ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/04/2020 20:56

Koronavirusi/ 440 familje në Urën Vajgurore ndihmohen nga bashkia

Koronavirusi/ 440 familje në Urën Vajgurore ndihmohen nga bashkia
440 familje në bashkinë e Urës Vajgurore janë duke u ndihmuar nga stafi i bashkisë për të gjitha nevojat e mundshme që i lidhin me botën e jashtme, që nga furnizimi me ushqime, medikamente apo edhe lidhur me pagesat e ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 13:28
440 familje në bashkinë e Urës Vajgurore janë duke u ndihmuar nga stafi i bashkisë për të gjitha nevojat e mundshme që i lidhin me botën e jashtme, që nga furnizimi me ushqime, medikamente apo edhe lidhur me pagesat e ...

474 familje në Kolonjë ndihmohen nga stafi i bashkisë/ Erion Isai: 24 orë në gatishmëri
474 familje në bashkinë e Kolonjës janë duke u ndihmuar nga stafi i bashkisë për të gjitha nevojat e domosdoshme që i lidhin me botën e jashtme, që nga furnizimi me ushqime dhe medikamente. Po ashtu, ata ndihmohen edhe ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 12:39
474 familje në bashkinë e Kolonjës janë duke u ndihmuar nga stafi i bashkisë për të gjitha nevojat e domosdoshme që i lidhin me botën e jashtme, që nga furnizimi me ushqime dhe medikamente. Po ashtu, ata ndihmohen edhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved