ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 12:13

“Frymëzim për brezat e rinj”, Meta: Mjekja Burbuqe Ajazi, ndonëse në moshë pensioni vijon punën në këto ditë të vështira

“Frymëzim për brezat e rinj”, Meta: Mjekja Burbuqe Ajazi, ndonëse në moshë pensioni vijon punën në këto ditë të vështira
Presidenti i vendit, Ilir Meta ka ndarë përmes Facebook-ut të tij një lajm të mirë për të gjithë ndjekësit. Duke sjellë shembullin pozitiv të mjekes gjinekologe nga Peqini, Burbuqe Ajazi, e cila ndonëse në moshë ...
BalkanWeb | 26-Mar-2020 14:21
Presidenti i vendit, Ilir Meta ka ndarë përmes Facebook-ut të tij një lajm të mirë për të gjithë ndjekësit. Duke sjellë shembullin pozitiv të mjekes gjinekologe nga Peqini, Burbuqe Ajazi, e cila ndonëse në moshë ...

Covid-19, lind një foshnje në Peqin/ Ndihmon edhe mjekja gjinekologe në pension
Dje në mbrëmje, një foshnje ka ardhur në jetë në Peqin, çka për shkak të situatës së pandemisë Covid-19, Burbuqe Ajazi, e cila prej vitesh e ka mbushur moshën e pensionit ka dalë në punë.
Top Channel | 26-Mar-2020 14:15
Dje në mbrëmje, një foshnje ka ardhur në jetë në Peqin, çka për shkak të situatës së pandemisë Covid-19, Burbuqe Ajazi, e cila prej vitesh e ka mbushur moshën e pensionit ka dalë në punë.

“Frymëzim për brezat e rinj”, Meta: Mjekja Burbuqe Ajazi, ndonëse në moshë pensioni vijon punën në këto ditë të vështira
Presidenti i vendit, Ilir Meta ka ndarë përmes Facebook-ut të tij një lajm të mirë për të gjithë ndjekësit. Duke sjellë shembullin pozitiv të mjekes gjinekologe nga Peqini, Burbuqe Ajazi, e cila ndonëse në moshë ...
Medial | 26-Mar-2020 14:20
Presidenti i vendit, Ilir Meta ka ndarë përmes Facebook-ut të tij një lajm të mirë për të gjithë ndjekësit. Duke sjellë shembullin pozitiv të mjekes gjinekologe nga Peqini, Burbuqe Ajazi, e cila ndonëse në moshë ...

Presidenti Meta: Mirënjohje dhe falenderim të thellë për mjeken e nderuar Burbuqe Ajazi!
Mjekja gjinekologe, Burbuqe Ajazi, ndonëse prej vitesh e ka mbushur moshën e pensionit, vazhdon të shërbejë me shumë profesionalizëm, përkushtim dhe pasion në spitalin e Peqinit, duke u kthyer në shembull të ...
Telegraf | 26-Mar-2020 12:31
Mjekja gjinekologe, Burbuqe Ajazi, ndonëse prej vitesh e ka mbushur moshën e pensionit, vazhdon të shërbejë me shumë profesionalizëm, përkushtim dhe pasion në spitalin e Peqinit, duke u kthyer në shembull të ...

U kthye në punë pasi doli në pension, Meta: Kemi nevojë për mjeke të tilla që frymëzojnë
Në këto ditë të vështira rastet e frymëzimit janë më se të nevojshme, sidomos kur vijnë nga njerëz të thjeshtë, të cilët ushtrojnë profesione jetësore siç është ai i mjekut. Ka nga ata të cilët në rast nevoje e ...
Lajmi i Fundit | 26-Mar-2020 12:41
Në këto ditë të vështira rastet e frymëzimit janë më se të nevojshme, sidomos kur vijnë nga njerëz të thjeshtë, të cilët ushtrojnë profesione jetësore siç është ai i mjekut. Ka nga ata të cilët në rast nevoje e ...

Prej vitesh në moshë pensioni, mjekja del në punë, Meta: Mirënjohje dhe falenderim të thellë për mjeken e nderuar Burbuqe Ajazi
Mjekja gjinekologe, Burbuqe Ajazi, ndonëse prej vitesh e ka mbushur moshën e pensionit, vazhdon të shërbejë me shumë profesionalizëm, përkushtim dhe pasion në spitalin e Peqinit, duke u kthyer në shembull të ...
GazetaTema | 26-Mar-2020 12:15
Mjekja gjinekologe, Burbuqe Ajazi, ndonëse prej vitesh e ka mbushur moshën e pensionit, vazhdon të shërbejë me shumë profesionalizëm, përkushtim dhe pasion në spitalin e Peqinit, duke u kthyer në shembull të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved