ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/04/2020 20:26

Dy vëllezër 25 e 21 vjeç në Elbasan, të prekur nga COVID-19

Dy vëllezër 25 e 21 vjeç në Elbasan, të prekur nga COVID-19
Dy të rinj rezultojnë pozitivë me COVID-19 në Elbasan. Ata janë të moshës 25 dhe 21 vjeç. Babai i tyre ishte konfirmuar të mërkurën si i infektuar, ndërsa tani të prekur janë edhe dy djemtë. Të rinjtë punonin dhe ...
VizionPlus | 26-Mar-2020 09:56
Dy të rinj rezultojnë pozitivë me COVID-19 në Elbasan. Ata janë të moshës 25 dhe 21 vjeç. Babai i tyre ishte konfirmuar të mërkurën si i infektuar, ndërsa tani të prekur janë edhe dy djemtë. Të rinjtë punonin dhe ...

Dy raste të reja me Koronavirus në Elbasan. Vëllezërit 22 dhe 25 vjeç
Dy raste të reja janë regjistruar me Koronavirus në Elbasan. Dy djemtë e 62 vjeçarit i cili u identifikua sot.
Top Channel | 26-Mar-2020 08:24
Dy raste të reja janë regjistruar me Koronavirus në Elbasan. Dy djemtë e 62 vjeçarit i cili u identifikua sot.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved