ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/04/2020 12:31

Vdes në moshën 37 vjeç nga koronavirusi diplomati britanik

Vdes në moshën 37 vjeç nga koronavirusi diplomati britanik
Një diplomat britanik ka vdekur në Hungari, pasi është infektuar me koronavirus. Steven Dick, zëvendësambasador në Budapest, ka qenë 37 vjeç. Dick, i cili ka punuar disa vite në Kabul dhe Riad, ka marrë postin në ...
VizionPlus | 26-Mar-2020 06:23
Një diplomat britanik ka vdekur në Hungari, pasi është infektuar me koronavirus. Steven Dick, zëvendësambasador në Budapest, ka qenë 37 vjeç. Dick, i cili ka punuar disa vite në Kabul dhe Riad, ka marrë postin në ...

Erdogan beson se Turqia do ta ngadalësojë koronavirusin brenda 2-3 javësh
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se beson se vendi i tij do ta ngadalësojë ritmin e përhapjes së koronavirusit brenda dy ose tri javësh. Në një fjalim televiziv drejtuar kombit, Erdogan po ashtu shfaqi ...
VizionPlus | 26-Mar-2020 05:35
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se beson se vendi i tij do ta ngadalësojë ritmin e përhapjes së koronavirusit brenda dy ose tri javësh. Në një fjalim televiziv drejtuar kombit, Erdogan po ashtu shfaqi ...

Një diplomat britanik vdes pas diagnostikimit me Coronavirus
Një diplomat britanik ka vdekur në Hungari, pasi është infektuar me koronavirus. Steven Dick, zëvendësambasador në Budapest, ka qenë 37 vjeç. Dick, i cili ka punuar disa vite në Kabul dhe Riad, ka marrë postin në ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 08:22
Një diplomat britanik ka vdekur në Hungari, pasi është infektuar me koronavirus. Steven Dick, zëvendësambasador në Budapest, ka qenë 37 vjeç. Dick, i cili ka punuar disa vite në Kabul dhe Riad, ka marrë postin në ...

Diplomati i lartë britanik humb jetën nga Covid-19 në moshën 37-vjeçare
Një diplomat i lartë britanik i vendosur në Hungari ka humbur jetën pas infektimit me coronavirus, tha të mërkurën Zyra e Jashtme e Mbretërisë së Bashkuar. Steven Dick, 37 vjeç, ishte Zëvendës Shefi i Misionit për ...
Politiko | 26-Mar-2020 08:07
Një diplomat i lartë britanik i vendosur në Hungari ka humbur jetën pas infektimit me coronavirus, tha të mërkurën Zyra e Jashtme e Mbretërisë së Bashkuar. Steven Dick, 37 vjeç, ishte Zëvendës Shefi i Misionit për ...

Një diplomat britanik vdes pas diagnostikimit me koronavirus
Një diplomat britanik ka vdekur në Hungari, pasi është infektuar me koronavirus. Steven Dick, zëvendësambasador në Budapest, ka qenë 37 vjeç. Dick, i cili ka punuar disa vite në Kabul dhe Riad, ka marrë postin në ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 08:01
Një diplomat britanik ka vdekur në Hungari, pasi është infektuar me koronavirus. Steven Dick, zëvendësambasador në Budapest, ka qenë 37 vjeç. Dick, i cili ka punuar disa vite në Kabul dhe Riad, ka marrë postin në ...

Një diplomat britanik vdes pas diagnostikimit me koronavirus
Një diplomat britanik ka vdekur në Hungari, pasi është infektuar me koronavirus. Steven Dick, zëvendësambasador në Budapest, ka qenë 37 vjeç. Dick, i cili ka punuar disa vite në Kabul dhe Riad, ka marrë postin në ...
Medial | 26-Mar-2020 07:11
Një diplomat britanik ka vdekur në Hungari, pasi është infektuar me koronavirus. Steven Dick, zëvendësambasador në Budapest, ka qenë 37 vjeç. Dick, i cili ka punuar disa vite në Kabul dhe Riad, ka marrë postin në ...

Erdogan: Turqia do ta ngadalësojë koronavirusin brenda 2-3 javësh
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se beson se vendi i tij do ta ngadalësojë ritmin e përhapjes së koronavirusit brenda dy ose tri javësh. Në një fjalim televiziv drejtuar kombit, Erdogan po ashtu shfaqi ...
Shprehja | 26-Mar-2020 03:57
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se beson se vendi i tij do ta ngadalësojë ritmin e përhapjes së koronavirusit brenda dy ose tri javësh. Në një fjalim televiziv drejtuar kombit, Erdogan po ashtu shfaqi ...

Diplomati britanik në Budapest vdes nga koronavirusi
Steven Dick, zëvendësi i misionit në Ambasadën Britanike në Budapest ka vdekur pas infektimit me koronavirus, ka bërë të ditur të mërkuren Shërbimi i Jashtëm britanik. Diplomati 37-vjeçar ka vdekur në Hungari të marten, ...
AlbInfo | 25-Mar-2020 23:41
Steven Dick, zëvendësi i misionit në Ambasadën Britanike në Budapest ka vdekur pas infektimit me koronavirus, ka bërë të ditur të mërkuren Shërbimi i Jashtëm britanik. Diplomati 37-vjeçar ka vdekur në Hungari të marten, ...

Erdogan beson se Turqia do ta ngadalësojë koronavirusin brenda 2-3 javësh
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se beson se vendi i tij do ta ngadalësojë ritmin e përhapjes së koronavirusit brenda dy ose tri javësh. Në një fjalim televiziv drejtuar kombit, Erdogan po ashtu shfaqi ...
Medial | 25-Mar-2020 22:57
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se beson se vendi i tij do ta ngadalësojë ritmin e përhapjes së koronavirusit brenda dy ose tri javësh. Në një fjalim televiziv drejtuar kombit, Erdogan po ashtu shfaqi ...

Erdogan: Turqia do ta ngadalësojë koronavirusin brenda 2-3 javësh
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se beson se vendi i tij do ta ngadalësojë ritmin e përhapjes së koronavirusit brenda dy ose tri javësh. Në një fjalim televiziv drejtuar kombit, Erdogan po ashtu shfaqi ...
TetovaSot | 25-Mar-2020 21:29
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se beson se vendi i tij do ta ngadalësojë ritmin e përhapjes së koronavirusit brenda dy ose tri javësh. Në një fjalim televiziv drejtuar kombit, Erdogan po ashtu shfaqi ...

Zëvendësambasadori britanik në Hungari vdes nga coronavirusi
Zëvendësambasadori britanik në Budapest të Hungarisë, ka vdekur pas kontraktimit të coronavirusit. Steven Dick, 37-vjeç, vdiq dje pasi mori sëmundjen, transmeton ‘Guardian’. Ai u bë zëvendës shefi i misionit në ...
Shenja | 25-Mar-2020 21:06
Zëvendësambasadori britanik në Budapest të Hungarisë, ka vdekur pas kontraktimit të coronavirusit. Steven Dick, 37-vjeç, vdiq dje pasi mori sëmundjen, transmeton ‘Guardian’. Ai u bë zëvendës shefi i misionit në ...

Një diplomat britanik vdes pas diagnostikimit me koronavirus
Një diplomat britanik ka vdekur në Hungari, pasi është infektuar me koronavirus. Steven Dick, zëvendësambasador në Budapest, ka qenë 37 vjeç. Dick, i cili ka punuar disa vite në Kabul dhe Riad, ka marrë postin në ...
Radio Evropa e Lire | 25-Mar-2020 21:03
Një diplomat britanik ka vdekur në Hungari, pasi është infektuar me koronavirus. Steven Dick, zëvendësambasador në Budapest, ka qenë 37 vjeç. Dick, i cili ka punuar disa vite në Kabul dhe Riad, ka marrë postin në ...

Erdogan beson se Turqia do ta ngadalësojë koronavirusin brenda 2-3 javësh
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se beson se vendi i tij do ta ngadalësojë ritmin e përhapjes së koronavirusit brenda dy ose tri javësh. Në një fjalim televiziv drejtuar kombit, Erdogan po ashtu shfaqi ...
Radio Evropa e Lire | 25-Mar-2020 20:48
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se beson se vendi i tij do ta ngadalësojë ritmin e përhapjes së koronavirusit brenda dy ose tri javësh. Në një fjalim televiziv drejtuar kombit, Erdogan po ashtu shfaqi ...

Erdogan: Turqia do ta ngadalësojë koronavirusin brenda 2-3 javësh
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se beson se vendi i tij do ta ngadalësojë ritmin e përhapjes së koronavirusit brenda dy ose tri javësh. Në një fjalim televiziv drejtuar kombit, Erdogan po ashtu shfaqi ...
Alsat-M | 25-Mar-2020 20:42
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se beson se vendi i tij do ta ngadalësojë ritmin e përhapjes së koronavirusit brenda dy ose tri javësh. Në një fjalim televiziv drejtuar kombit, Erdogan po ashtu shfaqi ...

Diplomati britanik në Budapest vdes nga koronavirusi
Steven Dick, zëvendësi i misionit në Ambasadën Britanike në Budapest ka vdekur pas infektimit me koronavirus, ka bërë të ditur të mërkuren Shërbimi i Jashtëm britanik. Diplomati 37-vjeçar ka vdekur në Hungari të marten, ...
Koha.net | 25-Mar-2020 20:40
Steven Dick, zëvendësi i misionit në Ambasadën Britanike në Budapest ka vdekur pas infektimit me koronavirus, ka bërë të ditur të mërkuren Shërbimi i Jashtëm britanik. Diplomati 37-vjeçar ka vdekur në Hungari të marten, ...

Vdes diplomati britanik në Budapest, i infektuar me koronavirus
Budapest, 25 mars – Vdiq ish shefi i misionit në ambasadën britanike në Budapest Stiven Dik, i cili ishte infektuar me Kovid 19, kumtoi sot Forin ofis. Siç thuhet në kumtesë, diplomati 37 vjeçar ka vdekur dje në ...
Koha.mk | 25-Mar-2020 20:37
Budapest, 25 mars – Vdiq ish shefi i misionit në ambasadën britanike në Budapest Stiven Dik, i cili ishte infektuar me Kovid 19, kumtoi sot Forin ofis. Siç thuhet në kumtesë, diplomati 37 vjeçar ka vdekur dje në ...

Vdes nga koronavirusi diplomati britanik në Budapest
Një diplomat i lartë britanik ka vdekur pas kontraktimit të koronavirusit. Steven Dick, nënkryetar i misionit në ambasadën britanike në Budapest, ndërroi jetë të martën pasi testoi pozitivisht për sëmundjen COVID-19. ...
TetovaSot | 25-Mar-2020 20:20
Një diplomat i lartë britanik ka vdekur pas kontraktimit të koronavirusit. Steven Dick, nënkryetar i misionit në ambasadën britanike në Budapest, ndërroi jetë të martën pasi testoi pozitivisht për sëmundjen COVID-19. ...

Vdes nga koronavirusi diplomati britanik në Budapest
Një diplomat i lartë britanik ka vdekur pas kontraktimit të koronavirusit. Steven Dick, nënkryetar i misionit në ambasadën britanike në Budapest, ndërroi jetë të martën pasi testoi pozitivisht për sëmundjen COVID-19, ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 19:51
Një diplomat i lartë britanik ka vdekur pas kontraktimit të koronavirusit. Steven Dick, nënkryetar i misionit në ambasadën britanike në Budapest, ndërroi jetë të martën pasi testoi pozitivisht për sëmundjen COVID-19, ...

Diplomati britanik, vdes pasi kontraktoi Covid-19 në Hungari
Një diplomat britanik në Hungari ka vdekur në moshën 37 vjeçare pasi kontraktoi koronavirus. Zyra e Jashtme konfirmoi vdekjen e Steven Dick, zëvendës shefi i misionit në Ambasadën Britanike në Budapest, transmeton ...
Arbresh | 25-Mar-2020 19:48
Një diplomat britanik në Hungari ka vdekur në moshën 37 vjeçare pasi kontraktoi koronavirus. Zyra e Jashtme konfirmoi vdekjen e Steven Dick, zëvendës shefi i misionit në Ambasadën Britanike në Budapest, transmeton ...

Vdes nga koronavirusi diplomati i ambasadës britanike në Budapest
Një diplomat i lartë britanik ka vdekur pas kontraktimit të koronavirusit. Steven Dick, nënkryetar i misionit në ambasadën britanike në Budapest, ndërroi jetë të martën pasi testoi pozitivisht për sëmundjen COVID-19, ...
Klan Kosova | 25-Mar-2020 19:38
Një diplomat i lartë britanik ka vdekur pas kontraktimit të koronavirusit. Steven Dick, nënkryetar i misionit në ambasadën britanike në Budapest, ndërroi jetë të martën pasi testoi pozitivisht për sëmundjen COVID-19, ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved