ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 14:43

MSH zbardh detajet: Ja pse e humbi betejën me koronavirusin 71-vjeçarja nga Tirana…

MSH zbardh detajet: Ja pse e humbi betejën me koronavirusin 71-vjeçarja nga Tirana…
Gjatë orëve të mbrëmjes së djeshme ndërroi jetë një paciente 71-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID-19, viktima e gjashtë në Shqipëri. Ministira e Shëndetësisë bëri me dije detaje mbi rastin, duke konfirmuar se ...
Standard | 26-Mar-2020 12:50
Gjatë orëve të mbrëmjes së djeshme ndërroi jetë një paciente 71-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID-19, viktima e gjashtë në Shqipëri. Ministira e Shëndetësisë bëri me dije detaje mbi rastin, duke konfirmuar se ...

28 të infektuar vetëm sot me covid-19, në gjithë Shqipërinë 174 raste! Harta zgjerohet me Tropojën
Të prekurit me koronavirus në vendin tonë janë në rritje. Këtë e dëshmojnë edhe të dhënat e fundit të Ministrsë së Shëndetësisë. Në komunikimin e sotëm publik Eugena Tomini nga Instituti i Shëndetit Publik konfirmoi 28 ...
Standard | 26-Mar-2020 12:50
Të prekurit me koronavirus në vendin tonë janë në rritje. Këtë e dëshmojnë edhe të dhënat e fundit të Ministrsë së Shëndetësisë. Në komunikimin e sotëm publik Eugena Tomini nga Instituti i Shëndetit Publik konfirmoi 28 ...

COVID-19 në Shqipëri/ Katër të mitur mes personave të prekur nga pandemia, ja gjendja e tyre
Ka shkuar në 174, numri i personave të prekur në Shqipëri nga COVID-19. Ministria e Shëndetësisë informoi sot se mes tyre janë 4 fëmijë që kanë qenë në kontakt me persona të prekur, gjendja e të cilëve është e mirë. ...
Standard | 26-Mar-2020 12:50
Ka shkuar në 174, numri i personave të prekur në Shqipëri nga COVID-19. Ministria e Shëndetësisë informoi sot se mes tyre janë 4 fëmijë që kanë qenë në kontakt me persona të prekur, gjendja e të cilëve është e mirë. ...

Shkon në katër numri i fëmijëve të prekur me koronavirus, detajet nga ministria
Shkon në 4 numri i fëmijëve të prekur me koronavirus në Shqipëri. Lajmin e ka konfirmuar sot Eugena Tomini nga Instituti i Shëndetit Publik. “Nga të prekurit, rezultojnë 4 raste pozitive të moshës pediatrike, kontakte ...
Gazeta Observer | 26-Mar-2020 12:35
Shkon në 4 numri i fëmijëve të prekur me koronavirus në Shqipëri. Lajmin e ka konfirmuar sot Eugena Tomini nga Instituti i Shëndetit Publik. “Nga të prekurit, rezultojnë 4 raste pozitive të moshës pediatrike, kontakte ...

Mbushet Infektivi, senatoriumi “Shefqet Ndroqi”, bëhet gati për tu kthyer në COVID 2
Numri i të infektuarve nga Koronavirusi në Shqipëri vijon të rritet. Edhe Spitali Infektiv në Tiranë ka ezauruar kapacitetin për të pritur dhe trajtuar të infektuarit nga Covid-19. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar ...
Lajmi i Fundit | 26-Mar-2020 12:31
Numri i të infektuarve nga Koronavirusi në Shqipëri vijon të rritet. Edhe Spitali Infektiv në Tiranë ka ezauruar kapacitetin për të pritur dhe trajtuar të infektuarit nga Covid-19. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar ...

Pacientja fshehu udhëtimin në Itali, 3 infermierë në Lezhë infektohen me koronavirus
I gjithë reparti i patologjisë në spitalin e Lezhës ndodhet në vështirësi pasi një pjesë e madhe e mjekëve dhe sanitareve ndodhen në karantinë. ABC News raporton se në këtë repart janë konfirmuar tashmë 3 infermierë të ...
Gazeta Observer | 26-Mar-2020 12:31
I gjithë reparti i patologjisë në spitalin e Lezhës ndodhet në vështirësi pasi një pjesë e madhe e mjekëve dhe sanitareve ndodhen në karantinë. ABC News raporton se në këtë repart janë konfirmuar tashmë 3 infermierë të ...

28 raste të reja me koronavirus në Shqipëri
Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri ka bërë të ditur se ka shkuar në 174 numri i personave të prekur nga koronavirusi, nga të cilët 28 gjatë 24 orëve të fundit. Gjatë orëve të mbrëmjes së djeshme ndërroi jetë një ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 12:31
Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri ka bërë të ditur se ka shkuar në 174 numri i personave të prekur nga koronavirusi, nga të cilët 28 gjatë 24 orëve të fundit. Gjatë orëve të mbrëmjes së djeshme ndërroi jetë një ...

Fëmijët patën kontakt me të infektuarit nga Covid-19, çfarë po ndodh tek “Pediatria”
Ministria e Shëndetësisë raportoi ditën e sotme se është rritur numri i të infektuarve në Shqipëri. Në total numri i të infektuarve ka shkuar në 174 raste mes tyre edhe 4 fëmijë. 4 fëmijët janë infektuar pasi kanë patur ...
Telegraf | 26-Mar-2020 12:09
Ministria e Shëndetësisë raportoi ditën e sotme se është rritur numri i të infektuarve në Shqipëri. Në total numri i të infektuarve ka shkuar në 174 raste mes tyre edhe 4 fëmijë. 4 fëmijët janë infektuar pasi kanë patur ...

Koronavirusi. 28 raste të reja në 24 orët e fundit
Harta e te prekurve nga COVID-19 eshte shtrire tashme edhe ne Tropoje dhe zgjerohet ne Tirane, Korçe, Fier, Durres, Lezhe, Elbasan. Shperndarja gjeografike e rasteve pozitive, eshte si vijon: – Tirane 102 raste – Durres ...
ikub.al | 26-Mar-2020 11:40
Harta e te prekurve nga COVID-19 eshte shtrire tashme edhe ne Tropoje dhe zgjerohet ne Tirane, Korçe, Fier, Durres, Lezhe, Elbasan. Shperndarja gjeografike e rasteve pozitive, eshte si vijon: – Tirane 102 raste – Durres ...

174 të infektuar dhe 6 viktima, Tropoja vatra më e re në Shqipëri
Është rritur ndjeshëm numri i të prekurve nga koronavirusi në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë konfirmon se gjatë 24 orëvë të fundit janë konstatuar 28 raste të reja duke e çuar numrin total të të prekurve nga ...
Republika | 26-Mar-2020 12:18
Është rritur ndjeshëm numri i të prekurve nga koronavirusi në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë konfirmon se gjatë 24 orëvë të fundit janë konstatuar 28 raste të reja duke e çuar numrin total të të prekurve nga ...

Situata shumë problematike në Tiranë, qytetet ku u shfaqen rastet e reja gjatë 24 orëve të fundit
Tirana është kthyer në qendrën e koronavirusit në Shqipëri duke shënuar nga dita në ditë një numër të madh rastesh pozitive. ISHP njoftoi sot në kryeqytet janë shënuar 19 raste të reja me koronavirus gjatë 24 orëvë të ...
Telegraf | 26-Mar-2020 12:00
Tirana është kthyer në qendrën e koronavirusit në Shqipëri duke shënuar nga dita në ditë një numër të madh rastesh pozitive. ISHP njoftoi sot në kryeqytet janë shënuar 19 raste të reja me koronavirus gjatë 24 orëvë të ...

174 të infektuar dhe 6 viktima, Tropoja vatra më e re në Shqipëri
Është rritur ndjeshëm numri i të prekurve nga koronavirusi në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë konfirmon se gjatë 24 orëvë të fundit janë konstatuar 28 raste të reja duke e çuar numrin total të të prekurve nga ...
TetovaSot | 26-Mar-2020 12:13
Është rritur ndjeshëm numri i të prekurve nga koronavirusi në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë konfirmon se gjatë 24 orëvë të fundit janë konstatuar 28 raste të reja duke e çuar numrin total të të prekurve nga ...

Katër të mitur mes personave të prekur nga COVID-19 në Shqipëri, ja gjendja e tyre
Ka shkuar në 174, numri i personave të prekur në Shqipëri nga COVID-19. Ministria e Shëndetësisë informoi sot se mes tyre janë 4 fëmijë që kanë qenë në kontakt me persona të prekur, gjendja e të cilëve është e mirë. ...
BalkanWeb | 26-Mar-2020 11:24
Ka shkuar në 174, numri i personave të prekur në Shqipëri nga COVID-19. Ministria e Shëndetësisë informoi sot se mes tyre janë 4 fëmijë që kanë qenë në kontakt me persona të prekur, gjendja e të cilëve është e mirë. ...

Shkon në 174 numri i të prekurve nga Coronavirusi në Shqipëri, mes tyre edhe 4 fëmijë
Në 24 orët e fundit në vendi tonë janë regjistruar 28 raste të reja me Coronavirus, duke e çuar në 174 numrin e të infektuarve. Sipas të dhënave zyrtare të Ministrisë së Shëndetësisë ka pasur edhe 4 raste të fëmijëve të ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 12:09
Në 24 orët e fundit në vendi tonë janë regjistruar 28 raste të reja me Coronavirus, duke e çuar në 174 numrin e të infektuarve. Sipas të dhënave zyrtare të Ministrisë së Shëndetësisë ka pasur edhe 4 raste të fëmijëve të ...

MSH: 23 raste të reja brenda 24 orëve
Ne deklaraten e saj per mediat, zevendesministrja Mira Rakacolli, deklaroi: Ne 24 oret e fundit jane konfirmuar 23 raste te reja me COVID-19 dhe jane kryer 111 testime. Deri ne keto momente testuar 1041 jane raste te ...
ikub.al | 25-Mar-2020 11:30
Ne deklaraten e saj per mediat, zevendesministrja Mira Rakacolli, deklaroi: Ne 24 oret e fundit jane konfirmuar 23 raste te reja me COVID-19 dhe jane kryer 111 testime. Deri ne keto momente testuar 1041 jane raste te ...

Shkon në 174 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri, 4 prej tyre janë fëmijë
Ministria e Shëndetësisë bën me dije se numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri ka shkuar në 174, ku fatkeqësisht 4 prej të prekurve janë fëmijë. Deklarata e plotë: “Në 24 orët e fundit janë konfirmuar 28 raste ...
GazetaTema | 26-Mar-2020 11:28
Ministria e Shëndetësisë bën me dije se numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri ka shkuar në 174, ku fatkeqësisht 4 prej të prekurve janë fëmijë. Deklarata e plotë: “Në 24 orët e fundit janë konfirmuar 28 raste ...

Detaje/ MSH: Pse e humbi betejën me koronavirusin 71-vjeçarja nga Tirana. Në Infektiv edhe 2 të intubuar
Gjatë orëve të mbrëmjes së djeshme ndërroi jetë një paciente 71-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID-19, viktima e gjashtë në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë bëri me dije detaje mbi rastin, duke konfirmuar se ...
Telegraf | 26-Mar-2020 11:46
Gjatë orëve të mbrëmjes së djeshme ndërroi jetë një paciente 71-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID-19, viktima e gjashtë në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë bëri me dije detaje mbi rastin, duke konfirmuar se ...

COVID-19/ Ndërron jetë në spitalin infektiv pacientja 71-vjeçare, shkon në 6 numri i viktimave në Shqipëri
Gjatë mbrëmjes së sotme ndërroi jetë një paciente 71-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID-19, e shtruar në spitalin Infektiv, në terapi intensive, në frymëmarrje të drejtuar (respirator).
Top Channel | 26-Mar-2020 08:24
Gjatë mbrëmjes së sotme ndërroi jetë një paciente 71-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID-19, e shtruar në spitalin Infektiv, në terapi intensive, në frymëmarrje të drejtuar (respirator).

COVID-19: Shqipëria shënon viktimën e gjashtë
Në Shqipëri është shënuar viktima e gjashtë nga koronavirusi. Eugena Tomini, nga Instituti i Shëndetit Publik ka bërë të ditur se pacientja që ndërroi jetë ishte një 71 vjeçare me historik të sëmundjeve paraprake. ...
Radio Evropa e Lire | 26-Mar-2020 12:09
Në Shqipëri është shënuar viktima e gjashtë nga koronavirusi. Eugena Tomini, nga Instituti i Shëndetit Publik ka bërë të ditur se pacientja që ndërroi jetë ishte një 71 vjeçare me historik të sëmundjeve paraprake. ...

4 fëmijë të prekur me koronavirus në Shqipëri
Mes 174 të infektuarve me koronavirus në Shqipëri ka edhe fëmijë. Shefja e Epidemiologjisë, Eugena Tomini konfirmoi për mediat se janë regjistruar katër fëmijë pozitivë. “Nga të prekurit, rezultojnë 4 raste pozitive të ...
VizionPlus | 26-Mar-2020 11:44
Mes 174 të infektuarve me koronavirus në Shqipëri ka edhe fëmijë. Shefja e Epidemiologjisë, Eugena Tomini konfirmoi për mediat se janë regjistruar katër fëmijë pozitivë. “Nga të prekurit, rezultojnë 4 raste pozitive të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved