ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 14:23

Kusari-Lila: Ndodhi maskarada politike në mes të luftës me pandeminë

Kusari-Lila: Ndodhi maskarada politike në mes të luftës me pandeminë
Kryetarja e Alternativës, njëherit deputetja nga radhët e GP të VV-së, Mimoza Kusari-Lila tha se dje ndodhi maskarada politike në mes të krizës dhe luftës me pandeminë globale. Ajo tha se ashtu sikur e prezantoi në ...
TetovaSot | 26-Mar-2020 12:19
Kryetarja e Alternativës, njëherit deputetja nga radhët e GP të VV-së, Mimoza Kusari-Lila tha se dje ndodhi maskarada politike në mes të krizës dhe luftës me pandeminë globale. Ajo tha se ashtu sikur e prezantoi në ...

Ballinat e mediave botërore për rrëzimin e Qeverisë në kohë pandemie
Kusari-Lila publikon ballinat e mediave botërore për rrëzimin e Qeverisë në kohë pandemie – “Historia do t’i gjykojë ata që e sollën këtë ditë” Deputetja nga Lëvizja Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila, thotë se dje ndodhi ...
TetovaSot | 26-Mar-2020 11:09
Kusari-Lila publikon ballinat e mediave botërore për rrëzimin e Qeverisë në kohë pandemie – “Historia do t’i gjykojë ata që e sollën këtë ditë” Deputetja nga Lëvizja Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila, thotë se dje ndodhi ...

Ballinat e mediave botërore për rrëzimin e Qeverisë në kohë pandemie
Deputetja nga Lëvizja Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila, thotë se dje ndodhi maskara politike në mes krizës dhe luftës me pandeminë globale. Ajo përmes një postimi në Facebook, i ka publikuar disa nga ballinat e mediave ...
Arbresh | 26-Mar-2020 10:54
Deputetja nga Lëvizja Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila, thotë se dje ndodhi maskara politike në mes krizës dhe luftës me pandeminë globale. Ajo përmes një postimi në Facebook, i ka publikuar disa nga ballinat e mediave ...

Ballinat e mediave botërore për rrëzimin e Qeverisë në kohë pandemie
Deputetja nga Lëvizja Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila, thotë se dje ndodhi maskara politike në mes krizës dhe luftës me pandeminë globale. Ajo përmes një postimi në Facebook, i ka publikuar disa nga ballinat e mediave ...
AlbInfo | 26-Mar-2020 10:32
Deputetja nga Lëvizja Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila, thotë se dje ndodhi maskara politike në mes krizës dhe luftës me pandeminë globale. Ajo përmes një postimi në Facebook, i ka publikuar disa nga ballinat e mediave ...

Kusari-Lila: Ndodhi masakra politike, historia do të gjykojë ata që e sollën këtë ditë
Deputetja Mimoza Kusari-Lila ka thënë se dje ndodhi maskarada politike në mes të krizës dhe luftës me pandeminë globale. Ajo në një postim ka thënë se historia do të gjykojë ata që e sollën këtë ditë, shkruan ...
Televizioni Koha | 26-Mar-2020 10:11
Deputetja Mimoza Kusari-Lila ka thënë se dje ndodhi maskarada politike në mes të krizës dhe luftës me pandeminë globale. Ajo në një postim ka thënë se historia do të gjykojë ata që e sollën këtë ditë, shkruan ...

Kusari-Lila: Dje ndodhi maskarada politike, historia do t’i gjykojë ata që e sollën këtë ditë
Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila, ka thënë se dje në Kosovë ndodhi maskarada politike në mes të krizës dhe luftës me pandeminë globale. Përmes një postimi në ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 09:58
Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila, ka thënë se dje në Kosovë ndodhi maskarada politike në mes të krizës dhe luftës me pandeminë globale. Përmes një postimi në ...

Kusari-Lila: Ndodhi maskarada politike në mes të luftës me pandeminë
Ajo tha se ashtu sikur e prezantoi në fjalimin e saj dje, sot Kosova u zgjua me lajmin për rrëzimin e Qeverisë në mes të pandemisë, në të gjitha mediat botërore. “Jam e sigurt se historia do të gjykojë ata që e sollën ...
Lajminet | 26-Mar-2020 10:09
Ajo tha se ashtu sikur e prezantoi në fjalimin e saj dje, sot Kosova u zgjua me lajmin për rrëzimin e Qeverisë në mes të pandemisë, në të gjitha mediat botërore. “Jam e sigurt se historia do të gjykojë ata që e sollën ...

Kusari-Lila: Ndodhi masakra politike, historia do të gjykojë ata që e sollën këtë ditë
Ajo në një postim ka thënë se historia do të gjykojë ata që e sollën këtë ditë, shkruan Reporteri.net. Postimi i saj: Mirëmëngjesi Kosova jonë, Dje ndodhi maskarada politike në mes të krizës dhe luftës me......
Zeri | 26-Mar-2020 09:31
Ajo në një postim ka thënë se historia do të gjykojë ata që e sollën këtë ditë, shkruan Reporteri.net. Postimi i saj: Mirëmëngjesi Kosova jonë, Dje ndodhi maskarada politike në mes të krizës dhe luftës me......

Kusari-Lila publikon ballinat e mediave botërore që shkruajnë për rrëzimin e Qeverisë Kurti në kohë pandemie – “Historia do t’i gjykojë ata që e sollën këtë ditë”
Deputetja nga Lëvizja Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila, thotë se dje ndodhi maskarada politike në mes krizës dhe luftës me pandeminë globale. Ajo përmes një postimi në Facebook, i ka publikuar disa nga ballinat e ...
Koha.net | 26-Mar-2020 09:28
Deputetja nga Lëvizja Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila, thotë se dje ndodhi maskarada politike në mes krizës dhe luftës me pandeminë globale. Ajo përmes një postimi në Facebook, i ka publikuar disa nga ballinat e ...

Kusari-Lila: Historia do të gjykojë ata që e sollën këtë ditë
Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje Mimoza Kusari-Lila, ka thënë se dje ndodhi maskarada politike në mes të krizës dhe luftës me pandeminë globale. Ajo në një postim ka thënë se historia do të gjykojë ata që e sollën këtë ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 09:20
Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje Mimoza Kusari-Lila, ka thënë se dje ndodhi maskarada politike në mes të krizës dhe luftës me pandeminë globale. Ajo në një postim ka thënë se historia do të gjykojë ata që e sollën këtë ...

Kusari-Lila: Historia do të gjykojë ata që e sollën këtë ditë
Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje Mimoza Kusari-Lila, ka thënë se dje ndodhi maskarada politike në mes të krizës dhe luftës me pandeminë globale. Ajo në një postim ka thënë se historia do të gjykojë ata që e sollën këtë ...
Arbresh | 26-Mar-2020 09:20
Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje Mimoza Kusari-Lila, ka thënë se dje ndodhi maskarada politike në mes të krizës dhe luftës me pandeminë globale. Ajo në një postim ka thënë se historia do të gjykojë ata që e sollën këtë ...

Limaj: Qeveria Kurti ka rrezikuar rrëzimin që nga fillimi, jemi në këtë gjendje sepse nuk është treguar lidership
Deputeti i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka thënë se Qeveria Kurti që nga fillimi i formimit të saj ka rrezikuar të rrëzohet me veprimet të cilat i ka bërë. Limaj tha se gjendja politike është e tillë për shkak ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 14:08
Deputeti i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka thënë se Qeveria Kurti që nga fillimi i formimit të saj ka rrezikuar të rrëzohet me veprimet të cilat i ka bërë. Limaj tha se gjendja politike është e tillë për shkak ...

Kusari – Lila: Ndodhi masakra politike, historia do t’i gjykojë ata që e sollën këtë ditë
Deputetja Mimoza Kusari-Lila ka thënë se dje ndodhi maskarada politike në mes të krizës dhe luftës me pandeminë globale. Ajo në një postim ka thënë se historia do të gjykojë ata që e sollën këtë ditë, shkruan ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 09:20
Deputetja Mimoza Kusari-Lila ka thënë se dje ndodhi maskarada politike në mes të krizës dhe luftës me pandeminë globale. Ajo në një postim ka thënë se historia do të gjykojë ata që e sollën këtë ditë, shkruan ...

Kusari-Lila: Sot jemi me maska, por kurrë më të zhveshur nuk e kemi pasur dinjitetin
Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila, para deputetëve të Kuvendit të Kosovës tha se fotografitë e sotme në Kuvend do të hyjnë në histori dhe do të pasqyrohen nga mediat botërore, pasi i vetmi Kuvend që ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 13:38
Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila, para deputetëve të Kuvendit të Kosovës tha se fotografitë e sotme në Kuvend do të hyjnë në histori dhe do të pasqyrohen nga mediat botërore, pasi i vetmi Kuvend që ...

Kusari-Lila: Historia do të gjykojë ata që e sollën këtë ditë
Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje Mimoza Kusari-Lila, ka thënë se dje ndodhi maskarada politike në mes të krizës dhe luftës me pandeminë globale. Ajo në një postim ka thënë se historia do të gjykojë ata që e sollën këtë ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 09:15
Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje Mimoza Kusari-Lila, ka thënë se dje ndodhi maskarada politike në mes të krizës dhe luftës me pandeminë globale. Ajo në një postim ka thënë se historia do të gjykojë ata që e sollën këtë ...

Kusari-Lila: Historia do të gjykojë ata që e sollën këtë ditë
Mimoza Kusari Lila ka thënë se dje ndodhi maskarada politike në mes të krizës dhe luftës me pandeminë globale. Ajo në një postim ka thënë se historia do të gjykojë ata që e sollën këtë ditë, shkruan IndeksOnline. Kusari ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 09:00
Mimoza Kusari Lila ka thënë se dje ndodhi maskarada politike në mes të krizës dhe luftës me pandeminë globale. Ajo në një postim ka thënë se historia do të gjykojë ata që e sollën këtë ditë, shkruan IndeksOnline. Kusari ...

Kusari-Lila: Sot jemi me maska, por kurrë më të zhveshur nuk e kemi pasur dinjitetin
Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila, para deputetëve të Kuvendit të Kosovës tha se fotografitë e sotme në Kuvend do të hyjnë në histori dhe do të pasqyrohen nga mediat botërore, pasi i vetmi Kuvend që ...
Ina-Online | 25-Mar-2020 14:56
Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila, para deputetëve të Kuvendit të Kosovës tha se fotografitë e sotme në Kuvend do të hyjnë në histori dhe do të pasqyrohen nga mediat botërore, pasi i vetmi Kuvend që ...

Nagafci: Cila është urgjenca e rrëzimit të kësaj qeverie që është më e mira ndonjëherë?
Nënkryetarja e Kuvendit, nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Arberie Nagafci, tha në fjalën e saj para deputetëve se si mund të kërkohet largimi apo shkarkimi i një qeverie e cila ka qenë më e mira ndonjëherë, duke i ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 14:41
Nënkryetarja e Kuvendit, nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Arberie Nagafci, tha në fjalën e saj para deputetëve se si mund të kërkohet largimi apo shkarkimi i një qeverie e cila ka qenë më e mira ndonjëherë, duke i ...

Hekuran Murati: Arsyeja e rrëzimit të qeverisë është të vazhdohet hajnia
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Hekuran Murati ka thënë se seanca për mocionin e mosbesimit po bëhet që të bëhet marrëveshja e dëmshme për ndarjen e Kosovës dhe për rikthimin e hajnisë në vend. Ai ka kritikuar ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 14:17
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Hekuran Murati ka thënë se seanca për mocionin e mosbesimit po bëhet që të bëhet marrëveshja e dëmshme për ndarjen e Kosovës dhe për rikthimin e hajnisë në vend. Ai ka kritikuar ...

Mimoza “bërtet” në seancë: Mundemi krejt me u mbulu, por sot jem lakuriq
Deputetja Mimoza Kusari në seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës tha se do të hyjnë në histori për thirrje të seancës në këtë situatë.. Ajo ka thënë se kjo seancë është gjithçka tjetër pos normale. “Sot zyrtarisht kemi ...
Arbresh | 25-Mar-2020 13:56
Deputetja Mimoza Kusari në seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës tha se do të hyjnë në histori për thirrje të seancës në këtë situatë.. Ajo ka thënë se kjo seancë është gjithçka tjetër pos normale. “Sot zyrtarisht kemi ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved