ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/04/2020 20:15

Fabregas tregon për herë të parë pse vendosi të largohej nga Arsenal

Fabregas tregon për herë të parë pse vendosi të largohej nga Arsenal
Cesc Fabregas u largua nga Arsenal nëntë vjet më parë. Ish kapiteni dhe lojtari më i mirë i tyre në atëkohë, ka treguar arsyet e largimit nga Arsenal. “Unë isha kapiten dhe ndjeva shumë presion. Unë kisha ekipin për të ...
AlMaKos | 26-Mar-2020 09:58
Cesc Fabregas u largua nga Arsenal nëntë vjet më parë. Ish kapiteni dhe lojtari më i mirë i tyre në atëkohë, ka treguar arsyet e largimit nga Arsenal. “Unë isha kapiten dhe ndjeva shumë presion. Unë kisha ekipin për të ...

Fabregas tregon për herë të parë pse vendosi të largohej nga Arsenal
Ish kapiteni dhe lojtari më i mirë i tyre në atëkohë, ka treguar arsyet e largimit nga Arsenal. “Unë isha kapiten dhe ndjeva shumë presion. Unë kisha ekipin për të udhëhequr drejt ndonjë trofeu. Unë bëra më të mirën. ...
Lajminet | 26-Mar-2020 09:35
Ish kapiteni dhe lojtari më i mirë i tyre në atëkohë, ka treguar arsyet e largimit nga Arsenal. “Unë isha kapiten dhe ndjeva shumë presion. Unë kisha ekipin për të udhëhequr drejt ndonjë trofeu. Unë bëra më të mirën. ...

“Vetëm Van Persie dhe Nasri ishin në nivelin tim” – Fabregas tregon përse mori vendimin në vitin 2011 që të largohej nga Arsenali
Cesc Fabregas ka zbuluar arsyen e vërtetë se përse u largua nga Arsenali në vitin 2011, për të kaluar te Barcelona. Mesfushori spanjoll bëri të ditur se The Gunners nuk kishin lojtarë profesionist, madje vetëm Robin van ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 16:18
Cesc Fabregas ka zbuluar arsyen e vërtetë se përse u largua nga Arsenali në vitin 2011, për të kaluar te Barcelona. Mesfushori spanjoll bëri të ditur se The Gunners nuk kishin lojtarë profesionist, madje vetëm Robin van ...

"Vetëm Van Persie dhe Nasri ishin në nivelin tim" – Fabregas tregon përse mori vendimin në vitin 2011 që të largohej nga Arsenali
Cesc Fabregas ka zbuluar arsyen e vërtetë se përse u largua nga Arsenali në vitin 2011, për të kaluar te Barcelona. Mesfushori spanjoll bëri të ditur se The Gunners nuk kishin lojtarë profesionist, madje vetëm Robin van ...
E Dua Sportin | 25-Mar-2020 17:02
Cesc Fabregas ka zbuluar arsyen e vërtetë se përse u largua nga Arsenali në vitin 2011, për të kaluar te Barcelona. Mesfushori spanjoll bëri të ditur se The Gunners nuk kishin lojtarë profesionist, madje vetëm Robin van ...

Fabregas tregon vuajtjet: Nuk doja të largohesha, por më detyruan!
Cesk Fabregas ka treguar arsyen e vërtetë të largimit nga Arsenali. Spanjolli tregoi se ishte shumë i lidhur me klubin anglez, por ishin disa lojtarë që nuk e ndjenin njësoj fanellën dhe nuk e kishin mendjen për të ...
Politiko | 25-Mar-2020 13:09
Cesk Fabregas ka treguar arsyen e vërtetë të largimit nga Arsenali. Spanjolli tregoi se ishte shumë i lidhur me klubin anglez, por ishin disa lojtarë që nuk e ndjenin njësoj fanellën dhe nuk e kishin mendjen për të ...

Fabregas tregon pse e la Arsenalin për Barcelonën Cesc Fabregas ka bërë të ditur se u largua nga Arsenali dhe u transferua në Barcelonë në vitin 2011 për disa arsye, përfshirë këtu marrëdhënien e tij me disa ish-bashkëlojtarë,...
Cesc Fabregas ka bërë të ditur se u largua nga Arsenali dhe u transferua në Barcelonë në vitin 2011 për disa arsye, përfshirë këtu marrëdhënien e tij me disa ish-bashkëlojtarë, presionin për të fituar trofe dhe mungesën ...
Kosova Sot | 25-Mar-2020 12:02
Cesc Fabregas ka bërë të ditur se u largua nga Arsenali dhe u transferua në Barcelonë në vitin 2011 për disa arsye, përfshirë këtu marrëdhënien e tij me disa ish-bashkëlojtarë, presionin për të fituar trofe dhe mungesën ...

Fabregas tregon pse e la Arsenalin për Barcelonën
Cesc Fabregas ka bërë të ditur se u largua nga Arsenali dhe u transferua në Barcelonë në vitin 2011 për disa arsye, përfshirë këtu marrëdhënien e tij me disa ish-bashkëlojtarë, presionin për të fituar trofe dhe mungesën ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 11:56
Cesc Fabregas ka bërë të ditur se u largua nga Arsenali dhe u transferua në Barcelonë në vitin 2011 për disa arsye, përfshirë këtu marrëdhënien e tij me disa ish-bashkëlojtarë, presionin për të fituar trofe dhe mungesën ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved