ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 12:23

Materialet mbrojtëse nga Turqia, Rama: Erdogani na bëri nder të madh!

Materialet mbrojtëse nga Turqia, Rama: Erdogani na bëri nder të madh!
Në mbledhjen online ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu u shpreh se pas transportit nga Turqia, pajisjet mbrojtëse për pacientët dhe mjekët janë shpërndarë, ndërsa stoku është i konsiderueshëm.
Top Channel | 26-Mar-2020 08:24
Në mbledhjen online ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu u shpreh se pas transportit nga Turqia, pajisjet mbrojtëse për pacientët dhe mjekët janë shpërndarë, ndërsa stoku është i konsiderueshëm.

Manastirliu: Kemi rritur numrin e testimeve për të ndërprerë zinxhirin e infeksionit
Gjatë videokonfererencës së ministrave, të drejtuar nga Kryeministri Edi Rama, ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka deklaruar se është rritur numri i testeve për të dyshuarit me ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 21:46
Gjatë videokonfererencës së ministrave, të drejtuar nga Kryeministri Edi Rama, ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka deklaruar se është rritur numri i testeve për të dyshuarit me ...

Rama- Manastirliut: Të kemi borxh orët e gjumit, je ilaçi ynë
Kryeministri Edi Rama nuk i ka kursyer komplimentet për ministren e Shëndetësisë Ogerta Manastirliun. gjatë një videoje-live që zhvilloi me ministrat. Pjesë nga biseda Rama: Është ëmbëlsira për në fund, por ne kemi ...
Telegraf | 25-Mar-2020 19:04
Kryeministri Edi Rama nuk i ka kursyer komplimentet për ministren e Shëndetësisë Ogerta Manastirliun. gjatë një videoje-live që zhvilloi me ministrat. Pjesë nga biseda Rama: Është ëmbëlsira për në fund, por ne kemi ...

Vijnë 50 mijë mjete mbrojtëse për stafet mjekësore/ Rama: I blemë, Turqia na ndihmoi me transportin
Në mbledhjen online që kryeministri Rama zhvilloi me tre anëtarë të kabinetit, Ministrat Manastirliu, Xhacka, Lleshaj, Ahmetaj dhe Denaj, u konfirmua mbërritja e një sasie prej 50 mijë mjetesh të mbrojtjes personale për ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 18:49
Në mbledhjen online që kryeministri Rama zhvilloi me tre anëtarë të kabinetit, Ministrat Manastirliu, Xhacka, Lleshaj, Ahmetaj dhe Denaj, u konfirmua mbërritja e një sasie prej 50 mijë mjetesh të mbrojtjes personale për ...

Manastirliu ‘parashikon’: Jemi në javën e tretë, kurba e të prekurve me koronavirus do të rritet
“Jemi në javën e tretë, kurba do të rritet. Masat që kemi ndërmarrë do të vlerësohen ndoshta jo këtë javë, por rreth datës 30.”. Kështu e hapi deklaratën ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu gjatë një raportimi, ...
Lajmi i Fundit | 25-Mar-2020 18:55
“Jemi në javën e tretë, kurba do të rritet. Masat që kemi ndërmarrë do të vlerësohen ndoshta jo këtë javë, por rreth datës 30.”. Kështu e hapi deklaratën ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu gjatë një raportimi, ...

Manastirliu: Kemi rritur numrin e testimeve për të ndërprerë zinxhirin e infeksionit
Po plotësojmë rekomandimet e OBSh për testimin e rasteve të dyshuara. Testimi masiv nuk përjashton riskun e qytetarëve 10 Mars- Gjatë videokonfererencës së ministrave, të drejtuar nga Kryeministri Edi Rama, ministrja e ...
Lexo | 25-Mar-2020 18:44
Po plotësojmë rekomandimet e OBSh për testimin e rasteve të dyshuara. Testimi masiv nuk përjashton riskun e qytetarëve 10 Mars- Gjatë videokonfererencës së ministrave, të drejtuar nga Kryeministri Edi Rama, ministrja e ...

Manastirliu: Mbërrijnë 50 mijë elemtë të mbrojtes personale për personelin shëndetësor
Finalizohet pjesa e parë e financimit shtesë të qeverisë për mjetet e mbrojtjes personale, qeveria turke lehtësoi kanalin e transportit Tiranë, 25 Mars – Sot ka mbërritur një sasi prej 50 mijë mjetesh të mbrojtjes ...
Lexo | 25-Mar-2020 18:44
Finalizohet pjesa e parë e financimit shtesë të qeverisë për mjetet e mbrojtjes personale, qeveria turke lehtësoi kanalin e transportit Tiranë, 25 Mars – Sot ka mbërritur një sasi prej 50 mijë mjetesh të mbrojtjes ...

COVID-19/ Manastirliu: Testojmë vetëm të dyshuarit. Rama: Erdogan na bëri nder të madh!
Qeveria është e vendosur të testojë vetëm personat me simptoma dhe kontaktet e afërta të tyre për koronavirus. Sipas ministres së Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, testimi i të dyshuarve “bëhet për të shkëputur zinxhirin ...
Politiko | 25-Mar-2020 18:34
Qeveria është e vendosur të testojë vetëm personat me simptoma dhe kontaktet e afërta të tyre për koronavirus. Sipas ministres së Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, testimi i të dyshuarve “bëhet për të shkëputur zinxhirin ...

“Ëmbëlsira për në fund”, Rama ‘përkëdhel’ Manastirliun në sy të ministrave: Të kemi borxh orët e gjumit, je ilaçi ynë
Kryeministri Edi Rama nuk i ka kursyer komplimentet për ministren e Shëndetësisë Ogerta Manastirliun. gjatë një videoje-live që zhvilloi me ministrat, Rama e quajti ëmbëlsië Manastirliun, teksa e pyeti për materialet ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 18:21
Kryeministri Edi Rama nuk i ka kursyer komplimentet për ministren e Shëndetësisë Ogerta Manastirliun. gjatë një videoje-live që zhvilloi me ministrat, Rama e quajti ëmbëlsië Manastirliun, teksa e pyeti për materialet ...

“Ëmbëlsira për në fund”, Rama ‘përkëdhel’ Manastirliun në sy të ministrave: Të kemi borxh orët e gjumit, je ilaçi ynë
Kryeministri Edi Rama nuk i ka kursyer komplimentet për ministren e Shëndetësisë Ogerta Manastirliun. gjatë një videoje-live që zhvilloi me ministrat, Rama e quajti ëmbëlsië Manastirliun, teksa e pyeti për materialet ...
Lexo | 25-Mar-2020 18:22
Kryeministri Edi Rama nuk i ka kursyer komplimentet për ministren e Shëndetësisë Ogerta Manastirliun. gjatë një videoje-live që zhvilloi me ministrat, Rama e quajti ëmbëlsië Manastirliun, teksa e pyeti për materialet ...

Manastirliu: Materialet mbrojtëse që erdhën nga Turqia po shpërndahen në spitale, Rama: I kemi blerë, janë pjesë e buxhetit të luftës
Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu teksa deklaroi se sot ka nisur shpërndarja e materialeve shëndetësore që erdhën nga Turqia, nëpër të gjitha spitalet, kryeministri Edi Rama deklaroi se ato janë blerë me ...
Medial | 25-Mar-2020 18:21
Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu teksa deklaroi se sot ka nisur shpërndarja e materialeve shëndetësore që erdhën nga Turqia, nëpër të gjitha spitalet, kryeministri Edi Rama deklaroi se ato janë blerë me ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved