ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 14:43

Komuna e Prishtinës planifikon të krijojë ekipe vullnetare për t’iu ndihmuar të moshuarve

Komuna e Prishtinës planifikon të krijojë ekipe vullnetare për t’iu ndihmuar të moshuarve
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka njoftuar se këtë javë kanë krijuar ekipin e vullnetarëve për shpërndarjen e pakove higjienike dhe ushqimore për ata që kanë më së shumti nevojë. “Po ashtu po mendojmë edhe për ...
Arbresh | 26-Mar-2020 13:03
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka njoftuar se këtë javë kanë krijuar ekipin e vullnetarëve për shpërndarjen e pakove higjienike dhe ushqimore për ata që kanë më së shumti nevojë. “Po ashtu po mendojmë edhe për ...

Komuna e Prishtinës planifikon të krijojë ekipe vullnetare për t’iu ndihmuar të moshuarve
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka njoftuar se këtë javë kanë krijuar ekipin e vullnetarëve për shpërndarjen e pakove higjienike dhe ushqimore për ata që kanë më së shumti nevojë. “Po ashtu po mendojmë edhe për ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 12:57
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka njoftuar se këtë javë kanë krijuar ekipin e vullnetarëve për shpërndarjen e pakove higjienike dhe ushqimore për ata që kanë më së shumti nevojë. “Po ashtu po mendojmë edhe për ...

Komuna e Prishtinës planifikon të krijojë ekipe vullnetare për t’iu ndihmuar të moshuarve
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka njoftuar se këtë javë kanë kr ijuar ekipin e vullnetarëve për shpërndarjen e pakove higjienike dhe ushqimore për ata që kanë më së shumti nevojë. “Po ashtu po mendojmë edhe për ...
Medial | 26-Mar-2020 12:57
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka njoftuar se këtë javë kanë kr ijuar ekipin e vullnetarëve për shpërndarjen e pakove higjienike dhe ushqimore për ata që kanë më së shumti nevojë. “Po ashtu po mendojmë edhe për ...

Komuna e Prishtinës planifikon të krijojë ekipe vullnetare për t’iu ndihmuar të moshuarve
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka njoftuar se këtë javë kanë kr ijuar ekipin e vullnetarëve për shpërndarjen e pakove higjienike dhe ushqimore për ata që kanë më së shumti nevojë. “Po ashtu po mendojmë edhe për ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 12:54
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka njoftuar se këtë javë kanë kr ijuar ekipin e vullnetarëve për shpërndarjen e pakove higjienike dhe ushqimore për ata që kanë më së shumti nevojë. “Po ashtu po mendojmë edhe për ...

Ahmeti pas rrëzimit të Qeverisë në Kosovë: ?Kushdo që mori pjesë në krizën politike meriton karantinë
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, pas rënies së Qeverisë Kurti, ka paralajmëruar se që nesër do të fillojë planifikimin për intervenimin ekonomik në kryeqytet dhe se do të punojë me të gjithë, pavarësisht ...
Top Channel | 26-Mar-2020 08:24
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, pas rënies së Qeverisë Kurti, ka paralajmëruar se që nesër do të fillojë planifikimin për intervenimin ekonomik në kryeqytet dhe se do të punojë me të gjithë, pavarësisht ...

Rrëzimi i qeverisë Kurti, Shpend Ahmeti: ?Kushdo që mori pjesë në krizën politike, meriton karantinë
Pas rënies së qeverisë Kurti, kyetari i Komunës së Prishtinës Shpend Ahmeti ka paralajmëruar se që nesër do të fillojë planifikimin për intervenimin ekonomik në kryeqytet dhe se do të punojë me të gjithë, pavarësisht ...
BalkanWeb | 26-Mar-2020 07:20
Pas rënies së qeverisë Kurti, kyetari i Komunës së Prishtinës Shpend Ahmeti ka paralajmëruar se që nesër do të fillojë planifikimin për intervenimin ekonomik në kryeqytet dhe se do të punojë me të gjithë, pavarësisht ...

Komuna e Prishtinës, synon të krijoj ekipe vullnetare për tu ndihmuar të moshuarve
Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka bërë të ditur se këtë janë është krijuar ekipi i vullnetarëve në komunë, për shpërndarjen pakove higjienike dhe ushqimore për ata që kanë më së shumti nevojë. Ai ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 12:47
Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka bërë të ditur se këtë janë është krijuar ekipi i vullnetarëve në komunë, për shpërndarjen pakove higjienike dhe ushqimore për ata që kanë më së shumti nevojë. Ai ...

Ahmeti pas rrëzimit të Qeverisë: ?Kushdo që mori pjesë në krizën politike meriton karantinë
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, pas rënies së Qeverisë Kurti, ka paralajmëruar se që nesër do të fillojë planifikimin për intervenimin ekonomik në kryeqytet dhe se do të punojë me të gjithë, pavarësisht ...
Shenja | 26-Mar-2020 08:55
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, pas rënies së Qeverisë Kurti, ka paralajmëruar se që nesër do të fillojë planifikimin për intervenimin ekonomik në kryeqytet dhe se do të punojë me të gjithë, pavarësisht ...

Ahmeti pas rrëzimit të Qeverisë: ?Kushdo që mori pjesë në krizën politike meriton karantinë
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, pas rënies së Qeverisë Kurti, ka paralajmëruar se që nesër do të fillojë planifikimin për intervenimin ekonomik në kryeqytet dhe se do të punojë me të gjithë, pavarësisht ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 00:38
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, pas rënies së Qeverisë Kurti, ka paralajmëruar se që nesër do të fillojë planifikimin për intervenimin ekonomik në kryeqytet dhe se do të punojë me të gjithë, pavarësisht ...

Shpend Ahmeti: Krejt ata që morën pjesë në krizën politike meriton karantinë
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, pas rënies së Qeverisë Kurti, ka paralajmëruar se që nesër do të fillojë planifikimin për intervenimin ekonomik në kryeqytet dhe se do të punojë me të gjithë, pavarësisht ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 07:11
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, pas rënies së Qeverisë Kurti, ka paralajmëruar se që nesër do të fillojë planifikimin për intervenimin ekonomik në kryeqytet dhe se do të punojë me të gjithë, pavarësisht ...

Ahmeti: Kushdo që mori pjesë në krizën politike meriton karantinën
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, pas rënies së Qeverisë Kurti, ka paralajmëruar se që nesër do të fillojë planifikimin për intervenimin ekonomik në kryeqytet dhe se do të punojë me të gjithë, pavarësisht ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 01:14
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, pas rënies së Qeverisë Kurti, ka paralajmëruar se që nesër do të fillojë planifikimin për intervenimin ekonomik në kryeqytet dhe se do të punojë me të gjithë, pavarësisht ...

Ahmeti: E keni merituar karantinën 14 ditore, jo për shkak të rrezikimit të shëndetit fizik por edhe atij mendor
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, u ka thënë deputetëve të Kuvendit të Kosovës që meritojnë karantinën minimun 14 ditore, për shkak të rrezikimit të shëndetit fizik dhe mendor. Përmes një statusi në Facebook, Ahmeti ...
Arbresh | 26-Mar-2020 00:38
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, u ka thënë deputetëve të Kuvendit të Kosovës që meritojnë karantinën minimun 14 ditore, për shkak të rrezikimit të shëndetit fizik dhe mendor. Përmes një statusi në Facebook, Ahmeti ...

Ahmeti: E keni merituar karantinën 14 ditore, jo për shkak të rrezikimit të shëndetit fizik por edhe atij mendor
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, u ka thënë deputetëve të Kuvendit të Kosovës që meritojnë karantinën minimun 14 ditore, për shkak të rrezikimit të shëndetit fizik dhe mendor. Përmes një statusi në Facebook, Ahmeti ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 00:22
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, u ka thënë deputetëve të Kuvendit të Kosovës që meritojnë karantinën minimun 14 ditore, për shkak të rrezikimit të shëndetit fizik dhe mendor. Përmes një statusi në Facebook, Ahmeti ...

Ahmeti-deputetëve: Merituat karantinën 14 ditore, jo për shkak të rrezikimit të shëndetit fizik, por edhe atij mendor
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka reaguar pas votimit të mocionit të ngritur nga LDK për rrëzimin e Qeverisë Kurti. Ahmeti tha se deputetët e kanë merituar sonte karantinën minimum 14 ditore, jo për shkak të ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 23:59
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka reaguar pas votimit të mocionit të ngritur nga LDK për rrëzimin e Qeverisë Kurti. Ahmeti tha se deputetët e kanë merituar sonte karantinën minimum 14 ditore, jo për shkak të ...

Ahmeti deputetëve: E keni merituar karantinën 14 ditore për rrezikim të shëndetit fizik e mendor
Kreu i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, përmes një postimi në Facebook ka thënë se deputetët meritojnë karantinën minimum 14 ditore, për rrezikim të shëndetit fizik e mendor. “E keni merituar karantinën minimum 14 ...
Koha.net | 25-Mar-2020 23:59
Kreu i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, përmes një postimi në Facebook ka thënë se deputetët meritojnë karantinën minimum 14 ditore, për rrezikim të shëndetit fizik e mendor. “E keni merituar karantinën minimum 14 ...

Ahmeti – politikanëve: E keni meritu karantinën për rrezikim të shëndetit fizik e mendor
Ahmeti tha se e kanë merituar karantinën 14 ditore për shkak të rrezikimit të shëndetit fizik e mendor, shkruan . Ai gjithashtu ka porositur qytetarët të qëndrojnë në shtëpi edhe për 14 ditë. Ky është postimi i tij: E ...
Lajminet | 25-Mar-2020 23:52
Ahmeti tha se e kanë merituar karantinën 14 ditore për shkak të rrezikimit të shëndetit fizik e mendor, shkruan . Ai gjithashtu ka porositur qytetarët të qëndrojnë në shtëpi edhe për 14 ditë. Ky është postimi i tij: E ...

Shpend Ahmeti: Më vjen keq që duhet ti themi lamtumirë Leze Qenës në këto kushte
Kryetari i Komunës së Prishtinës, gjithashtu e ka shprehur pikëllimin e tij pas lajmit për ndarjen nga jeta të aktores së njohur shqiptare Leze Qena. Ky është postimi i plotë i Shpend Ahmetit në Facebook: Sigurisht se ...
TetovaSot | 25-Mar-2020 20:55
Kryetari i Komunës së Prishtinës, gjithashtu e ka shprehur pikëllimin e tij pas lajmit për ndarjen nga jeta të aktores së njohur shqiptare Leze Qena. Ky është postimi i plotë i Shpend Ahmetit në Facebook: Sigurisht se ...

Ahmeti: Protestoj kundër Covid-19 me dezinfektim të ndërtesave në Prishtinë
Këtë e bëri ai të ditur me anë të një postimi në rrjetin social Facebook. “Protestoj kundër #covid19 me dezinfektim të ndërtesave në Prishtinë”, ka shkruar Ahmeti.
Lajminet | 25-Mar-2020 18:08
Këtë e bëri ai të ditur me anë të një postimi në rrjetin social Facebook. “Protestoj kundër #covid19 me dezinfektim të ndërtesave në Prishtinë”, ka shkruar Ahmeti.

Ahmeti: Gjendja e të infektuarve nga Prishtina është stabile, na duhet më shumë bashkëpunim me IKSHPK-në
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka thënë se gjendja e të infektuarve me coronavirus e tre personave që vijnë nga Prishtina është stabile, duke shtuar se dy prej tyre nuk kanë as simptoma. Ai ka thënë se ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 08:54
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka thënë se gjendja e të infektuarve me coronavirus e tre personave që vijnë nga Prishtina është stabile, duke shtuar se dy prej tyre nuk kanë as simptoma. Ai ka thënë se ...

Ahmeti: Protestoj kundër koronavirusit me dezinfektim të ndërtesave në Prishtinë
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook ka thënë se proteston kundër koronavirusit përmes dezinfektimit të ndërtesave të kryeqytetit të Kosovës. ‘Protestoj ...
Arbresh | 25-Mar-2020 17:59
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook ka thënë se proteston kundër koronavirusit përmes dezinfektimit të ndërtesave të kryeqytetit të Kosovës. ‘Protestoj ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved