheni në armiq, pasi do të mësoni disa informacione të ...

Horoskopi ditor, e mërkurë 25 mars 2020
Dashi Sot do ja kaloni aq mire ne krahët e atij qe keni ne krah saqë do ju duket sikur jeni ne ëndërr. Shume gjera kane për te ndryshuar për ju. Edhe beqaret do kenë një dite te veçante dhe te mbushur me surpriza. ...
IliriaNews | 24-Mar-2020 21:34
Dashi Sot do ja kaloni aq mire ne krahët e atij qe keni ne krah saqë do ju duket sikur jeni ne ëndërr. Shume gjera kane për te ndryshuar për ju. Edhe beqaret do kenë një dite te veçante dhe te mbushur me surpriza. ...

Horoskopi ditor, e mërkurë 25 mars 2020
Dashi Gjatë kësaj dite do të jeni mjaft të tensionuar. Në dashuri do të ketë vendosmëri. Ndërsa puna kërkon kujdes, sidomos sa i takon marrëveshjeve. Bëni mirë që të mendoni lidhur me atë që thoni. Demi Do të ketë një ...
Lexo | 24-Mar-2020 21:14
Dashi Gjatë kësaj dite do të jeni mjaft të tensionuar. Në dashuri do të ketë vendosmëri. Ndërsa puna kërkon kujdes, sidomos sa i takon marrëveshjeve. Bëni mirë që të mendoni lidhur me atë që thoni. Demi Do të ketë një ...

“Horoskopi javor 24 – 31 mars në kushte karantine”, ky është “parashikimi” me doza humori i Lutfi Dervishit për çdo shenjë
Nga Lutfi Dervishi* DASHI 21 mars -19 prill: Gjatë kësaj jave ëndrrat që ke do të plotësohen. Gjumin do ta bëni pa u shqetësuar dhe nuk keni arsye për të nxituar për të shkuar në punë. Beqarët do të takojnë të ...
GazetaTema | 24-Mar-2020 17:49
Nga Lutfi Dervishi* DASHI 21 mars -19 prill: Gjatë kësaj jave ëndrrat që ke do të plotësohen. Gjumin do ta bëni pa u shqetësuar dhe nuk keni arsye për të nxituar për të shkuar në punë. Beqarët do të takojnë të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved