ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 11:11

Futboll nga shtëpia/ Fëmijët aktivë edhe në kushtet e izolimit

Futboll nga shtëpia/ Fëmijët aktivë edhe në kushtet e izolimit
E ndërkohë që fusha, terrene sportive, palestra e stadiume janë të mbyllura, Federata Shqiptare e Futbollit ka ndërmarrë një iniciative që synon përkujdesjen fizike dhe psiko-sociale të fëmijëve në këto ditë karantinimi.
Top Channel | 26-Mar-2020 15:41
E ndërkohë që fusha, terrene sportive, palestra e stadiume janë të mbyllura, Federata Shqiptare e Futbollit ka ndërmarrë një iniciative që synon përkujdesjen fizike dhe psiko-sociale të fëmijëve në këto ditë karantinimi.

Moderatorja sportive shqiptare, ndihmon në përballimin e koronavirusit: Marr përsipër pazarin e nënave të pamundura për shkak të fëmijëve. Mos i lini vetëm
Koronavirusi prej pak ditësh ka filluar të përhapet edhe në Kosovë, ku deri tani numërohen disa raste të prekurish. Pikërisht për këtë arsye shumë njerëz janë të detyruar të izolohen në shtëpitë e tyre, në mënyrë që të ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 15:50
Koronavirusi prej pak ditësh ka filluar të përhapet edhe në Kosovë, ku deri tani numërohen disa raste të prekurish. Pikërisht për këtë arsye shumë njerëz janë të detyruar të izolohen në shtëpitë e tyre, në mënyrë që të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved