ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 12:33

Meta dekreton ligjin për blerjen e pajisjeve mjekësore

Meta dekreton ligjin për blerjen e pajisjeve mjekësore
Presidenti Ilir Meta ka dekretuar ndryshimet në ligjin “Për pajisjet mjekësore”. Këto ndryshime u propozuan nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu. Sipas saj, ligji do të rrisë sigurinë për pacientët sepse ...
VizionPlus | 26-Mar-2020 14:23
Presidenti Ilir Meta ka dekretuar ndryshimet në ligjin “Për pajisjet mjekësore”. Këto ndryshime u propozuan nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu. Sipas saj, ligji do të rrisë sigurinë për pacientët sepse ...

Covid-19/ Meta dekreton ligjin për blerjen e pajisjeve mjekësore
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka dekretuar ligjin për blerjen e pajisjeve mjekësore
Top Channel | 26-Mar-2020 14:15
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka dekretuar ligjin për blerjen e pajisjeve mjekësore

Koronavirusi/ Meta dekreton ndryshimet në ligjin për pajisjet mjekësore
Ditën e sotme presidenti Ilir Meta ka dekretuar ndryshimet në ligjin “Për pajisjet mjekësore”, të cilat do të sjellin një përmirësim të procedurave rregullatore të sektorit, të lidhura me prodhimin, importimin dhe ...
Aktuale.MK | 26-Mar-2020 15:32
Ditën e sotme presidenti Ilir Meta ka dekretuar ndryshimet në ligjin “Për pajisjet mjekësore”, të cilat do të sjellin një përmirësim të procedurave rregullatore të sektorit, të lidhura me prodhimin, importimin dhe ...

Presidenti Meta dekreton shpalljen e ligjit për pajisjet mjekësore (Dokumenti)
Presidenti Ilir Meta ka dekretuar sot shpalljen e ligjit që lidhet me situatën e krijuar me koronavirusit. “Institucioni i Presidentit të Republikës bën me dije se, Presidenti i Republikës në ushtrim të kompetencave të ...
Telegraf | 26-Mar-2020 14:09
Presidenti Ilir Meta ka dekretuar sot shpalljen e ligjit që lidhet me situatën e krijuar me koronavirusit. “Institucioni i Presidentit të Republikës bën me dije se, Presidenti i Republikës në ushtrim të kompetencave të ...

Situata nga koronavirusi, Meta dekreton ligjin për pajisjet mjekësore
Presidenti Ilir Meta ka dekretuar sot shpalljen e ligjit që lidhet me situatën e krijuar me koronavirusin. Përmes një njoftimi në faqen e presidencës, sqarohet se është drekretuar ligji për “pajisjet mjekësore”. ...
Politiko | 26-Mar-2020 14:06
Presidenti Ilir Meta ka dekretuar sot shpalljen e ligjit që lidhet me situatën e krijuar me koronavirusin. Përmes një njoftimi në faqen e presidencës, sqarohet se është drekretuar ligji për “pajisjet mjekësore”. ...

Koronavirusi/ Meta dekreton shpalljen e ligjit për pajisjet mjekësore
Presidenti Ilir Meta ka dekretuar sot shpalljen e ligjit që lidhet me situatën e krijuar me koronavirusit. “Institucioni i Presidentit të Republikës bën me dije se, Presidenti i Republikës në ushtrim të kompetencave të ...
Lajmi i Fundit | 26-Mar-2020 13:54
Presidenti Ilir Meta ka dekretuar sot shpalljen e ligjit që lidhet me situatën e krijuar me koronavirusit. “Institucioni i Presidentit të Republikës bën me dije se, Presidenti i Republikës në ushtrim të kompetencave të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved