ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 14:43

Meta: Udhëheqësit në Prishtinë duhet të mendojnë për një zgjidhje “Pro Kosovë”, dhe jo “anti-Kurti”

Meta: Udhëheqësit në Prishtinë duhet të mendojnë për një zgjidhje “Pro Kosovë”, dhe jo “anti-Kurti”
Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta gjatë një intervistë të dhënë mëngjesin e sotëm për emisionin “7 pa 5” në Vizion Plus u pyet edhe për situatën politike në Kosovë, veçanërisht pas mocionit të votuar dje në ...
BalkanWeb | 26-Mar-2020 10:04
Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta gjatë një intervistë të dhënë mëngjesin e sotëm për emisionin “7 pa 5” në Vizion Plus u pyet edhe për situatën politike në Kosovë, veçanërisht pas mocionit të votuar dje në ...

Meta: Qeveria ka marrë masat e duhura për të përballuar situatën
Presidenti Ilir Meta vlerësoi masat e marra nga qeveria për të përballuar situatën e koronavirusit në Shqipëri dhe për të parandaluar përhapjen e tij. Në një lidhje live në emisionin “7 pa 5”, kreu i shtetit tha se ...
VizionPlus | 26-Mar-2020 09:21
Presidenti Ilir Meta vlerësoi masat e marra nga qeveria për të përballuar situatën e koronavirusit në Shqipëri dhe për të parandaluar përhapjen e tij. Në një lidhje live në emisionin “7 pa 5”, kreu i shtetit tha se ...

Koronavirusi/ Presidenti Meta: Situata vijon të jetë nën kontroll
I ftuar në emisionin ‘Real Story’ në ‘News24’, Presidenti Ilir Meta deklaroi se situata në vendin tonë, ku janë shënuar 146 raste me COVID-19, për momentin vijon të jetë nën kontroll, ndërkohë që gjithçka varet se si do ...
Telegraf | 25-Mar-2020 21:58
I ftuar në emisionin ‘Real Story’ në ‘News24’, Presidenti Ilir Meta deklaroi se situata në vendin tonë, ku janë shënuar 146 raste me COVID-19, për momentin vijon të jetë nën kontroll, ndërkohë që gjithçka varet se si do ...

Mbledhja e Këshilli të Sigurisë Kombëtare/ Meta: Frymë bashkëpunuese. Falenderoj Ramën, Bashën dhe Ruçin
Presidenti Ilir Meta ka dalë me një mesazh publik pas mbledhjes së Këshillit të Sigurisë Kombëtare.
Top Channel | 25-Mar-2020 21:55
Presidenti Ilir Meta ka dalë me një mesazh publik pas mbledhjes së Këshillit të Sigurisë Kombëtare.

Masat ndaj koronavirusit/ Presidenti Meta: Paketa ekonomike e propozuar nga qeveria është tërësisht pozitive
Presidenti Ilir Meta, përmes një interviste online për “Euronews”, foli në lidhje me atë çfarë u diskutua në Këshillin e Sigurisë Kombëtare, sa i përket situatës së krijuar në vend nga koronavirusi. Meta u shpreh ...
Telegraf | 25-Mar-2020 21:28
Presidenti Ilir Meta, përmes një interviste online për “Euronews”, foli në lidhje me atë çfarë u diskutua në Këshillin e Sigurisë Kombëtare, sa i përket situatës së krijuar në vend nga koronavirusi. Meta u shpreh ...

Ironia, armiku “Corona” shuan sherret: Meta “njeh” legjitimitetin e parlamentit, Basha “përgënjeshtron” rënien e qeverisë së Ramës
Mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare kabërë që politikisht Meta të pranojë legjitimitetin e parlamentit të shpallur ilegjitim nga ai, e opozita gjithasht të pranojë se qeveria nuk ka rënë, ndërkohë që kauza e saj, ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 19:45
Mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare kabërë që politikisht Meta të pranojë legjitimitetin e parlamentit të shpallur ilegjitim nga ai, e opozita gjithasht të pranojë se qeveria nuk ka rënë, ndërkohë që kauza e saj, ...

COVID-19/ Xhaçka: 600 mijë familje dhe individë të përfshirë në programin e mbështetjes sociale
TIRANË, 25 mars /MEDIAL/- Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka, u shpreh sot se, në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare u diskutua për masat që po vijon të marrë Qeveria kundër përhapjes së virusit COVID-19 dhe ...
Medial | 25-Mar-2020 21:31
TIRANË, 25 mars /MEDIAL/- Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka, u shpreh sot se, në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare u diskutua për masat që po vijon të marrë Qeveria kundër përhapjes së virusit COVID-19 dhe ...

Këshilltari Henz shpjegon si Meta po mbron Kushtetutën dhe familjen me metodën online
Sot presidenti Meta ka mbushur faqet e portaleve me pamje nga jeta e tij në karantinë, duke shtuar këtu dhe pamjet e Monikës. Nga një vëzhgim i thjeshtë që bëri këshilltari Henz, i rezultoi se ndërsa Monika fliste për ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 19:31
Sot presidenti Meta ka mbushur faqet e portaleve me pamje nga jeta e tij në karantinë, duke shtuar këtu dhe pamjet e Monikës. Nga një vëzhgim i thjeshtë që bëri këshilltari Henz, i rezultoi se ndërsa Monika fliste për ...

Mbledhja e Këshillit të Sigurisë, Meta falënderon Ramën, Ruçin e Bashën: Në këtë frymë bashkëpunimi do e përballojmë me sukses situatën
Presidenti Ilir Meta vjen me një mesazh falënderues për krerët e shtetit si dhe liderin e opozitës, të cilët morën pjesë sot në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë, tryezë e cila u zhvillua online, në kuadër të masave ...
BalkanWeb | 25-Mar-2020 17:40
Presidenti Ilir Meta vjen me një mesazh falënderues për krerët e shtetit si dhe liderin e opozitës, të cilët morën pjesë sot në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë, tryezë e cila u zhvillua online, në kuadër të masave ...

Meta falenderon Ramën dhe Metën: Bashkë do ia dalim në këtë situatë
Pas mbledhjes së Këshillit të Sigurisë Kombetarë këtë të mërkurë, Presidenti Ilir Meta ka shpërndarë një mesazh publik për të gjithë qytetarët. Meta tha mes të tjerash se një nga temat kryesore të diskutimeve ishin edhe ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 18:05
Pas mbledhjes së Këshillit të Sigurisë Kombetarë këtë të mërkurë, Presidenti Ilir Meta ka shpërndarë një mesazh publik për të gjithë qytetarët. Meta tha mes të tjerash se një nga temat kryesore të diskutimeve ishin edhe ...

Mesazh publik i Presidentit Meta për mbledhjen e sotme të Keshillit të Sigurisë Kombëtare dhe një falenderim për z.Ruci, z.Rama dhe z.Basha
Presidenti Ilir Meta ka falënderuar sot kryeministrin Edi Rama dhe kreun e PD-së, Lulzim Basha për marrjen pjesë në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, ku u diskutua për masat e marra për emergjencën e ...
Telegraf | 25-Mar-2020 18:04
Presidenti Ilir Meta ka falënderuar sot kryeministrin Edi Rama dhe kreun e PD-së, Lulzim Basha për marrjen pjesë në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, ku u diskutua për masat e marra për emergjencën e ...

Zbardhen detaje nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, ja çfarë njofton Presidenca
Nën drejtimin e Presidentit Ilir Meta u zhvillua sot mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, nëpërmjet një video-konference, ku morën pjesë Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, Kryeministri Edi Rama, ministrat ...
Top Channel | 25-Mar-2020 16:27
Nën drejtimin e Presidentit Ilir Meta u zhvillua sot mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, nëpërmjet një video-konference, ku morën pjesë Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, Kryeministri Edi Rama, ministrat ...

Meta mbledh Këshillin e Sigurisë, zbardh çështjet e diskutuara me Ramën e Bashën
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, mblodhi këtë të mërkurë Këshillin e Sigurisë Kombëtare, e cila u zhvillua online dhe zgjati për rreth tre orë. Në fokus të tryezës ishte gjendja që po kalon vendi ynë për shkak të ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 18:21
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, mblodhi këtë të mërkurë Këshillin e Sigurisë Kombëtare, e cila u zhvillua online dhe zgjati për rreth tre orë. Në fokus të tryezës ishte gjendja që po kalon vendi ynë për shkak të ...

IRONIA/ Armiku “Corona”: Meta “njeh” legjitimitetin e parlamentit, Basha “përgënjeshtron” rënien e qeverisë
Mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare kabërë që politikisht Meta të pranojë legjitimitetin e parlamentit të shpallur ilegjitim nga ai, e opozita gjithasht të pranojë se qeveria nuk ka rënë, ndërkohë që kauza e saj, ...
Tesheshi | 25-Mar-2020 19:18
Mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare kabërë që politikisht Meta të pranojë legjitimitetin e parlamentit të shpallur ilegjitim nga ai, e opozita gjithasht të pranojë se qeveria nuk ka rënë, ndërkohë që kauza e saj, ...

Zbardhet takimi/ Nga masat e marra kundër COVID-19 tek përballimi i situatës ekonomike, çfarë diskutuan Meta-Rama-Basha në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë
Nën drejtimin e Presidentit të Republikës, Ilir Meta u zhvillua sot mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, nëpërmjet një video-konference, ku kryefjalë e tryezën së zhvilluar online ishte situata që po kalon vendi ...
BalkanWeb | 25-Mar-2020 15:50
Nën drejtimin e Presidentit të Republikës, Ilir Meta u zhvillua sot mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, nëpërmjet një video-konference, ku kryefjalë e tryezën së zhvilluar online ishte situata që po kalon vendi ...

Mbledhja online e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, këto janë kërkesat e Bashës
Mesditën e kësaj të mërkure u mblodh Këshilli i Sigurisë Kombëtare nën drejtimin e presidentit Ilir Meta.
Top Channel | 25-Mar-2020 15:50
Mesditën e kësaj të mërkure u mblodh Këshilli i Sigurisë Kombëtare nën drejtimin e presidentit Ilir Meta.

DETAJET/ Këshilli i Sigurisë për koronavirusin, Meta: Ja për çfarë diskutuam me Ramën, Bashën dhe ministrat përgjegjës
Presidenca ka zbardhur detaje nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, e cila u mbajt nëpërmjet një video-konference, dhe ku morën pjesë Presidenti Ilir Meta, Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, Kryeministri Edi ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 16:01
Presidenca ka zbardhur detaje nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, e cila u mbajt nëpërmjet një video-konference, dhe ku morën pjesë Presidenti Ilir Meta, Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, Kryeministri Edi ...

Meta mbledh 3 orë Këshillin e Sigurisë, zbardh çështjet e diskutuara me Ramën e Bashën
Presidenti Ilir Meta mblodhi këtë të mërkurë Këshillin e Sigurisë Kombëtare, e cila u zhvillua online dhe zgjati për rreth tre orë. Në fokus të tryezës ishte gjendja që po kalon vendi ynë për shkak të pandemisë së ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 16:51
Presidenti Ilir Meta mblodhi këtë të mërkurë Këshillin e Sigurisë Kombëtare, e cila u zhvillua online dhe zgjati për rreth tre orë. Në fokus të tryezës ishte gjendja që po kalon vendi ynë për shkak të pandemisë së ...

Këshilli i Sigurisë Kombëtare, Presidenca: unitet në luftë me Corona-n
Presidenca përcolli mesazhin e një fryme uniteti që ka përshkuar mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, ku veç krerëve të lartë të shtetit, pra bashkë me vetë Presidentin Meta, ka qenë dhe kreu i opozitësn Basha. ...
Tesheshi | 25-Mar-2020 19:18
Presidenca përcolli mesazhin e një fryme uniteti që ka përshkuar mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, ku veç krerëve të lartë të shtetit, pra bashkë me vetë Presidentin Meta, ka qenë dhe kreu i opozitësn Basha. ...

Top Channel mëson detajet çfarë po diskutohet në Këshillin e Sigurisë Kombëtare
Ka nisur mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare nën drejtimin e presidentit Ilir Meta.
Top Channel | 25-Mar-2020 12:10
Ka nisur mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare nën drejtimin e presidentit Ilir Meta.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved