ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 15:14

FOTOT/ Kur del Rama për inspektim: Po ti ça bën rrugëve?

FOTOT/ Kur del Rama për inspektim: Po ti ça bën rrugëve?
Dalja e djeshme e kryeministrit Edi Rama për të inspektuar tregun ushqimor, e ka shfrenuar fantazinë e rrjeteve sociale, duke parë situatën e frikshme të krijuar nga koronavirusi. Më poshtë, disa nga memet më pikante. ...
GazetaTema | 26-Mar-2020 09:52
Dalja e djeshme e kryeministrit Edi Rama për të inspektuar tregun ushqimor, e ka shfrenuar fantazinë e rrjeteve sociale, duke parë situatën e frikshme të krijuar nga koronavirusi. Më poshtë, disa nga memet më pikante. ...

VIDEO/ Rama në komunikim urgjent celular për hallet e popullit
Kryeministri Rama nëpërmjet një lidhjeje live në Facebook ka nisur telefonatat me qytetarët të cilët kanë shkruar numrat e tyre në shqipëriaqëduam.al për të denoncuar apo për të shprehur hallet e tyre.
Top Channel | 26-Mar-2020 08:24
Kryeministri Rama nëpërmjet një lidhjeje live në Facebook ka nisur telefonatat me qytetarët të cilët kanë shkruar numrat e tyre në shqipëriaqëduam.al për të denoncuar apo për të shprehur hallet e tyre.

“Beso e kontrollo është kjo punë”, Rama merr qytetarin në telefon: Mos dil nga shtëpia, bonusin e qirasë do e paguajë qeveria
Mes shumë telefonatave që bëri kryeministri Edi Rama ishte dhe ajo me një qytetar, që ishte përfitues i bonusit të qirasë. Gjatë komunikimit me të, kreu i qeverisë theksoi se qytetari do të vijojë të marrë bonusin e ...
Lexo | 25-Mar-2020 21:49
Mes shumë telefonatave që bëri kryeministri Edi Rama ishte dhe ajo me një qytetar, që ishte përfitues i bonusit të qirasë. Gjatë komunikimit me të, kreu i qeverisë theksoi se qytetari do të vijojë të marrë bonusin e ...

“Edi Rama të shqetëson”, kryeministri nuk ndalet, iu përgjigjet ‘live’ qytetarëve: Kanal komunikimi urgjent për hallet e luftës
“Edi Rama të shqetëson”. Këtë gjë kanë dëgjuar dhjetëra qytetarë që janë telefonuar mbrëmjen e sotme nga Kryeministri Edi Rama pasi kanë depozituar në portal problemet dhe hallet e tyre, një faqe e prezantuar nga ...
Lexo | 25-Mar-2020 21:39
“Edi Rama të shqetëson”. Këtë gjë kanë dëgjuar dhjetëra qytetarë që janë telefonuar mbrëmjen e sotme nga Kryeministri Edi Rama pasi kanë depozituar në portal problemet dhe hallet e tyre, një faqe e prezantuar nga ...

“Alo Edi Rama jam!”/ Kryeministri nis “të zgjidhë” hallet nga telefoni (VIDEO)
Kryeministri Edi Rama ka vijuar spektaklin me shfaqjet e tij për situatën e koronavirusit duke bërë vetë telefonata me qytetarët. Hallet e njerëzve janë të ndryshme dhe “i madhi” i qeverisë u premton atyre zgjidhje duke ...
Lapsi | 25-Mar-2020 21:38
Kryeministri Edi Rama ka vijuar spektaklin me shfaqjet e tij për situatën e koronavirusit duke bërë vetë telefonata me qytetarët. Hallet e njerëzve janë të ndryshme dhe “i madhi” i qeverisë u premton atyre zgjidhje duke ...

Video/ Rama bëhet “Bashkim Hoxha” i turnit të natës, por me një ndryshim nga Bashkimi…
Pasi u vërtetoi njerëzve që nuk i bënte videot live nga vila në Surrel dhe pasi doli në rrugë për të dërguar qytetarët në shtëpi, Kryeministri Edi Rama, mbrëmjen e të mërkurës, ka bërë një tjetër veprim të parecendent. ...
Politiko | 25-Mar-2020 21:21
Pasi u vërtetoi njerëzve që nuk i bënte videot live nga vila në Surrel dhe pasi doli në rrugë për të dërguar qytetarët në shtëpi, Kryeministri Edi Rama, mbrëmjen e të mërkurës, ka bërë një tjetër veprim të parecendent. ...

VIDEO/ “Edi Rama jam”, kryeministri i “kopjon” emisionin Bashkim Hoxhës: Kanal komunikimi urgjent për hallet e luftës në familjet tuaja
Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur një formë të re komunikimi me qytetarët, në platformën “shqipëriaqëduam.al”. Shefi i qeverisë ka zgjedhur të telefonojë qytetarët, duke iu dhënë zgjidhje direkt, ose brenda 24 oresh, ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 20:52
Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur një formë të re komunikimi me qytetarët, në platformën “shqipëriaqëduam.al”. Shefi i qeverisë ka zgjedhur të telefonojë qytetarët, duke iu dhënë zgjidhje direkt, ose brenda 24 oresh, ...

Rama telefonon qytetarët, por e “shqetëson” Presidenten e KE/ Kryeministri i flet frëngjisht
Kryeministri Edi Rama ka vendosur të kontaktojë sonte qytetarët që kanë kontaktuar tek platforma Shqipëria që duam. Duke dëgjuar problemet e tyre, por edhe duke i këshilluar, Rama ka marrë një telefonatë të rëndësishme. ...
AlMaKos | 25-Mar-2020 21:15
Kryeministri Edi Rama ka vendosur të kontaktojë sonte qytetarët që kanë kontaktuar tek platforma Shqipëria që duam. Duke dëgjuar problemet e tyre, por edhe duke i këshilluar, Rama ka marrë një telefonatë të rëndësishme. ...

“Kjo kohë ka nevojë për komunikim”, Rama tregon ku mund të shkruajnë qytetarët për problemet e tyre: Nga sot ju keni në dispozicion një kanal emergjence
Nga sot qytetarët shqiptarë do të ketë në dispozicion një kanal emergjence për të komunikuar drejtpërdrejtë me kryeministrin Edi Rama po dhe me ministrat e kabinetit qeveritar, duke adresuar çdo problem. Kjo platformë e ...
BalkanWeb | 24-Mar-2020 19:42
Nga sot qytetarët shqiptarë do të ketë në dispozicion një kanal emergjence për të komunikuar drejtpërdrejtë me kryeministrin Edi Rama po dhe me ministrat e kabinetit qeveritar, duke adresuar çdo problem. Kjo platformë e ...

“Edi Rama jam”, kryeministri nis t’i telefonojë vetë qytetarët
Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme nisi t’i telefonojë qytetarët personalisht në telefon. Pasi qytetaret kane bere ankesat e tyre tek platforma shqipëriaqëduam.al, sot ishte vete Rama ai qe u telefononte. ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 21:12
Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme nisi t’i telefonojë qytetarët personalisht në telefon. Pasi qytetaret kane bere ankesat e tyre tek platforma shqipëriaqëduam.al, sot ishte vete Rama ai qe u telefononte. ...

Kryeministri Rama nuk di të ndalet, iu përgjigjet ‘live’ qytetarëve: Kanal komunikimi urgjent për hallet e luftës
Kryeministri Rama vijon sërish të bllokojë linjën e komunikimitnë telefon qyetetarëve teksa duan të komunikojmë me miqtë e tyre. “Edi Rama të shqetëson”. Këtë gjë kanë dëgjuar dhjetëra qytetarë që janë telefonuar ...
Lajmi i Fundit | 25-Mar-2020 21:09
Kryeministri Rama vijon sërish të bllokojë linjën e komunikimitnë telefon qyetetarëve teksa duan të komunikojmë me miqtë e tyre. “Edi Rama të shqetëson”. Këtë gjë kanë dëgjuar dhjetëra qytetarë që janë telefonuar ...

“Edi Rama të shqetëson”, kryeministri nuk ndalet, iu përgjigjet ‘live’ qytetarëve: Kanal komunikimi urgjent për hallet e luftës
“Edi Rama të shqetëson”. Këtë gjë kanë dëgjuar dhjetëra qytetarë që janë telefonuar mbrëmjen e sotme nga Kryeministri Edi Rama pasi kanë depozituar në portal problemet dhe hallet e tyre, një faqe e prezantuar nga ...
Shenja | 25-Mar-2020 21:06
“Edi Rama të shqetëson”. Këtë gjë kanë dëgjuar dhjetëra qytetarë që janë telefonuar mbrëmjen e sotme nga Kryeministri Edi Rama pasi kanë depozituar në portal problemet dhe hallet e tyre, një faqe e prezantuar nga ...

Rama i përgjigjet vajzës nga Saranda që i kërkonte punë: Jemi në luftë
Kryeministri Edi Rama po zhvillon gjatë mbrëmjes së sotme një komunikim me qytetarët, një prej të cilëve ka qenë nga Saranda. Qytetarja ishte ankuar në portalin Shqipëria që Duam se ankesa e sajë për punësim nuk po ...
Saranda Web | 25-Mar-2020 21:04
Kryeministri Edi Rama po zhvillon gjatë mbrëmjes së sotme një komunikim me qytetarët, një prej të cilëve ka qenë nga Saranda. Qytetarja ishte ankuar në portalin Shqipëria që Duam se ankesa e sajë për punësim nuk po ...

“Edi Rama të shqetëson”/Kryeministri telefon live qytetarët, ja këshilla që i jep
“Edi Rama të shqetëson”. Këtë gjë kanë dëgjuar dhjetëra qytetarë që janë telefonuar mbrëmjen e sotme nga Kryeministri Edi Rama pasi kanë depozituar në portal problemet dhe hallet e tyre, një faqe e prezantuar nga ...
AlMaKos | 25-Mar-2020 21:00
“Edi Rama të shqetëson”. Këtë gjë kanë dëgjuar dhjetëra qytetarë që janë telefonuar mbrëmjen e sotme nga Kryeministri Edi Rama pasi kanë depozituar në portal problemet dhe hallet e tyre, një faqe e prezantuar nga ...

“Edi Rama të shqetëson”, kryeministri nuk ndalet, iu përgjigjet ‘live’ qytetarëve: Kanal komunikimi urgjent për hallet e luftës
TIRANË “Edi Rama të shqetëson”. Këtë gjë kanë dëgjuar dhjetëra qytetarë që janë telefonuar mbrëmjen e sotme nga Kryeministri Edi Rama pasi kanë depozituar në portal problemet dhe hallet e tyre, një faqe e prezantuar nga ...
Medial | 25-Mar-2020 20:51
TIRANË “Edi Rama të shqetëson”. Këtë gjë kanë dëgjuar dhjetëra qytetarë që janë telefonuar mbrëmjen e sotme nga Kryeministri Edi Rama pasi kanë depozituar në portal problemet dhe hallet e tyre, një faqe e prezantuar nga ...

Rama komunikon drejtëpërdrejtë me publikun
Kryeministri Edi Rama në vazhdim të komunikimit intensiv me publikun ka nisur prej rreth 15 minutash biseda të drejtëpërdrejta telefonike me qytetarë të ndryshëm. Ai po i kontakton vetë në telefon të gjithë qytetarët që ...
RTSH | 25-Mar-2020 20:51
Kryeministri Edi Rama në vazhdim të komunikimit intensiv me publikun ka nisur prej rreth 15 minutash biseda të drejtëpërdrejta telefonike me qytetarë të ndryshëm. Ai po i kontakton vetë në telefon të gjithë qytetarët që ...

Coronavirus/ Krijohet platforma e re – Çfarë është kanali i emergjencës?
Qeveria ka publikuar platformën online, për të adresuar problematikat e ndryshme gjatë periudhës së qëndrimit në shtëpi. “Nga sot ju keni në dispozicion një kanal emergjence për të komunikuar drejtëpërdrejtë me mua dhe ...
ScanTv | 25-Mar-2020 11:07
Qeveria ka publikuar platformën online, për të adresuar problematikat e ndryshme gjatë periudhës së qëndrimit në shtëpi. “Nga sot ju keni në dispozicion një kanal emergjence për të komunikuar drejtëpërdrejtë me mua dhe ...

Rama tregon “kanalin e emergjencës” ku qytetarët mund të shkruajnë problemet e tyre
Kryeministri Edi Rama njoftoi se nga sot qytetarët shqiptarë do të ketë në dispozicion një kanal emergjence për të komunikuar drejtpërdrejtë me të apo ministrat, duke u treguar problemet e tyre gjatë kësaj periudhe. ...
Gazeta Dita | 24-Mar-2020 20:06
Kryeministri Edi Rama njoftoi se nga sot qytetarët shqiptarë do të ketë në dispozicion një kanal emergjence për të komunikuar drejtpërdrejtë me të apo ministrat, duke u treguar problemet e tyre gjatë kësaj periudhe. ...

“Kjo kohë ka nevojë për komunikim”, Rama tregon ku mund të shkruajnë qytetarët për problemet e tyre: Nga sot ju keni në dispozicion një kanal emergjence
Nga sot qytetarët shqiptarë do të ketë në dispozicion një kanal emergjence për të komunikuar drejtpërdrejtë me kryeministrin Edi Rama po dhe me ministrat e kabinetit qeveritar, duke adresuar çdo problem. Kjo platformë e ...
Lexo | 24-Mar-2020 19:51
Nga sot qytetarët shqiptarë do të ketë në dispozicion një kanal emergjence për të komunikuar drejtpërdrejtë me kryeministrin Edi Rama po dhe me ministrat e kabinetit qeveritar, duke adresuar çdo problem. Kjo platformë e ...

“Kjo kohë ka nevojë për komunikim”, Rama tregon ku mund të shkruajnë qytetarët për problemet e tyre: Nga sot ju keni në dispozicion një kanal emergjence
Nga sot qytetarët shqiptarë do të ketë në dispozicion një kanal emergjence për të komunikuar drejtpërdrejtë me kryeministrin Edi Rama po dhe me ministrat e kabinetit qeveritar, duke adresuar çdo problem. Kjo platformë e ...
Medial | 24-Mar-2020 19:50
Nga sot qytetarët shqiptarë do të ketë në dispozicion një kanal emergjence për të komunikuar drejtpërdrejtë me kryeministrin Edi Rama po dhe me ministrat e kabinetit qeveritar, duke adresuar çdo problem. Kjo platformë e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved