ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/04/2020 11:19

Limoz Dizdari: Të jemi të disiplinuar gjer në  fanatizmin  ekstrem

Limoz Dizdari: Të jemi të disiplinuar gjer në  fanatizmin  ekstrem
Shënim i veçantë Fletët e kalendarit bien njëri pas tjetrit , pa zhurmë e plot solemnitet . Ato na kujtojnë të kaluarën , kohen që ka ikur. Disa prej faqeve na ndërgjegjësojne më shumë, të bëjmë kujdes e ti ...
Telegraf | 26-Mar-2020 12:06
Shënim i veçantë Fletët e kalendarit bien njëri pas tjetrit , pa zhurmë e plot solemnitet . Ato na kujtojnë të kaluarën , kohen që ka ikur. Disa prej faqeve na ndërgjegjësojne më shumë, të bëjmë kujdes e ti ...

Limoz dhe Adriana Dizdari vijnë me një mesazh për dashamirësit e artit dhe qytetarët
Nga Agron MEMA Ditët e pandemisë virusale të COVID-19, shoqëruar edhe me vetizolim karantinues dhe një sëre masash të rrepta nga ana e qeverisë për lëvizjen e qytetareve dhe kryerjen e shërbimeve publike dhe familjare ...
Telegraf | 25-Mar-2020 14:27
Nga Agron MEMA Ditët e pandemisë virusale të COVID-19, shoqëruar edhe me vetizolim karantinues dhe një sëre masash të rrepta nga ana e qeverisë për lëvizjen e qytetareve dhe kryerjen e shërbimeve publike dhe familjare ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved