ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 12:54

Real Madridi vazhdon interesimin për Raul Jimenezin

Real Madridi vazhdon interesimin për Raul Jimenezin
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është duke e ndjekur me shumë kujdes sulmuesi e Wolverhampton Wanderers, Raul Jimenez. Ylli meksikan ka qenë në formë të lartë këtë sezon, duke ndihmuar Ujqit të mbesin në ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 09:40
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është duke e ndjekur me shumë kujdes sulmuesi e Wolverhampton Wanderers, Raul Jimenez. Ylli meksikan ka qenë në formë të lartë këtë sezon, duke ndihmuar Ujqit të mbesin në ...

Lista me emrat e lojtarëve që mund të largohen nga Real Madrid
Por, zyrat e Real Madrid po punojnë për të përgatitur sezonin e ardhshëm. Florentino Perez dhe Zinedine Zidane tashmë kanë nisur të ndërtojnë skuadrën për sezonin e ri. Por, ky projektim do të sjellë edhe disa largime, ...
Lajminet | 26-Mar-2020 10:04
Por, zyrat e Real Madrid po punojnë për të përgatitur sezonin e ardhshëm. Florentino Perez dhe Zinedine Zidane tashmë kanë nisur të ndërtojnë skuadrën për sezonin e ri. Por, ky projektim do të sjellë edhe disa largime, ...

Pogba, tani ose kurrë
Gazeta spanjolle ‘AS’ ka trajtuar situatën e Paul Pogbas te Manchester United, dhe mundësitë e kalimit të tij te Real Madrid. ‘Pogba, tani ose kurrë’, shkruan gazeta spanjoll,e duke dhënë edhe disa arsye që lojtari mund ...
AlMaKos | 26-Mar-2020 09:00
Gazeta spanjolle ‘AS’ ka trajtuar situatën e Paul Pogbas te Manchester United, dhe mundësitë e kalimit të tij te Real Madrid. ‘Pogba, tani ose kurrë’, shkruan gazeta spanjoll,e duke dhënë edhe disa arsye që lojtari mund ...

Poga, tani ose kurrë
‘Pogba, tani ose kurrë’, shkruan gazeta spanjoll,e duke dhënë edhe disa arsye që lojtari mund të lëviz drejt Bernabeut, përcjell . Fillimisht është trajneri Zinedine Zidane që e do atë në skuadër, që vazhdon të mos e ...
Lajminet | 26-Mar-2020 08:25
‘Pogba, tani ose kurrë’, shkruan gazeta spanjoll,e duke dhënë edhe disa arsye që lojtari mund të lëviz drejt Bernabeut, përcjell . Fillimisht është trajneri Zinedine Zidane që e do atë në skuadër, që vazhdon të mos e ...

Arsenali do të bëjë gjithçka për ta blerë James Rodriguezin këtë verë, sipas MARCA-s
Arsenali do të bëjë gjithçka që mundet për ta blerë yllin e Real Madridit, James Rodriguez, gjatë afatit kalimtar të verës, sipas gazetës spanjolle MARCA. Para se përhapja e pakontrollueshme e pandemisë koronavirus ta ...
PreshevaJone | 25-Mar-2020 23:00
Arsenali do të bëjë gjithçka që mundet për ta blerë yllin e Real Madridit, James Rodriguez, gjatë afatit kalimtar të verës, sipas gazetës spanjolle MARCA. Para se përhapja e pakontrollueshme e pandemisë koronavirus ta ...

Arsenali do të bëjë gjithçka për ta blerë James Rodriguezin këtë verë, sipas MARCA-s Arsenali do të bëjë gjithçka që mundet për ta blerë yllin e Real Madridit, James Rodriguez, gjatë afatit kalimtar të verës, sipas gazetës spanjolle MARCA. Para se
Arsenali do të bëjë gjithçka që mundet për ta blerë yllin e Real Madridit, James Rodriguez, gjatë afatit kalimtar të verës, sipas gazetës spanjolle MARCA. Para se përhapja e pakontrollueshme e pandemisë koronavirus ta ...
Kosova Sot | 25-Mar-2020 21:56
Arsenali do të bëjë gjithçka që mundet për ta blerë yllin e Real Madridit, James Rodriguez, gjatë afatit kalimtar të verës, sipas gazetës spanjolle MARCA. Para se përhapja e pakontrollueshme e pandemisë koronavirus ta ...

Arsenali do të bëjë gjithçka për ta blerë James Rodriguezin këtë verë, sipas MARCA-s
Arsenali do të bëjë gjithçka që mundet për ta blerë yllin e Real Madridit, James Rodriguez, gjatë afatit kalimtar të verës, sipas gazetës spanjolle MARCA. Para se përhapja e pakontrollueshme e pandemisë koronavirus ta ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 21:34
Arsenali do të bëjë gjithçka që mundet për ta blerë yllin e Real Madridit, James Rodriguez, gjatë afatit kalimtar të verës, sipas gazetës spanjolle MARCA. Para se përhapja e pakontrollueshme e pandemisë koronavirus ta ...

Arsenali pritet të mbajë më gjatë Ceballosin
Arsenali pritet të mbajë më gjatë mesfushorin spanjoll të Real Madridit, Dani Ceballos, shkruan “Evening Standard”, transmeton Koha.net. Ceballos është i huazuar te Arsenali, por marrëveshja e huazimit skadon më 30 ...
EkonomiaOnline | 25-Mar-2020 17:07
Arsenali pritet të mbajë më gjatë mesfushorin spanjoll të Real Madridit, Dani Ceballos, shkruan “Evening Standard”, transmeton Koha.net. Ceballos është i huazuar te Arsenali, por marrëveshja e huazimit skadon më 30 ...

Arsenali pritet të mbajë më gjatë Ceballosin
Arsenali pritet të mbajë më gjatë mesfushorin spanjoll të Real Madridit, Dani Ceballos, shkruan “Evening Standard”, transmeton Koha.net. Ceballos është i huazuar te Arsenali, por marrëveshja e huazimit skadon më 30 ...
Koha.net | 25-Mar-2020 17:02
Arsenali pritet të mbajë më gjatë mesfushorin spanjoll të Real Madridit, Dani Ceballos, shkruan “Evening Standard”, transmeton Koha.net. Ceballos është i huazuar te Arsenali, por marrëveshja e huazimit skadon më 30 ...

Te Unitedi janë të bindur se Pogba do të qëndrojë
Paul Pogba vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në tregun e transferimeve, pasi klubet kryesore evropiane interesohen për shërbimet e tij. Mesfushori francez ka pasur probleme me qëndrueshmërinë e tij te ...
Telegrafi | 24-Mar-2020 22:04
Paul Pogba vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në tregun e transferimeve, pasi klubet kryesore evropiane interesohen për shërbimet e tij. Mesfushori francez ka pasur probleme me qëndrueshmërinë e tij te ...

Te Unitedi janë të bindur se Pogba do të qëndrojë
Paul Pogba vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në tregun e transferimeve, pasi klubet kryesore evropiane interesohen për shërbimet e tij. Mesfushori francez ka pasur probleme me qëndrueshmërinë e tij te ...
E Dua Sportin | 25-Mar-2020 00:00
Paul Pogba vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në tregun e transferimeve, pasi klubet kryesore evropiane interesohen për shërbimet e tij. Mesfushori francez ka pasur probleme me qëndrueshmërinë e tij te ...

Real Madrid vendos për largimin e yllit të madh
‘Los Blancos’ kanë vendosur të largojnë uellsianin. AS bën të ditur se Real Madrid po synon të rikuperojë buxhet me largimin e Bale, që është në mesin e lojtarëve më të paguar në skuadër, përcjell . Bale gjithashtu nuk ...
Lajminet | 24-Mar-2020 18:26
‘Los Blancos’ kanë vendosur të largojnë uellsianin. AS bën të ditur se Real Madrid po synon të rikuperojë buxhet me largimin e Bale, që është në mesin e lojtarëve më të paguar në skuadër, përcjell . Bale gjithashtu nuk ...

“Zidane e dëshiron në Madrid, por Pogba dëshiron të transferohet te kjo skuadër”
Saga për të ardhmen e kampionit të botës së vitit 2016 me Francën vazhdon të jetë aktive. Edhe pse i lënduar që një kohë të gjatë dhe jashtë fushave, emri i tij ka vazhduar të qarkullojë në mediet sportive. “E di që ...
Lajminet | 24-Mar-2020 16:53
Saga për të ardhmen e kampionit të botës së vitit 2016 me Francën vazhdon të jetë aktive. Edhe pse i lënduar që një kohë të gjatë dhe jashtë fushave, emri i tij ka vazhduar të qarkullojë në mediet sportive. “E di që ...

Man City transferon yllin e Real Madridit
Shtypi spanjoll bën të ditur se anësori kolumbian mund t’u bashkohet kampionëve të Premierligës, përcjell . Raportohet se Pep Guardiola është i gatshëm të dërgojë në ‘Santiago Bernabeu’ Bernardo Silvan, në këmbim të ...
Lajminet | 24-Mar-2020 16:17
Shtypi spanjoll bën të ditur se anësori kolumbian mund t’u bashkohet kampionëve të Premierligës, përcjell . Raportohet se Pep Guardiola është i gatshëm të dërgojë në ‘Santiago Bernabeu’ Bernardo Silvan, në këmbim të ...

City interesohet për James Rodriguezin
Manchester City është duke u interesuar për transferimin e futbollistit kolumbian të Real Madridit, James Rodriguez, shkruan “Don Balon” të martën, transmeton Koha.net. Raportohet se trajneri i Cityt, Pep Guardiola ...
Koha.net | 24-Mar-2020 14:51
Manchester City është duke u interesuar për transferimin e futbollistit kolumbian të Real Madridit, James Rodriguez, shkruan “Don Balon” të martën, transmeton Koha.net. Raportohet se trajneri i Cityt, Pep Guardiola ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved