ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 15:35

Enrique Iglesias humb shokun e ngushtë nga Covid-19

Enrique Iglesias humb shokun e ngushtë nga Covid-19
Enrique Iglesias ka ndarë me të gjithë lajmin e trishtë. Nëpërmjet një postimi në Instagram ai thotë se njerku i tij, Carlos Falco ka ndërruar jetë për shkak të koronavirusit. Biznemeni i njohur spanjoll ndërroi jetë në ...
Lapsi | 26-Mar-2020 10:45
Enrique Iglesias ka ndarë me të gjithë lajmin e trishtë. Nëpërmjet një postimi në Instagram ai thotë se njerku i tij, Carlos Falco ka ndërruar jetë për shkak të koronavirusit. Biznemeni i njohur spanjoll ndërroi jetë në ...

Atake paniku dhe stres”, Meghan rrëfen për herë të parë si e ka përjetuar pallatin Mbretëror
Enrique Iglesias humb personin e dashur nga COVID-19. Këngëtari i njohir Enrique Iglesias ka humbur njërkun nga virus i tmerrshëm që ka mbërthyer botën, COVID-19. Biznemeni i njohur spanjoll Carlos Falco 83 vjeç ndërroi ...
GazetaBlic | 26-Mar-2020 10:14
Enrique Iglesias humb personin e dashur nga COVID-19. Këngëtari i njohir Enrique Iglesias ka humbur njërkun nga virus i tmerrshëm që ka mbërthyer botën, COVID-19. Biznemeni i njohur spanjoll Carlos Falco 83 vjeç ndërroi ...

Këngëtarit të njohur i vdes një familjar nga koronavirusi
Këngëtari i njohir Enrique Iglesias ka humbur njerkun nga virus i tmerrshëm që ka mbërthyer botën, COVID-19, shkruajnë mediat e huaja, transmeton . Biznemeni i njohur spanjoll Carlos Falco 83 vjeç ndërroi jetë disa ditë ...
Lajminet | 26-Mar-2020 09:39
Këngëtari i njohir Enrique Iglesias ka humbur njerkun nga virus i tmerrshëm që ka mbërthyer botën, COVID-19, shkruajnë mediat e huaja, transmeton . Biznemeni i njohur spanjoll Carlos Falco 83 vjeç ndërroi jetë disa ditë ...

Enrique Iglesias humb personin e dashur nga COVID-19: Qëndroni në shtëpi, ruani njerëzit tuaj
SNANJE Këngëtari i njohir Enrique Iglesias ka humbur njërkun nga virus i tmerrshëm që ka mbërthyer botën, COVID-19. Biznemeni i njohur spanjoll Carlos Falco 83 vjeç ndërroi jetë disa ditë më parënë spital universitar në ...
BalkanWeb | 26-Mar-2020 08:42
SNANJE Këngëtari i njohir Enrique Iglesias ka humbur njërkun nga virus i tmerrshëm që ka mbërthyer botën, COVID-19. Biznemeni i njohur spanjoll Carlos Falco 83 vjeç ndërroi jetë disa ditë më parënë spital universitar në ...

Enrique Iglesias humb personin e dashur nga COVID-19
Këngëtari i njohir Enrique Iglesias ka humbur njërkun nga virus i tmerrshëm që ka mbërthyer botën, COVID-19. Biznemeni i njohur spanjoll Carlos Falco 83 vjeç ndërroi jetë disa ditë më parënë spital universitar në Madrid ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 08:57
Këngëtari i njohir Enrique Iglesias ka humbur njërkun nga virus i tmerrshëm që ka mbërthyer botën, COVID-19. Biznemeni i njohur spanjoll Carlos Falco 83 vjeç ndërroi jetë disa ditë më parënë spital universitar në Madrid ...

Koronavirus i merr jetën legjendës së jazz-it botëror!
Këngëtari dhe saksofonisti me famë botërore, Manu Dibango ka ndërruar jetë nga infektimi me koronavirus në moshën 86-vjeçare ne Francë. Lajmin e hidhur e ka konfirmuar për mediat të martën menaxhmenti i artistit duke ...
Bordo | 25-Mar-2020 13:09
Këngëtari dhe saksofonisti me famë botërore, Manu Dibango ka ndërruar jetë nga infektimi me koronavirus në moshën 86-vjeçare ne Francë. Lajmin e hidhur e ka konfirmuar për mediat të martën menaxhmenti i artistit duke ...

I infektuar nga covid-19, ndërron jetë ylli i muzikëss jazz
Një nga muzikantët më të famshëm të Afrikës, saksofonisti Manu Dibango, ka ndërruar jetë pasi u infektua nga Covid-19. Ai u infektua në Francë një javë më parë dhe për shkak të komplikacioneve nuk ka mundur të mposhtë ...
Standard | 24-Mar-2020 16:55
Një nga muzikantët më të famshëm të Afrikës, saksofonisti Manu Dibango, ka ndërruar jetë pasi u infektua nga Covid-19. Ai u infektua në Francë një javë më parë dhe për shkak të komplikacioneve nuk ka mundur të mposhtë ...

Vdes legjenda afrikane e saksofonit nga koronavirusi
Ka vdekur legjenda afrikane e saksofonit Manu Dibango në Paris pasi u infektua me koronavirus. Dibango – i njohur për hitn e tij të 1972-ës Soul Makossa është një nga yjet e para globale që vdes nga Covid-19, transmeton ...
Arbresh | 24-Mar-2020 16:15
Ka vdekur legjenda afrikane e saksofonit Manu Dibango në Paris pasi u infektua me koronavirus. Dibango – i njohur për hitn e tij të 1972-ës Soul Makossa është një nga yjet e para globale që vdes nga Covid-19, transmeton ...

Këngëtari dhe saksofonisti Manu Dibango vdiq nga koronavirusi
Këngëtari dhe saksofonisti i lindur në Cameroon, Manu Dibango, ka vdekur nga koronavirusi. Kështu u bë e ditur sot, përmes një deklarate zyrtare të postuar në faqen e tij në Facebook. “Me pikëllim të thellë ju ...
Koha.net | 24-Mar-2020 15:43
Këngëtari dhe saksofonisti i lindur në Cameroon, Manu Dibango, ka vdekur nga koronavirusi. Kështu u bë e ditur sot, përmes një deklarate zyrtare të postuar në faqen e tij në Facebook. “Me pikëllim të thellë ju ...

Dafina Zeqiri publikon këngën e re “Një herë në jetë”
Ka vdekur Manu Dibango, legjenda afrikane e muzikës jazz. Legjenda e saksofonit, afrikani Manu Dibango ka vdekur në Paris pas diagonistikimit me koronavirus. Dibango, është i njohur më shumë për këngën e tij të vitit ...
GazetaBlic | 24-Mar-2020 15:28
Ka vdekur Manu Dibango, legjenda afrikane e muzikës jazz. Legjenda e saksofonit, afrikani Manu Dibango ka vdekur në Paris pas diagonistikimit me koronavirus. Dibango, është i njohur më shumë për këngën e tij të vitit ...

Ndërron jetë muzikanti i famshëm afrikan nga Covid-19
Një nga muzikantët më të famshëm të Afrikës, saksofonisti Manu Dibango, ka ndërruar jetë pasi u infektua nga Covid-19. Ai u infektua në Francë një javë më parë dhe për shkak të komplikacioneve nuk ka mundur të mposhtë ...
Lapsi | 24-Mar-2020 13:51
Një nga muzikantët më të famshëm të Afrikës, saksofonisti Manu Dibango, ka ndërruar jetë pasi u infektua nga Covid-19. Ai u infektua në Francë një javë më parë dhe për shkak të komplikacioneve nuk ka mundur të mposhtë ...

Ylli i muzikës jazz, Manu Dibango vdes nga coronavirusi
Një nga muzikantët më të famshëm në Afrikë, saksofonisti Manu Dibango, ka vdekur pasi u diagnostikua me COVID-19. Dibango – i njohur më shumë për këngën e tij të vitit 1972 “Soul Makossa” – është një nga yjet e parë që ...
Telegrafi | 24-Mar-2020 13:32
Një nga muzikantët më të famshëm në Afrikë, saksofonisti Manu Dibango, ka vdekur pasi u diagnostikua me COVID-19. Dibango – i njohur më shumë për këngën e tij të vitit 1972 “Soul Makossa” – është një nga yjet e parë që ...

I prekur nga koronavirusi, ndërron jetë ylli i muzikëss jazz (FOTO LAJM)
Një nga muzikantët më të famshëm të Afrikës, saksofonisti Manu Dibango, ka ndërruar jetë pasi u infektua nga Covid-19. Ai u infektua në Francë një javë më parë dhe për shkak të komplikacioneve nuk ka mundur të mposhtë ...
TetovaSot | 24-Mar-2020 14:19
Një nga muzikantët më të famshëm të Afrikës, saksofonisti Manu Dibango, ka ndërruar jetë pasi u infektua nga Covid-19. Ai u infektua në Francë një javë më parë dhe për shkak të komplikacioneve nuk ka mundur të mposhtë ...

Ylli i muzikës jazz humb betejën me COVID-19
Një nga muzikantët më të famshëm të Afrikës, saksofonisti Manu Dibango, ka vdekur pasi u infektua me Covid-19. Ylli kamerunian i xhazit, i cili ishte 86 vjeç, u dërgua në një spital francez javën e kaluar, sipas mediave ...
Arbresh | 24-Mar-2020 14:00
Një nga muzikantët më të famshëm të Afrikës, saksofonisti Manu Dibango, ka vdekur pasi u infektua me Covid-19. Ylli kamerunian i xhazit, i cili ishte 86 vjeç, u dërgua në një spital francez javën e kaluar, sipas mediave ...

Pas infektimit me COVID-19, ndërron jetë ylli i muzikës jazz
Legjenda e saksofonit, afrikani Manu Dibango ka vdekur në Paris pas diagonistikimit me koronavirus, shkruan BBC, transmeton . Dibango, është i njohur më shumë për këngën e tij të vitit 1972 “Soul Makossa”, -është një ...
Lajminet | 24-Mar-2020 13:47
Legjenda e saksofonit, afrikani Manu Dibango ka vdekur në Paris pas diagonistikimit me koronavirus, shkruan BBC, transmeton . Dibango, është i njohur më shumë për këngën e tij të vitit 1972 “Soul Makossa”, -është një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved