ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 14:10

E thotë virologu: Koronavirusin mund ta marrim edhe nga pemët dhe perimet

E thotë virologu: Koronavirusin mund ta marrim edhe nga pemët dhe perimet
Një virolog nga Sidnej ka thënë se “çdo sipërfaqe përbën rrezik të madh” kur vjen puna te COVID-19 dhe çdo njeri duhet të lajë me kujdes frutat dhe perimet që blen. Profesori i Universitetit të Sidnejt, Timothy Newsome, ...
Gazeta Observer | 26-Mar-2020 10:50
Një virolog nga Sidnej ka thënë se “çdo sipërfaqe përbën rrezik të madh” kur vjen puna te COVID-19 dhe çdo njeri duhet të lajë me kujdes frutat dhe perimet që blen. Profesori i Universitetit të Sidnejt, Timothy Newsome, ...

E thotë virologu: Koronavirusin mund ta marrim edhe nga pemët dhe perimet Një virolog nga Sidnej ka thënë se “çdo sipërfaqe përbën rrezik të madh” kur vjen puna te COVID-19 dhe çdo njeri duhet të lajë me kujdes frutat dhe perimet që...
Një virolog nga Sidnej ka thënë se “çdo sipërfaqe përbën rrezik të madh” kur vjen puna te COVID-19 dhe çdo njeri duhet të lajë me kujdes frutat dhe perimet që blen. Profesori i Universitetit të Sidnejt, Timothy Newsome, ...
Kosova Sot | 26-Mar-2020 09:31
Një virolog nga Sidnej ka thënë se “çdo sipërfaqe përbën rrezik të madh” kur vjen puna te COVID-19 dhe çdo njeri duhet të lajë me kujdes frutat dhe perimet që blen. Profesori i Universitetit të Sidnejt, Timothy Newsome, ...

Morena Taraku: Ne mendojmë tepër shumë dhe ndjejmë tepër pak, jo çdo gjë do të kemi përjetë
Profesori i Universitetit të Sidnejt, Timothy Newsome, i specializuar për infeksione dhe në virologji tha për “Daily Mail” se duke qenë se COVID-19 mund të jetojë në shumicën e sipërfaqeve, njerëzit duhet të bëjnë ...
Zeri | 26-Mar-2020 09:28
Profesori i Universitetit të Sidnejt, Timothy Newsome, i specializuar për infeksione dhe në virologji tha për “Daily Mail” se duke qenë se COVID-19 mund të jetojë në shumicën e sipërfaqeve, njerëzit duhet të bëjnë ...

Coronavirusin mund ta marrim dhe nga frutat e perimet, lajini me ujë të ngrohtë
Një virolog nga Sidnej ka thënë se “çdo sipërfaqe përbën rrezik të madh” kur vjen puna te COVID-19 dhe çdo njeri duhet të lajë me kujdes frutat dhe perimet që blen. Profesori i Universitetit të Sidnejt, Timothy Newsome, ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 08:55
Një virolog nga Sidnej ka thënë se “çdo sipërfaqe përbën rrezik të madh” kur vjen puna te COVID-19 dhe çdo njeri duhet të lajë me kujdes frutat dhe perimet që blen. Profesori i Universitetit të Sidnejt, Timothy Newsome, ...

Ilaci që ka shëruar 95% të pacientëve me gjendje të rëndë inflamacioni me koronavirus
Një virolog nga Sidnej ka thënë se “çdo sipërfaqe përbën rrezik të madh” kur vjen puna te COVID-19 dhe çdo njeri duhet të lajë me kujdes frutat dhe perimet që blen. Profesori i Universitetit të Sidnejt, Timothy Newsome, ...
GazetaBlic | 26-Mar-2020 08:13
Një virolog nga Sidnej ka thënë se “çdo sipërfaqe përbën rrezik të madh” kur vjen puna te COVID-19 dhe çdo njeri duhet të lajë me kujdes frutat dhe perimet që blen. Profesori i Universitetit të Sidnejt, Timothy Newsome, ...

Këshilla ekstreme e virologut australian: Lani me sapun frutat e perimet siç lani dhe duart
Një virolog nga Sidnej ka thënë se “çdo sipërfaqe përbën rrezik të madh” kur vjen puna te COVID-19 dhe çdo njeri duhet të lajë me kujdes frutat dhe perimet që blen. Profesori i Universitetit të Sidnejt, Timothy Newsome, ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 21:25
Një virolog nga Sidnej ka thënë se “çdo sipërfaqe përbën rrezik të madh” kur vjen puna te COVID-19 dhe çdo njeri duhet të lajë me kujdes frutat dhe perimet që blen. Profesori i Universitetit të Sidnejt, Timothy Newsome, ...

E thotë virologu: Koronavirusin mund ta marrim edhe nga pemët dhe perimet
Një virolog nga Sidnej ka thënë se “çdo sipërfaqe përbën rrezik të madh” kur vjen puna te COVID-19 dhe çdo njeri duhet të lajë me kujdes frutat dhe perimet që blen. Profesori i Universitetit të Sidnejt, Timothy Newsome, ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 08:10
Një virolog nga Sidnej ka thënë se “çdo sipërfaqe përbën rrezik të madh” kur vjen puna te COVID-19 dhe çdo njeri duhet të lajë me kujdes frutat dhe perimet që blen. Profesori i Universitetit të Sidnejt, Timothy Newsome, ...

E thotë virologu: Koronavirusin mund ta marrim edhe nga pemët dhe perimet
Një virolog nga Sidnej ka thënë se “çdo sipërfaqe përbën rrezik të madh” kur vjen puna te COVID-19 dhe çdo njeri duhet të lajë me kujdes frutat dhe perimet që blen. Profesori i Universitetit të Sidnejt, Timothy Newsome, ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 07:55
Një virolog nga Sidnej ka thënë se “çdo sipërfaqe përbën rrezik të madh” kur vjen puna te COVID-19 dhe çdo njeri duhet të lajë me kujdes frutat dhe perimet që blen. Profesori i Universitetit të Sidnejt, Timothy Newsome, ...

E thotë virologu: Koronavirusin mund ta marrim dhe nga frutat e perimet, lajini me ujë të ngrohtë e sapun
Profesori i Universitetit të Sidnejt, Timothy Newsome, i specializuar për infeksione dhe në virologji tha për “Daily Mail” se duke qenë se COVID-19 mund të jetojë në shumicën e sipërfaqeve, njerëzit duhet të bëjnë ...
Lajminet | 25-Mar-2020 22:34
Profesori i Universitetit të Sidnejt, Timothy Newsome, i specializuar për infeksione dhe në virologji tha për “Daily Mail” se duke qenë se COVID-19 mund të jetojë në shumicën e sipërfaqeve, njerëzit duhet të bëjnë ...

Koronavirus, virologu australian: Lani me sapun frutat e perimet siç lani dhe duart
Një virolog nga Sidnej ka thënë se “çdo sipërfaqe përbën rrezik të madh” kur vjen puna te koronavirusi dhe çdo njeri duhet të lajë me kujdes frutat dhe perimet që blen. Profesori i Universitetit të Sidnejt, Timothy ...
Lajmi i Fundit | 25-Mar-2020 21:38
Një virolog nga Sidnej ka thënë se “çdo sipërfaqe përbën rrezik të madh” kur vjen puna te koronavirusi dhe çdo njeri duhet të lajë me kujdes frutat dhe perimet që blen. Profesori i Universitetit të Sidnejt, Timothy ...

Virologu thotë se koronavirusi mbijeton edhe në pemë e perime: Pastrojini me sapun
Një virolog nga Australia ka konfirmuar se çdo sipërfaqe paraqet rrezik, kur bëhet fjalë për virusin Covid-19 dhe klientët e shitoreve duhet të jenë veçanërisht të kujdesshëm me pemët dhe perimet që nuk janë të ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 10:10
Një virolog nga Australia ka konfirmuar se çdo sipërfaqe paraqet rrezik, kur bëhet fjalë për virusin Covid-19 dhe klientët e shitoreve duhet të jenë veçanërisht të kujdesshëm me pemët dhe perimet që nuk janë të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved