ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 11:52

Rama prezanton flotën e re të ambulancave për Emergjencat Civile

Rama prezanton flotën e re të ambulancave për Emergjencat Civile
Permes nje mesazhi ne Facebook Rama theksoi se keto mjete, qe do i shtohen flotes se shendetesise ne keto kohe te veshtira, jane bere gati per t’u nisur nga Turqia drejt Tiranes. Mesazhi. Flota e re e autoambulancave te ...
ikub.al | 26-Mar-2020 15:20
Permes nje mesazhi ne Facebook Rama theksoi se keto mjete, qe do i shtohen flotes se shendetesise ne keto kohe te veshtira, jane bere gati per t’u nisur nga Turqia drejt Tiranes. Mesazhi. Flota e re e autoambulancave te ...

Foto/ Niset flota e re e ambulancave civile nga Turqia drejt Shqipërisë
Kryeministri Edi Rama ka prezantuar flotën e autoambulancave të Emergjencave Civile që do iu vijnë në ndihmë qytetarëve, në këtë kohë të vështirë jo vetëm për vendin tonë po për mbarë botën.
Top Channel | 26-Mar-2020 15:29
Kryeministri Edi Rama ka prezantuar flotën e autoambulancave të Emergjencave Civile që do iu vijnë në ndihmë qytetarëve, në këtë kohë të vështirë jo vetëm për vendin tonë po për mbarë botën.

FOTOT/ “Flotë e re autoambulancash”, Rama: Niset nga Turqia drejt Shqipërisë
Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se disa autoambulanca po i shtohen flotës shqiptare të emergjencave civile. Shefi i qeverisë publikon pamjet tek shkruan se ato janë gati për nisur nga Turqia në drejtim të vendit tonë. ...
GazetaTema | 26-Mar-2020 15:14
Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se disa autoambulanca po i shtohen flotës shqiptare të emergjencave civile. Shefi i qeverisë publikon pamjet tek shkruan se ato janë gati për nisur nga Turqia në drejtim të vendit tonë. ...

FOTO/ Nga Turqia drejt Tiranës, Rama prezanton flotën e re të ambulancave të Emergjencave Civile
Kur Shqipëria është mes vendeve të goditura nga pandemia e COVID-19, ku aktualisht numri i të prekurve ka shkuar në 174, kryeministri Edi Rama ka prezantuar flotën e autoambulancave të Emergjencave Civile që do iu vijnë ...
BalkanWeb | 26-Mar-2020 15:00
Kur Shqipëria është mes vendeve të goditura nga pandemia e COVID-19, ku aktualisht numri i të prekurve ka shkuar në 174, kryeministri Edi Rama ka prezantuar flotën e autoambulancave të Emergjencave Civile që do iu vijnë ...

FOTOT/ Kur del Rama për inspektim: Po ti ça bën rrugëve?
Dalja e djeshme e kryeministrit Edi Rama për të inspektuar tregun ushqimor, e ka shfrenuar fantazinë e rrjeteve sociale, duke parë situatën e frikshme të krijuar nga koronavirusi. Më poshtë, disa nga memet më pikante. ...
GazetaTema | 26-Mar-2020 09:52
Dalja e djeshme e kryeministrit Edi Rama për të inspektuar tregun ushqimor, e ka shfrenuar fantazinë e rrjeteve sociale, duke parë situatën e frikshme të krijuar nga koronavirusi. Më poshtë, disa nga memet më pikante. ...

Nga Turqia drejt Tiranës, Rama prezanton flotën e re të ambulancave të Emergjencave Civile
Kur Shqipëria është mes vendeve të goditura nga pandemia e COVID-19, ku aktualisht numri i të prekurve ka shkuar në 174, kryeministri Edi Rama ka prezantuar flotën e autoambulancave të Emergjencave Civile që do iu vijnë ...
Lajmi i Fundit | 26-Mar-2020 15:17
Kur Shqipëria është mes vendeve të goditura nga pandemia e COVID-19, ku aktualisht numri i të prekurve ka shkuar në 174, kryeministri Edi Rama ka prezantuar flotën e autoambulancave të Emergjencave Civile që do iu vijnë ...

Flota e re e autoambulancave, Rama: Gati për t’u nisur nga Turqia drejt Shqipërisë
Flota e re e autoambulancave të emergjencave civile është gati për t’u nisur nga Turqia drejt Shqipërisë. Njoftimin e bëri të ditur kryeministri Rama, në profilin e tij zyrtar në Facebook. Vetëm një ditë më parë, Rama ...
ScanTv | 26-Mar-2020 15:17
Flota e re e autoambulancave të emergjencave civile është gati për t’u nisur nga Turqia drejt Shqipërisë. Njoftimin e bëri të ditur kryeministri Rama, në profilin e tij zyrtar në Facebook. Vetëm një ditë më parë, Rama ...

Rama prezanton flotën e re të ambulancave të Emergjencave Civile, nga Turqia drejt Shqipërisë
Kryeministri Edi Rama ka prezantuar flotën e autoambulancave të Emergjencave Civile që do iu vijnë në ndihmë qytetarëve, në këtë kohë të vështirë jo vetëm për vendin tonë po për mbarë botën. Përmes një postimi në rrjete ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 15:14
Kryeministri Edi Rama ka prezantuar flotën e autoambulancave të Emergjencave Civile që do iu vijnë në ndihmë qytetarëve, në këtë kohë të vështirë jo vetëm për vendin tonë po për mbarë botën. Përmes një postimi në rrjete ...

Pajisje mjekësore nga Turqia/ Rama: Do t’u shërbejnë të sëmurëve dhe mjekëve
Mberrijne nga Turqia pajisje ne funksion te pacienteve dhe mjekeve qe perballen cdo dite me virusin korona. Permes nje postimi ne rrjetet sociale, kryeministri Edi Rama njoftoi blerjen e materialeve ne ndihme te ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 14:25
Mberrijne nga Turqia pajisje ne funksion te pacienteve dhe mjekeve qe perballen cdo dite me virusin korona. Permes nje postimi ne rrjetet sociale, kryeministri Edi Rama njoftoi blerjen e materialeve ne ndihme te ...

Covid-19, Turqia nis flotën e re të autoambulancave drejt Shqipërisë
Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se drejt Shqipërisë është nisur flota e re e autoambulancave të emergjencëave civile nga Turqia. Në facebook Rama publikon fotot me autoambulancat. Ndihma e Turqisë vjen si masë shtesë ...
Politiko | 26-Mar-2020 15:07
Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se drejt Shqipërisë është nisur flota e re e autoambulancave të emergjencëave civile nga Turqia. Në facebook Rama publikon fotot me autoambulancat. Ndihma e Turqisë vjen si masë shtesë ...

FOTO/ Nga Turqia drejt Tiranës, Rama prezanton flotën e re të ambulancave të Emergjencave Civile
Kur Shqipëria është mes vendeve të goditura nga pandemia e COVID-19, ku aktualisht numri i të prekurve ka shkuar në 174, kryeministri Edi Rama ka prezantuar flotën e autoambulancave të Emergjencave Civile që do iu vijnë ...
Medial | 26-Mar-2020 15:07
Kur Shqipëria është mes vendeve të goditura nga pandemia e COVID-19, ku aktualisht numri i të prekurve ka shkuar në 174, kryeministri Edi Rama ka prezantuar flotën e autoambulancave të Emergjencave Civile që do iu vijnë ...

Rama telefonon qytetarët, por e “shqetëson” Presidenten e KE/ Kryeministri i flet frëngjisht
Kryeministri Edi Rama ka vendosur të kontaktojë sonte qytetarët që kanë kontaktuar tek platforma Shqipëria që duam. Duke dëgjuar problemet e tyre, por edhe duke i këshilluar, Rama ka marrë një telefonatë të rëndësishme. ...
AlMaKos | 25-Mar-2020 21:15
Kryeministri Edi Rama ka vendosur të kontaktojë sonte qytetarët që kanë kontaktuar tek platforma Shqipëria që duam. Duke dëgjuar problemet e tyre, por edhe duke i këshilluar, Rama ka marrë një telefonatë të rëndësishme. ...

Rama i përgjigjet vajzës nga Saranda që i kërkonte punë: Jemi në luftë
Kryeministri Edi Rama po zhvillon gjatë mbrëmjes së sotme një komunikim me qytetarët, një prej të cilëve ka qenë nga Saranda. Qytetarja ishte ankuar në portalin Shqipëria që Duam se ankesa e sajë për punësim nuk po ...
Saranda Web | 25-Mar-2020 21:04
Kryeministri Edi Rama po zhvillon gjatë mbrëmjes së sotme një komunikim me qytetarët, një prej të cilëve ka qenë nga Saranda. Qytetarja ishte ankuar në portalin Shqipëria që Duam se ankesa e sajë për punësim nuk po ...

Rama komunikon drejtëpërdrejtë me publikun
Kryeministri Edi Rama në vazhdim të komunikimit intensiv me publikun ka nisur prej rreth 15 minutash biseda të drejtëpërdrejta telefonike me qytetarë të ndryshëm. Ai po i kontakton vetë në telefon të gjithë qytetarët që ...
RTSH | 25-Mar-2020 20:51
Kryeministri Edi Rama në vazhdim të komunikimit intensiv me publikun ka nisur prej rreth 15 minutash biseda të drejtëpërdrejta telefonike me qytetarë të ndryshëm. Ai po i kontakton vetë në telefon të gjithë qytetarët që ...

Masat e reja të Qeverisë shqiptare, reagon reperi i njohur
Qeveria e Shqipërisë ka shtuar masat mbrojtëse ndaj koronavirusit. Në Shqipëri mbrëmë u vendos që të shpallet gjendje të fatkeqësisë natyrore, si pasojë e pandemisë, shkruan lajmi.net. Ky vendim erdhi pasi numri i të ...
Zeri | 25-Mar-2020 15:57
Qeveria e Shqipërisë ka shtuar masat mbrojtëse ndaj koronavirusit. Në Shqipëri mbrëmë u vendos që të shpallet gjendje të fatkeqësisë natyrore, si pasojë e pandemisë, shkruan lajmi.net. Ky vendim erdhi pasi numri i të ...

FOTOT: Turqia i dërgon ndihma e pajisje mjekësore Shqipërisë
Pak ditë parë, kryeministri Rama u shpreh se ka folur me Erdoganin për të marrë pajisje mjekësore nga Turqia. Nuk ka zgjatur shumë dhe në mesnatë, Rama ka bërë të ditur se avioni i “Air Albania”, “Lasgushi”, ishte duke ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 09:03
Pak ditë parë, kryeministri Rama u shpreh se ka folur me Erdoganin për të marrë pajisje mjekësore nga Turqia. Nuk ka zgjatur shumë dhe në mesnatë, Rama ka bërë të ditur se avioni i “Air Albania”, “Lasgushi”, ishte duke ...

Masat e reja të Qeverisë shqiptare, reagon reperi i njohur
Në Shqipëri mbrëmë u vendos që të shpallet gjendje të fatkeqësisë natyrore, si pasojë e pandemisë, shkruan . Ky vendim erdhi pasi numri i të infektuarve në Shqipëri ka shkruar në 123, kurse kanë vdekur pesë persona. ...
Lajminet | 25-Mar-2020 15:52
Në Shqipëri mbrëmë u vendos që të shpallet gjendje të fatkeqësisë natyrore, si pasojë e pandemisë, shkruan . Ky vendim erdhi pasi numri i të infektuarve në Shqipëri ka shkruar në 123, kurse kanë vdekur pesë persona. ...

COVID-19, Turqia ndihmon Shqipërinë me pajisje mjekësore
Turqia ka vendosur të ndihmojë Shqipërinë me pajisje mjekësore për të kaluar këtë periudhë të vështirë si pasojë e shpërthimit të pandemisë së koronavirusit. Kryeministri Edi Rama ka publikuar në Facebook foto të ...
RTSH | 25-Mar-2020 10:19
Turqia ka vendosur të ndihmojë Shqipërinë me pajisje mjekësore për të kaluar këtë periudhë të vështirë si pasojë e shpërthimit të pandemisë së koronavirusit. Kryeministri Edi Rama ka publikuar në Facebook foto të ...

Rama: Në Stambolli ngarkohen armët për mbrojtjen e jetës së pacientëve dhe mjekëve tanë
Kryeministri i Republikës së Shqipërisë, Edi Rama, ka njoftuar se nga Turqia janë duke u përgatitur mjetet të cilat do t’i vihen në dispozicion Shqipërisë në luftën kundër koronavirusit. Kryeministri Rama në një posim ...
Alsat-M | 25-Mar-2020 09:40
Kryeministri i Republikës së Shqipërisë, Edi Rama, ka njoftuar se nga Turqia janë duke u përgatitur mjetet të cilat do t’i vihen në dispozicion Shqipërisë në luftën kundër koronavirusit. Kryeministri Rama në një posim ...

Rama, zgjidhje te Erdogan dhe për Corona-n në spitale: “Lasgushi” po ngarkohet në Stamboll…
Edhe këtë herë, në luftë me Corona-n, Rama ka zgjedhur zgjidhje te Erdogan. Duke mos e fshehur as faktin se në rastin më ekstrem, do jetë Turqia ajo që mbajë ekonomikisht Shqipërinë, kreu i qeverisë shqiptari publikoi ...
Tesheshi | 25-Mar-2020 09:19
Edhe këtë herë, në luftë me Corona-n, Rama ka zgjedhur zgjidhje te Erdogan. Duke mos e fshehur as faktin se në rastin më ekstrem, do jetë Turqia ajo që mbajë ekonomikisht Shqipërinë, kreu i qeverisë shqiptari publikoi ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved