ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 10:50

Kontrolle për të mbrojtur mjekët/ Çdo pacient do verifikohet jashtë ambienteve të spitalit

Kontrolle për të mbrojtur mjekët/ Çdo pacient do verifikohet jashtë ambienteve të spitalit
Në hyrjet e spitaleve janë vendosur disa çadra në të cilat do të bëhet kontrolli paraprak i personave që paraqiten atje për të mbrojtur personelin mjekësor nga infektimi.
Top Channel | 26-Mar-2020 14:15
Në hyrjet e spitaleve janë vendosur disa çadra në të cilat do të bëhet kontrolli paraprak i personave që paraqiten atje për të mbrojtur personelin mjekësor nga infektimi.

Rusi, shënohet viktima e parë nga koronavirusi
Dy pacientë të infektuar nga koronavirus kanë vdekur sot në Moskë. Ata ishin 88 dhe 73-vjeç, njoftuan autoritetet ruse, sipas të cilave deri më tash janë regjistruar gjithsej 658 raste të infeksionit në të gjithë ...
Shprehja | 25-Mar-2020 22:22
Dy pacientë të infektuar nga koronavirus kanë vdekur sot në Moskë. Ata ishin 88 dhe 73-vjeç, njoftuan autoritetet ruse, sipas të cilave deri më tash janë regjistruar gjithsej 658 raste të infeksionit në të gjithë ...

Viktimat e para me koronavirus në Rusi
Dy pacientë të infektuar nga koronavirus kanë vdekur sot në Moskë. Ata ishin 88 dhe 73-vjeç, njoftuan autoritetet ruse, sipas të cilave deri më tash janë regjistruar gjithsej 658 raste të infeksionit në të gjithë ...
Medial | 25-Mar-2020 22:13
Dy pacientë të infektuar nga koronavirus kanë vdekur sot në Moskë. Ata ishin 88 dhe 73-vjeç, njoftuan autoritetet ruse, sipas të cilave deri më tash janë regjistruar gjithsej 658 raste të infeksionit në të gjithë ...

Rusi, shënohet viktima e parë nga koronavirusi
Dy pacientë të infektuar nga koronavirus kanë vdekur sot në Moskë. Ata ishin 88 dhe 73-vjeç, njoftuan autoritetet ruse, sipas të cilave deri më tash janë regjistruar gjithsej 658 raste të infeksionit në të gjithë ...
Alsat-M | 25-Mar-2020 22:10
Dy pacientë të infektuar nga koronavirus kanë vdekur sot në Moskë. Ata ishin 88 dhe 73-vjeç, njoftuan autoritetet ruse, sipas të cilave deri më tash janë regjistruar gjithsej 658 raste të infeksionit në të gjithë ...

Viktimat e para me koronavirus në Rusi
Dy pacientë të infektuar nga koronavirus kanë vdekur sot në Moskë. Ata ishin 88 dhe 73-vjeç, njoftuan autoritetet ruse, sipas të cilave deri më tash janë regjistruar gjithsej 658 raste të infeksionit në të gjithë ...
TetovaSot | 25-Mar-2020 22:08
Dy pacientë të infektuar nga koronavirus kanë vdekur sot në Moskë. Ata ishin 88 dhe 73-vjeç, njoftuan autoritetet ruse, sipas të cilave deri më tash janë regjistruar gjithsej 658 raste të infeksionit në të gjithë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved