ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/04/2020 10:57

Dy rastet e reja në Korçë/ Njëri një punonjës policie, tjetri një i moshuar

Dy rastet e reja në Korçë/ Njëri një punonjës policie, tjetri një i moshuar
Teksa harta e Covid-19 në Shqipëri vazhdon e zgjerohet, në Korçë u mësua se janë zbuluar dy raste të reja.
Top Channel | 25-Mar-2020 13:56
Teksa harta e Covid-19 në Shqipëri vazhdon e zgjerohet, në Korçë u mësua se janë zbuluar dy raste të reja.

146 të prekur, zv.ministrja e Shëndetësisë: Ishte e pritshme, kishim 100 mijë të ardhur nga Italia
Mira Rakacolli, zëvendësministre e Shëndetësisë, foli në A2 mbi situatën aktuale nga koronavirusi në vendin tonë, duke u shprehur se aktualisht janë konfirmuar 146 të prekur dhe për të kjo ishte një situatë e ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 14:58
Mira Rakacolli, zëvendësministre e Shëndetësisë, foli në A2 mbi situatën aktuale nga koronavirusi në vendin tonë, duke u shprehur se aktualisht janë konfirmuar 146 të prekur dhe për të kjo ishte një situatë e ...

Patriotët rrinë në shtëpi/ Flamurin kuqezi të mos e mbajmë vetëm në ditën e pavarësisë
Harta e të infektuarëve në Shqipëri po zgjerohet me shpejtësi, e po ashtu edhe numri. Shqipëria shënon numrin më të lartë të të prekurve dhe viktimave në rajon, edhe pse ishte e para që mori masa shtrënguese.
Top Channel | 25-Mar-2020 12:31
Harta e të infektuarëve në Shqipëri po zgjerohet me shpejtësi, e po ashtu edhe numri. Shqipëria shënon numrin më të lartë të të prekurve dhe viktimave në rajon, edhe pse ishte e para që mori masa shtrënguese.

“Kisha temperaturë 39.5”, Shefi i Urgjencës Kombëtare flet në Open pasi rezultoi pozitiv me Covid-19
Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Brataj me anë të një lidhje skype foli në Open në Top Channel ku tregoi për simptomat e para që iu shafqën atij.
Top Channel | 24-Mar-2020 23:43
Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Brataj me anë të një lidhje skype foli në Open në Top Channel ku tregoi për simptomat e para që iu shafqën atij.

Këshilloi qytetarët të merrnin Brufen, mjeku Brataj heq dorë nga ilaçi: S’e përdora, kishte shumë debate. Paracetamoli më qetësoi
Mjeku dhe njëkohësisht drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka rezultuar pozitiv për koronavirus. I ftuar në një lidhje me Skype në emisionin “Open” të Eni Vasilit, mjeku foli për simptomat që kishte pasur dhe ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 10:30
Mjeku dhe njëkohësisht drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka rezultuar pozitiv për koronavirus. I ftuar në një lidhje me Skype në emisionin “Open” të Eni Vasilit, mjeku foli për simptomat që kishte pasur dhe ...

Pozitiv me COVID-19/ “Dhimbje në çdo pjesë të trupit”, kreu i Urgjencës Kombëtare tregon gjendjen: Nisi me temperaturë të lartë e me kollë
Drejtori i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj ka dhënë detaje mbi gjendjen e tij shëndetësore pasi rezultoi se ishte pozitiv me COVID-19. Në një lidhje Skype për emisionin “Opinion”, Brataj, teksa ndodhet në shtëpi tha ...
BalkanWeb | 24-Mar-2020 22:38
Drejtori i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj ka dhënë detaje mbi gjendjen e tij shëndetësore pasi rezultoi se ishte pozitiv me COVID-19. Në një lidhje Skype për emisionin “Opinion”, Brataj, teksa ndodhet në shtëpi tha ...

COVID-19/ Meta: Do bëjmë çdo gjë për riatdhesimin e shqiptarëve, temë kryesore në Këshillin e Sigurisë Kombëtare
Presidenti Ilir Meta deklaroi se në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare do të flitet padyshim dhe për shqiptarët të bllokuar në vende të ndryshme të botës, për shkak të situatës së krijuar me COVID-19. Në një ...
BalkanWeb | 24-Mar-2020 21:20
Presidenti Ilir Meta deklaroi se në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare do të flitet padyshim dhe për shqiptarët të bllokuar në vende të ndryshme të botës, për shkak të situatës së krijuar me COVID-19. Në një ...

Një mjeke e Spitalit Infektiv e prekur nga COVID-19?!
Koronavirusi nuk ka kursyer as bluzat e bardha në Shqipëri. Dyshohet se një mjeke e Spitalit Infektiv është infektuar. Akoma nuk dihet gjendja e saj shëndetësore, por më shumë të dhëna do të japë Ministria e ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 09:04
Koronavirusi nuk ka kursyer as bluzat e bardha në Shqipëri. Dyshohet se një mjeke e Spitalit Infektiv është infektuar. Akoma nuk dihet gjendja e saj shëndetësore, por më shumë të dhëna do të japë Ministria e ...

Sot u konfirmua me koronavirus, “profecia” e Skënder Bratajt për veten dy javë më parë
Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj u konfirmua me koronavirus duke u bërë një ndër 123 shqiptarët që janë pozitivë. Nuk dihet ende se si u infektua Brataj, ndërsa dy javë më parë ai duket të ketë bërë edhe një ...
GazetaTema | 24-Mar-2020 20:12
Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj u konfirmua me koronavirus duke u bërë një ndër 123 shqiptarët që janë pozitivë. Nuk dihet ende se si u infektua Brataj, ndërsa dy javë më parë ai duket të ketë bërë edhe një ...

U infektua nga koronavirusi, reagon Drejtori i Urgjencës Kombëtare, mesazh të fortë për qytetarët: Bëhuni të padukshëm…
Skënder Brataj, Drejtori i Urgjencës Kombëtare ka rezultuar pozitiv me covid19. Ai së fundmi ka bërë reagimin e tij të parë që pas infektimit ku ka thënë se është në gjendje të mirë ndërsa aktualisht po kurohet në ...
Top Channel | 24-Mar-2020 19:47
Skënder Brataj, Drejtori i Urgjencës Kombëtare ka rezultuar pozitiv me covid19. Ai së fundmi ka bërë reagimin e tij të parë që pas infektimit ku ka thënë se është në gjendje të mirë ndërsa aktualisht po kurohet në ...

Meta: Do bëjmë çdo gjë për riatdhesimin e shqiptarëve, temë kryesore në Këshillin e Sigurisë Kombëtare
Intervista e Presidentit Meta për emisionin “PËRBALLË” të gazetarit Lufti Dervishi në “RTSH” Pyetje: Shqiptarët jashtë, domethënë vende si Gjermania dhe Kosova, një nga prioritetet që vendosën në ditët e para ishte ...
Telegraf | 24-Mar-2020 22:14
Intervista e Presidentit Meta për emisionin “PËRBALLË” të gazetarit Lufti Dervishi në “RTSH” Pyetje: Shqiptarët jashtë, domethënë vende si Gjermania dhe Kosova, një nga prioritetet që vendosën në ditët e para ishte ...

U infektua me Covid-19, reagon drejtori i Urgjencës Kombëtare
Reagon për herë të parë Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, i cili sot doli pozitiv në testin e Coronavirusit. Përmes një reagimi publik, Brataj shprehet se, gjendja e tij shëndetësore paraqitet më e mirë ...
Telegraf | 24-Mar-2020 20:26
Reagon për herë të parë Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, i cili sot doli pozitiv në testin e Coronavirusit. Përmes një reagimi publik, Brataj shprehet se, gjendja e tij shëndetësore paraqitet më e mirë ...

Meta tregon pse iu nënshtrua testit për koronavirusin: Secili që ka një dyshim duhet ta bëjë
Presidenti i Republikës Ilir Meta i ftuar në “Real Story” ka folur mbi eksperiencën personale në lidhje me koronavirusin dhe kontaktin që e detyroi të bënte testin. Teksa u ngacmua nga Balla për qetësinë që reflekton ...
Lajmi i Fundit | 25-Mar-2020 21:28
Presidenti i Republikës Ilir Meta i ftuar në “Real Story” ka folur mbi eksperiencën personale në lidhje me koronavirusin dhe kontaktin që e detyroi të bënte testin. Teksa u ngacmua nga Balla për qetësinë që reflekton ...

146 të prekur nga koronavirusi në Shqipëri, Rakacolli: Ishte e pritshme, 100 mijë persona u kthyen nga Italia
Mira Rakacolli, zëvendësministre e Shëndetësisë, foli në A2 mbi situatën aktuale nga koronavirusi në vendin tonë, duke u shprehur se aktualisht janë konfirmuar 146 të prekur dhe për të kjo ishte një situatë e ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 18:46
Mira Rakacolli, zëvendësministre e Shëndetësisë, foli në A2 mbi situatën aktuale nga koronavirusi në vendin tonë, duke u shprehur se aktualisht janë konfirmuar 146 të prekur dhe për të kjo ishte një situatë e ...

U infektua nga COVID-19, flet drejtori i Urgjencës: Në front mund të dëmtohesh, temperatura ime ka rënë
Ministrja e Shendetesise ka konfirmuar kete mesdite se Drejtori i Urgjences Kombetare, Skender Brataj eshte prekur nga koronavirusi. Me nje shenim ne faqen e saj ne Facebook, Manastirliu shkruan se “Dr. Skënder Brataj ...
GazetaTema | 24-Mar-2020 19:36
Ministrja e Shendetesise ka konfirmuar kete mesdite se Drejtori i Urgjences Kombetare, Skender Brataj eshte prekur nga koronavirusi. Me nje shenim ne faqen e saj ne Facebook, Manastirliu shkruan se “Dr. Skënder Brataj ...

Brataj reagon pasi doli pozitiv: Jam me temperaturë, qëndroni në shtëpi për të shmangur rrezikun
Drejtori i Urgjences Kombetare Skender Brataj ka reaguar në rrjetet sociale pas lajmit se ai kishte rezultuar pozitiv me Covid-19. Brataj ka sqaruar se është në gjendje të stabilizuar shëndetësore, dhe se duke qenë në ...
VizionPlus | 24-Mar-2020 19:57
Drejtori i Urgjences Kombetare Skender Brataj ka reaguar në rrjetet sociale pas lajmit se ai kishte rezultuar pozitiv me Covid-19. Brataj ka sqaruar se është në gjendje të stabilizuar shëndetësore, dhe se duke qenë në ...

U prek nga virusi/ A mund të ketë gazetarë të prekur pas intervistave me doktor Bratajn? Sqaron Rakacolli
Edhe gazetarët mund të konsiderohet si kontakte të ngushta me drejtorin e Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj i cili dje konfirmoi se ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Për këtë, zv.minisrtrja Mira Rakacolli sqaroi nësee ...
Politiko | 25-Mar-2020 13:38
Edhe gazetarët mund të konsiderohet si kontakte të ngushta me drejtorin e Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj i cili dje konfirmoi se ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Për këtë, zv.minisrtrja Mira Rakacolli sqaroi nësee ...

Rakacolli: Përveç kreut të Urgjencës Skënder Brataj, nuk ka asnjë mjekë të prekur te Infektivi!
Në Urgjencën e Infektivit, përveç drejtorit Skënder Brataj, nuk ka persona të tjerë të infektuar. Kështu bën të ditur zv.ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli. Ajo bën me dije se edhe gazetarët që do konsiderohen si ...
Lexo | 25-Mar-2020 13:19
Në Urgjencën e Infektivit, përveç drejtorit Skënder Brataj, nuk ka persona të tjerë të infektuar. Kështu bën të ditur zv.ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli. Ajo bën me dije se edhe gazetarët që do konsiderohen si ...

Manastirliu: Nuk e dimë ende si u infektua shefi i Urgjencës, gjendja e tij është…
Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu deklaroi se gjendja e kreut të Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, i cili u prek nga COVID-19, paraqitet e stabilizuar, ndërsa theksoi se po vijon hetimi epidemiologjik. Në ...
Lapsi | 24-Mar-2020 22:59
Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu deklaroi se gjendja e kreut të Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, i cili u prek nga COVID-19, paraqitet e stabilizuar, ndërsa theksoi se po vijon hetimi epidemiologjik. Në ...

Daljet publike te mjekut Brataj, a duhen te izolohen ata që kanë pasur kontakt fizike më të?!Nga Manastirliu…
Sot është njoftuar se Drejtori i Urgjencë Kombëtare, Skënder Brataj, është prekur nga koronavirusin Covid-19. Rezultati i analizës së tij ka dalë pozitiv. Aktualisht Brataj ndodhet në karantinë. Ministrja e ...
Standard | 25-Mar-2020 12:49
Sot është njoftuar se Drejtori i Urgjencë Kombëtare, Skënder Brataj, është prekur nga koronavirusin Covid-19. Rezultati i analizës së tij ka dalë pozitiv. Aktualisht Brataj ndodhet në karantinë. Ministrja e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved