ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 14:43

“Do të të bëj monument te hyrja e spitalit”/ Mbledhja online e qeverisë, zbardhet procesverbali

“Do të të bëj monument te hyrja e spitalit”/ Mbledhja online e qeverisë, zbardhet procesverbali
Nisur nga çfarë deklaroi ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, nga sot do të nisë puna për rehabilitimin e godinës rezidenciale, e cila do të kthehet në një spital karantinë për të sëmurët ...
Top Channel | 26-Mar-2020 15:44
Nisur nga çfarë deklaroi ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, nga sot do të nisë puna për rehabilitimin e godinës rezidenciale, e cila do të kthehet në një spital karantinë për të sëmurët ...

Bëhet gati spitali COVID 4/ Ambientet e ish-universitetit privat do të përdoren për pacientët
Ish universiteti “Kristal” shndërrohet në spital. Një nga godinat e tij do të ndërtohen pavijone për të përballuar numrin e mundshëm në rritje të të infektuarëve me koronavirus. Afati i vendosur nga kryeministri Edi ...
VizionPlus | 26-Mar-2020 15:32
Ish universiteti “Kristal” shndërrohet në spital. Një nga godinat e tij do të ndërtohen pavijone për të përballuar numrin e mundshëm në rritje të të infektuarëve me koronavirus. Afati i vendosur nga kryeministri Edi ...

Rama zbulon spitalin e ri “karantinë”: gati në pak ditë (video)
Kryeministri Rama dhe ministrja e Shëndetësiëë “zbuluan” spitalin e ri të tipit “karantinë”, i cili do të ngrihet për një muaj. Jo nga themelet, pasi ekziston e gatshme si godinë, por si funksion spitalor. Dhe është ...
Tesheshi | 26-Mar-2020 15:20
Kryeministri Rama dhe ministrja e Shëndetësiëë “zbuluan” spitalin e ri të tipit “karantinë”, i cili do të ngrihet për një muaj. Jo nga themelet, pasi ekziston e gatshme si godinë, por si funksion spitalor. Dhe është ...

Përgatitet spitali i katërt karantinë për të prekurit me koronavirus në Shqipëri
Ministrja Manastirliu paraqiti planin për transformimin e godinës ekzistuese në spital karantine për të cilën ajo tha se nevojiten disa ditë kohë. “Kjo do të shërbejë si një spital karantinë me asistencën bazë ...
Lajminet | 26-Mar-2020 15:05
Ministrja Manastirliu paraqiti planin për transformimin e godinës ekzistuese në spital karantine për të cilën ajo tha se nevojiten disa ditë kohë. “Kjo do të shërbejë si një spital karantinë me asistencën bazë ...

Brenda spitalit-karantinë/ Rama dhe Manastirliu tregojnë detajet
Kryeministri Rama, Ministrja Manastirliu dhe ministri Ahmetaj inspektuan strukturën e cila do të përshatet si spital-karantinë.
Top Channel | 26-Mar-2020 14:15
Kryeministri Rama, Ministrja Manastirliu dhe ministri Ahmetaj inspektuan strukturën e cila do të përshatet si spital-karantinë.

Përgatitet spitali i katërt karantinë për të prekurit me Coronavirus në Shqipëri
Kryeministri shqiptar Edi Rama, Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dhe Ministri për Rindërtim Arben Ahmetaj kanë vizituar ambientet e një ish-kampusi universitar i cili pritet të jetë spitali i katërt që do të ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 14:35
Kryeministri shqiptar Edi Rama, Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dhe Ministri për Rindërtim Arben Ahmetaj kanë vizituar ambientet e një ish-kampusi universitar i cili pritet të jetë spitali i katërt që do të ...

Përgatitet spitali i katërt karantinë për të prekurit me koronavirus në Shqipëri
Kryeministri shqiptar Edi Rama, Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dhe Ministri për Rindërtim Arben Ahmetaj kanë vizituar ambientet e një ish-kampusi universitar i cili pritet të jetë spitali i katërt që do të ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 14:32
Kryeministri shqiptar Edi Rama, Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dhe Ministri për Rindërtim Arben Ahmetaj kanë vizituar ambientet e një ish-kampusi universitar i cili pritet të jetë spitali i katërt që do të ...

“Brenda 30 ditëve spitali-karantinë”, Rama i vë afat Manastirliut: Mbase s’vjen nevoja, por ne duhet të jemi të përgatitur për cdo lloj zjarri
Kryeministri Edi Rama, teksa inspektoi nga afër godinën e një ish univeristeti privat ku do të ndërtohet struktura e re që do të përshtatet si spital-karantinë, tha se sfida e qeverisë është që brenda 30 ditëve kjo të ...
GazetaTema | 26-Mar-2020 13:48
Kryeministri Edi Rama, teksa inspektoi nga afër godinën e një ish univeristeti privat ku do të ndërtohet struktura e re që do të përshtatet si spital-karantinë, tha se sfida e qeverisë është që brenda 30 ditëve kjo të ...

Rama merr shembull nga Kina, premton ndërtimin e një spitali për 30 ditë
Edi Rama dhe ministrja e Shëndetësisë panë sot nga afër ambientet një ish-universiteti privat në Tiranë që shpallën do të kthehet në një spital COVID-19 në vend. Kryeministri deklaroi se godina do të shndërrohet në ...
Lapsi | 26-Mar-2020 13:54
Edi Rama dhe ministrja e Shëndetësisë panë sot nga afër ambientet një ish-universiteti privat në Tiranë që shpallën do të kthehet në një spital COVID-19 në vend. Kryeministri deklaroi se godina do të shndërrohet në ...

Ish-universiteti privat do bëhet spital COVID-19, Rama: Sfida jonë ta kthejmë brenda 30 ditësh
Kryeministri i vendit Edi Rama dhe ministjra e Shëndetësisë panë sot nga afër ambientet një ish-universiteti privat në Tiranë që do të kthehet në një spital COVID-19 në vend. Sic deklaroi kryeministri godina do të ...
Lexo | 26-Mar-2020 14:01
Kryeministri i vendit Edi Rama dhe ministjra e Shëndetësisë panë sot nga afër ambientet një ish-universiteti privat në Tiranë që do të kthehet në një spital COVID-19 në vend. Sic deklaroi kryeministri godina do të ...

Ministrja tregon skenarin e katërt: Një spital tjetër për të infektuarit me nevoja bazike
Qeveria ka menduar që në dispozicion të personave të sëmurë me COVID-19 të vihet edhe një spital i katërt. Ministrja Ogerta Manastirliu u shpreh këtë të mërkurë gjatë një mbledhje online mes disa ministrave dhe ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 18:30
Qeveria ka menduar që në dispozicion të personave të sëmurë me COVID-19 të vihet edhe një spital i katërt. Ministrja Ogerta Manastirliu u shpreh këtë të mërkurë gjatë një mbledhje online mes disa ministrave dhe ...

Ish-universiteti privat do bëhet spital COVID-19, Rama: Sfida jonë ta kthejmë brenda 30 ditësh
Kryeministri i vendit Edi Rama dhe ministjra e Shëndetësisë panë sot nga afër ambientet një ish-universiteti privat në Tiranë që do të kthehet në një spital COVID-19 në vend. Sic deklaroi kryeministri godina do të ...
Medial | 26-Mar-2020 13:51
Kryeministri i vendit Edi Rama dhe ministjra e Shëndetësisë panë sot nga afër ambientet një ish-universiteti privat në Tiranë që do të kthehet në një spital COVID-19 në vend. Sic deklaroi kryeministri godina do të ...

Ish-Universitetit Kristal do të shndërrohet në spital COVID 2
Godina e ish-Universitetit Kristal do të shndërrohet në spital COVID 2. Godina u inspektua nga kryemistri Rama dhe Ministrat Manastirliu dhe Ahmetaj. Zoti Rama tha se ky spital do të shfrytëzohet në rast nevoje ...
RTSH | 26-Mar-2020 13:48
Godina e ish-Universitetit Kristal do të shndërrohet në spital COVID 2. Godina u inspektua nga kryemistri Rama dhe Ministrat Manastirliu dhe Ahmetaj. Zoti Rama tha se ky spital do të shfrytëzohet në rast nevoje ...

Manastirliu: Do të ngremë një spital karantinë për rastet jo të rënda
Strukturat shtetërore do të nisin punën për të ngritur njën spital të ri “COVID*19” në vendin tonë. Pas QSUT dhe “Shefqet Ndroqit”, Ministrja Manastirliu konfirmoi se po bëhet gati ngritja e një strukturë të re, një ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 19:04
Strukturat shtetërore do të nisin punën për të ngritur njën spital të ri “COVID*19” në vendin tonë. Pas QSUT dhe “Shefqet Ndroqit”, Ministrja Manastirliu konfirmoi se po bëhet gati ngritja e një strukturë të re, një ...

Manastirliu: Do të bëjmë një spital të ri karantinë brenda 20 ditëve
Ministrja e Shëndetësisë në Shqipëri, Ogerta Manastirliu gjatë konferencës online të Qeverisë tha se po bëhen gati të bëjmë një spital karantinë brenda 20 ditëve të ardhshme. “Po bëjmë gati të ngremë një strukturë të ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 20:42
Ministrja e Shëndetësisë në Shqipëri, Ogerta Manastirliu gjatë konferencës online të Qeverisë tha se po bëhen gati të bëjmë një spital karantinë brenda 20 ditëve të ardhshme. “Po bëjmë gati të ngremë një strukturë të ...

Spital i ri për COVID-19 në autostradën Tiranë-Durrës/ Rama: Do të jetë gati për 30 ditë
Sfida e qeverisë është që brenda 30 ditëve, por edhe më herët, të ndërtohet struktura e re që do të përshtatet si spital-karantinë, e vendosur në një godinë rezidenciale. Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu tha ...
AlMaKos | 26-Mar-2020 13:43
Sfida e qeverisë është që brenda 30 ditëve, por edhe më herët, të ndërtohet struktura e re që do të përshtatet si spital-karantinë, e vendosur në një godinë rezidenciale. Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu tha ...

Spital i ri për të sëmurët me Covid-19, Manastirliu dhe Rama tregojnë detajet
Kryeministri Rama, ministrja e Shëndetësisë Manastirliu dhe ministri Arben Ahmetaj ndodhen në strukturën që do të shërbeje si spital i ri për të prekurit nga Covid-19. Përmes një video live në Facebook, Manastirliu ...
Politiko | 26-Mar-2020 13:43
Kryeministri Rama, ministrja e Shëndetësisë Manastirliu dhe ministri Arben Ahmetaj ndodhen në strukturën që do të shërbeje si spital i ri për të prekurit nga Covid-19. Përmes një video live në Facebook, Manastirliu ...

Do të ngrihet një spital karantinë brenda 20 ditëve; Mbërrijnë 50 mijë elementë mbrojtës për personelin shëndetësor
Brenda 20 ditësh do të fillojë ngritja e një strukture të re, të një spitali karantinë për rastet jo të renda. Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu deklaroi se sot është bërë një investigim në vendin ku mendohet ...
Monitor | 25-Mar-2020 19:25
Brenda 20 ditësh do të fillojë ngritja e një strukture të re, të një spitali karantinë për rastet jo të renda. Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu deklaroi se sot është bërë një investigim në vendin ku mendohet ...

Brenda spitalit-karantinë/ Rama dhe Manastirliu tregojnë detajet
Kryeministri Edi Rama dhe ministrja Ogerta Manastirliu ishin në ambientet e spitalit të ri karantinë. “ NJË SPITAL I RI LUFTE, PËR TË GARANTUAR MBROJTJEN E TË SËMURËVE NË KUSHTET E ÇDO RRITJEJE TË PAPRITUR TË FORCËS SË ...
Lexo | 26-Mar-2020 13:41
Kryeministri Edi Rama dhe ministrja Ogerta Manastirliu ishin në ambientet e spitalit të ri karantinë. “ NJË SPITAL I RI LUFTE, PËR TË GARANTUAR MBROJTJEN E TË SËMURËVE NË KUSHTET E ÇDO RRITJEJE TË PAPRITUR TË FORCËS SË ...

Rama zbulon spitalin e ri anticovid – Ish kampusi universitar do të ketë rreth 100 shtretër
Kryeministri Edi Rama së bashku me Ministren e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu kanë prezantuar objektin i cili do të kthehet nga kampus në një spital karantinë ku mendohet të vendosen ata pacientë të cilët janë në ...
ScanTv | 26-Mar-2020 13:34
Kryeministri Edi Rama së bashku me Ministren e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu kanë prezantuar objektin i cili do të kthehet nga kampus në një spital karantinë ku mendohet të vendosen ata pacientë të cilët janë në ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved