ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 14:43

Fitoi betejën me koronavirusin/ 30-vjeçari rrëfen si i nisën simptomat: Mendova se kisha ftohje, por pas problemeve në frymëmarrje…

Fitoi betejën me koronavirusin/ 30-vjeçari rrëfen si i nisën simptomat: Mendova se kisha ftohje, por pas problemeve në frymëmarrje…
Ai është një nga personat që ka mposhtur virusin vdekjeprurës, ndërkohë që prej 3 ditësh ka lënë spitalin Infektiv dhe qëndron në banesë. Bëhet fjalë për 30-vjeçarin Erind Cara, me profesion fizioterapist. Në ambientet ...
Lexo | 26-Mar-2020 12:21
Ai është një nga personat që ka mposhtur virusin vdekjeprurës, ndërkohë që prej 3 ditësh ka lënë spitalin Infektiv dhe qëndron në banesë. Bëhet fjalë për 30-vjeçarin Erind Cara, me profesion fizioterapist. Në ambientet ...

Mposhti COVID-19, 30-vjeçari: Më thanë se kisha ftohje, pas problemeve në frymëmarrje shkova sërish në spital. Si nisën simptomat
Ai është një nga personat që ka mposhtur virusin vdekjeprurës COVID-19, ndërkohë që prej 3 ditësh ka lënë spitalin Infektiv dhe qëndron në banesë. Bëhet fjalë për 30-vjeçarin Erind Cara, me profesion fizioterapist. Nga ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 11:27
Ai është një nga personat që ka mposhtur virusin vdekjeprurës COVID-19, ndërkohë që prej 3 ditësh ka lënë spitalin Infektiv dhe qëndron në banesë. Bëhet fjalë për 30-vjeçarin Erind Cara, me profesion fizioterapist. Nga ...

I prekur nga koronavirusi/ I riu tregon ditët tek Infektivi në QSUT
Ai është një nga personat që ka mposhtur virusin vdekjeprurës, ndërkohë që prej 3 ditësh ka lënë Spitalin Infektiv dhe qëndron në banesë. Bëhet fjalë për 30-vjeçarin Erind Cara, me profesion fizioterapist. Në ambientet ...
Lapsi | 26-Mar-2020 11:12
Ai është një nga personat që ka mposhtur virusin vdekjeprurës, ndërkohë që prej 3 ditësh ka lënë Spitalin Infektiv dhe qëndron në banesë. Bëhet fjalë për 30-vjeçarin Erind Cara, me profesion fizioterapist. Në ambientet ...

Mesazhi i 19-vjeçarit shqiptar për Koronavirusin: Unë e fitova betejën, por humba miq që i njoha gjatë kësaj beteje
Erind Cara është një ndër personat që e ka fituar betejën me CoVid-19, por shoku i tij i dhomës nuk ja doli, duke humbur jetën.
Top Channel | 26-Mar-2020 08:24
Erind Cara është një ndër personat që e ka fituar betejën me CoVid-19, por shoku i tij i dhomës nuk ja doli, duke humbur jetën.

Flet i riu i shëruar: Betejën e fitova/ Pasi la spitalin infektiv jep mesazhin për të gjithë: Qëndroni në shtëpi
Ky është mesazhi i Erind Carës, 19 vjecari që ja doli të shërohet nga koronavirusi sapo la spitalin infektiv në Tiranë.
Top Channel | 26-Mar-2020 08:24
Ky është mesazhi i Erind Carës, 19 vjecari që ja doli të shërohet nga koronavirusi sapo la spitalin infektiv në Tiranë.

Oriola Marashi dhe Eros Grezda ‘pa dashje’ e konfirmojnë se janë në lidhje me foton e fundit
Erind Cara është një nga 17 pacientët e shëruar nga coronavirusi në Shqipëri. Xhudisti shqiptar që është pjesë e Studentit në një intervistë për “Vizion Plus”, tregoi luftën me virusin dhe si arriti të shërohej prej ...
GazetaBlic | 25-Mar-2020 22:36
Erind Cara është një nga 17 pacientët e shëruar nga coronavirusi në Shqipëri. Xhudisti shqiptar që është pjesë e Studentit në një intervistë për “Vizion Plus”, tregoi luftën me virusin dhe si arriti të shërohej prej ...

VIDEO/ I riu lë Spitalin Infektiv: Shoku i dhomës luftoi deri në frymën e fundit
Erind Cara, një nga 17 pacientët e shëruar nga koronavirusi në Shqipëri përmes një mesazhi publik njofton se është shëruar dhe tashmë është kthyer në shtëpi. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Cara bën me dije se në ...
Lapsi | 25-Mar-2020 21:12
Erind Cara, një nga 17 pacientët e shëruar nga koronavirusi në Shqipëri përmes një mesazhi publik njofton se është shëruar dhe tashmë është kthyer në shtëpi. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Cara bën me dije se në ...

Flet i shëruari nga koronavirusi: Mendoja se ishte thjesht grip, ja simptomat që kisha
Një nga 17 pacientët e shëruar nga koronavirusi në Shqipëri, Erind Cara, tregoi për emisionin “Vizioni i Pasdites”, luftën më virusin që nga simptomat e para, shtrimin në spitalin e infektivit e deri në shërimin e tij. ...
Republika | 25-Mar-2020 21:21
Një nga 17 pacientët e shëruar nga koronavirusi në Shqipëri, Erind Cara, tregoi për emisionin “Vizioni i Pasdites”, luftën më virusin që nga simptomat e para, shtrimin në spitalin e infektivit e deri në shërimin e tij. ...

EKSKLUZIVE/Flet i shëruari nga Covid-19: Mendoja se kisha thjesht grip, ja simptomat që kisha
Një nga 17 pacientët e shëruar nga koronavirusi në Shqipëri, Erind Cara, tregoi ekskluzivisht për emisionin “Vizioni i Pasdites”, luftën më virusin që nga simptomat e para, shtrimin në spitalin e infektivit e deri në ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 20:05
Një nga 17 pacientët e shëruar nga koronavirusi në Shqipëri, Erind Cara, tregoi ekskluzivisht për emisionin “Vizioni i Pasdites”, luftën më virusin që nga simptomat e para, shtrimin në spitalin e infektivit e deri në ...

“Beteja ime me koronavirusin në Spitalin Infektiv”/ Rrëfimi ekskluziv i Erind Carës
Erind Cara është një nga pacientët e shëruar me Covid-19. Një ditë pasi la Spitalin Infektiv, ai ndau ekskluzivisht me emisionin e pasditës në Vizion Plus emocionet dhe ankthin që ka kaluar për ditë me radhë në spital. ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 19:45
Erind Cara është një nga pacientët e shëruar me Covid-19. Një ditë pasi la Spitalin Infektiv, ai ndau ekskluzivisht me emisionin e pasditës në Vizion Plus emocionet dhe ankthin që ka kaluar për ditë me radhë në spital. ...

“Më mirë të parandalosh se sa të kurosh”, mesazhi i fortë nga Infektivi i të riut shqiptar të prekur nga COVID-19: Unë e fitova betejën, por njoha miq që e humbën! (VIDEO)
Një mesazh i fortë dhe sensibilizues vjen nga një i ri që ndodhet i shtruar në spitalin Infektiv, pasi rezultonte i prekur nga koronavirusi. Përmes një video nga një prej ballkoneve të këtij spitali COVID, Erind Cara ...
BalkanWeb | 25-Mar-2020 16:44
Një mesazh i fortë dhe sensibilizues vjen nga një i ri që ndodhet i shtruar në spitalin Infektiv, pasi rezultonte i prekur nga koronavirusi. Përmes një video nga një prej ballkoneve të këtij spitali COVID, Erind Cara ...

Flet i shëruari nga koronavirusi: Mendoja se ishte thjesht grip, ja simptomat që kisha
Një nga 17 pacientët e shëruar nga koronavirusi në Shqipëri, Erind Cara, tregoi për emisionin “Vizioni i Pasdites”, luftën më virusin që nga simptomat e para, shtrimin në spitalin e infektivit e deri në shërimin e tij. ...
TetovaSot | 25-Mar-2020 21:03
Një nga 17 pacientët e shëruar nga koronavirusi në Shqipëri, Erind Cara, tregoi për emisionin “Vizioni i Pasdites”, luftën më virusin që nga simptomat e para, shtrimin në spitalin e infektivit e deri në shërimin e tij. ...

Flet nga spitali i prekuri me COVID-19, mesazhi i të riut shqiptar: Unë e fitova betejën, por njoha miq që e humbën. Më mirë të parandalosh se sa të kurosh
Një mesazh i fortë dhe sensibilizues vjen nga një i ri që ndodhet i shtruar në spitalin Infektiv, pasi rezultonte i prekur nga koronavirusi. Përmes një video nga një prej ballkoneve të këtij spitali COVID, Erind Cara ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 17:13
Një mesazh i fortë dhe sensibilizues vjen nga një i ri që ndodhet i shtruar në spitalin Infektiv, pasi rezultonte i prekur nga koronavirusi. Përmes një video nga një prej ballkoneve të këtij spitali COVID, Erind Cara ...

I riu nga Tirana që u shërua nga koronavirusi: Humba shokun e dhomës
Erind Cara, është një nga pacientët e shëruar nga COVID-19. I riu nga Tirana tregon se ka qëndruar 10 ditë në terapi në Spitalin Infektiv dhe tashmë rezulton negativ. Erindi tregon se, mes atyre që kanë humbur jetën në ...
Telegraf | 25-Mar-2020 17:54
Erind Cara, është një nga pacientët e shëruar nga COVID-19. I riu nga Tirana tregon se ka qëndruar 10 ditë në terapi në Spitalin Infektiv dhe tashmë rezulton negativ. Erindi tregon se, mes atyre që kanë humbur jetën në ...

Flet i riu nga Tirana që mposhti coronavirusin: Qëndroni në shtëpi
Erind Cara është pacienti i radhës që shërohet nga virusi vdekjeprurës COVID-19. Pas trajtimit në Spitalin Infektiv të Tiranës, Cara e mposhti coronavirusin. Përmes një videomesazhi të shpërndarë në profilin e tij në ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 18:55
Erind Cara është pacienti i radhës që shërohet nga virusi vdekjeprurës COVID-19. Pas trajtimit në Spitalin Infektiv të Tiranës, Cara e mposhti coronavirusin. Përmes një videomesazhi të shpërndarë në profilin e tij në ...

Flet i shëruari nga koronavirusi: Mendoja se ishte thjesht grip, ja simptomat që kisha
Një nga 17 pacientët e shëruar nga koronavirusi në Shqipëri, Erind Cara, tregoi për emisionin “Vizioni i Pasdites”, luftën më virusin që nga simptomat e para, shtrimin në spitalin e infektivit e deri në shërimin e tij. ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 20:22
Një nga 17 pacientët e shëruar nga koronavirusi në Shqipëri, Erind Cara, tregoi për emisionin “Vizioni i Pasdites”, luftën më virusin që nga simptomat e para, shtrimin në spitalin e infektivit e deri në shërimin e tij. ...

Flet i riu nga Tirana se si e mposhti koronavirusin (VIDEO)
Erind Cara, një djalë i ri nga Tirana, fatmirësisht ia doli të mposhtë koronavirusin. Ai ka dalë negativ në dy testet e kryera pas trajtimit të marrë në spitalin Infektiv në Tiranë, transmeton RTSH Tashmë ai duhet të ...
Portalb | 25-Mar-2020 19:35
Erind Cara, një djalë i ri nga Tirana, fatmirësisht ia doli të mposhtë koronavirusin. Ai ka dalë negativ në dy testet e kryera pas trajtimit të marrë në spitalin Infektiv në Tiranë, transmeton RTSH Tashmë ai duhet të ...

I riu nga Tirana që e mposhti koronavirusin: Arma e vetme është qëndrimi në shtëpi
Erind Cara është pacienti i radhës që shërohet nga virusi vdekjeprurës COVID-19. Pas trajtimit në Spitalin Infektiv të Tiranës, Cara e mposhti koronavirusin. Përmes një videomesazhi të shpërndarë në profilin e tij në ...
Illyriapress | 25-Mar-2020 18:49
Erind Cara është pacienti i radhës që shërohet nga virusi vdekjeprurës COVID-19. Pas trajtimit në Spitalin Infektiv të Tiranës, Cara e mposhti koronavirusin. Përmes një videomesazhi të shpërndarë në profilin e tij në ...

Flet i riu nga Tirana që mposhti koronavirusin: Arma e vetme është qëndrimi në shtëpi
Përmes një videomesazhi të shpërndarë në profilin e tij në Facebook, Cara thotë se në këtë luftë të fortë, arma e vetme është qëndrimi në shtëpi. Ai bën apel që të qëndrojnë të gjithë nëpër shtëpi pasi “virusi është më ...
Lajminet | 25-Mar-2020 18:11
Përmes një videomesazhi të shpërndarë në profilin e tij në Facebook, Cara thotë se në këtë luftë të fortë, arma e vetme është qëndrimi në shtëpi. Ai bën apel që të qëndrojnë të gjithë nëpër shtëpi pasi “virusi është më ...

Flet i riu nga Tirana që mposhti koronavirusin: Arma e vetme është qëndrimi në shtëpi
Erind Cara është pacienti i radhës që shërohet nga virusi vdekjeprurës COVID-19. Pas trajtimit në Spitalin Infektiv të Tiranës, Cara e mposhti koronavirusin. Përmes një videomesazhi të shpërndarë në profilin e tij në ...
Zeri | 25-Mar-2020 18:09
Erind Cara është pacienti i radhës që shërohet nga virusi vdekjeprurës COVID-19. Pas trajtimit në Spitalin Infektiv të Tiranës, Cara e mposhti koronavirusin. Përmes një videomesazhi të shpërndarë në profilin e tij në ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved