ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 14:33

Dikur e quante “kali i PDK-së”, sot Albin Kurti po e quan “profesor” Enver Hasanin

Dikur e quante “kali i PDK-së”, sot Albin Kurti po e quan “profesor” Enver Hasanin
Madje, ata kishin organizuar një aksion në sheshin e Prishtinës, ku Enver Hasani paraqitej si “kali i PDK-së”. Mirëpo sot, Albin Kurti iu ka referuar me “profesor” dhe duke i dhënë të drejtë Enver Hasanit, i cili kishte ...
Lajminet | 26-Mar-2020 13:32
Madje, ata kishin organizuar një aksion në sheshin e Prishtinës, ku Enver Hasani paraqitej si “kali i PDK-së”. Mirëpo sot, Albin Kurti iu ka referuar me “profesor” dhe duke i dhënë të drejtë Enver Hasanit, i cili kishte ...

Kurti: Kjo ishte një rënie e domosdoshme për ngritjen e nevojshme
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, ka reaguar pas votimit të mocionit në Kuvendin e Kosovës, për të rrëzuar qeverinë e tij Nga Albin Kurti Ishte kjo një rënie e domosdoshme për ngritjen e nevojshme. Pa rënë ...
Telegraf | 26-Mar-2020 13:31
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, ka reaguar pas votimit të mocionit në Kuvendin e Kosovës, për të rrëzuar qeverinë e tij Nga Albin Kurti Ishte kjo një rënie e domosdoshme për ngritjen e nevojshme. Pa rënë ...

“Ishte porosia e ambasadorit Grenell”/ Kurti pas rrëzimit të qeverisë: E ardhmja është e jona
Albin Kurti ka reaguar pas votimit pro mocionit të mosbesimit ndaj qeverisë së tij nga Kuvendi i Kosovës, që ishte kërkuar nga LDK. Në një postim në “Facebook”, Kurti shkruan se mbledhja e djeshme nuk do të mbahet mend ...
VizionPlus | 26-Mar-2020 13:29
Albin Kurti ka reaguar pas votimit pro mocionit të mosbesimit ndaj qeverisë së tij nga Kuvendi i Kosovës, që ishte kërkuar nga LDK. Në një postim në “Facebook”, Kurti shkruan se mbledhja e djeshme nuk do të mbahet mend ...

Kurti pas rrëzimit nga pushteti: Kur përfaqësimi demokratik bie në koniukturë politike, tjetërsimi bëhet normë
Vjen reagimi i parë i Albin Kurtt pasi mbrëmë qeveria e drejtuar prej tij në Kosovë u rrëzua me anë të një mocioni mosbesimi në Kuvend, nga LDK dhe opozita. Në një status në Fb, Kurti thotë se kjo një rënie ishte e ...
Politiko | 26-Mar-2020 13:28
Vjen reagimi i parë i Albin Kurtt pasi mbrëmë qeveria e drejtuar prej tij në Kosovë u rrëzua me anë të një mocioni mosbesimi në Kuvend, nga LDK dhe opozita. Në një status në Fb, Kurti thotë se kjo një rënie ishte e ...

Kurti: Ishte rënie e domosdoshme për ngritjen e nevojshme
Kryeministri në detyrë i Kosovës Albin Kurti, është deklaruar për herë të parë pas rrëzimit të qeverisë me mocionin e inicuar nga LDK-ja, me ç’rast njoftoi se do të vazhdojnë të qëndrojnë si ‘qeveri në detyrë’. Kurti ...
TetovaSot | 26-Mar-2020 13:22
Kryeministri në detyrë i Kosovës Albin Kurti, është deklaruar për herë të parë pas rrëzimit të qeverisë me mocionin e inicuar nga LDK-ja, me ç’rast njoftoi se do të vazhdojnë të qëndrojnë si ‘qeveri në detyrë’. Kurti ...

Kurti: Rënie e domosdoshme për ngritjen e nevojshme. Le t’i rrimë popullit afër se Kosova është shtëpia jonë
Albin Kurti ka folur një natë pasi u rrëzua nga pushteti që e mbajti për 50 ditë. Kurti nis shkrimin e tij duke thënë se “ishte rënie e domosdoshme për ngritjen e nevojshme”. Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, i ...
BalkanWeb | 26-Mar-2020 13:11
Albin Kurti ka folur një natë pasi u rrëzua nga pushteti që e mbajti për 50 ditë. Kurti nis shkrimin e tij duke thënë se “ishte rënie e domosdoshme për ngritjen e nevojshme”. Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, i ...

Kuvendi i rrëzoi Qeverinë, Albin Kurti: Ishte rënie e domosdoshme, ne prap do të fitojmë
Pas mocionit të mosbesimit në parlament i cili solli dhe rrëzimin e qeverisë në Kosovë, kryeministri në detyrë Albin Kurti ka deklaruar se “Ishte kjo një rënie e domosdoshme për ngritjen e nevojshme. Pa rënë qeveria si ...
GazetaTema | 26-Mar-2020 13:11
Pas mocionit të mosbesimit në parlament i cili solli dhe rrëzimin e qeverisë në Kosovë, kryeministri në detyrë Albin Kurti ka deklaruar se “Ishte kjo një rënie e domosdoshme për ngritjen e nevojshme. Pa rënë qeveria si ...

Lajmërohet Albin Kurti, flet për herë të parë si kryeministër në detyrë
Kryeministri i në detyrë, Albin Kurti është deklaruar pas seancës së djeshme ku u votua mocioni për rrëzimin e qeverisë së udhëhequr nga ai. Kurti tha se ishte kjo një rënie e domosdoshme për ngritjen e nevojshme. Sipas ...
Gazeta Observer | 26-Mar-2020 13:21
Kryeministri i në detyrë, Albin Kurti është deklaruar pas seancës së djeshme ku u votua mocioni për rrëzimin e qeverisë së udhëhequr nga ai. Kurti tha se ishte kjo një rënie e domosdoshme për ngritjen e nevojshme. Sipas ...

Rrëzimi i qeverisë, Kurti: Kuptimi i mosbesimit ishte porosia e Grenell
Pas rrëzimit të Qeverisë së Kosovës nga Kuvendi me 82 vota pro, ka reaguar kryeministri në detyrë, Albin Kurti. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Kurti shprehet se ishte rënie e domosdoshme për ngritjen e ...
Aktuale.MK | 26-Mar-2020 13:18
Pas rrëzimit të Qeverisë së Kosovës nga Kuvendi me 82 vota pro, ka reaguar kryeministri në detyrë, Albin Kurti. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Kurti shprehet se ishte rënie e domosdoshme për ngritjen e ...

Kuvendi i rrëzoi Qeverinë/ Reagon Kurti: 80 deputetë janë të gatshëm për shkëmbim të territorit të Kosovës
Nje dite pasi Kuvendi votoi rrezimin e qeverise se tij, reagon Albin Kurti. Me nje shenim ne Facebook, ai shkruan se “ishte rënie e domosdoshme për ngritjen e nevojshme”. Sipas tij, kuptimi i mosbesimit ishte porosia e ...
Lexo | 26-Mar-2020 13:12
Nje dite pasi Kuvendi votoi rrezimin e qeverise se tij, reagon Albin Kurti. Me nje shenim ne Facebook, ai shkruan se “ishte rënie e domosdoshme për ngritjen e nevojshme”. Sipas tij, kuptimi i mosbesimit ishte porosia e ...

Parlamenti e rrëzoi/ Reagon Albin Kurti: Ishte e domosdoshme, ky Kuvend do të mbahet mend gjatë
Pas rrëzimit nga Parlamenti si kryeministër ka reaguar Albin Kurti. Nëpërmjet Facebookut, ai shprehet se ishte e domosdoshme dhe se ardhja është e jona. Reagimi i Albin Kurtit Ishte kjo një rënie e domosdoshme për ...
AlMaKos | 26-Mar-2020 13:08
Pas rrëzimit nga Parlamenti si kryeministër ka reaguar Albin Kurti. Nëpërmjet Facebookut, ai shprehet se ishte e domosdoshme dhe se ardhja është e jona. Reagimi i Albin Kurtit Ishte kjo një rënie e domosdoshme për ...

Kurti del me porosi pasi që i’a rrëzuan Qeverinë
Kryeministri në detyrë Albin Kurti ka dal me një porosi në rrjetet sociale pasi që Kuvendi mbrëmë votoi mocionin e mosbesimit ndaj Qeverisë së tij. Ja çka shkruan: Ishte kjo një rënie e domosdoshme për ngritjen e ...
Ina-Online | 26-Mar-2020 12:57
Kryeministri në detyrë Albin Kurti ka dal me një porosi në rrjetet sociale pasi që Kuvendi mbrëmë votoi mocionin e mosbesimit ndaj Qeverisë së tij. Ja çka shkruan: Ishte kjo një rënie e domosdoshme për ngritjen e ...

Reagon Kurti pas mocionit: Jemi qeveri me detyra dhe jo qeveri e detyruar, e ardhmja është e jona
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti ka thënë se rënia e Qeverisë dje ishte e domosdoshme për ngritjen e nevojshme. Ai ka shtuar se pa rënë Qeveria si përbërje nuk bëhet dot qeverisja si përmbajtje. Kurti përmes një ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 12:38
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti ka thënë se rënia e Qeverisë dje ishte e domosdoshme për ngritjen e nevojshme. Ai ka shtuar se pa rënë Qeveria si përbërje nuk bëhet dot qeverisja si përmbajtje. Kurti përmes një ...

Kurti: Jemi qeveri me detyra dhe jo qeveri e detyruar
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, ka reaguar pas rrëzimit të Qeverisë së tij nga deputetët e Kuvendit të Kosovës, përcjell albinfo.ch. Ai ka dhënë edhe arsyet pse ka rënë Qeveria dhe kujt i ka penguar. Statusi i ...
AlbInfo | 26-Mar-2020 12:50
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, ka reaguar pas rrëzimit të Qeverisë së tij nga deputetët e Kuvendit të Kosovës, përcjell albinfo.ch. Ai ka dhënë edhe arsyet pse ka rënë Qeveria dhe kujt i ka penguar. Statusi i ...

Kurti: Ishte një rënie e domosdoshme për ngritjen e nevojshme
Albin Kurti ka folur për herë të parë si kryeministër në detyrë. Përemes një postimi në Facebook, Kurti ka thënë se kjo ishte një rënie e domosdoshme për një ngritje të nevojshme, shkruan Po ashtu ai ka thënë se ...
Arbresh | 26-Mar-2020 12:47
Albin Kurti ka folur për herë të parë si kryeministër në detyrë. Përemes një postimi në Facebook, Kurti ka thënë se kjo ishte një rënie e domosdoshme për një ngritje të nevojshme, shkruan Po ashtu ai ka thënë se ...

Albin Kurti thotë fjalët e para pas rënies: Do të vazhdojmë si qeveri në detyrë
Kurti me anë të një postimi në Facebook ka thënë se kjo ishte një rënie e domosdoshme, për ngritjen e nevojshme, shkruan . Sipas Kurtit, mbledhja e djeshme e Kuvendit do të ishte mirë të mbahej mend gjatë, mirëpo se ...
Lajminet | 26-Mar-2020 12:45
Kurti me anë të një postimi në Facebook ka thënë se kjo ishte një rënie e domosdoshme, për ngritjen e nevojshme, shkruan . Sipas Kurtit, mbledhja e djeshme e Kuvendit do të ishte mirë të mbahej mend gjatë, mirëpo se ...

Kurti: Një rënie e domosdoshme për ngritjen e nevojshme
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti deklaroi se qeveria do të vazhdojë punën e saj sepse janë qeveri me detyra dhe jo qeveri e detyruar. Në një shkarkim të tijin në Facebook, shefi i ekzekutivit tha se kjo ...
Alsat-M | 26-Mar-2020 12:44
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti deklaroi se qeveria do të vazhdojë punën e saj sepse janë qeveri me detyra dhe jo qeveri e detyruar. Në një shkarkim të tijin në Facebook, shefi i ekzekutivit tha se kjo ...

Kurti: Ishte rënie e domosdoshme për ngritjen e nevojshme
Kryeministri në detyrë i Kosovës Albin Kurti, është deklaruar për herë të parë pas rrëzimit të qeverisë me mocionin e inicuar nga LDK-ja, me ç’rast njoftoi se do të vazhdojnë të qëndrojnë si ‘qeveri në detyrë’. Kurti ...
Alsat-M | 26-Mar-2020 12:44
Kryeministri në detyrë i Kosovës Albin Kurti, është deklaruar për herë të parë pas rrëzimit të qeverisë me mocionin e inicuar nga LDK-ja, me ç’rast njoftoi se do të vazhdojnë të qëndrojnë si ‘qeveri në detyrë’. Kurti ...

Kurti: Ishte rënie e domosdoshme për ngritjen e nevojshme
Kryeministri në detyrë Albin Kurti, është deklaruar për herë të parë pas rrëzimit të qeverisë me mocionin e inicuar nga LDK-ja, me ç’rast njoftoi se do të vazhdojnë të qëndrojnë si ‘qeveri në detyrë’. Kurti theksoi se ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 12:41
Kryeministri në detyrë Albin Kurti, është deklaruar për herë të parë pas rrëzimit të qeverisë me mocionin e inicuar nga LDK-ja, me ç’rast njoftoi se do të vazhdojnë të qëndrojnë si ‘qeveri në detyrë’. Kurti theksoi se ...

Lajmërohet Albin Kurti, flet për herë të parë si kryeministër në detyrë
Kryeministri i në detyrë, Albin Kurti është deklaruar pas seancës së djeshme ku u votua mocioni për rrëzimin e qeverisë së udhëhequr nga ai. Kurti tha se ishte kjo një rënie e domosdoshme për ngritjen e nevojshme. Sipas ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 12:39
Kryeministri i në detyrë, Albin Kurti është deklaruar pas seancës së djeshme ku u votua mocioni për rrëzimin e qeverisë së udhëhequr nga ai. Kurti tha se ishte kjo një rënie e domosdoshme për ngritjen e nevojshme. Sipas ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved